Chocolate Boxes & Gifts
Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 24 Pieces (269g)
269g · £57.25/kg£15.40Lindt Swiss Luxury Selection 193g
193g · £81.09/kg£15.65Bendicks Bittermints 200g
200g · £41.75/kg£8.35Thorntons Classic 262g
262g · £46.56/kg£12.20Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £25.83/kg£7.75Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £47.75/kg£9.55Toffifee 15 Pieces 125g
125g · £18.00/kg£2.25Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g
250g · £24.00/kg£2.25 off£6.00£8.25Monty Bojangles 9 Cocoa Dusted Flavours Magnificent Truffles 248g
248g · £50.40/kg£12.50Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Multipack Sharing Box 138g
138g · £63.04/kg£8.70Cadbury Milk Tray Chocolate 312g
312g · £12.82/kg£3.50 off£4.00£7.50Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g
110g · £35.91/kg£3.95Lindt Lindor Strawberries & Cream Chocolate Truffles Box 200g
200g · £47.00/kg£9.40Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £19.66/kg£2.85Toblerone Truffles Chocolate Gifting Box 180g
180g · £48.33/kg£8.70Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £55.52/kg£9.55After Eight Mint Dark Chocolate 300g
300g · £18.17/kg£5.45Guylian Fairtrade The Original Seashells 6 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 65g
65g · £43.85/kg£2.85Mieszko Cherrissimo Cherries in Alcohol with Cherry Juice 104g
104g · £22.60/kg£2.35Lindt Les Grandes Milk Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.33/kg£6.05Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £12.41/kg£0.85 off£1.80£2.65Celebrations Milk Chocolate Mini Box of Chocolates & Biscuit Bars 69g
69g · £21.74/kg£1.50Quality Street 550g
550g · £16.64/kg£9.15Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Treat Box 37g
37g · £70.27/kg£2.60Cadbury Roses Chocolate Assortment Carton 240 g
240g · £16.67/kg£1.50 off£4.00£5.50Cadbury Roses Chocolate Assortment Tub 475 g
475g · £19.26/kg£9.15Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £48.17/kg£14.45Cadbury Milk Tray Chocolate 445g
445g · £24.72/kg£11.00Monty Bojangles Chocolatey Truffles
135g · £41.85/kg£5.65Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g
337g · £46.74/kg£15.75Lindt Lindor Blue Assorted Milk Chocolate Truffles Box 337g
337g · £46.74/kg£15.75Raffaello Coconut and Almond Pralines Gift Box 23 Pieces 230g
230g · £41.52/kg£9.55Toblerone 180g Assorted Dark, White, Golden and Milk Chocolate Truffles Gifting Box
180g · £46.39/kg£8.35Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Maltesers Truffles Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 200g
200g · £48.00/kg£9.60Thorntons Classic 449g
449g · £38.98/kg£17.50Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 290g
290g · £24.66/kg£7.15Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g
337g · £46.74/kg£15.75Thorntons Continental Milk, Dark, White Chocolate Gift Box 264g
264g · £55.68/kg£14.70Monty Bojangles Fantastical Truffles
135g · £38.52/kg£5.20Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g
200g · £47.00/kg£9.40Lindt Creation Dessert Assorted Chocolate Box 173g
173g · £68.79/kg£11.90Lily O'Brien's Desserts Collection 210g
210g · £62.62/kg£13.15Lindt PREMIUM COLLECTION 250g
250g · £92.60/kg£23.15Thorntons Continental Desserts 251g
251g · £50.80/kg£12.75Mieszko Marcepanki Original Sweets with Marzipan 230g
230g · £10.22/kg£2.35Terry's Chocolate Mint Milk 145g
145g · £20.69/kg£3.00View all (69)
Chocolate Bars
Lindt Lindor White Chocolate Bar 100g
100g · £36.50/kg£3.65Lindt Classic Recipe Milk Chocolate Bar 100g
100g · £40.00/kg£4.00Lindt Les Grandes Dark Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.33/kg£6.05Lindt Excellence Dark Caramel Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Toblerone honey & almond nougat Fruit & nut chocolate gift block 360 g
360g · £19.44/kg£7.00Green & Black's 37% butterscotch chocolate Organic block 90 g
90g · £51.67/kg£4.65Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Galaxy Dairy Free Classic 100g
100g · £36.00/kg£3.60Toblerone Milk Chocolate Bar 200g
200g · £26.50/kg£5.30Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Green & Black's 37% milk chocolate Organic block 90 g
90g · £51.67/kg£4.65Hu Hazelnut Butter Dark Chocolate Bar 60g
60g · £88.33/kg£5.30Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £51.67/kg£4.65Lindt Excellence Dark Orange Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Galaxy Salted Caramel Milk Chocolate Bar 135g
135g · £23.70/kg£3.20Cadbury Dairy Milk Golden Crisp 54g
54g · £46.30/kg£2.50Ritter Sport Praline 100g
100g · £26.00/kg£2.60Ritter Sport Pistachio Nut Selection 100g
100g · £29.50/kg£2.95Ritter Sport Whole Hazelnuts Nut Selection 100g
100g · £29.50/kg£2.95Cadbury &More Biscoff Chocolate Bar 195 g
195g · £16.92/kg£3.30Tony's Chocolonely Milk Chocolate With Pecan, Caramel and Biscuit Pieces 180g
180g · £29.44/kg£5.30Tony's Chocolonely Milk 180g
180g · £29.44/kg£5.30Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £51.67/kg£4.65Cadbury Twirl Xtra 54g
53g · £29.25/kg£1.55Lindt Nocciolatte Milk Chocolate Hazelnut Treat Bar 35g
35g · £45.71/kg£1.60Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g
120g · £21.67/kg£2.60Milkybar 90g
90g · £28.89/kg£2.60Sainsbury's Stamford Street Co. Milk Chocolate 100g
100g · £7.00/kg£0.70Sainsbury's Stamford Street Co. Dark Chocolate 100g
100g · £7.50/kg£0.75Nomo Caramel 38g
38g · £47.37/kg£1.80Cadbury Dairy Milk 110g Classic Chocolate Bar
110g · £23.64/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Oreo Cookies Chocolate Bar 120g
120g · £21.67/kg£2.60Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt Milk 180g
180g · £29.44/kg£5.30Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £32.50/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate 110g
110g · £23.64/kg£2.60Cadbury Starbar Duo Chocolate Bar 74g
74g · £20.95/kg£1.55Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate Bar 180g
180g · £12.50/kg£0.75 off£2.25£3.00Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar
180g · £12.50/kg£0.75 off£2.25£3.00Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £14.06/kg£0.75 off£2.25£3.00Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £21.67/kg£2.60Terry's Chocolate Orange Milk 90g
90g · £21.67/kg£1.95Tony's Chocolonely 51% Dark Almonds Sea Salt 180g
180g · £29.44/kg£5.30Cadbury Dairy Milk Biscoff Biscuit Chocolate Bar 105g
105g · £24.76/kg£2.60Cadbury Creamy White Chocolate Bar 180g
180g · £12.50/kg£0.75 off£2.25£3.00Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180g
180g · £12.50/kg£0.75 off£2.25£3.00Sainsbury's Stamford Street Co. White Chocolate 100g
100g · £7.00/kg£0.70Aero Peppermint Chocolate 90g
90g · £13.89/kg£0.95 off£1.25£2.20Cadbury Dairy Milk 100g Winter Wonderland Chocolate Bar
100g · £22.00/kg£2.20View all (244)
Chocolate Pouches & Bags
Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
20pk · £19.27/kg£6.90Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g
240g · £16.67/kg£1.50 off£4.00£5.50Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g
475g · £19.26/kg£9.15Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £18.30/kg£9.15Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g
310g · £29.19/kg£9.05Cadbury Dairy Milk with Buttons 75g
75g · £18.67/kg£1.40Smarties 4 x 34g (136g)
4pk · £14.71/kg£2.00Cadbury Dairy Milk Mega Buttons 192g
192g · £16.15/kg£3.10Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 118g
118g · £22.03/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Chocolate Giant Buttons Bag 184.8g
175g · £17.71/kg£3.10Milkybar 94g
94g · £23.94/kg£2.25M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £21.88/kg£2.45Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30Sainsbury's Milk Chocolate Peanuts 180g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Twirl 100g Bites Chocolate Bag
100g · £23.00/kg£2.30Cadbury Darkmilk Chocolate Giant Buttons Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £13.50/kg£1.70 off£2.70£4.40Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £25.74/kg£2.60Munchies 194g
194g · £21.65/kg£4.20Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g
185g · £26.76/kg£4.95Galaxy Counters Buttons Milk Chocolate Bag 112g
112g · £23.21/kg£2.60Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Buttons Bag
100g · £23.00/kg£2.30Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £27.96/kg£2.60Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g
158g · £27.85/kg£4.40Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack
4pk · £17.73/kg£2.95M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £23.53/kg£2.40Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Caramel Nibbles Bag
100g · £23.00/kg£2.30Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g
195g · £22.56/kg£4.40£2.70 Nectar Price (£13.85/kg)M&M's Crispy Chocolate Pouch Bag 107g
107g · £22.90/kg£2.45Kinder 18 Mini Chocolate 120g
120g · £33.33/kg£4.00Munchies 104g
104g · £21.63/kg£2.25Cadbury Bitsa Wispa 100g Chocolate Bag
100g · £23.00/kg£2.30Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g
92g · £13.59/kg£0.95 off£1.25£2.20Smarties 120g
120g · £18.33/kg£2.20Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £26.00/kg£2.60Cadbury Heroes 270g Chocolate Pouch
270g · £25.19/kg£6.80Sainsbury's Milk Chocolate Popping Candy Eyeballs 75g
75g · £22.00/kg£1.65Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g
75g · £22.00/kg£1.65Cadbury Oreo Bites Chocolate Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30Maltesers White Chocolate Bag 74g
74g · £35.14/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Buttons Multipack x4 57.6g
58g · £33.85/kg£1.95Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £25.34/kg£5.65Maltesers White Chocolate Bag 126g
126g · £34.92/kg£4.40£2.70 Nectar Price (£21.43/kg)Cadbury Caramilk Buttons Golden Caramel Chocolate Bag 105g
105g · £21.90/kg£2.30Cadbury White Buttons Chocolate Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30Sainsbury's Free From White Chocolate Buttons 25g
25g · £30.00/kg£0.75Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Large Sharing Bag 175 g
175g · £17.71/kg£3.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons 40g
40g · £27.50/kg£1.10Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g
37g · £35.14/kg£1.30Terry's Chocolate Orange Minis 104g
104g · £18.75/kg£1.95View all (66)
Sweets
Ritter Sport Colourful Variety Marzipan 100g
100g · £26.00/kg£2.60Royal 6 Gulabjam 500g
500g · £8.80/kg£4.40Quick Milk Magic Sipper Chocolate Flavour 5 x 6g (30g)
5pk · £28.33/kg£0.85Sesame Snaps 4 x 30g (120g)
4pk · £13.75/kg£1.65Royal Rassomalai 500g
500g · £8.80/kg£4.40Royal Gajar Halwa 250g
250g · £14.40/kg£3.60Royal Rose Falooda 400g
400g · £8.75/kg£3.50KP Honey Roast Peanuts 225g
225g · £18.89/kg£4.25Royal Angoori Rassomalai 450g
450g · £9.78/kg£4.40E. Wedel Aha! Sesame Snacks 27,2g
27.2g · £25.74/kg£0.70Smarties Minis 216g (15 x 14.4g)
15pk · £24.31/kg£5.25Maynards Bassetts Jelly Babies 165g
165g · £10.91/kg£1.80Werther's Original Butter Candies 135g
135g · £13.33/kg£1.80HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £9.94/kg£3.50Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £10.38/kg£1.35Candy Kittens Sour Watermelon Gourmet Sweets 140g
140g · £20.71/kg£2.90HARIBO Starmix 175g
175g · £9.43/kg£1.65HARIBO Nostalgix 160g
160g · £10.31/kg£1.65Haribo Soda Twist Zing 175g
175g · £9.14/kg£1.60Sainsbury's Sherbet Lemons 200g
200g · £8.00/kg£1.60Sainsbury's Fizzy Fangs 70g
70g · £11.43/kg£0.80Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £10.77/kg£1.40Walker's Nonsuch Liquorice Toffees 150g
150g · £11.00/kg£1.65HARIBO Tangfastics Bag 175g
175g · £9.43/kg£1.65Haribo Supermix 175g
175g · £9.43/kg£1.65Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £15.42/kg£1.85Sainsbury's Fizzy Cola Straws 70g
70g · £10.71/kg£0.75Sainsbury's Marsh Mallows 200g
200g · £8.00/kg£1.60HARIBO Twin Snakes 175g
175g · £8.57/kg£1.50MAOAM Joystixx 140g
140g · £8.93/kg£1.25MAOAM Pinballs 140g
140g · £8.93/kg£1.25MAOAM Stripes 140g
140g · £9.64/kg£1.35Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g
10pk · £9.00/kg£0.40 off£1.35£1.75Sainsbury's Mint Imperials 200g
200g · £8.50/kg£1.70Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g
136g · £10.29/kg£1.40HARIBO Halal Happy-Cola Z!NG Bag 100g
100g · £15.00/kg£1.50Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 140g
140g · £10.00/kg£1.40Sainsbury's Fizzy Strawberry Straws 70g
70g · £10.71/kg£0.75Nestlé Mini Mix 296g
296g · £16.89/kg£5.00Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £10.77/kg£1.40Sainsbury's Flying Saucers 17.5g
17.5g · £45.71/kg£0.80Skittles Sours Sweets Bag 136g
136g · £10.29/kg£1.40Sainsbury's Strawberry Pencils 70g
70g · £10.71/kg£0.75Sainsbury's Strawberry Laces 70g
70g · £10.71/kg£0.75Rowntrees Jelly Tots Sharing Bag Soft Sugar 140g
10pk · £9.64/kg£0.40 off£1.35£1.75Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Sainsbury's Mint Humbugs 200g
200g · £8.50/kg£1.70Rowntrees Fruit Pastilles Other Confectionery Soft Sugar 143g
10pk · £12.59/kg£1.80Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g
130g · £10.77/kg£1.40Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g
132g · £10.61/kg£1.40View all (96)
Chewing Gum & Mints
Smint 50 Peppermint XXL 35g
35g · £50.00/kg£1.75Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
64g · £41.41/kg£2.65Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces
64g · £41.41/kg£2.65Polo Multipack Hard Sugar 136g
4pk · £16.91/kg£2.30Smint 2 Hours Clean Breath Sugar Free Mints 35g - 50 Pieces
50pk · £1.00/kg£1.75Mentos Gum Pure Fresh Spearmint 50 Pieces 100g
100g · £30.50/kg£3.05Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x5 Packs
6pk · £7.86/kg£3.30Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)
46pk · £41.41/kg£2.65Extra White Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £43.75/kg£2.80Polo Multipack Hard Sugar 133.6g
33pk · £17.42/kg£2.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Refreshers Peppermint Sugar Free Chewing Gum x7 Pieces
7pk · £30.36/kg£0.85Extra Refreshers Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x7 Pieces
7pk · £56.67/kg£0.85Extra White Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces
14g · £64.29/kg£0.90Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £43.75/kg£2.80Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £41.41/kg£2.65Extra Watermelon Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 pieces
46pk · £41.41/kg£2.65Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £47.66/kg£3.05Mentos Gum Pure Fresh Bubble Fresh 50 Pieces 100g
100g · £30.50/kg£3.05Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g
35g · £50.00/kg£1.75Smint XXL Sugarfree Strawberry Flavour 50 Pieces 35g
35g · £50.00/kg£1.75Extra White Sugar Free Chewing Gum x5 Pack
5pk · £9.43/kg£3.30Extra ICE Peppermint Sugar Free Chewing Gum x5 Packs
6pk · £7.86/kg£3.30Mentos Rolls Fruit 37.5g
37.5g · £36.00/kg£1.35Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Ice Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £45.52/kg£3.05Extra Refreshers Tropical Sugar Free Chewing Gum x7 Pieces
7pk · £30.36/kg£0.85Extra Refreshers Bubblemint Sugar Free Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £45.52/kg£3.05Extra Apple Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £60.00/kg£0.90Extra Blueberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
30pk · £2.14/kg£0.90Tic Tac Cherry Cola 49g
49g · £37.76/kg£1.85Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugar Free Chewing Gum x30 Pieces
67g · £45.52/kg£3.05Trebor Natural Mint Flavour Softmints Spearmint 44.9g
44.9g · £18.93/kg£0.85Polo Original 34g
34g · £32.35/kg£1.10Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
48g · £18.75/kg£0.90Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Peppermint Chewing Gum x10 Pieces
5pk · £9.43/kg£3.30Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x5 Pack
6pk · £7.86/kg£3.30Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Flavour Sugar Free Chewing Gum 70g
70g · £47.14/kg£3.30Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Multipack 5x10 Pieces
5pk · £47.14/kg£3.30Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £37.76/kg£1.85Mentos Gum Pure Fresh Fresh Mint 50 Pieces 100g
100g · £30.50/kg£3.05Polo Sugar Free 33.4g
33.4g · £32.93/kg£1.10Air Up 3 Bubble Gum
3pk · £2.50 each£7.50Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90