- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Offers (46)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 x 41g (123g)
120g · £23.75/kg£2.85Asda Cheese & Onion on Malted Bread
1pk · £1.90 each£1.90Dairylea Lunchers Ham And Cheese Convenience Meals 65g
65g · £29.23/kg£1.90Warburtons 6 Crumpets
6pk · £0.13 each£0.26 off£0.79£1.05Asda 2 Chicken Tikka Slices 300g
300g · £7.33/kg£2.20Asda Simply Cheese on Soft White
1pk · £1.90 each£1.90Babybel Mini Original Cheese 2 x 20g (40g)
40g · £41.25/kg5 for £5£1.65Cathedral City Mature Cheddar 350g
350g · £9.54/kg£1.11 off£3.34£4.45Asda 10 Mini Chicken Breast Skewers 120g
120g · £24.58/kg3 for £7£2.95Welsh Waffle Choc Welsh
45g · £27.78/kg£1.25Asda Grated Hard Cheese 80g
80g · £21.88/kg5 for £5£1.75Fresh Leaf Co. Rocket & Baby Leaf Salad 70g
70g · £24.29/kg£1.70Asda Simply Ham on Soft White
1pk · £1.90 each£1.90Warburtons Farmhouse Bread 400g
400g · £4.00/kg£1.60Asda Classic BLT on Malted Bread
1pk · £3.50 each£3.50Asda Classic Chicken Triple Sandwich
1pk · £3.85 each£3.85Ginsters Cheese & Onion Slice 170g
170g · £16.47/kg£2.80Patak's the Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £10.45/kg£2.30Asda 6 Sweet & Creamy Bananas
6pk · £0.20 each2 for £1.90£1.20Asda Oak Smoked Ham & Cheese on Malted Bread
1pk · £3.45 each£3.45Asda Bacon & Egg on Malted Bread
1pk · £3.45 each£3.45Asda Hoisin Duck on a Wheat Wrap
1pk · £3.75 each£3.75Asda Mini Pork Pies 100g
2pk · £0.83 each£1.65Asda Prawn Mayo on Oatmeal Bread
1pk · £3.45 each£3.45Nomadic Yogurt & Oat Clusters Double Choc 169g
169g · £12.72/kg£2.15Asda Chicken & Stuffing on Malted Bread
1pk · £3.45 each£3.45Asda Egg & Cress on Malted Bread
1pk · £1.90 each£1.90Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 45g
45g · £36.67/kg£1.65Warburtons Soft White Our Dough Bread 400g
400g · £5.75/kg£2.30Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g
400g · £14.25/kg£5.70Warburtons Medium Sliced Wholemeal Bread 400g
400g · £3.13/kg£1.25Asda All-Day Breakfast Triple Sandwich
1pk · £3.85 each£3.85Asda Creamy Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.70/kg5 for £5£1.35Feelin' Fresh
1pk · £1.90 each£1.90ASDA Protein Tandoori Chicken Breast with a Yogurt & Mint Dip 80g
80g · £23.75/kg£1.90ASDA Pineapple 150g
150g · £11.33/kg£1.70
Best Sellers 📈
Calpol SixPlus Sugar-Free Suspension Paracetamol 6+ Years 80ml
80ml · £56.88/L£4.55RestrictedAsda Ibuprofen 200mg Caplets 16 Caplets
16pk · £0.04 each£0.60RestrictedPEDIGREE RODEO Chicken Dog Treats 7 Sticks
120g · £17.08/kg£2.05Asda 6 Sweet & Creamy Bananas
6pk · £0.20 each2 for £1.90£1.20Simple Kind to Skin Cleansing Wipes Bio-degradable 25 wipes
25pk · £0.12 each£2.95Cadbury Crunchie Rocks Chocolate 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Fingers Milk Chocolate Biscuits 114 Gr
114g · £24.56/kg£2.80McVitie's 10 The Original Jaffa Cakes
110g · £15.91/kg£1.75Dairylea Lunchers Ham And Cheese Convenience Meals 65g
65g · £29.23/kg£1.90Warburtons 6 Crumpets
6pk · £0.13 each£0.26 off£0.79£1.05Yazoo Strawberry Milk Drink 1L
1L · £2.65/L£2.65Asda Whole British Milk 4 Pints/2272ml
2.27L · £0.86/L£1.95Asda British Milk Semi Skimmed 4 Pints/2272ml
2.27L · £0.86/L£1.95
Cosy Nights In🍂
Walkers BBQ Sauce Grab Bag Crisps 45g
45g · £30.00/kg£1.35Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40
Life in the Express Lane 💚🚀
Feelin' Fresh
1pk · £1.90 each£1.90Heinz Mix & Match
1pk · £4.65 each£4.65Meal Deal
1pk · £5.00 each£5.00Picnic Picky Bits
1pk · £7.00 each£7.00Premium Meal Deal
1pk · £6.00 each£6.00Yogurt Bowl
1pk · £6.00 each£6.00
In-Store Price Match
Nurofen for Children Strawberry Oral Suspension 3mths to 9yrs Ibuprofen 100ml
100ml · £50.00/L£5.00RestrictedAsda Ibuprofen 200mg Caplets 16 Caplets
16pk · £0.04 each£0.60RestrictedAsda Hero Adult Dog Gravy Selection Meaty & Poultry 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg · £1.92/kg£4.60Homefire Kiln Dried Logs
16.5L · £0.48/L2 for £10£8.00Fairy Original Washing Up Liquid Green with LiftAction 320ML
320ml · £3.91/L£1.25Asda Original Thick Bleach 750ml
750ml · £1.40/L£1.05Simple Kind to Skin Cleansing Wipes Bio-degradable 25 wipes
25pk · £0.12 each£2.95Asda Dental Floss Mint Flavour 40m
1pk · £1.25 each£1.25Kinder Surprise 20g
20g · £77.50/kg£1.55Oreo Vanilla Cookies 154g
154g · £11.04/kg£1.70Schweppes Slimline Lemonade 2L
2L · £0.98/L£1.95
Deals You'll Love 💚
Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150grams
150g · £21.00/kg£3.15Benylin Chesty Coughs (Non-Drowsy)
150ml · £49.33/L£7.40RestrictedSudafed Blocked Nose Spray
15ml · £433.33/L£6.50RestrictedGrenade Chocolate Chip Salted Caramel Flavour Protein Bar 60g
60g · £54.17/kg£3.25Grenade Oreo 60g
60g · £54.17/kg£3.25Regina Blitz Household Towel
1pk · £3.15 each£1.05 off£3.15£4.20Asda 20 Tie Top Bin Bags 75 Litres
20pk · £0.20 each£0.46 off£4.09£4.55Pampers Premium Protection New Baby Size 2, 44 Nappies, 4kg-8kg
44pk · £0.29 each£12.65NIVEA MEN Protect & Care Deep Cleaning Face Wash 100ml
100ml · £61.50/L£6.15Simple Kind to Skin Hydrating Light Moisturiser 125ml
125ml · £38.40/L£4.80Simple Kind to Skin Moisturising Facial Wash 150ml
150ml · £32.00/L£4.80Sanex Expert Skin Health Moisturising Shower Gel Body Wash 450ml
450ml · £10.33/L£4.65Sure Nonstop Protection Anti-Perspirant Aerosol Invisible Pure 250 ml
250ml · £19.60/L£4.90Mentos Mint Chewy Dragees 38g
38g · £28.95/kg£1.10Smint 50 Peppermint XXL 35g
35g · £54.29/kg£1.90Mentos Fruit 38g
38g · £28.95/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 110g
110g · £21.36/kg£2.35Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £21.36/kg£2.35Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g
120g · £19.58/kg£2.35Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate 105g
105g · £22.38/kg£2.35