Top picks
Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g
200g ¡ £8.35/kg£1.43 off£1.67£3.10HARIBO Tangfastics Bag 175g
175g ¡ £5.71/kg£0.60 off£1.00£1.60Homefire Kiln Dried Logs
16.5L ¡ £0.48/L2 for £10£8.00Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g
130g ¡ £15.38/kg£1.15 off£2.00£3.15Walkers Wotsits Giants Sweet & Spicy Snacks Crisps 130g
130g ¡ £15.38/kg£1.15 off£2.00£3.15MAOAM Stripes 140g
140g ¡ £7.14/kg£0.55 off£1.00£1.55Askeys The Deluxe Waffle 6 Sprinkled Dipped Cones
6pk ¡ £0.51 each2 for £4£3.05Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon 1.5l
1.5L ¡ £10.00/L£7.15 off£15.00£22.15Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g ¡ £6.15/kg£1.65 off£4.00£5.65The Gym Kitchen Chicken Paella 400g
400g ¡ £11.50/kg2 for £6.50£4.60Pepsi Max 2 Litres
2L ¡ £1.40/L2 for £4£2.80Strongbow Dark Fruit Cider 440ml
4pk ¡ £3.98/L2 for £10£7.00Butterkist Crunchy Toffee Popcorn 170g
170g ¡ £10.59/kg£0.65 off£1.80£2.45Fanta Orange 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Activia Cherry Yoghurt 4 x 115g (460g)
460g ¡ £5.54/kg£0.85 off£2.55£3.40Activia Strawberry Gut Health Yoghurt 4 x 115g (460g)
460g ¡ £5.54/kg£0.85 off£2.55£3.40Alpro Packed with Protein Soya 1L
1L ¡ £1.87/L£0.63 off£1.87£2.50Barefoot White Zinfandel 750ml
750ml ¡ £9.15/L£2.29 off£6.86£9.15Buckfast Tonic Wine 35cl
350ml ¡ £20.34/L£2.38 off£7.12£9.50GU Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
170g ¡ £20.71/kg£1.18 off£3.52£4.70
Fruit
Asda 6 Sweet & Creamy Bananas
6pk ¡ £0.20 each2 for £1.90£1.20
Vegetables
Asda Sweet & Fruity Baby Plum Tomatoes 300g
300g ¡ £4.33/kg2 for £1.90£1.30Asda Cucumber
1pk ¡ £1.25 each2 for £1.90£1.25
Salad & Herbs
Asda Iceberg Lettuce
1pk ¡ £1.15 each2 for £1.90£1.15Asda Iceberg Lettuce 200g
200g ¡ £6.50/kg2 for £1.90£1.30Asda Mild & Tender Baby Spinach 180g
180g ¡ £7.50/kg2 for £1.90£1.35Asda Strong & Peppery Wild Rocket 60g
60g ¡ £16.67/kg2 for £1.90£1.00Asda Sweet & Fruity Baby Plum Tomatoes 300g
300g ¡ £4.33/kg2 for £1.90£1.30Asda Cucumber
1pk ¡ £1.25 each2 for £1.90£1.25
Milk, Eggs, Dairy
Lurpak Slightly Salted Lighter 400g
400g ¡ £10.68/kg£1.43 off£4.27£5.70Anchor Unsalted Butter 200g
200g ¡ £11.45/kg£0.76 off£2.29£3.05Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g
200g ¡ £8.35/kg£1.43 off£1.67£3.10Elmlea Single Alternative to Cream 270ml
270ml ¡ £6.30/L5 for £5£1.70Alpro Packed with Protein Soya 1L
1L ¡ £1.87/L£0.63 off£1.87£2.50
Cheese
Cathedral City Extra Mature Cheddar 350g
350g ¡ £9.54/kg£1.11 off£3.34£4.45Cathedral City Mature Cheddar 350g
350g ¡ £9.54/kg£1.11 off£3.34£4.45Asda British Mild Cheddar 400g
400g ¡ £10.13/kg2 for £5.45£4.05Asda Grated Hard Cheese 80g
80g ¡ £21.88/kg5 for £5£1.75Asda Grated Mature British Cheddar 250g
250g ¡ £12.60/kg2 for £5.45£3.15Asda Grated Mozzarella 250g
250g ¡ £12.60/kg2 for £5.45£3.15Asda Grated Parmigiano Reggiano 100g
100g ¡ £34.00/kg2 for £5.45£3.40Asda Sliced Mature British Cheddar 10 Slices 250g
250g ¡ £13.40/kg2 for £5.45£3.35Asda Sliced Mild British Cheddar 10 Slices 250g
250g ¡ £12.60/kg2 for £5.45£3.15Babybel Mini Original Cheese 2 x 20g (40g)
40g ¡ £41.25/kg5 for £5£1.65Philadelphia Plain Cream Cheese-soft 165g
165g ¡ £12.97/kg£0.71 off£2.14£2.85Philadelphia Light 165g
165g ¡ £12.97/kg£0.71 off£2.14£2.85Asda Mozzarella 215g
125g ¡ £12.00/kg5 for £5£1.50Asda British Red Leicester 400g
400g ¡ £10.13/kg2 for £5.45£4.05
Yoghurt
Asda Creamy Greek Style Yogurt 500g
500g ¡ £2.70/kg5 for £5£1.35Asda Fat Free Greek Style Yogurt 500g
500g ¡ £2.70/kg5 for £5£1.35Activia Cherry Yoghurt 4 x 115g (460g)
460g ¡ £5.54/kg£0.85 off£2.55£3.40Activia Strawberry Gut Health Yoghurt 4 x 115g (460g)
460g ¡ £5.54/kg£0.85 off£2.55£3.40Onken 0% Fat Strawberry 450g
450g ¡ £4.11/kg£0.60 off£1.85£2.45Biotiful Gut Health Kefir Protein Original 250g
250g ¡ £7.20/kg£0.30 off£1.80£2.10Arla Protein Salted Caramel Yogurt 200g
200g ¡ £9.25/kg5 for £5£1.85Muller Corner Strawberry Yogurt 136g
136g ¡ £8.09/kg5 for £5£1.10Muller Corner Vanilla Yogurt Chocolate Balls 124g
124g ¡ £8.87/kg5 for £5£1.10Muller Light Smooth Toffee Yogurt 160g
160g ¡ £6.88/kg5 for £5£1.10Muller Light Strawberry Yogurt 160g
160g ¡ £6.88/kg5 for £5£1.10The Collective Great Dairy Peach & Apricot Suckies 90g
90g ¡ £10.56/kg£0.30 off£0.95£1.25The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g
90g ¡ £10.44/kg£0.31 off£0.94£1.25Biotiful Gut Health Kefir Drink Original 1 Litre
1L ¡ £3.53/L£0.82 off£3.53£4.35
Meat, Poultry, Fish
ASDA Succulent Boneless Chicken Thigh Fillets 650g
650g ¡ £10.85/kg2 for £11£7.05Asda 10 Mini Chicken Breast Skewers 120g
120g ¡ £24.58/kg3 for £7£2.95Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g ¡ £4.93/kg£0.68 off£2.02£2.70Heck 6 Chicken Italia Chipolatas 255g
255g ¡ £13.33/kg£1 off£3.40£4.40Asda 4 Tender Lamb Chops 300g
300g ¡ £24.33/kg2 for £11£7.30Shazans Chicken Mini Fillets 500g
500g ¡ £11.40/kg2 for £11£5.70
Deli, Dips, Food To Go
Asda Tomatoes & Mozzarella 150g
150g ¡ £25.33/kg3 for £7£3.80Asda Take-Out Club Mozzarella Sticks 240g
240g ¡ £15.42/kg2 for £6£3.70Cathedral City Cottage Pie 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Pukka All Steak Pie
209g ¡ £10.53/kg£0.60 off£2.20£2.80Asda 5 Slices Honey Roast Dry Cured Ham 120g
120g ¡ £23.33/kg3 for £7£2.80Asda Marinated Chorizo 150g
150g ¡ £24.67/kg3 for £7£3.70Asda 24 Pork Cocktail Sausages 240g
240g ¡ £11.25/kg3 for £7£2.70Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5 x 22.5g
112.5g ¡ £21.69/kg£0.81 off£2.44£3.25Ginsters Cornish Pasty Original 227g
227g ¡ £9.25/kg£0.70 off£2.10£2.80Asda Carved Chicken Breast Slices 180g
180g ¡ £21.67/kg3 for £7£3.90
Bakery
Warburtons Farmhouse Bread 800g
800g ¡ £2.00/kg£0.40 off£1.60£2.00Warburtons Half & Half Medium Bread 800g
800g ¡ £1.59/kg£0.43 off£1.27£1.70Warburtons 6 Crumpets
6pk ¡ £0.13 each£0.26 off£0.79£1.05Asda The Bakery 20 Flapjack Mini Bites 240g
20pk ¡ £0.14 each£0.40 off£2.80£3.20Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk ¡ £0.33 each£0.42 off£1.33£1.75Cathedral City Cottage Pie 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Pukka All Steak Pie
209g ¡ £10.53/kg£0.60 off£2.20£2.80
Pizza, Pasta, Ready Meals
Asda Meal for One Beef Stew & Dumplings 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Asda Meal for One Hunter's Chicken 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Patak's The Original Butter Chicken with Rice 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Asda Meal for One Chilli Con Carne 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10The Gym Kitchen Chicken Tikka 400g
400g ¡ £11.50/kg2 for £6.50£4.60The Gym Kitchen Thai Green Chicken Curry 400g
400g ¡ £11.50/kg2 for £6.50£4.60The Gym Kitchen Katsu Chicken 400g
400g ¡ £11.50/kg2 for £6.50£4.60Asda Meal for One Chicken Madras with Pilau Rice 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Asda Meal for One Spaghetti & Meatballs 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Asda Protein Thai Red Chicken Curry 380g
380g ¡ £11.32/kg2 for £6.50£4.30Patak's The Original Chicken Tikka Masala with Rice 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Pukka All Steak Pie
209g ¡ £10.53/kg£0.60 off£2.20£2.80The Gym Kitchen Chicken Paella 400g
400g ¡ £11.50/kg2 for £6.50£4.60Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshires 190g
190g ¡ £15.53/kg3 for £7.50£2.95Asda Takeout Club Waffle Fries 250g
250g ¡ £14.80/kg2 for £6£3.70Asda Stonebaked Margherita Pizza 305g
305g ¡ £13.11/kg2 for £6.50£4.00Asda Stonebaked Vegetable Supreme Pizza 350g
350g ¡ £11.43/kg2 for £6.50£4.00Asda Stonebaked Spicy Fajita Chicken Pizza 365g
365g ¡ £10.96/kg2 for £6.50£4.00ASDA Stonebaked Pepperoni Pizza 310g
310g ¡ £12.90/kg2 for £6.50£4.00Cathedral City Cottage Pie 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90ASDA Simple to Cook Chicken En Croute 406g
406g ¡ £15.52/kg2 for £11£6.30
Desserts
GU Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
170g ¡ £20.71/kg£1.18 off£3.52£4.70
Ice Cream
Rowntree's Fruit Pastilles Lollies 4 x 65ml (260ml)
4pk ¡ £11.54/L2 for £5.75£3.00Rowntree's Watermelon Lollies 4 x 73ml (292ml)
4pk ¡ £10.27/L2 for £5.75£3.00Wall's Mini Calippo Orange and Lemon-Lime Ice Lollies 5 x 80ml
5pk ¡ £9.00/L2 for £5.75£3.60Askeys The Deluxe Waffle 6 Sprinkled Dipped Cones
6pk ¡ £0.51 each2 for £4£3.05
Frozen
Birds Eye 10 The Original Potato Waffles 567g
567g ¡ £5.11/kg3 for £7.50£2.90Cathedral City Lasagne 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Cathedral City Our Cheesy Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g ¡ £16.82/kg3 for £7.50£3.70Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken 170g
170g ¡ £21.76/kg3 for £7.50£3.70Birds Eye 2 Crunchy Southern Fried Chicken 180g
180g ¡ £20.56/kg3 for £7.50£3.70Birds Eye 4 Chicken Burgers with Golden Wholegrain 200g
200g ¡ £16.50/kg3 for £7.50£3.30
Crisps, Snacks, Biscuits
Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g
130g ¡ £15.38/kg£1.15 off£2.00£3.15Walkers Wotsits Giants Sweet & Spicy Snacks Crisps 130g
130g ¡ £15.38/kg£1.15 off£2.00£3.15Strings & Things Munch Mix Cheddar Cheese & Crunchy Crackers 90g (3 x 30g)
90g ¡ £30.00/kg£0.75 off£2.70£3.45Butterkist Crunchy Toffee Popcorn 170g
170g ¡ £10.59/kg£0.65 off£1.80£2.45
Chocolate & Sweets
KitKat Chunky Bars 4 x 40g (160g)
160g ¡ £13.38/kg£0.71 off£2.14£2.85Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar-bundle 108 Gr
70g ¡ £30.00/kg£0.40 off£2.10£2.50Bebeto Witches Cauldron 130g
130g ¡ £7.69/kg£0.30 off£1.00£1.30HARIBO Tangfastics Bag 175g
175g ¡ £5.71/kg£0.60 off£1.00£1.60MAOAM Stripes 140g
140g ¡ £7.14/kg£0.55 off£1.00£1.55Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g ¡ £6.15/kg£1.65 off£4.00£5.65Swizzels Curious Chews
171g ¡ £7.89/kg£0.30 off£1.35£1.65Swizzels Luscious Lollies
176g ¡ £7.67/kg£0.30 off£1.35£1.65
Fruit Juice & Smoothies
Tropicana Smooth Orange with No Bits 900ml
900ml ¡ £3.21/L£0.96 off£2.89£3.85Tropicana Original Orange with Juicy Bits 900ml
900ml ¡ £3.21/L£0.96 off£2.89£3.85Copella Cloudy Apple 1.35L
1.35L ¡ £2.50/L£1.07 off£3.38£4.45Tropicana Perfectly Pressed Orchard Apple 900ml
900ml ¡ £3.21/L£0.96 off£2.89£3.85Oasis Summer Fruits Light 500ml
500ml ¡ £5.40/L2 for £3.75£2.70innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml
750ml ¡ £4.35/L£1.09 off£3.26£4.35innocent Tropical Juice 1.35L
1.35L ¡ £2.92/L£1.31 off£3.94£5.25Innocent Pineapples, Bananas & Coconuts Fruit Smoothie 750ml
750ml ¡ £4.35/L£1.09 off£3.26£4.35
Water, Soft Drinks, Mixers
Coca-Cola Zero Sugar Cherry 500ml
500ml ¡ £5.00/L2 for £3.75£2.50Pepsi Max Cherry 500ml
500ml ¡ £4.80/L2 for £3.75£2.40Pepsi Max 500ml
500ml ¡ £4.80/L2 for £3.75£2.40Coca-Cola Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.00/L2 for £3.75£2.50Diet Coke 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Dr Pepper 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Coca-Cola Zero Sugar Cherry 2 L
2L ¡ £1.40/L2 for £5.50£2.80Coca-Cola Zero Sugar Zero Caffeine 2L
2L ¡ £1.40/L2 for £5.50£2.80Diet Coke No Caffeine 2L
2L ¡ £1.43/L2 for £5.50£2.85Pepsi 2 litres
2L ¡ £1.40/L2 for £4£2.80Pepsi Max 2 Litres
2L ¡ £1.40/L2 for £4£2.80Pepsi Max Cherry 2 Litres
2L ¡ £1.40/L2 for £4£2.807UP Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Sprite 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.557UP Zero Sugar 2 Litres
2L ¡ £1.00/L£0.60 off£2.00£2.607Up Zero Sugar Pink Lemonade 2 Litres
2L ¡ £1.00/L£0.65 off£2.00£2.657Up Zero Sugar Pink Lemonade 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Sprite 2L
2L ¡ £1.43/L2 for £5.50£2.85Robinsons Raspberry & Apple 500ml
500ml ¡ £4.60/L2 for £3.75£2.30IRN-BRU Xtra Sugar Free Soft Drink 500ml Bottle
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Tango Apple 500ml
500ml ¡ £4.80/L2 for £3.75£2.40Dr Pepper Zero 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Oasis Citrus Punch 500ml
500ml ¡ £5.40/L2 for £3.75£2.70Fanta Fruit Twist 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Fanta Orange 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Fanta Orange Zero 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Oasis Summer Fruits 500ml
500ml ¡ £5.40/L2 for £3.75£2.70Dr Pepper Zero Cherry Crush 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Canti Prosecco D.O.C 75cl
750ml ¡ £13.60/L3 for 25% off£10.20Dr Pepper Zero 2L
2L ¡ £1.43/L2 for £5.50£2.85Fanta Fruit Twist 2L
2L ¡ £1.43/L2 for £5.50£2.85Fanta Orange 2L
2L ¡ £1.43/L2 for £5.50£2.85Fanta Zero Sugar Orange 2L
2L ¡ £1.43/L2 for £5.50£2.85Tango Apple Sugar Free 2L
2L ¡ £1.00/L£0.60 off£2.00£2.60Tango Orange Original 2 Litres
2L ¡ £1.00/L£0.60 off£2.00£2.60Tango Orange Original Bottle 500ml
500ml ¡ £4.80/L2 for £3.75£2.40Lucozade Energy Zero Sugar Drink Pink Lemonade 500ml
500ml ¡ £4.60/L2 for £3.75£2.30Lucozade Energy Drink Original 500ml
500ml ¡ £4.60/L2 for £3.75£2.30Lucozade Sport Orange 500ml
500ml ¡ £4.80/L2 for £3.75£2.40Monster Energy Drink Ultra Rosa Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.20/L2 for £3.75£2.60Monster Energy Drink Ultra Fiesta Mango Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.20/L2 for £3.75£2.60Lucozade Energy Drink Orange 500ml
500ml ¡ £4.60/L2 for £3.75£2.30Monster Energy Drink Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.20/L2 for £3.75£2.60Monster Energy Drink Ultra Peachy Keen Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.20/L2 for £3.75£2.60Lucozade Sport Ice Kick 500ml
500ml ¡ £4.80/L2 for £3.75£2.40Powerade Berry and Tropical Sports Drink 500ml
500ml ¡ £4.50/L2 for £3.75£2.25Starbucks Caramel Hazelnut Flavour Protein Drink 330ml
330ml ¡ £7.27/L£0.80 off£2.40£3.20Lucozade Energy Zero Sugar Drink Grafruitti 500ml
500ml ¡ £4.60/L2 for £3.75£2.30Monster Energy Drink Lando Norris Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.20/L2 for £3.75£2.60Evian Natural Mineral Water 75cl
750ml ¡ £3.07/L2 for £4£2.30View all (59)
Beer & Cider
Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottle 620ml
620ml ¡ £7.02/L2 for £5.50£4.35Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 660ml
660ml ¡ £5.76/L2 for £5.50£3.80Birra Moretti Lager Beer 660ml Bottle
660ml ¡ £6.44/L2 for £5.50£4.25Corona Lager Beer Bottle 620ml
620ml ¡ £6.77/L2 for £5.50£4.20Heineken Original Pure Malt Lager 650ml
650ml ¡ £5.92/L2 for £5.50£3.85Budweiser Lager Beer Bottle 660ml
660ml ¡ £5.68/L2 for £5.50£3.75Madri Excepctional Lager 660ml
660ml ¡ £6.06/L2 for £5.50£4.00Staropramen Premium Czech Lager 660ml
660ml ¡ £6.21/L2 for £5.50£4.10Estrella Damm Premium Lager Beer 660ml
660ml ¡ £5.83/L2 for £5.50£3.85Desperados Tequila Lager Beer 650ml Bottle
650ml ¡ £7.46/L2 for £5.50£4.85Cruzcampo Sevilla 660ml
660ml ¡ £6.14/L2 for £5.50£4.05Cobra Premium Beer 620ml
620ml ¡ £6.61/L2 for £5.50£4.10Asahi Super Dry Beer 620ml
620ml ¡ £6.94/L2 for £5.50£4.30San Miguel Especial 620ml
620ml ¡ £4.92/L2 for £5.50£3.05Desperados Tequila Lager Beer 12 x 250ml Bottles
12pk ¡ £6.17/L£3 off£18.50£21.50Stella Artois Belgium Premium Lager 4 x 568ml
4pk ¡ £3.05/L£2.31 off£6.94£9.25Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottle 4 x 330ml
4pk ¡ £6.59/L£1.25 off£8.70£9.95Cruzcampo Sevilla 10 x 440ml
10pk ¡ £3.01/L£4 off£13.35£17.35San Miguel Especial Premium Lager 12 x 330ml
12pk ¡ £3.83/L£3.50 off£15.15£18.65San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk ¡ £3.27/L£2.48 off£7.42£9.90Peroni Nastro Azzurro 10 x 330ml
10pk ¡ £4.18/L£2.25 off£13.80£16.05San Miguel Especial Premium Lager 10 x 440ml
10pk ¡ £3.43/L£3.50 off£15.10£18.60Birra Moretti Premium Lager Cans 10 x 330ml
10pk ¡ £4.42/L£2 off£14.60£16.60Corona 10 Extra Cans 440ml
10pk ¡ £3.09/L£4 off£13.60£17.60Birrificio Angelo Poretti 4 x 568ml
4pk ¡ £3.61/L2 for £13.50£8.20Carlsberg Export Lager Beer 4 x 568ml Pint Cans
4pk ¡ £3.43/L2 for £10£7.80McEwan's Champion Premium Beer 500ml
500ml ¡ £6.60/L2 for £5.50£3.30BrewDog Hazy Jane New England IPA 440ml
440ml ¡ £7.61/L2 for £5.50£3.35BrewDog Punk IPA Post Modern Classic 440ml
440ml ¡ £8.41/L2 for £5.50£3.70Hobgoblin Gold Beer 500ml
500ml ¡ £6.10/L2 for £5.50£3.05Beavertown Neck Oil Session IPA 440ml
440ml ¡ £9.66/L2 for £5.50£4.25Tooth & Claw Cat Amongst Tropical IPA 440ml
440ml ¡ £9.89/L2 for £5.50£4.35Tribute Pale Ale 500ml
500ml ¡ £5.90/L2 for £5.50£2.95Duvel Tripel Hop Citra Belgian IPA 330ml
330ml ¡ £11.52/L2 for £5.50£3.80Hobgoblin Gold Beer 4 x 568ml
4pk ¡ £3.39/L2 for £10£7.70Hobgoblin Ruby Beer 4 x 568ml
4pk ¡ £3.39/L2 for £10£7.70Beavertown Gamma Ray American Pale Ale 4 x 330ml
4pk ¡ £7.46/L2 for £13.50£9.85Vocation Brewery Crush Hour Everyday Hazy Pale 4 x 330ml
1.32L ¡ £6.21/L2 for £13.50£8.20Vocation Brewery Hop, Skip & Juice Hazy Pale Ale 4 x 330ml
1.32L ¡ £7.84/L2 for £13.50£10.35Guinness Draught Stout Beer 4.1% vol 8x440ml Cans
8pk ¡ £3.41/L£3 off£12.00£15.00Desperados Mojito Beer Can 330ml
330ml ¡ £11.52/L3 for £9£3.80Henry Westons Vintage Cider 500ml
500ml ¡ £6.70/L2 for £5.50£3.35Thatchers Vintage Founder's Cider 500ml
500ml ¡ £7.40/L2 for £5.50£3.70Thatchers Katy Somerset Cider 500ml
500ml ¡ £7.00/L2 for £5.50£3.50Old Mout Cider Berries & Cherries 500ml
500ml ¡ £7.00/L2 for £5.50£3.50Kopparberg Premium Cider with Raspberry 500ml
500ml ¡ £5.90/L2 for £5.50£2.95Kopparberg Sweet Vintage Pear Premium Cider 500ml
500ml ¡ £7.20/L2 for £5.50£3.60Inch's Medium Apple Cider Can 4x440ml
4pk ¡ £3.43/L£0.82 off£6.03£6.85Thatchers Rose Cider 4 x 440ml
4pk ¡ £4.03/L£0.75 off£7.10£7.85Thatchers Cloudy Lemon Cider 4 x 440ml
4pk ¡ £4.13/L£0.75 off£7.10£7.85View all (57)
Wine & Sparkling
Villa Maria Private Bin Sauvignon Blanc Marlborough 750ml
750ml ¡ £16.00/L£3 off£12.00£15.00Yellow Tail Chardonnay 750ml
750ml ¡ £12.60/L£2 off£9.45£11.45Exceptional by ASDA Gavi 75cl
750ml ¡ £14.33/L£2.05 off£10.75£12.80Wolf Blass The Classic Red Label Collection Chardonnay Semillon 750ml
750ml ¡ £10.53/L£1.25 off£7.90£9.15Louis Jadot Les Petites Pierres Macon-Villages 75cl
750ml ¡ £20.73/L£1.75 off£15.55£17.3019 Crimes Chardonnay 750ml
750ml ¡ £14.93/L£2.25 off£11.20£13.45The Ned Sauvignon Blanc 750ml
750ml ¡ £18.53/L£1.75 off£13.90£15.65Butter Side Up Chardonnay 75cl
750ml ¡ £15.80/L£3.15 off£11.85£15.00Brancott Estate Sauvignon Blanc 750ml
750ml ¡ £15.73/L£2.25 off£11.80£14.05Jam Shed Chardonnay 750ml
750ml ¡ £13.73/L£1.25 off£10.30£11.55Echo Falls Blue Raspberry Fruit Fusion 750ml
750ml ¡ £11.07/L3 for 25% off£8.30Barefoot Moscato White Wine 750ml
750ml ¡ £14.40/L3 for 25% off£10.80Barefoot Pinot Grigio White Wine 750ml
750ml ¡ £15.67/L3 for 25% off£11.75Blossom Hill Crisp & Fruity White Wine 750ml
750ml ¡ £10.93/L3 for 25% off£8.20Canti Pinot Grigio 750ml
750ml ¡ £12.20/L3 for 25% off£9.15Casillero del Diablo Sauvignon Blanc 18.7cl
187ml ¡ £24.60/L3 for £9£4.60Exceptional by ASDA Old Bush Vine Chenin Blanc 75cl
750ml ¡ £13.07/L3 for 25% off£9.80Exceptional by ASDA Pinot Grigio Trentino 75cl
750ml ¡ £14.80/L3 for 25% off£11.10Fillipo Sansovino Pinot Grigio 75cl
750ml ¡ £11.80/L3 for 25% off£8.85Hardys Stamp Chardonnay Semillon 187ml
187ml ¡ £19.52/L3 for £9£3.65Hardys VR Pinot Grigio 750ml
750ml ¡ £13.07/L3 for 25% off£9.80Mariana Bay Sauvignon Blanc 75cl
750ml ¡ £13.07/L3 for 25% off£9.80McGuigan Black Label Chardonnay 75cl
750ml ¡ £12.20/L3 for 25% off£9.15McGuigan Black Label Pinot Grigio 75cl
750ml ¡ £12.20/L3 for 25% off£9.15Pica Pica Sauvignon Blanc 250ml
250ml ¡ £17.20/L3 for £9£4.30The Wave Rider Sauvignon Blanc 75cl
750ml ¡ £11.33/L3 for 25% off£8.50Voga Pinot Grigio 750ml
750ml ¡ £14.40/L3 for 25% off£10.80Yellow Tail Pinot Grigio 187ml
187ml ¡ £24.33/L3 for £9£4.55Yellow Tail Shiraz 750ml
750ml ¡ £12.67/L£2.25 off£9.50£11.75Wolf Blass The Classic Red Label Collection Shiraz Cabernet 750ml
750ml ¡ £10.53/L£1.25 off£7.90£9.15Barefoot Merlot Red Wine 750ml
750ml ¡ £14.13/L£1.50 off£10.60£12.10Yellow Tail Merlot 750ml
750ml ¡ £12.07/L£2.70 off£9.05£11.75Yellow Tail Jammy Red Roo 750ml
750ml ¡ £12.67/L£2.25 off£9.50£11.75Jam Shed Malbec 750ml
750ml ¡ £13.13/L£1.25 off£9.85£11.10Louis Jadot Beaujolais - Villages 75cl
750ml ¡ £19.40/L£2.75 off£14.55£17.30Exceptional by ASDA North Canterbury Pinot Noir 75cl
750ml ¡ £15.13/L£1.50 off£11.35£12.85Campo Viejo Rioja Tempranillo 750ml
750ml ¡ £14.67/L£1.75 off£11.00£12.75Jam Shed Shiraz 750ml
750ml ¡ £12.47/L£1.75 off£9.35£11.10Porta 6 Red Wine 750ml
750ml ¡ £13.47/L£1.75 off£10.10£11.85Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon 1.5l
1.5L ¡ £10.00/L£7.15 off£15.00£22.15Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl
750ml ¡ £13.33/L£1.75 off£10.00£11.75Casillero del Diablo Malbec Red Wine Chile 75cl
750ml ¡ £13.33/L£1.75 off£10.00£11.75Diablo Black Cabernet Sauvignon Red Wine 75cl
750ml ¡ £19.60/L3 for 25% off£14.70DIABLO Dark Red Wine 75cl
750ml ¡ £16.00/L£2.70 off£12.00£14.70Exceptional by ASDA Malbec 75cl
750ml ¡ £14.80/L3 for 25% off£11.10Exceptional by ASDA Pinotage 75cl
750ml ¡ £13.07/L3 for 25% off£9.80Exceptional by ASDA Primitivo 75cl
750ml ¡ £13.93/L3 for 25% off£10.45Hardys Stamp Shiraz Cabernet 187ml
187ml ¡ £19.52/L3 for £9£3.65Hardys VR Merlot 750ml 11%
750ml ¡ £13.07/L3 for 25% off£9.80McGuigan Black Label Merlot 75cl
750ml ¡ £12.20/L3 for 25% off£9.15View all (70)
Spirits & Premixed Drinks
Funkin Nitro Cocktails Strawberry Daiquiri 200ml
200ml ¡ £19.25/L3 for £9£3.85BuzzBallz Choc Tease Cocktails 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25BuzzBallz Lime 'Rita Margarita Cocktail 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25BuzzBallz Chili Mango Cocktails 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25BuzzBallz Strawberry 'Rita Cocktails 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25BuzzBallz Passionfruit Martini Cocktails 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25MOTH Margarita 125ml
125ml ¡ £47.20/L3 for £9£5.90Absolut Cocktails Espresso Martini 200ml
200ml ¡ £18.50/L3 for £9£3.70Absolut Drinks Raspberry Lemonade 250ml
250ml ¡ £15.20/L3 for £9£3.80Absolut Vodka & Sprite 250ml
250ml ¡ £15.20/L3 for £9£3.80Au Vodka Pink Lemonade 330ml
330ml ¡ £15.30/L3 for £9£5.05Bacardi & Coca-Cola 250ml Pre-Mixed Can
250ml ¡ £15.80/L3 for £9£3.95Bacardi Mojito Flavoured Alcoholic Drink 250ml
250ml ¡ £14.60/L3 for £9£3.65Funkin Nitro Cocktails Passion Fruit Martini 200ml
200ml ¡ £19.25/L3 for £9£3.85BuzzBallz Espresso Martini Cocktails 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25Captain Morgan Original Spiced Gold and Pepsi MAX Ready to Drink 330ml 5% vol can
330ml ¡ £12.27/L3 for £9£4.05Ciroc Tropical Passion Sparkling Vodka Drink 5% vol 250ml Can
250ml ¡ £18.40/L3 for £9£4.60Au Vodka Blue Raspberry Soda Made with Vodka 330ml
330ml ¡ £15.30/L3 for £9£5.05Funkin Nitro Cocktails Blue Raspberry Martini 200ml
200ml ¡ £19.25/L3 for £9£3.85Hooch Pink Alcoholic Raspberry Lemonade 440ml
440ml ¡ £8.07/L3 for £9£3.55Gordon's London Dry Gin with Tonic 250ml Ready to Drink Premix Can
250ml ¡ £15.20/L3 for £9£3.80Gordon's Pink Gin & Tonic Premix Ready to Drink 250ml
250ml ¡ £15.00/L3 for £9£3.75Gordon's Special Dry London Gin and Slimline Tonic Ready to Drink 250ml Can
250ml ¡ £15.00/L3 for £9£3.75Hooch Alcoholic Lemonade with Vodka & Fruit Juice 440ml
440ml ¡ £8.07/L3 for £9£3.55Au Vodka Blue Raspberry Flavoured Vodka Spirit Drink 70cl
700ml ¡ £54.07/L£6.50 off£37.85£44.35Malibu Cola 250ml
250ml ¡ £14.20/L3 for £9£3.55Malibu Pina Colada Still Pre-Mixed Drink 250ml
250ml ¡ £14.20/L3 for £9£3.55MOTH Espresso Martini 125ml
125ml ¡ £47.20/L3 for £9£5.90Smirnoff Miami Peach & Lemonade Ready to Drink 5% vol 250ml
250ml ¡ £14.20/L3 for £9£3.55Smirnoff Raspberry Crush & Lemonade 5% vol Ready To Drink Premix 250ml Can
250ml ¡ £14.20/L3 for £9£3.55Smirnoff Red Label Vodka and Diet Cola 250ml Ready to Drink Premix Can
250ml ¡ £14.20/L3 for £9£3.55Tanqueray Flor de Sevilla Gin and Tonic 6.5% vol 250ml
250ml ¡ £17.00/L3 for £9£4.25Courvoisier VS Cognac 70cl
700ml ¡ £48.79/L£11 off£34.15£45.15Jameson Triple Distilled Irish Whiskey 700ml
700ml ¡ £41.21/L£5.75 off£28.85£34.60Bushmills Irish Whiskey 70cl
700ml ¡ £33.93/L£7.75 off£23.75£31.50BOMBAY SAPPHIRE London Dry Gin, 70cl
700ml ¡ £35.00/L£7.50 off£24.50£32.00Whitley Neill Rhubarb & Ginger Gin 70cl
700ml ¡ £33.06/L£7.71 off£23.14£30.85Malibu Original White Rum with Coconut Flavour 70cl
700ml ¡ £27.50/L£2.75 off£19.25£22.00Au Vodka Cherryade 330ml
330ml ¡ £15.30/L3 for £9£5.05
Cooking Sauces & Ingredients
Dolmio Creamy Sauce for Lasagne 440g
440g ¡ £7.05/kg2 for £5£3.10Dolmio Original Sauce for Bolognese 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10Dolmio Smooth Tomato Sauce for Bolognese 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10Dolmio Tomato Sauce for Lasagne 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10Patak's The Original Butter Chicken Cooking Sauce 450g
450g ¡ £6.56/kg2 for £5£2.95Patak's The Original Jalfrezi Cooking Sauce 450g
450g ¡ £6.56/kg2 for £5£2.95Patak's the Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g ¡ £6.56/kg2 for £5£2.95Patak's The Original Vindaloo Cooking Sauce 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10
Tins & Cans
Heinz Classic Cream of Chicken Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Classic Minestrone Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Classic Oxtail Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Classic Potato & Leek Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Classic Vegetable Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10
Sugar, Flour, Baking
Askeys Treat! Chocolate Flavour Sauce 325g
325g ¡ £9.23/kg2 for £4£3.00
Jams, Honey, Spreads
Askeys Treat! Strawberry Flavour Sauce 325g
325g ¡ £6.92/kg2 for £4£2.25
Baby
Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5, 33 Nappies, 12kg-17kg, Essential Pack
33pk ¡ £0.40 each£2.63 off£13.32£15.95
Laundry, Cleaning, Household
Andrex Family Soft 9 Rolls
9pk ¡ £0.53 each£1.25 off£4.80£6.05Regina Blitz Household Towel
1pk ¡ £3.15 each£1.05 off£3.15£4.20Persil Wonder Wash Bio Liquid Laundry Odour Defy 837 ml (31 washes)
837ml ¡ £9.40/L£0.88 off£7.87£8.75Asda 20 Tie Top Bin Bags 75 Litres
20pk ¡ £0.20 each£0.46 off£4.09£4.55Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Lenor Spring Awakening 1 Count
1pk ¡ £2.50 each£0.60 off£2.50£3.10Homefire Kiln Dried Logs
16.5L ¡ £0.48/L2 for £10£8.00
Pet
Dreamies Cat Treat Biscuits with Tasty Chicken 6x200g
200g ¡ £17.00/kg£0.80 off£3.40£4.20Whiskas Cat Food with Delicious Chicken 1+ 800g
800g ¡ £5.33/kg£1.19 off£4.26£5.45