Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • In Store Prices
    In Store Prices
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)

    172g · £55.52/kg
    £9.55
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g

    110g · £35.91/kg
    £3.95
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • Quality Street 550g

    550g · £16.64/kg
    £9.15
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)

    300g · £48.17/kg
    £14.45
  • Monty Bojangles Chocolatey Truffles

    135g · £41.85/kg
    £5.65
  • Thorntons Classic 262g

    262g · £46.56/kg
    £12.20
  • Raffaello Coconut and Almond Pralines Gift Box 23 Pieces 230g

    230g · £41.52/kg
    £9.55
  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • After Eight Mint Dark Chocolate 300g

    300g · £18.17/kg
    £5.45
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £25.83/kg
    £7.75
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 312g

    312g · £12.82/kg
    £3.50 off
    £4.00£7.50
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Terry's Chocolate Mint Milk 145g

    145g · £20.69/kg
    £3.00
  • Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g

    59g · £38.98/kg
    £2.30
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £3.45/kg
    £0.60 off
    £2.50£3.10
  • Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g

    101g · £24.75/kg
    £2.50
  • Cadbury Puds Egg 35g

    35g · £28.57/kg
    £1.00
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • Cadbury Biscoff 33.5g Filled Centres Chocolate

    34g · £25.37/kg
    £0.85
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Sainsbury's Milk Chocolate Coins 70g

    70g · £22.14/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g

    110g · £20.91/kg
    £2.30
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g

    4pk · £7.73/kg
    £1.70
  • Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g

    59g · £28.81/kg
    £1.70

Chocolate Bars

  • Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Lindt Les Grandes Dark Chocolate Hazelnut Bar 150g

    150g · £40.33/kg
    £6.05
  • Toblerone Milk Chocolate with Honey & Almond Nougat Gifting Bar 340g

    340g · £25.74/kg
    £8.75
  • Cadbury Dairy Milk Oreo Chocolate Bar 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g

    90g · £51.67/kg
    £4.65
  • Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk 110g Classic Chocolate Bar

    110g · £23.64/kg
    £2.60
  • Galaxy Caramel Milk Chocolate Bar 135g

    135g · £23.70/kg
    £3.20
  • Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt Milk 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Green & Black's 37% milk chocolate Organic block 90 g

    90g · £51.67/kg
    £4.65
  • Lindt Nocciolatte Milk Chocolate Hazelnut Treat Bar 35g

    35g · £45.71/kg
    £1.60
  • Cadbury Starbar Duo Chocolate Bar 74g

    74g · £20.95/kg
    £1.55
  • Lindt Excellence Dark Caramel Sea Salt Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate 110g

    110g · £23.64/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Tony's Chocolonely 51% Dark Almonds Sea Salt 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Ferrero Rocher Milk Hazelnut 90g

    90g · £39.44/kg
    £3.55
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 100g

    100g · £32.00/kg
    £3.20
  • Tony's Chocolonely Milk 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Ritter Sport Whole Hazelnuts Nut Selection 100g

    100g · £29.50/kg
    £2.95
  • Nomo Crispy Mo Creamy Choc with Crispy Pieces 15g

    15g · £66.67/kg
    £1.00
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £14.06/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.50 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Bounty Coconut & Milk Chocolate Snack Bar Duo 57g

    57g · £22.81/kg
    £1.30
  • Cadbury Dairy Milk 100g Winter Wonderland Chocolate Bar

    100g · £22.00/kg
    £2.20
  • Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury &More Biscoff Chocolate Bar 195 g

    195g · £16.92/kg
    £3.30
  • Toblerone Milk Chocolate Large Bar 100g

    100g · £27.50/kg
    £2.75
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Gift Bar 345 g

    345g · £21.45/kg
    £7.40
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Biscuit Chocolate Bar 105g

    105g · £24.76/kg
    £2.60
  • Terry's Chocolate Orange Milk 90g

    90g · £21.67/kg
    £1.95
  • Milkybar 90g

    90g · £28.89/kg
    £2.60
  • Aero Milk Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate With Pecan, Caramel and Biscuit Pieces 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Cadbury Twirl Xtra 54g

    53g · £29.25/kg
    £1.55
  • Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g

    69g · £23.19/kg
    £1.60
  • Ritter Sport Rum Raisins Hazelnuts 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g

    90g · £51.67/kg
    £4.65
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar Single 40g

    40g · £27.50/kg
    £1.10
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 18g

    18g · £27.78/kg
    £0.50
  • Aero Peppermint 36g

    36g · £30.56/kg
    £1.10
  • Cadbury Boost 48.5g

    48.5g · £22.68/kg
    £1.10
  • View all (109)

Chocolate Pouches & Bags

  • Cadbury Dairy Milk with Buttons 75g

    75g · £18.67/kg
    £1.40
  • Cadbury Dairy Milk Mega Buttons 192g

    192g · £16.15/kg
    £3.10
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.74/kg
    £2.60
  • Milkybar 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Cadbury Dairy Milk Twisted Milk & White Chocolate Buttons Pouch 105g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g Chocolate Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Buttons Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Giant Buttons Bag 184.8g

    175g · £17.71/kg
    £3.10
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Twirl 100g Bites Chocolate Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Munchies 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • M&M's Crispy Chocolate Pouch Bag 107g

    107g · £22.90/kg
    £2.45
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Caramel Nibbles Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury White Buttons Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk Orange Chocolate Buttons Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £22.56/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£13.85/kg)
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Cadbury Heroes 270g Chocolate Pouch

    270g · £25.19/kg
    £6.80
  • Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • M&M's Crispy More to Share Chocolate Bag 187g

    187g · £26.47/kg
    £4.95
  • M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g

    112g · £21.88/kg
    £2.45
  • Maltesers White Chocolate Bag 74g

    74g · £35.14/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Milk Chocolate Peanuts 180g

    180g · £12.22/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Free From White Chocolate Buttons 25g

    25g · £30.00/kg
    £0.75
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons 40g

    40g · £27.50/kg
    £1.10
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g

    37g · £35.14/kg
    £1.30
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g

    90g · £24.44/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Milk Chocolate Raisins 180g

    180g · £12.22/kg
    £2.20
  • Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g

    27g · £66.67/kg
    £1.80
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs

    20pk · £19.27/kg
    £6.90
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £18.30/kg
    £9.15
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g

    310g · £29.19/kg
    £9.05

Sweets

  • Ritter Sport Colourful Variety Marzipan 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Nerds Berries Fruit-Flavour Candy Gummy Clusters 113g

    113g · £21.24/kg
    £2.40
  • Haribo Supermix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Candy Kittens Eton Mess 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
  • Sainsbury's Fizzy Strawberry Straws 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Strawberry Pencils 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Pink & White Mini Marshmallows 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • HARIBO Giant Strawbs 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Haribo Soda Twist Zing 175g

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • Candy Kittens Sour Watermelon Gourmet Sweets 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
  • Sainsbury's Fizzy Rainbow Belts 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 120g

    120g · £13.33/kg
    £1.60
  • HARIBO Tangfastics Bag 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Marsh Mallows 200g

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • HARIBO Goldbears 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Haribo Goldbears 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Zingfest 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g

    130g · £10.38/kg
    £1.35
  • HARIBO Starmix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Strawberry Laces 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Fizzy Cola Straws 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • HARIBO Limited Edition Merry-Mix 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Sour Spiders 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Monster Islands Original Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Mallow-Ween Marshmallows 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Gruesome Gummies 6 x 11g (66g)

    6pk · £21.21/kg
    £1.40
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Sour Patch Kids Peach Candy 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
  • HARIBO Sour Sparks 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • HARIBO Twin Snakes 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • HARIBO Nostalgix 160g

    160g · £10.31/kg
    £1.65
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Fruit Gums Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Swizzels Strawberry & Cream Flavour Squashies Drumstick 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Werther's Original Sugar Free Butter Candies 80g

    80g · £22.50/kg
    £1.80
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £10.29/kg
    £1.40
  • Sainsbury's Butter Mintoes 200g

    200g · £8.50/kg
    £1.70
  • Kinnerton Chocolate Flavoured Confection 22g

    22g · £43.18/kg
    £0.95
  • Decorated White Chocolate Lollipop 27g

    27g · £46.30/kg
    £1.25
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 45g

    45g · £21.11/kg
    £0.95
  • Sesame Snaps 4 x 30g (120g)

    4pk · £13.75/kg
    £1.65

Chewing Gum & Mints

  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)

    46pk · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £41.41/kg
    £2.65
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    48g · £18.75/kg
    £0.90
  • Extra Peppermint Chewing Gum x10 Pieces

    5pk · £9.43/kg
    £3.30
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x5 Pack

    6pk · £7.86/kg
    £3.30
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x5 Packs

    6pk · £7.86/kg
    £3.30
  • Mentos Gum Pure Fresh Cherry 50 Pieces 97g

    97g · £29.90/kg
    £2.90
  • Mentos Gum Pure Fresh Tropical 50 Pieces 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £47.66/kg
    £3.05
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces

    14g · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £47.66/kg
    £3.05

Offers

  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 312g

    312g · £12.82/kg
    £3.50 off
    £4.00£7.50
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £3.45/kg
    £0.60 off
    £2.50£3.10
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £14.06/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Aero Milk Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    3pk · £15.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Fruit Gums Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo