- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Tesco Southern Fried Chicken Steaks 4 Pack 505g
505g · £10.40/kg£5.25£4.65 Clubcard (£9.21/kg)Cawoods Dry Salted Skinless & Boneless Cod Fillets 200G
200g · £38.00/kg£7.60£6.45 Clubcard (£32.25/kg)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)Tesco Tender Vegetable Medley 160G
160g · £14.38/kg£2.303 for 2 ClubcardTesco Finest Purple Sprouting Broccoli 200g
200g · £15.25/kg£3.05£2.55 Clubcard (£12.75/kg)£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 ClubcardTesco Mini Carrots 320G
320g · £5.47/kg£1.753 for 2 ClubcardTesco Finest 20 Mini Meatballs 336G
336g · £18.30/kg£6.15£5.30 Clubcard (£15.77/kg)Tesco Peas, Sweetcorn & Carrot 395g
395g · £7.59/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco Chopped Soy & Miso Salad Kit 295g
295g · £10.85/kg£3.20£2.80 Clubcard (£9.49/kg)Khanum Pure Butter Ghee 500G
500g · £21.30/kg£10.65£7.10 Clubcard (£14.20/kg)Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardTesco Pork Loin Chops 2 Pack 450G
450g · £14.67/kg£6.60£4.85 Clubcard (£10.78/kg)Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Fresh & Naked Spinach 125G
125g · £13.60/kg£1.70£1.45 Clubcard (£11.60/kg)Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95£0.85 Clubcard (£2.27/kg)Tesco Diced Onion 400G
400g · £3.88/kg£1.553 for 2 ClubcardTesco Tempura Cauliflower Bites 200g
200g · £19.25/kg£3.853 for 2 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Gochujang Chicken Grain Bowl 360g
360g · £16.25/kg£5.85Tesco Finest Coffee and Walnut Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Rump Steak 255G
255g · £33.14/kg£8.45Nanna Tate Crunchy Roasts 450g
450g · £6.33/kg£2.853 for 2 ClubcardTesco Chopped Soy & Miso Salad Kit 295g
295g · £10.85/kg£3.20£2.80 Clubcard (£9.49/kg)Ms Molly's Belgian Chocolate Eclairs 2 Pack
2pk · £0.55 each£1.10Tesco British Chicken Breast Fillets 650G
650g · £7.92/kg£5.15Cauldron Foods Lincolnshire Sausages 6 Pack 276G
276g · £14.31/kg£3.95Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 750g
750g · £10.93/kg£8.20Tesco Finest Green Grapes Seedless 500G
500g · £7.10/kg£3.55Shazans Halal Large Chicken Breast 950G
950g · £10.21/kg£9.70Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)7 Days Croissant with Cocoa Filling 60g
60g · £14.17/kg£0.85Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Cawoods Dry Salted Skinless & Boneless Cod Fillets 200G
200g · £38.00/kg£7.60£6.45 Clubcard (£32.25/kg)Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack
192g · £14.58/kg£2.80Tesco Ripe & Ready Avocado
1pk · £0.85 each£0.85Tesco Fresh Cream Raspberry Turnover 2 Pack, 148 G
148g · £15.54/kg£2.30Tesco Mashed Potato 450g
450g · £3.00/kg£1.353 for 2 ClubcardTesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 500g
500g · £10.60/kg£5.30Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Perfectly Ripe Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Warburtons 4 Protein Bagels
4pk · £0.64 each£2.55Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack
4pk · £0.34 each£1.35Tesco Perfectly Ripe Mango
1pk · £0.95 each£0.95Tesco British Chicken Thighs 1Kg
1kg · £3.95/kg£3.95Richmond Meat-Free Sausages 8 Pack 304g
304g · £9.21/kg£2.80Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95£0.85 Clubcard (£2.27/kg)Tesco Coleslaw 300g
300g · £5.17/kg£1.55Delicio Gluten Free Garlic Baguette 170G
170g · £18.53/kg£3.15Tesco Caesar Salad Kit 250G
250g · £9.20/kg£2.30Tesco Mini Turkey Breast Fillets 400G
400g · £18.50/kg£7.40Tesco Whole Cucumber Each
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Finest 20 Mini Meatballs 336G
336g · £18.30/kg£6.15£5.30 Clubcard (£15.77/kg)Tesco Tenderstem Broccoli 200G
200g · £9.50/kg£1.90Rosedene Farms Strawberries 227G
227g · £8.81/kg£2.00Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Ms Molly's Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack
2pk · £0.55 each£1.10Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Strawberries 400G
400g · £7.25/kg£2.90Tesco Beef Medallion Steak 227G
227g · £20.04/kg£4.55Tesco Pork Loin Chops 2 Pack 450G
450g · £14.67/kg£6.60£4.85 Clubcard (£10.78/kg)Tesco Mediterranean Style Vegetables 400G
400g · £6.38/kg£2.553 for 2 ClubcardTesco Crispy Salad 220g
220g · £10.00/kg£2.20Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Tesco Beef Meatballs 24 Pack 672g
672g · £12.57/kg£8.45Tesco Red Onions 3Pack Minimum
3pk · £0.40 each£1.20Tesco Southern Fried Chicken Steaks 4 Pack 505g
505g · £10.40/kg£5.25£4.65 Clubcard (£9.21/kg)Cook Italia Grated Hard Cheese 50G
50g · £53.00/kg£2.65Tesco 6 Mini Garlic Stuffed Mushrooms 185g
185g · £13.24/kg£2.453 for 2 ClubcardFresh & Naked Mixed Little Leaves 90G
90g · £18.89/kg£1.70Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard