- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g
594g · £11.28/kg£6.70£4.25 Clubcard (£7.15/kg)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Kerrygold Salted Butter Stick 100g
100g · £26.50/kg£2.65£2.30 Clubcard (£23.00/kg)Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Président French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Finest Italian Burrata 250G
150g · £29.67/kg£4.45£4.00 Clubcard (£26.67/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Heck Chicken Italia Sausages 255G
255g · £12.94/kg£3.30£2.90 Clubcard (£11.37/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g
20pk · £175.00/kg£6.30£4.25 Clubcard (£118.06/kg)£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardMutti Finely Chopped Tomatoes 400g
400g · £5.38/kg£2.15£1.60 Clubcard (£4.00/kg)Dolmio Bolognese Smooth Tomato Red Pasta Sauce 450g
450g · £7.33/kg£3.30£2.75 Clubcard (£6.11/kg)Mutti Peeled Whole Plum Tomatoes 400g
400g · £5.38/kg£2.15£1.60 Clubcard (£4.00/kg)Pizza Express BBQ Chicken & Red Onion Pizza 272g
272g · £22.06/kg£6.00£3.50 Clubcard (£12.87/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Tesco Mascarpone Cheese 250 G
250g · £12.60/kg£3.15Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Finest Mac & Four Cheese 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml
£2.90Kerrygold Salted Butter Stick 100g
100g · £26.50/kg£2.65£2.30 Clubcard (£23.00/kg)Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Tesco Maris Piper Potatoes 1.25Kg (c)
1kg · £1.75/kg£1.75Tesco Finest Italian Burrata 250G
150g · £29.67/kg£4.45£4.00 Clubcard (£26.67/kg)Pizza Express BBQ Chicken & Red Onion Pizza 272g
272g · £22.06/kg£6.00£3.50 Clubcard (£12.87/kg)Jaffa Orange Minimum 4 Pack (C)
5pk · £0.63 each£3.15Tesco Sweet Easy Peeler 600G (C)
600g · £2.83/kg£1.70Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Président French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Tesco 2 Garlic Baguettes 410g
410g · £5.12/kg£2.10Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Lemons 3Pack Express
3pk · £0.65 each£1.95Tesco Ripe & Ready Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Tesco British Mild Cheddar Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45The Tofoo Co Naked Tofu 280G
280g · £11.07/kg£3.10Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Graham's The Family Dairy Protein 25G Strawberry Pack 200G
200g · £8.00/kg£1.60Heck Chicken Italia Sausages 255G
255g · £12.94/kg£3.30£2.90 Clubcard (£11.37/kg)Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75Tesco Sweet Vine Ripened Tomatoes 255G
255g · £6.47/kg£1.65Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g
230g · £13.04/kg£3.00St Pierre Chocolate Filled French Crepes 6 Pack
6pk · £0.48 each£2.85Tesco Mango (C)
1pk · £0.95 each£0.95New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.49 each£2.45Tesco Granny Smith Apple 6 Pack
5pk · £0.42 each£2.10Tesco Mint 15G (C)
15g · £66.67/kg£1.00Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.83/kg£1.15Kiwi Fruit Each (C)
1pk · £0.65 each£0.65Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Tesco Tenderstem Broccoli 200G
200g · £9.50/kg£1.90Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.35 each£1.05Tesco Bunched Spring Onions 100G (C)
100g · £7.00/kg£0.70Duda Torunska Sausage 440G
440g · £12.27/kg£5.40Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Warburtons Soft Wholemeal Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco Deli Meat Feast Sub
1pk · £3.10 each£3.10Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack
6pk · £58.89/kg£2.65Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Sokolow Nordic Style Bacon In Block 480G
480g · £15.00/kg£7.20Krakus Podwawelska Sausages 520G
520g · £11.35/kg£5.90Bonne Maman Chocolate Mousse Dessert 2x70g
2pk · £35.00/kg£2.45Tesco Bacon, Lettuce & Tomato Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Tesco Ready To Eat Seasonal Pears 4Pack 550G
550g · £4.18/kg£2.30Large Pink Lady Apples (C) Loose Class 1
1pk · £0.65 each£0.65Tesco British Diced Chicken Breast 400G
400g · £12.88/kg£5.15
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard