Custard, Cream & Jelly Desserts
One Stop Ready to Serve Custard 400g
400g · £3.25/kg£1.30Milkybar Dessert 2 pack
1pk · £2.30 each£2.30Rolo Dessert 2 pack
65g · £20.00/kg£1 off£1.30£2.30Tesco Chocolate Brownie Sundae 125g
125g · £16.00/kg£2.00Hartley's Strawberry Jelly 125g
125g · £7.20/kg£0.90
Sponge Puddings
Tesco Chocolate Sponge Puddings 2's
2pk · £1.93 each£3.85
Cheesecakes
Tesco Raspberry Cheesecake Slices 2's
2pk · £1.90 each£3.80GU Zillionaire Cheesecake 2 pack
1pk · £4.90 each£4.90Tesco Strawberry Cheesecakes 3's
100g · £33.50/kg£3.35GU Zillionaire Cheesecake 84.5g
1pk · £2.55 each£2.55
Chilled Desserts
Kinder Milk-Slice 3 pack
84g · £19.64/kg£1.65Aero Milk Bubbly Mousse 4 pack
59g · £38.98/kg£2.30
Cakes
Tesco Millionaire's Shortbread 50g
50g · £30.00/kg£1.50
Crumbles, Pies & Tarts
Mr Kipling Cherry Bakewells 6's
6pk · £0.42 each£2.50Tesco Egg Custard Tarts 2's
2pk · £0.65 each£1.30