Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Off to Uni
    Off to Uni
  • Autumn Comforts
    Autumn Comforts
  • Tickled Pink
    Tickled Pink
  • Too Early for Christmas? Never!
    Too Early for Christmas? Never!
  • Easy Midweek Meals
    Easy Midweek Meals
  • Indulge In Something Exceptional
    Indulge In Something Exceptional
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Custard, Cream & Jelly Desserts

  • The Bakery at ASDA 2 Chocolate Éclairs

    2pk · £0.90 each
    £1.80
  • The Bakery at ASDA 2 Caramel Éclairs

    2pk · £1.16 each
    £2.31
  • THE BAKERY at ASDA PROFITEROLE DESSERT 450g

    450g · £8.89/kg
    £4.00
  • Bistro by ASDA Belgian Chocolate & Caramel Profiteroles

    6pk · £0.67 each
    £4.00
  • Asda The Bakery Creamy Profiterole Pots 2 x 90g (180g)

    2pk · £1.23 each
    £2.46
  • Asda The Bakery Strawberry Trifle 600g

    600g · £6.00/kg
    £3.60
  • Asda The Bakery Raspberry Trifle 600g

    600g · £6.00/kg
    £3.60
  • Bonne Maman Crème Brûlée Pots 2 x (96g + 4g) (200g)

    2pk · £1.98 each
    £3.95
  • Asda Supreme Dessert 6X85G

    510g · £3.84/kg
    £1.96
  • Cadbury Dairy Milk Trifle Caramel 550g

    550g · £8.36/kg
    £4.60
  • Asda Strawberry Supremes 6 × 85g (510g)

    510g · £3.84/kg
    £1.96
  • Summer by ASDA Raspberry & Peach Trifle 600g

    600g · £7.17/kg
    £4.30
  • Bonne Maman Crème Caramel Pots 4 x 100g (400g)

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • Cocon Assorted Fruit Flavour Jelly Pudding with Coconut Gel Pieces 6 x 80g

    80g · £30.00/kg
    £2.40
  • ASDA Joyful Black Forest Trifle 500g

    500g · £7.14/kg
    17% off
    £3.57£4.30
  • Hartley's Strawberry Flavour Jelly 460g (4 x 115g)

    460g · £6.74/kg
    £3.10
  • Asda The Bakery Chocolate Trifle 500g

    500g · £7.20/kg
    £3.60
  • Hartley's No Added Sugar Strawberry Jelly 115g

    115g · £8.26/kg
    4 for £2.50
    £0.95
  • Asda The Bakery Neapolitan Delight 450g

    450g · £7.93/kg
    17% off
    £3.57£4.30
  • Hartley's Lemon and Lime Jelly 125g

    125g · £7.60/kg
    4 for £2.50
    £0.95
  • Cadbury Dairy Milk Pots of Joy Caramel Chocolate Dessert 4 x 60g (240g)

    240g · £10.21/kg
    £2.45
  • Hartley's 10 Cal Mango & Passion Fruit Flavour Jelly 175g

    175g · £5.89/kg
    4 for £2.50
    £1.03
  • Dole Peach in Strawberry Flavour Jelly 123g

    123g · £6.10/kg
    4 for £2.50
    £0.75
  • Hartley's Sugar Free Jelly Orange Flavour 115g

    115g · £6.78/kg
    18% off
    £0.78£0.95
  • Hartley's Strawberry Jelly 125g

    125g · £7.60/kg
    £0.95
  • Hartley's 10 Cal Raspberry Flavour Jelly Pots 4 x 175g (700g)

    700g · £5.07/kg
    £3.55
  • Asda Raspberry Flavour Jelly Pots 6 x 120g (720g)

    720g · £3.82/kg
    £2.75
  • Hartley's Sugar Free Jelly Raspberry Flavour 115g

    115g · £8.26/kg
    4 for £2.50
    £0.95
  • Cadbury Dairy Milk Pots of Joy 350g

    350g · £7.00/kg
    £2.45
  • Hartley's Strawberry Flavour Jelly 4 x 125g (500g)

    500g · £6.20/kg
    £3.10
  • Milkybar Smooth and Creamy White Chocolate Dessert 4 x 65g (260g)

    260g · £9.42/kg
    £2.45
  • Rolo Delicious Milk Chocolate & Toffee Dessert 4 x 65g (260g)

    260g · £9.42/kg
    £2.45
  • Ambrosia My Mini Custard Lunchbox Snack Pots Multipack 6 x 55g

    330g · £7.48/kg
    19% off
    £2.47£3.05
  • Hartley's 10 Cal Raspberry Flavour Jelly Pots 6 x 175g (1.05kg)

    1.05kg · £4.10/kg
    £4.30
  • Milkybar Mixups Smooth & Creamy White & Milk Chocolate Dessert 4 x 65g (260g)

    260g · £9.42/kg
    £2.45
  • Asda Fruit Cocktail Trifle 600g

    600g · £3.58/kg
    £2.15
  • Hartley's 10 Cal Strawberry Flavour Jelly 175g

    175g · £6.00/kg
    £1.05
  • Hartley's 10 Cal Raspberry Flavour Jelly 175g

    175g · £6.00/kg
    4 for £2.50
    £1.05
  • Dole Peach in Strawberry Flavour Jelly 4 x 123g (492g)

    492g · £4.35/kg
    21% off
    £2.14£2.71
  • Hartley's Strawberry Flavour Jelly 750g (6 x 125g)

    750g · £4.07/kg
    £3.05
  • Jelly Squeeze Strawberry Flavour Jelly 6 x 95g (570g)

    570g · £4.32/kg
    20% off
    £2.46£3.08
  • Asda Crème Caramel 6 x 100 (600g)

    600g · £4.58/kg
    £2.75
  • Hartley's 10 Cal Strawberry Flavour Jelly Pots 6 x 175g (1.05kg)

    1.05kg · £4.10/kg
    £4.30
  • Hartley's 10 Cal Strawberry Flavour Jelly Pots 4 x 175g (700g)

    700g · £5.07/kg
    £3.55
  • Hartley's Raspberry Flavour Jelly 750g (6 x 125g)

    750g · £4.07/kg
    £3.05
  • The Bakery at Asda Tiramisu Dessert 500g

    500g · £8.20/kg
    £4.10
  • Hartley's Raspberry Jelly 125g

    125g · £7.60/kg
    4 for £2.50
    £0.95
  • Asda Strawberry Flavour Jelly Pots 6 x 120g (720g)

    720g · £3.82/kg
    £2.75
  • Hartley's Raspberry Flavour Jelly 135g

    135g · £10.37/kg
    £1.40
  • Hartley's 10 Cal Orange Flavour Jelly 175g

    175g · £5.89/kg
    4 for £2.50
    £1.03
  • View all (72)

Sponge Puddings

  • Exceptional by Asda Cherry Bakewell Pudding 200g

    200g · £16.50/kg
    £3.30
  • Cadbury Milk Chocolate Sticky Puds 2 x 95g

    2pk · £1.45 each
    £2.90
  • Gü Brownies Double Chocolate Dessert

    158g · £22.09/kg
    28% off
    £3.49£4.85
  • ASDA Classic Chocolate Sponge Pudding 110g

    110g · £13.64/kg
    £1.50
  • ASDA Jolly Syrup Sponge Pudding 110g

    110g · £13.64/kg
    £1.50
  • Asda The Bakery Chocolate Brownie Dessert 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
  • Mr Kipling Sponge Puddings Golden Syrup 2 x 95g

    190g · £11.37/kg
    12% off
    £2.16£2.45
  • Gü Chocolate Melt in the Middle Hot Dessert 2 x 90g

    180g · £19.39/kg
    28% off
    £3.49£4.85
  • Aunt Bessie's Jam Roly Poly 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Mr Kipling Sticky Lemon Sponge Pudding Cake Dessert Pots 2x95g

    190g · £11.37/kg
    12% off
    £2.16£2.45
  • Exceptional by Asda Buttery Sticky Toffee Pudding 400g

    400g · £15.25/kg
    £6.10
  • Mr Kipling Signature Collection Salted Caramel Hot Brownie Puddings 2 x 105g

    275g · £12.36/kg
    £3.40
  • Bistro by ASDA Sticky Toffee Pudding 250g

    250g · £16.00/kg
    £4.00
  • Aunty's Delicious Golden Syrup Steamed Puds 2 x 95g

    190g · £9.21/kg
    £1.75
  • Exceptional by Asda Double Chocolate Pudding 400g

    400g · £15.25/kg
    £6.10
  • The Bakery at Asda Chocolate Sponge Pudding

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Aunty's Delicious Sticky Toffee Steamed Puds 2X95G

    190g · £9.21/kg
    £1.75

Cheesecakes

  • The Bakery at ASDA Banoffee Flavour Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)

    2pk · £1.23 each
    30% off
    £2.45£3.50
  • Asda Lemon Cheesecakes 2 x 100g (200g)

    200g · £8.75/kg
    £1.75
  • The Bakery at ASDA 2 Chocolate & Vanilla Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)

    2pk · £1.23 each
    30% off
    £2.45£3.50
  • Asda Strawberry Cheesecake 2X100g

    200g · £8.75/kg
    £1.75
  • The Bakery at ASDA Strawberry Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)

    2pk · £1.23 each
    30% off
    £2.45£3.50
  • The Bakery at Asda Vanilla Flavour Cheesecake 500g

    500g · £11.80/kg
    £5.90
  • Asda Just Essentials 3 Strawberry Cheesecakes 3 x 90g (270g)

    270g · £5.19/kg
    £1.40
  • The Bakery at ASDA So Delicious Chocolate Cheesecake 500g

    1pk · £5.90 each
    £5.90
  • English Cheesecake Company 2 Lemon & Mascarpone Cheesecake Slices 180g

    2pk · £2.45 each
    £4.90
  • Exceptional by Asda Classic New York Cheesecake 500g

    500g · £13.50/kg
    £6.75
  • Exceptional by Asda Blood Orange Cheesecake 550g

    500g · £14.20/kg
    £7.10
  • The Bakery at ASDA Raspberry Cheesecake 500g

    500g · £11.80/kg
    £5.90
  • Asda New York Cheesecake 450g

    450g · £7.44/kg
    £3.35
  • Asda Bistro 2 Sicilian Lemon Baked Cheese Cakes 232g

    232g · £17.24/kg
    £4.00
  • The Bakery at ASDA Lemon Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)

    2pk · £1.23 each
    30% off
    £2.45£3.50
  • The Bakery at Asda Lemon Cheesecake 500g

    500g · £11.80/kg
    £5.90

Chilled Desserts

  • Milk Slice Chilled Treat Multipack

    84g · £14.88/kg
    £1.25
  • Exceptional by Asda Indulgently Creamy Madagascan Vanilla Custard 500g

    500g · £6.90/kg
    £3.45
  • Asda Chocolate Sundae 125g

    125g · £14.80/kg
    £1.85
  • Milkybar Milk Slice 4 x 26g

    104g · £16.83/kg
    £1.75
  • Cadbury Dairy Milk Pots of Joy Chocolate Brownie Flavour 4 x 60g (240g)

    240g · £10.21/kg
    £2.45
  • Ambrosia Banana Flavour Devon Custard Pot 150g

    150g · £7.53/kg
    4 for £2.50
    £1.13
  • Asda Toffee Sundae 125g

    125g · £12.16/kg
    18% off
    £1.52£1.85
  • Muller Rice Chocolate, Hazelnut and Caramel Low Fat Desserts

    1.02kg · £4.56/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • Bonne Maman Baba Au Rhum 2 x 140g (280g)

    2pk · £1.98 each
    £3.95
  • Peppa Pig Strawberry Flavour Jelly 75g

    75g · £19.33/kg
    £1.45
  • The Bakery at ASDA Yummy Cookie Dough Dessert 300g

    1pk · £4.80 each
    £4.80
  • Nesquik Choc Pots 6 x 55g (330g)

    330g · £5.30/kg
    £1.75
  • Nesquik Milk Slice Choco Cacao 4 x 26g (104g)

    104g · £16.83/kg
    £1.75
  • Müller Rice Strawberry Low Fat Pudding 170g

    170g · £4.47/kg
    £0.76
  • Ambrosia Rice Pudding 150g

    150g · £7.53/kg
    4 for £2.50
    £1.13
  • Muller Rice Original Low Fat Dessert

    170g · £4.47/kg
    £0.76
  • Ambrosia Deluxe Madagascan Vanilla Rice Pudding Dessert Snack Pots 2 x 110g

    220g · £9.77/kg
    £2.15
  • Muller Rice Apple Low Fat Dessert

    170g · £4.41/kg
    £0.75
  • Muller Rice Strawberry & Original Low Fat Desserts

    1.02kg · £4.56/kg
    £4.65
  • The Bakery at ASDA Creamy Rice Pudding 400g

    400g · £9.63/kg
    £3.85
  • Ambrosia Rice Pudding Dessert Snack Pots Multipack 4 x 120g

    480g · £6.46/kg
    14% off
    £3.10£3.60
  • Muller Rice Vanilla Custard Low Fat Dessert

    170g · £4.47/kg
    £0.76
  • Müller Yogurt Rice Apple & Raspberry Low Fat Pudding Dessert 6 x 170g (1020g)

    1.02kg · £4.56/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • Aero Milk Choc Bubbly Mousse 4 x 59g (236g)

    236g · £7.88/kg
    24% off
    £1.86£2.45
  • Aero Peppermint & Chocolate Mousse 4x58g

    232g · £8.02/kg
    24% off
    £1.86£2.45
  • The Bakery at ASDA 2 Toffee Flavour Layered Mousses 190g 2 x 95g (190g)

    190g · £6.58/kg
    £1.25
  • Cadbury Dairy Milk Mousse

    180g · £10.28/kg
    £1.85
  • The Bakery at ASDA Chocolate Layered Mousses 2 x 95g (190g)

    190g · £6.58/kg
    £1.25
  • Exceptional by Asda 4 Macaron Selection 44g

    4pk · £0.71 each
    £2.85

Cakes

  • Asda The Bakery Victoria Sponge Celebration Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Exceptional by Asda Carrot Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Exceptional by Asda Coffee & Walnut Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • The Bakery at ASDA Chocolate Swiss Roll

    1pk · £2.55 each
    £2.55
  • Exceptional by Asda Victoria Sponge Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Asda Lemon Loaf Cake

    1pk · £1.89 each
    18% off
    £1.89£2.31
  • Exceptional by Asda Chocolate Fudge Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Exceptional by Asda Hand Finished Red Velvet Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Asda The Bakery Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll

    1pk · £2.55 each
    £2.55
  • Yorkshire Baking Company Classic Madeira Mega Loaf Cake

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • The Bakery at ASDA Frosted Madeira Cake

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • Asda Rose Cake each

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Asda Walnut Cake 262g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Exceptional by ASDA FREE FROM CHOCOLATE CAKE

    500g · £11.80/kg
    £5.90
  • Asda Angel Cake 281g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Yorkshire Baking Company Jam & Coconut Mega Loaf Cake

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Yorkshire Baking Company Double Choc Chunk Mega Loaf Cake

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Victoria Sponge Cake

    1pk · £4.25 each
    £4.25
  • Asda Iced Madeira Cake each

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Exceptional by Asda Chocolate Cake

    1pk · £19.86 each
    5% off
    £19.86£20.90
  • Asda Madeira Cake each

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • The Bakery at Asda Chocolate Drip Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Asda Iced Lemon Cake 291g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Just Essentials by ASDA Chocolate Jumbo Swiss Roll

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Mr Kipling Battenberg 230g

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Soreen Banana Loaf 260g

    260g · £7.12/kg
    £1.85
  • Just Essentials by ASDA Strawberry & Vanilla Flavour Jumbo Swiss Roll

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Exceptional by Asda Lemon Drizzle Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • McVitie's Jamaica Ginger Pudding Cake 232g

    1pk · £1.85 each
    £1.85
  • The BAKERY at ASDA SULTANA & CHERRY CAKE

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Asda The Bakery Lemon Curd Swiss Roll

    1pk · £2.55 each
    £2.55
  • The Bakery at Asda Madeira Gift Cake

    1pk · £6.75 each
    £6.75
  • Asda Cherry Madeira Cake each

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Mr Kipling Manor House Cake 390g

    1pk · £3.38 each
    £3.38
  • Minecraft Creeper Chocolate Party Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • The Bakery at Asda Vanilla Party Cake

    1pk · £9.85 each
    £9.85
  • Asda Vanilla Party Cake each

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • The Bakery at Asda Unicorn Cake Serves 18

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Asda The Bakery Sid the Sausage Dog Cake

    1pk · £18.45 each
    £18.45
  • Cadbury Flake Birthday Celebration Chocolate Cake Serves 14

    1pk · £16.00 each
    £16.00
  • The Bakery at Asda Chocolate Party Cake

    1pk · £11.05 each
    £11.05
  • Pokémon Celebration Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • Asda Half 'n' Half Celebration Cake each

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Disney Princess Garland Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • Asda Mega Madeira Celebration Cake each

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • Asda Rainbow Jazzie Cake Each

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Disney Stitch Celebration Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • Galaxy Treat Cake

    1pk · £12.30 each
    £12.30
  • ASDA The Bakery Chocolate Party Cake

    1pk · £9.85 each
    £9.85
  • The Bakery at Asda Sprinkle Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • View all (70)

Crumbles, Pies & Tarts

  • The Bakery at ASDA 2 Egg Custard Tarts

    2pk · £0.53 each
    £1.05
  • The Bakery at Asda 2 Strawberry Tarts

    2pk · £1.65 each
    £3.30
  • Asda Assorted Jam Tarts 6pk

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Tarts 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • The Bakery at Asda 2 Caramel Tarts

    2pk · £1.31 each
    18% off
    £2.62£3.20
  • The Flan Co. Large Sponge Flan Case 200g

    200g · £12.50/kg
    £2.50
  • Mr Kipling Strawberries & Cream Tarts 4 Pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • Mr Kipling Delicious & Light Bramley Apple Pies 6 pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • Mr Kipling Delicious & Light Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • The Bakery at ASDA Delicious Apple Crumble 500g

    500g · £9.80/kg
    £4.90
  • Asda Bramley Apple Pie each

    550g · £8.91/kg
    £4.90
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • Asda Cherry Pie each

    550g · £8.91/kg
    £4.90
  • The Bakery at ASDA 6 Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.70
  • Asda The Bakery Apple Pie

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • The Bakery at ASDA 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.26 each
    £1.55

Canned Desserts

  • Ambrosia Light Low Fat & Reduced Sugar Rice Pudding Dessert Can 400g

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • ASDA Just Essentials Rice Pudding 400g

    400g · £1.25/kg
    £0.50
  • Mr Kipling Raspberry Sponge Puddings 2 x 95g

    190g · £11.37/kg
    12% off
    £2.16£2.45
  • Ambrosia Deluxe Rice 400g

    400g · £4.63/kg
    14% off
    £1.85£2.15
  • Asda Classic Light Rice Pudding 400g

    400g · £2.88/kg
    £1.15
  • Ambrosia Tapioca Pudding Dessert Can 385g

    385g · £6.23/kg
    £2.40
  • Asda Creamed Rice Pudding 400g

    400g · £2.75/kg
    £1.10
  • Ambrosia Light Low Fat & Reduced Sugar Rice Pudding Dessert Snack Pots 4 x 120g

    480g · £6.46/kg
    14% off
    £3.10£3.60
  • Ambrosia Rice Pudding 400g

    400g · £5.13/kg
    2 for £2.85
    £2.05
  • Ambrosia Semolina 400g

    400g · £6.00/kg
    £2.40

Offers

  • ASDA Joyful Black Forest Trifle 500g

    500g · £7.14/kg
    17% off
    £3.57£4.30
  • Hartley's No Added Sugar Strawberry Jelly 115g

    115g · £8.26/kg
    4 for £2.50
    £0.95
  • Asda The Bakery Neapolitan Delight 450g

    450g · £7.93/kg
    17% off
    £3.57£4.30
  • Hartley's Lemon and Lime Jelly 125g

    125g · £7.60/kg
    4 for £2.50
    £0.95
  • Hartley's 10 Cal Mango & Passion Fruit Flavour Jelly 175g

    175g · £5.89/kg
    4 for £2.50
    £1.03
  • Dole Peach in Strawberry Flavour Jelly 123g

    123g · £6.10/kg
    4 for £2.50
    £0.75
  • Hartley's Sugar Free Jelly Orange Flavour 115g

    115g · £6.78/kg
    18% off
    £0.78£0.95
  • Hartley's Sugar Free Jelly Raspberry Flavour 115g

    115g · £8.26/kg
    4 for £2.50
    £0.95
  • Ambrosia My Mini Custard Lunchbox Snack Pots Multipack 6 x 55g

    330g · £7.48/kg
    19% off
    £2.47£3.05
  • Hartley's 10 Cal Raspberry Flavour Jelly 175g

    175g · £6.00/kg
    4 for £2.50
    £1.05
  • Dole Peach in Strawberry Flavour Jelly 4 x 123g (492g)

    492g · £4.35/kg
    21% off
    £2.14£2.71
  • Jelly Squeeze Strawberry Flavour Jelly 6 x 95g (570g)

    570g · £4.32/kg
    20% off
    £2.46£3.08
  • Hartley's Raspberry Jelly 125g

    125g · £7.60/kg
    4 for £2.50
    £0.95
  • Hartley's 10 Cal Orange Flavour Jelly 175g

    175g · £5.89/kg
    4 for £2.50
    £1.03
  • Dole Mandarin in Orange Flavour Jelly 123g

    123g · £6.10/kg
    4 for £2.50
    £0.75
  • Jelly Squeeze Raspberry Flavour Jelly 6 x 95g (570g)

    570g · £4.32/kg
    20% off
    £2.46£3.08
  • Dole Mandarin in Orange Flavour Jelly 4 x 123g (492g)

    492g · £4.41/kg
    20% off
    £2.17£2.71
  • ASDA Strawberry Trifles 2 x 145g (290g)

    290g · £5.52/kg
    18% off
    £1.60£1.95
  • Ambrosia Devon Custard Dessert Can 400g

    400g · £5.13/kg
    2 for £2.85
    £2.05
  • Ambrosia Light Devon Custard 1kg

    1kg · £2.78/kg
    25% off
    £2.78£3.70
  • Ambrosia Chocolate Flavour Devon Custard Pot 150g

    150g · £7.53/kg
    4 for £2.50
    £1.13
  • Ambrosia Light Devon Custard 150g

    150g · £7.53/kg
    4 for £2.50
    £1.13
  • Ambrosia Devon Custard Dessert Snack Pots Multipack 4 x 120g

    480g · £6.44/kg
    9% off
    £3.09£3.40
  • Ambrosia Chocolate Custard Dessert Snack Pots Multipack 4 x 120g

    480g · £6.46/kg
    14% off
    £3.10£3.60
  • Ambrosia Light Low Fat & Reduced Sugar Custard Dessert Snack Pots 4 x 120g

    480g · £6.44/kg
    9% off
    £3.09£3.40
  • Gü Brownies Double Chocolate Dessert

    158g · £22.09/kg
    28% off
    £3.49£4.85
  • Mr Kipling Sponge Puddings Golden Syrup 2 x 95g

    190g · £11.37/kg
    12% off
    £2.16£2.45
  • Gü Chocolate Melt in the Middle Hot Dessert 2 x 90g

    180g · £19.39/kg
    28% off
    £3.49£4.85
  • Mr Kipling Sticky Lemon Sponge Pudding Cake Dessert Pots 2x95g

    190g · £11.37/kg
    12% off
    £2.16£2.45
  • The Bakery at ASDA Banoffee Flavour Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)

    2pk · £1.23 each
    30% off
    £2.45£3.50
  • The Bakery at ASDA 2 Chocolate & Vanilla Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)

    2pk · £1.23 each
    30% off
    £2.45£3.50
  • The Bakery at ASDA Strawberry Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)

    2pk · £1.23 each
    30% off
    £2.45£3.50
  • The Bakery at ASDA Lemon Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)

    2pk · £1.23 each
    30% off
    £2.45£3.50
  • Ambrosia Banana Flavour Devon Custard Pot 150g

    150g · £7.53/kg
    4 for £2.50
    £1.13
  • Asda Toffee Sundae 125g

    125g · £12.16/kg
    18% off
    £1.52£1.85
  • Muller Rice Chocolate, Hazelnut and Caramel Low Fat Desserts

    1.02kg · £4.56/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • Ambrosia Rice Pudding 150g

    150g · £7.53/kg
    4 for £2.50
    £1.13
  • Ambrosia Rice Pudding Dessert Snack Pots Multipack 4 x 120g

    480g · £6.46/kg
    14% off
    £3.10£3.60
  • Müller Yogurt Rice Apple & Raspberry Low Fat Pudding Dessert 6 x 170g (1020g)

    1.02kg · £4.56/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • Aero Milk Choc Bubbly Mousse 4 x 59g (236g)

    236g · £7.88/kg
    24% off
    £1.86£2.45
  • Aero Peppermint & Chocolate Mousse 4x58g

    232g · £8.02/kg
    24% off
    £1.86£2.45
  • Exceptional by Asda Carrot Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Exceptional by Asda Coffee & Walnut Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Exceptional by Asda Victoria Sponge Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Asda Lemon Loaf Cake

    1pk · £1.89 each
    18% off
    £1.89£2.31
  • Exceptional by Asda Chocolate Fudge Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Exceptional by Asda Hand Finished Red Velvet Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Exceptional by Asda Chocolate Cake

    1pk · £19.86 each
    5% off
    £19.86£20.90
  • Exceptional by Asda Lemon Drizzle Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Asda Mega Chocolate Party Cake Serves 16 Each

    1pk · £12.10 each
    18% off
    £12.10£14.75
  • View all (55)

  • View Ice Cream

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo