Food, Snacks & Drinks
Ella's Kitchen Organic Strawberries and Apples Baby Pouch 4+ Months 120g
120g · £15.00/kg£1.80Ella's kitchen Cherry Chicken Roast Dinner with Stuffing 7+ Months 130g
130g · £15.00/kg£1.95Ella's Kitchen Prunes 4+ Months 70g
70g · £18.57/kg£1.30Ella's Kitchen Tomato + Basil Melty Sticks 7 Months 16g
17g · £105.88/kg£1.80
Nappies & Wipes
Pampers Premium Protection New Baby Size 1, 22 Nappies, 2kg-5kg, Carry Pack
22pk · £0.35 each£7.70Pampers Premium Protection New Baby Size 2, 44 Nappies, 4kg-8kg
44pk · £0.29 each£12.65Asda Little Angels 150 Nappy Bags with Tie Handles
150pk · 0.8p each£1.20
Health
Calpol SixPlus Sugar-Free Suspension Paracetamol 6+ Years 80ml
80ml · £56.88/L£4.55RestrictedNurofen for Children Strawberry Oral Suspension 3mths to 9yrs Ibuprofen 100ml
100ml · £50.00/L£5.00RestrictedBonjela Soothing Teething Gel 15ml
15ml · £350.00/L£5.25
Baby Toiletries
Johnson's Baby Shampoo Without Dyes Sulphates & Soap 500 ml
500ml · £6.90/L£3.45NIVEA Kids Protect & Care Coloured Spray SPF50+, 200ml 200ML
200ml · £82.25/L£16.45
Baby Milk
Aptamil 2 Follow On Milk 6-12 Months 200ml
200ml · £7.75/L£1.55Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula 200ml
200ml · £6.50/L£1.30