Waitrose Essentials Garlic Baguette (210g)
210g · £5.24/kg£1.10Virtue Original Oval Pinsa Romana Sourdough 230g
230g · £17.39/kg£4.00Virtue Wholegrain Oval Pinsa Romana Sourdough 230g
230g · £17.39/kg£4.00Dell'Ugo Roasted Garlic & Rock Salt Focaccia 310g
310g · £12.10/kg£3.75Fitzgeralds Pre-Sliced Multiseed Bagel Slims 6 Pack
£2.40Waitrose Multiseeded Farmhouse Bread Batch Loaf 800g
£1.65Hovis Seed Sensations Bread Loaf 400g
£1.45Hovis Wholemeal Medium Bread Loaf 800g
£1.65Jackson's Multi-Grain Bloomer 800g
£2.10Hovis Soft White Medium Sliced Loaf 800g
£1.65Hovis Best of Both Medium 800g
800g · £2.06/kg£1.65Pizza Express Original Dough Balls 200g
200g · £24.25/kg£4.85Wildfarmed 4 Seeded Rolls 264g
264g · £8.90/kg£2.35Jason's Sourdough Grains & Seeds 580g
580g · £4.48/kg£2.60Waitrose Soft White Toastie Thick 800g
800g · £1.31/kg£1.05Fitzgeralds Part Baked Sourdough Baguettes x2
2pk · £1.13 each£2.25Waitrose Half Ciabattas 2 per pack
2pk · £1.38 each£2.75Black Sheep Craft Bakery White Tiger Bread Bloomer 800g
800g · £2.81/kg£2.25New York Bakery Co Plain Bagels 5 per pack
5pk · £0.36 each£1.80New York Bakery Co Sesame Bagels 5 per pack
5pk · £0.43 each£2.15Jason's Everyday White Rolls with Sourdough 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90Waitrose Ciabatta Rolls 4 Pack
4pk · £0.45 each£1.80Hovis Premium Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.45 each£1.80Jacksons Half Brown Bread Bloomer Loaf 400g
400g · £4.25/kg£1.70Schneiderbrot Wholegrain Rye Bread 500g
500g · £3.30/kg£1.65Hovis Seed Sensations Original Seven Seeds Bread 800g
800g · £2.69/kg£2.15Bertinet Bakery White Sourdough Bread Loaf 500g
500g · £5.40/kg£2.70Waitrose 2 Bake at Home White Baguettes 2s
2pk · £0.83 each£1.65Waitrose Mixed Olive Ciabatta each
£2.75Waitrose Plain Ciabatta each
£2.75Deli Kitchen 4 Sliced Focaccia 4s
4pk · £0.55 each£2.20Waitrose Bake at Home Petit Pains 6 Pack
6pk · £0.28 each£1.65Jason's Sourdough The Great White 450g
450g · £4.22/kg£1.90Jason's Sourdough Superb Sprouted Grains 450g
450g · £5.78/kg£2.60New York Bakery Everything Bagels x5
5pk · £0.48 each£2.40New York Bakery Cinnamon & Raisin Bagels 5s
5pk · £0.44 each£2.20New York Bakery Gluten Free Original Bagels 4s
4pk · £0.90 each£3.60Warburtons Original Thin Bagels x5
£2.10Jason's Every Day Tiger Rolls 4s
4pk · £0.48 each£1.90St Pierre Pre-Sliced Burger Buns x4
4pk · £0.69 each£2.75Genius Gluten Free Brioche Burger Buns 2x70g
140g · £17.50/kg£2.45Waitrose English Muffins 4s
4pk · £0.50 each£2.00Waitrose Soft White Farmhouse Sliced Bread 400g
400g · £2.75/kg£1.10Crosta & Mollica Pane Pugliese 400g
400g · £7.75/kg£3.10Warburtons Gluten Free 4 Soft Pittas White 240g
240g · £14.58/kg£3.50Crosta & Mollica Focaccia Panini 2x80g
160g · £17.19/kg£2.75Promise Gluten Free Multi Grain Loaf 480g
480g · £9.38/kg£4.50Waitrose No.1 Wheat & Rye Sourdough Sliced 500g
£2.70Waitrose Free From Gluten Sourdough Bread Cob 375g
375g · £10.27/kg£3.85Bertinet Bakery Seeded Sourdough Bread Loaf 550g
550g · £4.55/kg£2.50Waitrose Free From Sliced Seeded Cob 375g
375g · £9.33/kg£3.50