- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Offers (171)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Morrisons Italian Spagetti Carbonara 400g
400g · £12.00/kg£4.80Morrisons Savers Roast Chicken Fillets 235g
235g · £12.77/kg£3.00Morrisons Salmon Fillets 220g
220g · £23.64/kg£5.20Morrisons Stonebaked BBQ Chicken 320g
320g · £8.88/kg30% off£2.84£4.05Morrisons Diced Chicken 400g
400g · £12.63/kg£5.05St Pierre Choc Crepes 6pk
192g · £13.02/kg£2.50Morrisons Stonebaked Pepperoni 285g
285g · £14.21/kg£4.05Thompsons 4 Apple Frangipanes
175g · £8.69/kg20% off£1.52£1.90Morrisons Smoked Salmon 120g
120g · £45.42/kg£5.45Morrisons Whole Chicken 1.6kg
1.6kg · £5.16/kg£8.25Richmond Irish Thick Sausages 410g
410g · £8.05/kg£3.30Sutherland Chilli & Rice 400g
400g · £11.50/kg£4.60Morrisons Mini Chicken Skewers 10pk
100g · £32.00/kg£3.20Sutherland Spaghetti Bolognese 400g
400g · £11.50/kg£4.60Morrisons Wafer Thin Smoked Ham 170g
170g · £13.76/kg10% off£2.34£2.60Sutherland Beef Lasagne 400g
400g · £11.50/kg£4.60Wall's Your Hearty Sausage Roll 130g
130g · £10.08/kg25% off£1.31£1.75Morrisons Onions 3pk
3pk · £0.48 each£1.45Muller Unsalted British Butter 250g
250g · £8.68/kg15% off£2.17£2.55Wall's Chicken Tikka Slice 180g
180g · £12.78/kg£2.30Morrisons Quiche Lorraine 170g
170g · £13.53/kg£2.30Pork Farms Melton Mowbray Pork Pies 2pk
100g · £19.00/kg£1.90Morrisons Parmigiano Reggiano 100g
100g · £26.00/kg20% off£2.60£3.25Walls Peppered Steak Slice 180g
180g · £12.78/kg£2.30Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.64 each£2.55Warburtons Toaster White Slice 400g
348g · £4.11/kg5% off£1.43£1.50Warburtons 4 Delicious Breakfast Muffins
£1.71Yorkshire Baking Company Mega Loaf Cherry
1pk · £3.45 each£3.45Thompsons Lemon Cake
400g · £6.90/kg20% off£2.76£3.45Ginsters Sausage Roll 100g
100g · £17.30/kg25% off£1.73£2.30Morrisons Eggs Medium Free Range 12pk
12pk · £0.27 each£3.25Warburtons Original Seeded Batch 400g
347g · £4.76/kg£1.65Morrisons Sweetclem Easy Peel 600g
600g · £2.50/kg£1.50
Bundles
Lunchtime Meal Deal
£3.85Heinz Tin Bundle
£4.50Muller Yogurt Bundle
£3.00Noodle Bowl Bundle
£4.00Batchelors Pasta N Sauce Bundle
£2.00Lucozade 900ml Bundle
£4.00Bagel Bundle
£4.00Greek Yoghurt Bundle
£5.00Cleaning Spray Bundle
£5.00Old El Paso Sauce Bundle
£5.50Cheese Bundle
£5.002 for £3 Pet Treats
£3.00