Lettuce & Salad Bags
Co-op Sweet & Crunchy Salad 250g
250g · £5.00/kg£1.25Co-op Baby Spinach 100g
100g · £10.50/kg£1.05Co-op Iceberg Lettuce
1pk · £1.15 each£1.15Co-op Irresistible Petit Verdot 75cl
750ml · £13.87/L£10.40B Sow Healthy Pea Shoots 70g
70g · £17.14/kg£1.20Co-op Spinach Rocket & Watercress 80g
80g · £18.75/kg£1.50Co-op Romaine Lettuce
2pk · £0.80 each£1.60Co-op Wild Rocket 60g
60g · £23.33/kg£1.40Co-op Little Gem Lettuce
2pk · £0.60 each£1.20Co-op Baby Leaf With Rocket Salad 100g
100g · £17.50/kg£1.75Co-op Butterhead Salad 80g
80g · £15.00/kg£1.20Co-op Bistro Salad 150g
150g · £12.33/kg£1.85Florette Crispy 90g
90g · £17.22/kg£1.55Co-op Mixed Leaf Salad 100g
100g · £13.00/kg£1.30Co-op Baby Leaf Salad 90g
90g · £13.89/kg£1.25Co-op Irresistible Living Lettuce
1pk · £1.85 each£1.85Co-op Baby Spinach 300g
300g · £7.33/kg£2.20
Fresh Herbs
Co-op A Pinch Of Basil
25g · £28.00/kg£0.70Co-op A Pinch Of Mint
25g · £28.00/kg£0.70Co-op A Pinch Of Flat Leaf Parsley
25g · £28.00/kg£0.70Co-op A Pinch Of Rosemary
25g · £34.00/kg£0.85Co-op A Pinch Of Thyme
25g · £34.00/kg£0.85Co-op A Pinch Of Coriander
25g · £28.00/kg£0.70Co-op Parsley 8g
8g · £137.50/kg£1.10
Dressings & Croutons
Heinz Salad Cream Original 605g
570ml · £7.28/L£4.15Newman's Own Dressing & Dip Ranch 250ml
250ml · £11.80/L£2.95Pizza Express House Light Dressing 235ml
235ml · £10.64/L£2.50Caesar Cardini's Original Caesar Dressing 250ml
250ml · £13.60/L£3.40Co-op Sea Salt & Black Pepper Croutons 40g
40g · £16.25/kg£0.65Co-op Garlic & Herb Croutons 40g
40g · £16.25/kg£0.65Tropical Sun Caribbean Honey Thyme Glaze 355g
355g · £8.03/kg£2.85Co-op Mexican Menu Sour Cream Topping 280g
280g · £7.86/kg£2.20Co-op Mexican Menu Guacamole 280g
285g · £6.67/kg£1.90Co-op Salad Cream 450g
450g · £3.56/kg£1.60Co-op Irresistible Classic Recipe French Dressing 235ml
225ml · £13.56/L£3.05Heinz 30% Less Fat Salad Cream 415g
415g · £10.60/kg£4.40Pizza Express Honey & Mustard Dressing 235ml
235ml · £10.64/L£2.50Hellmann's Garlic & Herb Sauce 250ml
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Irresistible Modena Balsamic Dressing 225ml
225ml · £12.89/L£2.90Hellmann's Sauce Creamy Ranch 245 G
245g · £13.88/kg£3.40Hellmann's Real Caesar Salad Dressing & Dip 250ml
250ml · £9.80/L£2.45Hellmann's Real Thousand Island Salad Dressing & Dip 250ml
250ml · £9.80/L£2.45
Tomatoes
Co-op Irresistible British Vine Ripened Cherry Tomatoes
225g · £12.44/kg£2.80Co-op Vine Ripened Tomatoes 400g
400g · £4.38/kg£1.75Co-op Vine Ripened Midi Tomatoes 230g
230g · £6.09/kg£1.40Co-op Irresistible Vine Tomatoes 420g
420g · £6.31/kg£2.65Co-op Irresistible Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £11.78/kg£2.65Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £5.00/kg£1.50Co-op Organic Cherry On The Vine Tomatoes
200g · £11.25/kg£2.25
Cucumbers
Co-op Cucumber
1pk · £1.20 each£1.20Co-op Baby Cucumbers 200g
200g · £6.50/kg£1.30
Avocados
Co-op Ripe And Ready Twin Pack Hass Avocados
2pk · £1.05 each£2.10Co-op Hass Avocados
2pk · £0.98 each£1.95Co-op Ripe Avocado
1pk · £1.50 each£1.50
Peppers
Co-op Irresistible 2 Sweet Pointed Peppers
2pk · £1.13 each£2.25Co-op 3 Mixed Peppers
3pk · £0.80 each£2.40Co-op Irresistible Sweet Bite Peppers 150g
150g · £11.00/kg£1.65
Spring Onions & Celery
Co-op Spring Onions
100g · £8.00/kg£0.80Co-op Celery Sticks 250g
250g · £5.20/kg£1.30
Chilli, Ginger & Garlic
Co-op Mixed Hot Chillies 205g
205g · £16.10/kg£3.30Co-op A Pinch Of Bird Eye Chillies 20g
20g · £52.50/kg£1.05Co-op Chopped Garlic 100g
100g · £26.50/kg£2.65Co-op A Pinch Of Ginger
83g · £15.06/kg£1.25