Ready Meals
Iceland Take Away Salt & Pepper Chicken 219g
219g · £13.70/kg£3.00Iceland Luxury 400g Sticky Beef Rib Lasagne
400g · £12.00/kg£4.80Iceland Cheese & Tomato Pasta 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Toad in the Hole 300g
300g · £4.00/kg£1.20Iceland 400g Beef & Pork Spaghetti Bolognese
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Luxury 460g Fish Pie
460g · £10.43/kg3 for £12£4.80Iceland Cottage Pie 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Macaroni Cheese Pasta 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Lasagne 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Luxury 450g Beef & Pancetta Al Forno Lasagne
450g · £10.67/kg3 for £12£4.80Iceland Non Pmp 400g Chicken Curry & Rice
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Luxury 450g Steak Chianti Ragu
450g · £10.67/kg3 for £12£4.80Iceland Chicken and Prawn Paella 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Non PMP 400g Sweet & Sour Chicken With Rice
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Chicken Jalfrezi 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Creamy Butter Chicken 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Cheesy Chicken & Broccoli Pasta 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury 400g Italian Style Sausage Pasta Ragu
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury 400g Steak In Ale With Cobblers
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Iceland Chicken Tikka Masala 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Takeaway 229g Sweet & Sour Battered Chicken
229g · £13.10/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Chow Mein 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Sweet & Sour Chicken 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chinese Style Chicken Curry 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Special Fried Rice 350g
350g · £8.57/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Korma 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland 750g Meatball & Chicken Pasta
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland 750g Chicken Fajita Pasta
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Chicken & Bacon Pasta 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Chicken Tikka Biryani Stir Fry 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Oriental Chicken Noodles Stir Fry 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Chicken & Chorizo Pasta 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury 400g Cannelloni
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury King Prawn Alfredo 450g
450g · £10.67/kg£4.80Iceland Luxury 450g Steak Chianti With Cheddar Mash
450g · £10.67/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury Chicken Tikka Masala 400g
400g · £12.00/kg£4.80Iceland Luxury Chicken Korma 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury Chicken, Mushroom & Bacon Pasta 400g
400g · £12.00/kg£4.80Iceland Luxury Slow Cooked Cottage Pie 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury 400g Beef Rib & Dauphin Pot
400g · £12.00/kg£4.80