Bread
Waitrose Plain Ciabatta each
1pk · £3.00 each£3.00Waitrose Mixed Olive Ciabatta each
1pk · £3.00 each£3.00Waitrose Half Ciabattas 2s
1pk · £3.00 each£3.00Fitzgeralds 2 Sourdough Baguettes 250g
250g · £10.00/kg£2.50Waitrose 2 Bake at Home White Baguettes 2s
1pk · £1.50 each£1.50Fitzgeralds 2 Multiseed Baguettes 250g
250g · £10.00/kg£2.50Waitrose 6 Bake at Home Petit Pains 6s
1pk · £1.80 each£1.80Jacksons Multigrain Brown Bloomer 400g
400g · £5.00/kg£2.00Hovis Best of Both Medium Sliced Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Jason's Sourdough White Ciabattin 900g
900g · £4.44/kg£4.00Hovis Soft White Medium Sliced White Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Jacksons Soft White Bloomer 800g
800g · £3.00/kg£2.40Hovis Soft White Thick Sliced White Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Jacksons Soft White Bloomer 400g
400g · £5.00/kg£2.00Schär Gluten Free Wholesome White Loaf 300g
300g · £13.33/kg£4.00Waitrose Free From Sliced Farmhouse Loaf 400g
400g · £9.63/kg£3.85Waitrose Soft White Farmhouse Sliced Bread 400g
400g · £2.93/kg10% off£1.17£1.30Waitrose Soft White Toastie Thick Sliced Bread 800g
800g · £1.25/kg20% off£1.00£1.25Waitrose Super Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.20/kg20% off£0.96£1.20Waitrose Soft White Farmhouse Sliced Bread 800g
800g · £1.91/kg15% off£1.53£1.80Jacksons Tiger Bloomer 700g
700g · £2.69/kg20% off£1.88£2.35Black Sheep Craft Bakery White Tiger Bloomer 800g
800g · £3.38/kg£2.70No.1 Wheat & Rye Sourdough Sliced Bread 500g
500g · £6.00/kg£3.00Waitrose Free From Sliced Tiger Cob 375g
375g · £11.20/kg£4.20Jason's White Sourdough 580g
580g · £5.69/kg£3.30No.1 White Sourdough Bread 500g
500g · £5.40/kg£2.70Jason's Sourdough The Great White 450g
450g · £8.00/kg£3.60£3.06 loyalty card (£6.80/kg)Waitrose Free From Gluten Sourdough 375g
375g · £11.47/kg£4.30Irwin's Together Brown Soda Bread 400g
400g · £6.63/kg£2.65Jacksons Multigrain Brown Bloomer 800g
800g · £3.00/kg£2.40Hovis Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £3.25/kg£1.30Promise Gluten Free Wholesome Brown Loaf 480g
480g · £10.21/kg£4.90Waitrose Wholemeal Farmhouse Thick Sliced 400g
400g · £3.25/kg£1.30Waitrose Multigrain Farmhouse Sliced Bread 800g
800g · £2.31/kg10% off£1.85£2.05Hovis Wholemeal Thick Sliced Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Biona Organic Rye Bread 500g
500g · £7.20/kg£3.60Wildfarmed Sliced Seeded Bread 550g
550g · £4.42/kg10% off£2.43£2.70Jacksons Multiseed Bloomer 800g
800g · £3.00/kg£2.40Jason's Grains & Seeds Sourdough Ciabattin 580g
580g · £4.83/kg£2.80Waitrose Free From Sliced Mixed Seed Loaf 400g
400g · £9.63/kg£3.85Hovis Seed Sensations Multiseeded Sliced Bread 400g
400g · £2.90/kg25% off£1.16£1.55Promise Gluten Free Multi Grain Loaf 480g
480g · £10.21/kg£4.90Waitrose Multi-Seeded Farmhouse Bread 800g
800g · £2.31/kg10% off£1.85£2.05Waitrose Multi-Seeded Farmhouse 400g
400g · £3.38/kg10% off£1.35£1.50Hovis Seed Sensations Multiseeded Sliced Bread 800g
800g · £3.00/kg£2.40Hovis Original Granary Thick Sliced Bread 400g
400g · £3.88/kg£1.55Hovis Original Granary Medium Sliced Bread 800g
800g · £3.13/kg£2.50Hovis Granary Wholemeal Sliced Bread 800g
800g · £3.00/kg£2.40Jacksons Super Seeded Bloomer 800g
800g · £3.25/kg£2.60£2.08 loyalty card (£2.60/kg)View all (52)
Croissants & Breakfast
Waitrose Pains Au Chocolat 4s
1pk · £3.30 each£3.30Waitrose Frozen 8 Butter Croissants 440g
440g · £13.64/kg£6.00Waitrose Croissants 4s
1pk · £2.40 each£2.40Waitrose Mini Pains Au Chocolat 6s
1pk · £2.70 each£2.70No.1 2 Pains au Chocolat 2s
1pk · £3.30 each£3.30No.1 2 Pains Aux Raisins 2s
1pk · £2.75 each£2.75St Pierre 6 Croissants 6s
6pk · £0.46 each£2.75St Pierre 6 Chocolate Filled Crêpes 6s
6pk · £0.46 each£2.75Waitrose 4 Blueberry Pancakes 4s
1pk · £2.35 each£2.35Essential Scotch Pancakes 6s
1pk · £0.85 each£0.85Waitrose 4 Buttermilk Pancakes 4s
1pk · £2.35 each£2.35Waitrose 6 Sourdough Crumpets 6s
1pk · £1.50 each£1.50Warburtons Crumpets 6s
6pk · £0.16 each25% off£0.98£1.30Essential Crumpets 8s 8s
1pk · £0.85 each£0.85Waitrose 6 Toastie Crumpets 6s
1pk · £1.80 each£1.80Wildfarmed Crumpets 4s
1pk · £1.53 each15% off£1.53£1.80Genius Gluten Free Crumpets 4s
4pk · £0.56 each25% off£2.25£3.00Wafflemeister Belgian Waffle Chocolate Coated 5s
1pk · £2.70 each£2.70No.1 All Butter Belgian Waffle Biscuits 250g
250g · £25.20/kg25% off£6.30£8.40Wafflemeister Toasting Waffle 4s
1pk · £2.35 each£2.35Wafflemeister Belgian Waffles 5s
1pk · £2.70 each£2.70Tregroes Toffee Waffles 8s
1pk · £2.60 each£2.60Irwin's Together Ancient Grain Muffins 4s
4pk · £0.48 each£1.90Waitrose Easter 9 Richly Fruited Mini Hot Cross Buns 9s
1pk · £2.70 each£2.70Waitrose Easter 4 Richly Fruited Hot Cross Buns 4s
1pk · £2.70 each£2.70Waitrose Easter 4 Apple and Cinnamon Hot Cross Buns 4s
1pk · £2.70 each£2.70Waitrose Essential Hot Cross Buns 6s
1pk · £2.10 each£2.10Waitrose Easter 4 St Clements Hot Cross Buns 4s
1pk · £2.70 each£2.70Waitrose 2 Lemon & Sultana Danish 2s
1pk · £3.00 each£3.00Chloe's All Butter Sweethearts 100g
100g · £20.00/kg20% off£2.00£2.50Waitrose 8 Brioche Rolls 8s
1pk · £2.40 each£2.40Waitrose Sliced Brioche Loaf 400g
400g · £8.88/kg£3.55
Buns & Rolls
St Pierre 4 Burger Buns (Pre-Sliced) 4s
4pk · £0.75 each£3.00Hovis Premium Burger Buns 4s
4pk · £0.50 each£2.00Essential White Finger Rolls 6s
1pk · £1.20 each£1.20Waitrose Ciabatta Rolls 4s
1pk · £2.15 each£2.15Jason's Every Day Tiger Rolls 4s
1pk · £1.75 each£1.75Jason's Every Day White Bread Rolls with Sourdough 4s
1pk · £2.10 each£2.10BFree Tiger Rolls 240g
240g · £17.50/kg£4.20Essential White Giant Baps 4s
1pk · £1.20 each£1.20Waitrose Super Seeded Rolls 4s
1pk · £1.80 each£1.80£1.53 loyalty card (£1.53 each)Fitzgeralds 4 Bake at Home Stonebaked Rustic Rolls 4s
1pk · £2.50 each£2.50Jason's Everyday Protein Rolls 4s
1pk · £2.30 each£2.30Essential Wholemeal Baps 6s
1pk · £1.20 each£1.20Essential Wholemeal Giant Baps 4s
1pk · £1.20 each£1.20Waitrose 4 Panini 4s
1pk · £2.30 each£2.30Waitrose Free From Oaty Rolls 240g
240g · £15.00/kg£3.60Wildfarmed 4 Seeded Rolls 264g
264g · £7.08/kg15% off£1.87£2.20Irwin's Together 4 Potato Slims 4s
1pk · £2.65 each£2.65Fitzgeralds Multiseed & Cereal Bagels 5s
1pk · £2.65 each£2.65New York Bakery Plain Bagels 5s
1pk · £2.00 each2 for £3.30£2.00Fitzgeralds 5 Everything Bagels 5s
1pk · £2.65 each£2.65New York Bakery Sesame Bagels 5s
1pk · £2.40 each2 for £3.30£2.40Trimlyne Sesame Seed Bagel Crackers 225g
225g · £10.44/kg£2.35New York Bakery Protein Boost Bagels with Mixed Seeds 5s
1pk · £2.65 each2 for £3.30£2.65Fitzgeralds Poppy Seed Bagels 5s
1pk · £2.65 each£2.65Fitzgeralds Multiseed & Cereal Bagel Slims 6s
1pk · £2.65 each£2.65New York Bakery Cinnamon & Raisin Bagels 5s
1pk · £2.40 each£2.40Schär Gluten Free Brown Ciabatta Rolls 4x50g
200g · £15.00/kg£3.00
Wraps, Pittas & Naans
Gran Luchito 10 Mexican Soft Taco Wraps 300g
300g · £8.83/kg£2.65Waitrose 2 Hand-Stretched Flatbreads 2x100g
200g · £11.00/kg£2.20Crosta & Mollica Piadina Flatbreads 3s
1pk · £2.60 each£2.60Waitrose 8 Large Wholemeal Tortilla Wraps 8s
1pk · £1.75 each£1.75Crosta & Mollica Mini Piadina 100g
100g · £15.50/kg£1.55Waitrose 6 High Protein Tortilla Wraps 6s
1pk · £2.20 each£2.20BFree Gluten Free High Protein Wraps 168g
168g · £27.38/kg£4.60Fitzgeralds 6 Soft Kids Wraps 6s
1pk · £1.90 each£1.90Waitrose 2 Roasted Garlic Flatbreads 2x100g
200g · £11.00/kg£2.20Old El Paso 6 Gluten Free Tortillas 216g
216g · £17.82/kg£3.85Warburtons Gluten Free 4 White Wraps 4s
4pk · £0.73 each25% off£2.93£3.90No.1 Sourdough Flatbreads 2s 2s
1pk · £2.40 each£2.40Deli Kitchen Greek Style Flatbreads 4s
1pk · £1.76 each25% off£1.76£2.35Deli Kitchen Plain Folded Flatbreads 6
6pk · £0.33 each£2.00Old El Paso 12 Crunchy Taco Shells 156g
156g · £17.31/kg£2.70Waitrose 8 Seeded Tortilla Wraps 8s
1pk · £1.75 each£1.75Gran Luchito Burrito Wraps 360g
360g · £7.36/kg£2.65Old El Paso Tortilla Wraps 350g
350g · £7.71/kg£2.70Crosta & Mollica Wholeblend Flatbreads 4s
1pk · £2.60 each£2.60Crosta & Mollica Focaccia Panini 2x80g
160g · £18.75/kg£3.00Waitrose 6 Wholemeal Pittas 6s
1pk · £0.80 each£0.80Warburtons Gluten Free 4 Soft Pittas White 240g
240g · £15.83/kg£3.80Sharwood's Plain Mini Naans 4s
4pk · £0.56 each10% off£2.25£2.50Waitrose Garlic & Coriander Naans 220g
220g · £7.27/kg£1.60Sharwood's Mini Naan Garlic & Coriander 4s
4pk · £0.56 each10% off£2.25£2.50Waitrose Peshwari Naan 220g
220g · £7.27/kg£1.60Sharwood's Peshwari Naans 2s
2pk · £1.13 each10% off£2.25£2.50Waitrose 2 Tandoori Mini Naans 2x75g
150g · £16.00/kg£2.40Waitrose 2 Tandoori Garlic & Coriander Naans 2x130g
260g · £12.88/kg£3.35Patak's Mini Naan Bread Dippers 10Each
1pk · £2.16 each20% off£2.16£2.70Waitrose 2 Tandoori Plain Naans 2x130g 2x130g
260g · £12.88/kg£3.35Sharwood's Plain Naans 2s
2pk · £1.13 each10% off£2.25£2.50Elephant Atta Chapattis 360g
360g · £6.39/kg£2.30Waitrose Plain Naan 220g
220g · £7.27/kg£1.60
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Waitrose 2 Apple & Cream Turnovers 2s
1pk · £3.00 each£3.00No.1 Morello Cherry Crumble 500g
500g · £14.40/kg£7.20Waitrose Bramley Apple & Blackberry Crumble 500g
500g · £10.80/kg£5.40Waitrose Bramley Apple Pie 550g
550g · £9.82/kg£5.40Waitrose Bramley Apple Crumble 500g
500g · £10.80/kg£5.40Waitrose 2 Rhubarb Crumbles 250g
250g · £14.40/kg£3.60No.1 2 Ultimate Apple Crumbles 230g
230g · £26.09/kg£6.00Mr Kipling Bramley Apple Pies 6s
6pk · £0.63 each£3.80No.1 2 Sicilian Lemon Tarts 2x75g
150g · £40.00/kg£6.00No.1 Morello Cherry & Almond Tart 390g
390g · £23.08/kg£9.00£7.20 loyalty card (£18.46/kg)Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts 4s
4pk · £0.75 each£3.00No.1 Apple Crumble Danish Tart 470g
470g · £19.15/kg£9.00No.1 Molten Belgian Chocolate Tart 620g
620g · £14.52/kg£9.00No.1 8 Raspberry & Pistachio Mini Tarts 168g
168g · £32.14/kg£5.40Mr Kipling Cherry Bakewells 6s
6pk · £0.63 each£3.80Waitrose 4 Egg Custard Tarts 4x86.5g
346g · £8.09/kg£2.80The Flan Co. Large Sponge Flan Case 200g
200g · £13.75/kg£2.75Waitrose 4 Cherry Bakewell Tarts 4s
1pk · £3.60 each£3.60Waitrose Lemon Tart 300g
300g · £15.33/kg£4.60Waitrose Free From Gluten Cherry Bakewells 205g
205g · £15.85/kg£3.25Waitrose Treacle Tart 300g
300g · £15.33/kg£4.60Mr Kipling Latte Tarts 4s
4pk · £0.75 each£3.00
Small Cakes & Treats
Waitrose No1 Mini Gift Cake 174g
174g · £24.71/kg£4.30Waitrose Chocolate Cake Cubes 652g
652g · £30.37/kg£19.80Bonne Maman Le Petit Cake Raspberry 175g
175g · £22.86/kg£4.00Waitrose 10 Madeleines 250g
250g · £10.80/kg£2.70Waitrose Chocolate Cupcakes 4s
1pk · £4.80 each£4.80Fiona Cairns 6 Chocolate Fairy Cakes 6s
6pk · £1.46 each£8.75Bonne Maman Pecan Brownie 175g
175g · £22.86/kg£4.00GOOD TO GO Flapjack 54g
54g · £28.70/kg£1.55Waitrose 5 Mini Cecils Cakes 5s
1pk · £4.70 each£4.70Mr Kipling Viennese Whirls 6s
6pk · £0.58 each£3.50Waitrose 6 Iced Finger Buns 6s
1pk · £2.15 each£2.15Waitrose 2 Iced Belgian Buns 2s
1pk · £2.35 each£2.35Waitrose 9 Mini Coffee Cupcakes 9s
1pk · £4.80 each£4.80Fiona Cairns 6 Seasonal Fairy Cakes 6Each
6pk · £1.46 each£8.75Mr Kipling Almond Slices 6s
6pk · £0.46 each25% off£2.78£3.70The Glorious Mess Caramel Meringue Nests 4Each
4pk · £0.90 each£3.60Waitrose 5 Flapjacks 5s
1pk · £2.15 each£2.15Mr Kipling 6 Bakewell Slices 6s
6pk · £0.46 each25% off£2.78£3.70Waitrose Free From Iced Fruit Cake Slices 210g
210g · £20.00/kg£4.20Soreen 5 Lunchbox Loaves Banana 5s
1pk · £2.35 each£2.35Waitrose Christmas Spiced Sticky Toffee Flapjack Bites 132g
132g · £14.55/kg20% off£1.92£2.40Waitrose Fruity Mini Cupcakes 9s
1pk · £4.80 each£4.80Waitrose Rocky Road Mini Bites 234g
234g · £20.51/kg£4.80£4.08 loyalty card (£17.44/kg)Bonne Maman 10 Mini Marble Cakes 300g
300g · £16.00/kg£4.80Waitrose Mini Chocolate Cupcakes 9s
1pk · £4.80 each£4.80Waitrose Chocolate & Orange Mini Rolls 17s
1pk · £4.08 each15% off£4.08£4.80Waitrose 4 Vanilla Cupcakes 4s
1pk · £4.80 each£4.80Graze Pecan & Milk Chocolate Brownie 135g
135g · £20.22/kg30% off£2.73£3.90Graze Pistachio & White Chocolate Oat Blondies 135g
135g · £20.22/kg30% off£2.73£3.90Mrs Crimble's Gluten Free 6 Big Coconut Macaroons 6s
180g · £9.56/kg30% off£1.72£2.45No.1 2 Sicilian Lemon Cupcakes 2s
1pk · £4.20 each£4.20Waitrose Free From Gluten 5 Chocolate Fudge Slices 220g
220g · £18.64/kg£4.10No.1 2 Dulce de Leche Caramel Cupcakes 2s
1pk · £4.20 each£4.20Bonne Maman 7 Madeleines with Lemon 175g
175g · £22.86/kg£4.00Waitrose Millionaire's Shortbread 4s
1pk · £4.50 each£4.50Bonne Maman 7 Petit Fruit Cakes 210g
210g · £19.05/kg£4.00Waitrose Xmas Cinnamon Fudge Blondie Bites 132g
132g · £14.55/kg20% off£1.92£2.40Lazy Day Gluten Free & Vegan Dark Chocolate Tiffin 150g
150g · £20.80/kg20% off£3.12£3.90Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices 6s
6pk · £0.46 each25% off£2.78£3.70No.1 Maple & Pecan Mini Cakes 4s 4 Each
1pk · £5.40 each£5.40Mr Kipling Country Slices 6Each
6pk · £0.46 each25% off£2.78£3.70Mrs Crimble's Gluten Free 6 Classic Madeleines 6s
180g · £13.83/kg30% off£2.49£3.55The Glorious Mess Fruity Meringue Kisses 100g
100g · £30.60/kg15% off£3.06£3.60OGGS Double Chocolate Cupcakes 2s
1pk · £3.00 each£3.00No.1 Chocolate & Hazelnut Mini Cakes 4s
1pk · £5.40 each£5.40Cadbury 5 Milk Chocolate Mini Rolls 5s
5pk · £0.60 each£3.00Waitrose 5 Mincemeat & Zesty Frangipane Slices 5Each
1pk · £3.60 each£3.60Mrs Crimble's Gluten Free 6 Big Choc Macaroons 6s
1pk · £1.72 each30% off£1.72£2.45Fiona Cairns Chocolate Cupcake each
1pk · £2.60 each£2.60Soreen 5 Lunchbox Loaves 150g
150g · £15.67/kg£2.35View all (82)
Scones & Teacakes
Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6x24g
144g · £15.28/kg£2.20No.1 Afternoon Tea Cake Selection each
1pk · £9.00 each£9.00Waitrose 4 All Butter Cheese Scones 4s
1pk · £2.50 each£2.50Waitrose 4 All Butter Scones 4s
1pk · £2.00 each20% off£2.00£2.50Warburtons Gluten Free Cinnamon & Raisin Sliced Buns 4s
4pk · £0.98 each£3.90Waitrose Free From 2 Fruited Scones 140g
140g · £22.86/kg£3.20Tan Y Castell Welshcakes 6s
1pk · £1.75 each£1.75Higgidy Extra Mature Cheddar & Spring Onion Scone Bites 130g
130g · £33.85/kg£4.40Waitrose All Butter Welsh Cakes 6s
1pk · £2.60 each£2.60Hovis 4 Giant Teacakes 4s
4pk · £0.54 each£2.15Soreen Sliced Malt Loaf 290g
290g · £8.28/kg£2.40Soreen The Original Malt Loaf 260g
260g · £8.27/kg£2.15Real Lancashire Eccles Cakes 4s
1pk · £3.30 each£3.30Irwin's Together Cinnamon & Raisin Loaf 400g
400g · £6.75/kg£2.70
Whole Cakes
Fiona Cairns Golden Sponge Pink Boutique Cake each
1pk · £24.00 each£24.00Waitrose Over the Rainbow Cake 1.28Kg
1.28kg · £17.34/kg£22.20Waitrose Daisy Cake 634g
634g · £23.66/kg£15.00Waitrose Let's Party Chocolate Traybake 751g
751g · £16.78/kg£12.60Waitrose Raspberry & Vanilla Gifting Cake Each
1pk · £7.80 each£7.80No.1 Victoria Sponge each
1pk · £7.90 each£7.90WR No.1 Lemon & Raspberry Cake Each
1pk · £24.00 each£24.00Waitrose Raspberry Swiss Roll each
1pk · £2.50 each£2.50Waitrose Cherry Madeira Cake 350g
350g · £10.14/kg£3.55Waitrose Cecil Chocolate Sponge Cake each
1pk · £11.40 each£11.40Waitrose Victoria Sandwich Cake each
1pk · £5.15 each£5.15No.1 Chocolate & Raspberry Loaf Cake Each
1pk · £7.80 each£7.80Waitrose Red Velvet Chocolate Cake each
1pk · £4.12 each20% off£4.12£5.15Waitrose Carrot Cake Loaf each
1pk · £3.60 each£3.60Waitrose Chocolate Cake each
1pk · £4.12 each20% off£4.12£5.15No.1 Chocolate Indulgent Cake each
1pk · £7.90 each£7.90No.1 Luscious Lemon Drizzle Cake each
1pk · £7.90 each£7.90No.1 Carrot Cake each
1pk · £7.90 each£7.90No.1 Coffee & Walnut Loaf Cake Each
1pk · £7.80 each£7.80Waitrose Banana Loaf Cake Each
1pk · £3.35 each£3.35Mr Kipling Battenberg 230g
230g · £15.65/kg£3.60Waitrose Genoa Cake each
1pk · £3.55 each£3.55Waitrose Lemon Swiss Roll each
1pk · £2.50 each£2.50No.1 Jewelled Gift Cake each
1pk · £9.20 each20% off£9.20£11.50No.1 Matured Rich Fruit Cake 800g
800g · £9.60/kg20% off£7.68£9.60No.1 Iced Fruit Cake Bar 400g
500g · £13.20/kg£6.60£5.28 loyalty card (£10.56/kg)Waitrose Free From Milk & Gluten Free Christmas Cake 480g
480g · £16.46/kg£7.90Waitrose Coffee & Walnut Cake each
1pk · £4.12 each20% off£4.12£5.15Waitrose Lemon Drizzle Cake each
1pk · £5.15 each£5.15Waitrose Lemon Loaf Cake each
1pk · £3.60 each£3.60Waitrose Chocolate Swiss Roll each
1pk · £2.50 each£2.50Waitrose Free From Carrot Cake with Cream Cheese Frosting each
1pk · £4.80 each£4.80Fiona Cairns Lemon & Elderflower Loaf Cake each
1pk · £9.60 each£9.60Waitrose Country Style Fruit Cake each
1pk · £5.15 each£5.15Waitrose Rich Fruit Cake each
1pk · £3.55 each£3.55
Savoury Pies
Charlie Bigham's Chicken & Mushroom Ceramic Pie 300g
300g · £26.00/kg2 for £14.40£7.80Waitrose Classic Steak & Kidney Puddings 2x190g
380g · £15.79/kg£6.00Waitrose 6 Melton Mowbray Pork Pies 300g
300g · £14.00/kg3 for £10.80£4.20Pieminister Gluten Free Ranger Chicken, Ham & Leek Pie 260g
260g · £25.38/kg£6.60No.1 Slow Cooked Creamy Peppered Steak Pie 250g
250g · £26.40/kg£6.60Waitrose Chicken & Gravy Pie 550g
550g · £10.91/kg£6.00£4.80 loyalty card (£8.73/kg)Dickinson & Morris Melton Mowbray Pork Pie 440g
440g · £12.27/kg£5.40Waitrose Steak & Ale Pie 200g
200g · £19.00/kg£3.80Waitrose PlantLiving 2 No Beef Chilli Pies 380g
380g · £7.89/kg£3.00Waitrose Melton Mowbray Pork Pie 290g
290g · £13.45/kg£3.90Higgidy Steak & Guinness Pie 200g
200g · £22.50/kg£4.50Higgidy Slow Braised Steak and Ale Pie 200g
200g · £22.50/kg£4.50Pieminister Chana Rama Pie with Chickpea, Sweet potato & Cauliflower 255g
255g · £23.53/kg£6.00Higgidy Chicken and Thatchers Cider Pie 200g
200g · £22.50/kg£4.50Waitrose Chicken & Leek Pie 550g
550g · £10.91/kg£6.00£4.80 loyalty card (£8.73/kg)Pieminister Moo British Beef Steak & Ale Pie 255g
255g · £18.82/kg20% off£4.80£6.00Waitrose 2 Melton Mowbray Pork Pies 150g
150g · £12.27/kg20% off£1.84£2.30Charlie Bigham's Steak & Ale Ceramic Pie 300g
300g · £26.00/kg2 for £14.40£7.80Pieminister Free Ranger Chicken Ham & Leek Pie 255g
255g · £23.53/kg£6.00Waitrose Melton Mowbray Pork Pie 145g
145g · £15.86/kg£2.30Pieminister Moo & Blue British Beef Steak & Stilton Pie 255g
255g · £18.82/kg20% off£4.80£6.00Pieminister Wild Shroom Pie with Mushroom, Asparagus & Cream 255g
255g · £18.82/kg20% off£4.80£6.00Pieminister Kate & Sidney British Beef Steak & Kidney Pie 255g
255g · £18.82/kg20% off£4.80£6.00No.1 Chicken Pie 500g
500g · £22.80/kg£11.40No.1 Herby Pork & Apple Pie 440g
440g · £9.36/kg20% off£4.12£5.15
Seasonal Bakery
Waitrose Christmas 5 Iced Fruit Cake Slices 5s
1pk · £3.60 each£3.60Waitrose Christmas Cinnamon Knots 150g
150g · £18.33/kg£2.75Waitrose Christmas 6 All Butter Puff Pastry Mince Pies 6s
1pk · £3.60 each£3.60Lambertz Lebkuchen Milk Hearts 150g
150g · £9.00/kg25% off£1.35£1.80Waitrose Christmas 6 Stollen Slices 6s
1pk · £2.70 each25% off£2.70£3.60Iced Gingerbread Dylan the Dinosaur 50g
50g · £42.00/kg£2.10Gingerbread Man each
1pk · £1.50 each£1.50No.1 6 Brown Butter Mince Pies with Cognac 6s
1pk · £3.85 each£3.85Lambertz Pfeffernusse 200g
200g · £6.75/kg25% off£1.35£1.80Waitrose Christmas 6 All Butter Mince Pies 6s
1pk · £3.60 each£3.60No.1 12 Month Matured Christmas Pudding 100g
100g · £19.20/kg20% off£1.92£2.40Waitrose Christmas Chocolate Knots 150g
150g · £18.33/kg£2.75No.1 Mini Mince Pies 297g
297g · £12.96/kg£3.85Waitrose Free From Milk & Gluten Free Mince Pies 2x80g
160g · £20.94/kg£3.35No.1 Ultimate Stollen Bites each
1pk · £4.30 each£4.30Waitrose Christmas Classic Panettone 750g
750g · £15.36/kg20% off£11.52£14.40Waitrose Christmas Caramel & Milk Chocolate Panettone 100g
100g · £45.00/kg£4.50Waitrose Christmas Mini Classic Panettone 100g
100g · £45.00/kg£4.50Talking Tables Christmas Food Picks 10pk 10s
10pk · £0.30 each£3.00No.1 12 Month Matured Christmas Pudding 400g
400g · £14.40/kg20% off£5.76£7.20Waitrose Christmas Cinnamon Bunettone 500g
500g · £20.40/kg£10.20Waitrose Christmas 6 Month Matured Christmas Pudding 100g
100g · £24.00/kg£2.40Dr Oetker Christmas Fondant 400g
400g · £9.50/kg£3.80Waitrose Gingerbread & White Chocolate Cookie Mallow 375g
375g · £16.00/kg£6.00Crosta & Mollica Panettone Classico 100g
100g · £20.00/kg£2.00Waitrose Christmas Classic Mini Pandoro 85g
85g · £52.94/kg£4.50No.1 Sicilian Orange Nocciolato Panettone 750g
750g · £32.00/kg£24.00Waitrose Free From Milk & Gluten Free Christmas Pudding 100g
100g · £26.00/kg£2.60Waitrose Free From Fruited Panettone 100g
100g · £42.00/kg£4.20Waitrose Christmas Top Iced Classic Christmas Cake 907g
907g · £12.57/kg£11.40Waitrose Christmas Stollen 500g
500g · £16.80/kg£8.40Waitrose Christmas Build Your Own Gingerbread House 654g
654g · £12.84/kg£8.40Waitrose Spritz Panettone 750g
750g · £20.00/kg£15.00Waitrose Christmas Lebkuchen Biscuit Selection 300g
300g · £20.00/kg£6.00Walker's Shortbread Festive Shapes 175g
175g · £24.00/kg£4.20No.1 Jewelled Cointreau & Cranberry Christmas Pudding 800g 800g
800g · £14.40/kg20% off£11.52£14.40No.1 12 Month Matured Christmas Pudding 800g
800g · £13.45/kg20% off£10.76£13.45Waitrose Christmas 6 Month Matured Christmas Pudding 400g
400g · £12.00/kg£4.80Waitrose Christmas Cake Kit 1.57Kg
1.57kg · £11.27/kg£17.70Bakers Christmas Gift Box 458g
458g · £12.34/kg£5.65
Gluten Free
No.1 Free From Belgian Chocolate & Cherry Brownies 4Each
1pk · £4.75 each£4.75Waitrose Free From Milk & Gluten Free Mince Pies 4s
225g · £16.44/kg£3.70No.1 Free From Gluten Free Chocolate Indulgence Cake 413g
413g · £18.89/kg£7.80Waitrose Free From GF Caramel Crispies 115g
115g · £36.52/kg£4.20