Chocolate Boxes & Gifts
Lily O'Brien's Creamy Caramels with Sea Salt 100g
100g · £30.80/kg25% off£3.08£4.10Tony's Chocolonely Tiny Tony's Christmas Pouch 126g
126g · £57.14/kg£7.20No.1 Chocolate Salted Caramel Christmas Tree 185g
185g · £77.84/kg£14.40Waitrose Chocolate Bauble 100g
100g · £60.00/kg£6.00Waitrose Chocolate Tree Decoration 50g
50g · £84.00/kg£4.20Milk Chocolate Pumpkins & Eyeballs 82g
82g · £25.61/kg£2.10Cadbury Mini Snowballs Milk Chocolates Bag 74g
74g · £27.03/kg£2.00Cadbury Mini Snow Balls Chocolate Bag 74g
74g · £27.03/kg£2.00Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 200g
200g · £48.00/kg£9.60Lindt Gold Reindeer Christmas Milk Chocolate 100g
100g · £54.00/kg£5.40Lindt Santa Christmas Milk Chocolate 125g
125g · £43.20/kg£5.40Cadbury Chocolate Christmas Puds 5 Pack 5x35g
175g · £24.00/kg£4.20Lindt Santa Sleigh Christmas Milk Chocolate 50g
50g · £72.00/kg£3.60Cadbury Dairy Milk Chocolate Christmas Santa Hollow Figure 90g
90g · £33.33/kg£3.00Cadbury Chocolate Christmas Medium Selection Box 125g
125g · £24.00/kg£3.00Cadbury Dairy Milk Chocolate Coins 70g
70g · £28.57/kg£2.00Waitrose Christmas 4 Milk Chocolate Lollipops 4x10g
40g · £45.00/kg£1.80Lindt Santa Christmas Milk Chocolate 40g
40g · £60.00/kg£2.40Waitrose Christmas Chocolate Christmas Characters 75g
75g · £32.00/kg£2.40Cadbury Milk Chocolate 12 Christmas Baubles Tree Decorations 72g
72g · £27.78/kg£2.00Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 40g
40g · £60.00/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Coins 70g
70g · £28.57/kg£2.00Cadbury Chocolate Christmas Puds single 35g
35g · £28.57/kg£1.00Maltesers Reindeer 29g
29g · £32.76/kg£0.95Lindt Creation Dessert Assorted Chocolate Box 173g
173g · £62.43/kg£10.80Lindt Les Grandes Milk Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Lindt Lindor Assorted Mini Truffles 80g
80g · £37.50/kg£3.00Waitrose Belgian Choc, Praline & Caramel Box 148g
148g · £42.16/kg20% off£6.24£7.80Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lindt Lindor White Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Waitrose Mint Thins 150g
150g · £26.93/kg20% off£4.04£5.05Waitrose Belgian Chocolate Flaked Truffles 150g
150g · £48.00/kg£7.20£5.76 loyalty card (£38.40/kg)Angela Hartnett Gianduiotto 200g
200g · £72.00/kg£14.40Lily O'Brien's Luxury Collection 270g
270g · £57.78/kg£15.60Toblerone Crispy Caramel 340g
340g · £30.00/kg£10.20Waitrose Milk Chocolate Smothered Honeycomb 100g
100g · £36.00/kg£3.60£2.88 loyalty card (£28.80/kg)Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 16 Pieces 200g
200g · £37.15/kg25% off£7.43£9.90Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Waitrose Italian Gianduiotti Box 240g
240g · £35.00/kg£8.40Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 240g
240g · £28.96/kg£6.95Lily O'Brien's Chocolate Selection 160g
160g · £60.00/kg£9.60Thomas Fudge's Mixed Florentine Selection 228g
1pk · £7.80 each£7.80After Eight Chocolate Box 300g
300g · £16.00/kg£4.80After Eight Orange 200g
200g · £24.00/kg£4.80No.1 Chocolate Marc de Champagne Pearls 97g
97g · £74.23/kg£7.20No.1 Caramel Filled Chocolate Batons 97g
97g · £74.23/kg£7.20Monty Bojangles Truffle Selection 135g
135g · £41.85/kg£5.65Waitrose One Choco Pound 80g
80g · £37.50/kg£3.00Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Tin 450g
450g · £48.00/kg£21.60Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £20.69/kg£3.00View all (89)
Chocolate Bars
Snickers Caramel, Nougat, Peanuts & Milk Chocolate Snack Bars Multipack 4x40g
160g · £19.38/kg£3.10Mars Caramel, Nougat & Milk Chocolate Bars Multipack 4x40g
160g · £19.38/kg£3.10Cadbury Curly Wurly Chocolate Bar Multipack 4 pack 4x21.5g
86g · £26.74/kg£2.30KitKat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 4x40g
160g · £11.38/kg35% off£1.82£2.80Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack Multipack 102g
102g · £17.55/kg45% off£1.79£3.25Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 4x27.9g
111.6g · £16.04/kg45% off£1.79£3.25Cadbury Twirl Milk Chocolate 10 Pack Multipack 10x21.5g
1pk · £4.80 each£4.80Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 8 Pack Multipack 8x27.2g
217.6g · £22.06/kg£4.80Cadbury Wispa Chocolate Bar 8 Pack Multipack 8x23.7g
189.6g · £25.32/kg£4.80Cadbury Fudge Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4x22g
88g · £26.14/kg£2.30Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bars 4x18g
72g · £31.94/kg£2.30Kinder Milk Chocolate Small Bars Multipack 8 Bars 8x12.5g
100g · £15.80/kg25% off£1.58£2.10Cadbury Starbar 4x37g
148g · £12.09/kg45% off£1.79£3.25Nestlé KitKat 2 Finger Original 12 Bars 12x20.7g
248.4g · £13.53/kg20% off£3.36£4.20Nestlé KitKat 2 Finger Orange 8 Bars 8x20.7g
165.6g · £18.12/kg£3.00Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 4x33.5g
134g · £13.36/kg45% off£1.79£3.25Cadbury Dairy Milk Little Chocolate Bars 4 pack 4x18g
72g · £31.94/kg£2.30Fox's Biscuits Rocky Caramel Biscuit Bars 7 Bars Multipack 7x19.5g
136.5g · £15.02/kg£2.05Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g
128g · £13.98/kg45% off£1.79£3.25Bahlsen PiCK UP! Dark Chocolate Biscuits 5x28g
140g · £12.50/kg30% off£1.75£2.50Fry's Turkish Delight Chocolate Bar 3 Pack Multipack 3x51g
153g · £16.99/kg£2.60Ritter Sport Mini Pistachio Edition 7x16.7g
116.9g · £51.33/kg£6.00Aero Bubbly Peppermint Mint Chocolate Bar Multipack 4x27g
108g · £16.85/kg35% off£1.82£2.80McVitie's Club Orange Biscuit Bars Multipack 154g
154g · £16.23/kg£2.50McVities Penguin Family Pack 14s 344g
344g · £9.30/kg£3.20Twix Caramel Multipack Chocolate Bars 4x40g
160g · £19.38/kg£3.10Tunnock's Milk Chocolate Caramel Wafer 8x30g
240g · £14.58/kg£3.50McVitie's Tasties Pink Wafers 100g
100g · £18.50/kg£1.85KitKat Chunky Duo Milk Chocolate Bar 64g
64g · £25.00/kg£1.60Arnotts Tim Tam Chewy Caramel Milk Chocolatey Biscuits, 9 Bars, 175g 175g
175g · £17.14/kg£3.00Twix Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars 75g
75g · £25.33/kg£1.90Cadbury Timeout Milk Chocolate Covered Wafer Biscuit Bars Multipack 5x18g
90g · £22.78/kg£2.05McVitie's Penguin Original Biscuit Bars Multipack 172g
172g · £10.52/kg33% off£1.81£2.70Prewett's Gluten Free Chocoful Biscuits 100g
100g · £34.00/kg£3.40Carousel Waffle Cups 6Each
6pk · £0.53 each£3.20Nestlé KitKat 2 Finger Original 8 Bars 8x20.7g
165.6g · £18.12/kg£3.00Chloe's Wafer Rolls Hazelnut & Cocoa 400g
400g · £8.90/kg20% off£3.56£4.45Nestlé KitKat 2 Finger Dark 8 Bars 8x20.7g
165.6g · £18.12/kg£3.00Carousel Wafer Curls 20Each
20pk · £0.14 each£2.70Nestlé KitKat 2 Finger Nescafé Mocha Flavour 8 Bars 8x20.7g
165.6g · £18.12/kg£3.00Caprice Wafer Rolls 115g
115g · £18.26/kg£2.10Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Treat Pack 30g
30g · £56.67/kg£1.70Waitrose Wafer Ice Cream Cones 10s
1pk · £1.20 each£1.20Loacker Napolitaner 90g
90g · £19.44/kg£1.75£1.40 loyalty card (£15.56/kg)Twix Finger Biscuits 9x20g
180g · £21.94/kg£3.95Tunnock's dark caramel wafer biscuits 8x30g
240g · £14.58/kg£3.50McVitie's Club Mint Biscuit Bars Multipack 154g
154g · £16.23/kg£2.50Schär Gluten Free Melto 30g
30g · £50.00/kg£1.50Border Chocolate & Ginger Bars 6x24g
144g · £17.36/kg£2.50Bahlsen Ohne Gleichen Dark Praline Wafer 125g
125g · £24.80/kg£3.10View all (167)
Chocolate Pouches & Bags
Deliciously Ella Vegan Salted Chocolate Almonds 75g
75g · £55.33/kg£4.15Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 120g
120g · £44.17/kg£5.30Waitrose Chocolate Coated Peanuts 135g
135g · £18.52/kg£2.50Forest Feast Pistachio Crisp Milk Chocolate Dates 120g
120g · £44.17/kg£5.30Waitrose No.1 Dark Chocolate Brazil Nuts 170g
170g · £38.82/kg£6.60Mallow & Marsh Milk Chocolate Over Coconut Mallows 100g
100g · £30.20/kg15% off£3.02£3.55Waitrose Chocolate Coated Raisins 135g
135g · £18.52/kg£2.50Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75Forest Feast Belgian Milk Chocolate Brazils 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75Candy Kittens Treets Salted Peanuts 120g
120g · £22.50/kg£2.70Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £43.75/kg£1.75Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
40g · £43.75/kg£1.75Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
40g · £43.75/kg£1.75Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g
27g · £70.37/kg£1.90No.1 Blonde and Milk Chocolate Caramelised Almonds 165g
165g · £40.00/kg£6.60Waitrose Christmas Dark Chocolate Orangettes 175g
175g · £34.29/kg£6.00Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
42g · £33.33/kg£1.40Deliciously Ella Vegan Chocolate Orange Almonds 75g
75g · £55.33/kg£4.15Cadbury Dairy Milk Buttons Dessert 75g
75g · £24.00/kg£1.80Ritter Sport Peppermint 100g
100g · £21.00/kg25% off£2.10£2.80Nestle Smarties Giant Tube 120g
120g · £20.00/kg£2.40Booja-Booja Chocolate Wonders Raspberry Scrunch Organic 65g
65g · £54.62/kg£3.55Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g
310g · £28.06/kg£8.70Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Sharing Chocolate Bag 175g
175g · £25.71/kg£4.50Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g
185g · £20.49/kg25% off£3.79£5.05Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Tony's Chocolonely Rainbow Tasting Pack 288g
288g · £43.75/kg£12.60Terry's Chocolate Orange minis sharing bag 104g
104g · £21.15/kg£2.20Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £26.60/kg£2.50Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £21.74/kg20% off£2.00£2.50Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Terry's Chocolate Orange Minis Exploding Candy 105g
105g · £20.95/kg£2.20Montezuma's Organic Milk Chocolate Buttons 120g
120g · £55.00/kg£6.60Monztezuma's Organic Dark Chocolate Buttons 120g
120g · £55.00/kg£6.60Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Dairy Milk Buttons Twisted 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Family Treatsize Chocolate Multipack 12 Pack 223g
223g · £27.35/kg£6.10Maltesers Multipack Chocolate Funsize 214.50
214.5g · £29.84/kg£6.40Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g
158g · £31.96/kg£5.05Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Dairy Milk Mega Buttons Chocolate Sharing Bag 192g
192g · £23.44/kg£4.50Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Sharing Chocolate Bag 175g
175g · £25.71/kg£4.50Cadbury Twirl Bites 175g
175g · £25.71/kg£4.50Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 118g
118g · £25.42/kg£3.00M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £26.79/kg£3.00Lily O'Brien's Choc Blend Caramel & Sea Salt 100g
100g · £30.80/kg25% off£3.08£4.10Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g
195g · £25.90/kg£5.05Cadbury Oreo Bites 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Waitrose Milk Chocolate Coins 72g
72g · £20.83/kg£1.50Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40View all (63)
Sweets
Candy Kittens Eton Mess 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Haribo Starmix 175g
175g · £10.29/kg£1.80Fruit-tella Juicy Chews 135g
135g · £11.85/kg£1.60Sour Patch Kids Original Sweets Bag 120g
120g · £16.67/kg£2.00Shades by Niko Strawberry 150g
150g · £14.67/kg£2.20Squashies Drumstick Original 140g
140g · £12.14/kg£1.70Haribo Multipack Sharing Tub 24x25g
600g · £10.00/kg£6.00Sour Patch Kids Strawberry 120g
120g · £16.67/kg£2.00Waitrose Wine Gums 200g
200g · £8.00/kg£1.60Rowntree's Jelly Tots Sharing Bag 150g
150g · £9.80/kg30% off£1.47£2.10Quality Street Bag 300g
300g · £20.00/kg£6.00Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Skittles Fruits 136G 136g
136g · £13.60/kg£1.85Haribo Tangfastics 175g
175g · £10.29/kg£1.80Haribo Giant Strawbs Sweets 175g
175g · £10.29/kg£1.80Haribo Trick or Treat 32 Mini Bags 32x16g
512g · £8.79/kg£4.50Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g
143g · £14.69/kg£2.10Candy Kittens Wanderlust Gourmet Chews 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Shades by Niko The Originals 150g
150g · £14.67/kg£2.20Shades By Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £14.67/kg£2.20The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Sweets Bag 110g
110g · £20.00/kg£2.20Haribo Bone Shakers 160g
160g · £11.25/kg£1.80Haribo Maoam Stripes 140g
140g · £11.43/kg£1.60Waitrose Fruit Pastilles 200g
200g · £8.00/kg£1.60Candy Kittens Soul Pop 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Sour Patch Kids Monster Heads 105g
105g · £14.29/kg£1.50Candy Kittens Disco Dreams 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Swizzels Trick or Treat Lolly Mix 330g
330g · £9.09/kg£3.00Epic Giant Toastin' Mallows 300g
300g · £10.33/kg£3.10Waitrose Strawberry Flavour Pencils 65g
65g · £13.08/kg£0.85Maynards Bassetts Jelly Babies Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Maynards Bassetts Wine Gums Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Waitrose Fruit Sherbets 200g
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Goldbears 175g
175g · £8.74/kg15% off£1.53£1.80Waitrose Fruit Jellies 200g
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Nostalgix 175g
175g · £8.74/kg15% off£1.53£1.80Haribo Sour Skeletons 160g
160g · £11.25/kg£1.80Waitrose Jelly Beans 200g
200g · £8.00/kg£1.60Panda 4 Liquorice Bars 128g
128g · £13.75/kg20% off£1.76£2.20Sour Patch Kids Watermelon 120g
120g · £16.67/kg£2.00No.1 Pâtes de Fruits 120g
120g · £70.00/kg£8.40Haribo Maoam Pinballs 140g
140g · £11.43/kg£1.60Sour Patch Kids Blue Raspberry 120g
120g · £16.67/kg£2.00Maynards Bassetts Fizzy Fish Jellies 110g
110g · £14.55/kg£1.60Maynards Bassetts Sports Mix 130g
130g · £12.31/kg£1.60Hartley's Lime Flavour Jelly 135g
135g · £11.11/kg£1.50Cooks' Ingredients Micro Marsh Mallows 16g
16g · £109.38/kg£1.75Waitrose Fizzy Watermelon Slices 65g
65g · £13.08/kg£0.85Haribo Supermix Sweets Bag 175g
175g · £10.29/kg£1.80Waitrose Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £13.08/kg£0.85View all (84)
Chewing Gum & Mints
Waitrose Mint Imperials 200g
200g · £8.00/kg£1.60Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
46pk · £0.08 each£3.70Nuud Plastic Free Peppermint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80Extra White Classic Mint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
64g · £50.00/kg£3.20Polo Original Mint Tube Multipack 4x34g
136g · £16.91/kg£2.30Waitrose Mint Crumbles 200g
200g · £9.00/kg£1.80Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Sugar Free Multipack 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Peppersmith Peppermint 15g
15g · £95.33/kg25% off£1.43£1.90Polo Sugar Free Mints 4 Pack 4x33.4g
133.6g · £17.22/kg£2.30Trebor Peppermint Softmints 4x38g
152g · £14.47/kg£2.20Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
1pk · £3.70 each£3.70Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46Each
1pk · £3.70 each£3.70Extra Airwaves Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Peppermint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Extra Spearmint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Trebor Extra Strong Peppermint 4x36.4g
145.6g · £18.54/kg£2.70Smint XXL Peppermint 35g
35g · £60.00/kg£2.10Trebor Extra Strong Mints Roll 41g
41g · £24.39/kg£1.00Nuud Plastic Free Spearmint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80