Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Iceland - Hackney

Allergens and info

0.80 mi

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet
  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (945)

  • 0

    Chicago Town Stuffed Crust BBQ Chicken Pizza 668g

    668g · £5.39/kg

    £2.40 off

    £3.60

    £6.00

  • 0

    Iceland Barbeque Chicken Wings 850 g

    850g · £5.65/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland Ready Cooked Satay Chicken Skewers 340g

    340g · £14.12/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Myprotein Beef Pasta Bolognese 350g

    350g · £14.57/kg

    3 for £14.40

    £5.10

  • 0

    Myprotein 350g Katsu Chicken

    350g · £14.57/kg

    3 for £14.40

    £5.10

  • 0

    Myprotein 350g Sticky Honey, Ginger & Sesame Chicken with Rice

    350g · £14.57/kg

    3 for £14.40

    £5.10

  • 0

    Coca Cola 24pk Zero

    7.92L · £1.26/L

    £4.41 off

    £9.99

    £14.40

  • 0

    Wall's Mini Calippo Orange and Lemon-Lime Ice Lollies 5 x 80ml

    5pk · £8.25/L

    2 for £4.80

    £3.30

  • 0

    Heartbrand Calippo Ice Lollies Mini Strawberry 5x 80 ml

    400ml · £8.25/L

    2 for £4.80

    £3.30

  • 0

    Heartbrand Twister Mini Tropical Ice Lolly 6x 50 ml

    300ml · £11.00/L

    2 for £4.80

    £3.30

  • 0

    Iceland Hot & Spicy Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland 4 Pack Flamegrilled Shawarma Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland 8 Crispy Chicken Breasteaks 680g

    680g · £7.06/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Myprotein 348g Meat Feast Pizza

    348g · £14.66/kg

    3 for £14.40

    £5.10

  • 0

    Myprotein Vimto Ice Lollies 440g (4 x 110g)

    4pk · £11.59/L

    3 for £14.40

    £5.10

  • 0

    Myprotein 2 Pack Chargrilled Butterfly Cajun Chicken Burgers

    300g · £17.00/kg

    3 for £14.40

    £5.10

  • 0

    Diet Coke Cola 24 x 330ml Cans

    24pk · £1.26/L

    £4.41 off

    £9.99

    £14.40

  • 0

    Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream 400g

    460ml · £10.30/L

    £2.16 off

    £4.74

    £6.90

  • 0

    Tango Zero'D Cherry Sugar Free 2 Litres

    2L · £0.90/L

    £0.78 off

    £1.80

    £2.58

  • View all (945)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Kingsmill 6 Soft White Large Rolls

    6pk · £3.19/kg
    £1.50
  • Iceland 240g Thin Cut Beef Sizzle Steaks

    240g · £22.50/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • All Things Natural Cottage Cheese 240g

    240g · £9.25/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Herta The Original 10 Chicken Frankfurters 350g

    350g · £9.77/kg
    £3.42
  • Iceland 100g Italian Style Sub Melt

    100g · £28.80/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Müller Myprotein Salted Caramel Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Iceland 500g Mature Grted Cheddar

    500g · £10.20/kg
    £5.10
  • Lancashire Farm Natural Bio Yogurt 1kg

    1kg · £2.40/kg
    £2.40
  • Iceland 900g Whole Leaf Spinach

    900g · £2.67/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Delicatessen Fine Eating Cocktail Frankfurters 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Iceland 500g Vine Ripened Tomatoes

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • Iceland 10 Pack Mature Cheddar 10 Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Mattessons 6 Turkey Rashers Lightly Smoked 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Müller Myprotein Chocolate Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Seriously Original 110g

    110g · £21.27/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Iceland 235g Smoked Streaky Bacn

    235g · £11.49/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 325g 5% Lean Beef Mince

    325g · £16.62/kg
    £5.40
  • Warburtons 9 Original Crumpets

    9pk · £0.15 each
    £1.38
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Iceland 20 Pack Breaded Chicken Goujons (Non Flashed)

    320g · £9.38/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Florette Crispy 140g

    140g · £12.00/kg
    £1.68
  • Island Delight Curried Lamb Jamaican Pattie Flaky Pastry 140g

    140g · £11.14/kg
    5 for £6
    £1.56
  • Muller Corner 4 Pack Crunch

    496g · £6.41/kg
    2 for £4.80
    £3.18
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Bernard Matthews Chicken Mini Kievs 295g

    295g · £9.15/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g

    410g · £8.05/kg
    3 for £6
    £3.30
  • Iceland 600g Southern Fried Chicken Popsters

    600g · £7.00/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Just Like Butter Spread 450g

    450g · £2.67/kg
    £1.20
  • Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)

    4pk · £27.75/kg
    £2.22
  • Iceland 1u Spring Onions

    £1.20
  • Müller Corner Delicious, Creamy Yogurt Family Pack 4 x 136g (544g)

    4pk · £5.85/kg
    2 for £4.80
    £3.18
  • Iceland 120g Wafer Thin Honey Roast Ham

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Jahan 10 Beef Sausages 560g

    560g · £9.64/kg
    £5.40
  • Müller Myprotein Chocolate Flavour Pudding 200g

    200g · £11.70/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Jahan Battered Chicken Nuggets 500g

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Pink Lady 4 Apples

    4pk · £0.71 each
    £2.82
  • Iceland 6 Sausage Breakfast Patties 342g

    342g · £8.77/kg
    £3.00
  • Cathedral City Our Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable 250g

    250g · £11.52/kg
    £0.96 off
    £2.88£3.84
  • Daily Bakery 4 Pack Ciabatta Rolls

    £1.80
  • Iceland 1u Broccoli

    £1.20
  • Mixed Size 30 Pack Mixed size Eggs

    £6.00
  • Warburtons Medium Half & Half 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Iceland 1kg Carrots

    1kg · £1.20/kg
    £1.20
  • Cadbury Dairy Milk Mousse 4 x 45g (180g

    4pk · £15.33/kg
    5 for £6
    £2.76
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Onken Mango, Papaya, Passion Fruit 450g

    450g · £5.20/kg
    £2.34
  • Iceland 250g Grated Mature Cheddar

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Philadelphia Active 2,5% Fat Cottage Cheese 200g

    200g · £11.10/kg
    £2.22

Month End Madness!

View all (34)
  • Dairylea 6pk Jumbo Dunkers

    246g · £16.10/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g

    6pk · £15.35/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Activia Peach Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Heinz Baked Beans 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Heinz No Added Sugar Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • HP Brown Sauce 600g

    600g · £5.00/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g

    775g · £3.87/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Salad Cream Original 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz 700g Tomato Ketchup

    700g · £4.29/kg
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Heinz Light Mayonnaise 815g

    815g · £3.68/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Kellogg's Frosties 470g

    470g · £6.38/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Kellogg's Corn Flakes 670g

    670g · £4.48/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g

    20pk · £14.06/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g

    20pk · £12.50/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Little Duck MaxX 3 All Purpose Kitchen Roll

    3pk · £1.20 each
    £0.90 off
    £3.60£4.50

Deal Of The Week!

  • Vita Coco 1ltr Natural Coconut Watr

    1L · £2.40/L
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Vita Coco 1ltr Pressed Coconut Water

    1L · £2.40/L
    £1.20 off
    £2.40£3.60

Back To School!

View all (131)
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • ROBINSONS Summer Fruits 1 Litre

    1L · £2.40/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • ROBINSONS Peach 1 Litre

    1L · £2.40/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • Yazoo Strawberry Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Yazoo Chocolate Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Happy Monkey Orange & Mango Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Robinsons 66ml Apple & Blackcurrant Mini

    66ml · £50.00/L
    2 for £5.40
    £3.30
  • Happy Monkey Apple & Blackcurrant Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Bernard Matthews 4 Roast Chicken Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70

Viral Picks & Customer Favourites!

View all (24)
  • Birds Eye Southern Fried Chicken Popstars 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
  • Iceland 4 Pack Flamegrilled Tandoori Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    £4.80
  • Cater-Now Meats 2.5kg Chicken Breast Fillets

    2.5kg · £4.80/kg
    £12.00
  • Iceland 490g Battered Katsu Curry Chicken Balls

    490g · £9.80/kg
    £4.80
  • Iceland 300g Halloween Spooky Chicken Shapes

    300g · £8.00/kg
    £2.40
  • Iceland 325g Safari Chicken Shapes

    325g · £7.38/kg
    £2.40
  • Myprotein 350g Chicken Korma With Rice

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • TGI Fridays 6 Pack Seasoned Tornado Potato Skewers

    450g · £10.67/kg
    £4.80
  • Myprotein 350g Chicken Carbonara

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • Myprotein 350g Mango & Habanero Chicken With Rice

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • Slimming World 550g Tomato & Mozzarella Pasta

    550g · £10.36/kg
    3 for £15
    £5.70
  • Myprotein 600g Sticky Honey Special Fried Rice

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 600g Chicken Arrabbiata

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 600g Chicken Tikka Makhani

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 600g Chicken Fajita Mac & Cheese

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 375g Takeaway Hot Chicken Tikka Masala

    375g · £15.20/kg
    2 for £10.80
    £5.70
  • Myprotein 375g Char Siu Honey Chicken

    375g · £15.20/kg
    2 for £10.80
    £5.70
  • Slimming World 550g Chicken Burrito Lasagne

    550g · £10.36/kg
    3 for £15
    £5.70
  • Slimming World Free Food Lunch Bowls Chicken Tikka & Rice 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Greggs Limited Edition 2 Katsu Chicken Bakes 316g

    316g · £13.29/kg
    3 for £12
    £4.20

Traitors - Who Can You Trust?

View all (78)
  • The Traitors Chews 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • The Traitors 12 Pack The Round Table Jalapeno Wheel

    288g · £20.83/kg
    £6.00
  • Bernard Matthews 6 Cheesy Hamwich 345g

    345g · £7.83/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 7 Chicken Dinosaurs 350g

    350g · £7.71/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews Chicken Mini Kievs 295g

    295g · £9.15/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 8 Chicken Unicorns 336g

    336g · £8.04/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 6 Golden Chicken Drummers 300g

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • The Traitors 45.5g Chocolate Biscuit

    45.5g · £26.37/kg
    £1.20
  • The Traitors 2 Pack Death By Chocolate Brownies

    166g · £18.07/kg
    £3.00
  • The Traitors 4 Pack Chocolate Muffins

    380g · £14.21/kg
    £5.40
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 6 Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 6 Pack Ploughman's Snack Rolls

    180g · £16.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g

    190g · £15.16/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 18 Slice Cooked Ham

    180g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 210g Wafer Thin Cooked Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40

New For September!

View all (26)
  • Swizzels Spooky Eyeball Double Lollies 130g

    130g · £9.23/kg
    £1.20
  • Vidal Monster Mix Jelly 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g

    160g · £11.25/kg
    £1.80
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £18.83/kg
    £4.20
  • Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • Sour Patch Kids 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • Jelly Beans 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Vanilla Flavour Marshmallows 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Skittles Fruits Sweets Funsize 324g

    324g · £10.19/kg
    £3.30
  • TGI Fridays 2 Pack Rocky Road Slices

    136g · £22.06/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack S'Mores Brownies

    146g · £20.55/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Cookies & Cream Muffins

    204g · £14.71/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Indulgent Chocolate Muffins

    214g · £14.02/kg
    £3.00
  • McVitie's 5 Vanilla Cheesecake Flavour Dessert Cake Bars

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • McVitie's 5 Dessert Cake Bars Raspberry Ripple Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Roberts 608g Build Your Own Haunted Chocolate House

    608g · £10.86/kg
    £6.60
  • Scream 5 Toffee Apple Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.90 each
    £3.60
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.30 each
    £1.80

Protein Picks!

View all (83)
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 160g Cooked Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g

    190g · £15.16/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 80g Cooked Chicken Breast Slices

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 400g Roasted Chicken Thighs

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Müller Myprotein Yogurt Strawberry Flavour 210g

    210g · £8.57/kg
    £1.80
  • Müller Myprotein Chocolate Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Müller Myprotein Salted Caramel Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Müller Myprotein Cookies & Cream Flavour Mixers 140g

    140g · £12.86/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Müller Myprotein Strawberries & Cream Flavour Mixers 140g

    140g · £12.86/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Müller Myprotein Chocolate Flavour Pudding 200g

    200g · £11.70/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Strawberry 169g

    169g · £11.72/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Arla Protein Strawberry Yogurt 200g

    200g · £9.60/kg
    5 for £6
    £1.92
  • Iceland 450g Fat Free Greek Yogurt

    450g · £2.67/kg
    £1.20
  • Iceland 450g Natural Greek Yogurt

    450g · £2.67/kg
    £1.20
  • Whey Hey Salted Caramel Yogurt 200g

    200g · £7.50/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Double Choc 169g

    169g · £11.72/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Mixed Size 30 Pack Mixed size Eggs

    £6.00
  • Iceland 12pk Large F/range Eggs

    £3.72

Trending Now!

View all (37)
  • Pastry Pantry 2 Pack Hog Roast Sausage Rolls

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • McVitie's 5 Vanilla Cheesecake Flavour Dessert Cake Bars

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • McVitie's 5 Dessert Cake Bars Raspberry Ripple Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • TGI Fridays 2 Pack Rocky Road Slices

    136g · £22.06/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack S'Mores Brownies

    146g · £20.55/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Cookies & Cream Muffins

    204g · £14.71/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Indulgent Chocolate Muffins

    214g · £14.02/kg
    £3.00
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Iceland 907g Iced Christmas Ca

    907g · £9.26/kg
    £8.40
  • Roberts 608g Build Your Own Haunted Chocolate House

    608g · £10.86/kg
    £6.60
  • Scream 5 Toffee Apple Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.90 each
    £3.60
  • Iceland 400g 6 Month Matured Xmas Pudding

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Iceland 100g 6 Month Matured Xmas Pudding

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • The Traitors 2 Pack Death By Chocolate Brownies

    166g · £18.07/kg
    £3.00
  • The Traitors 4 Pack Chocolate Muffins

    380g · £14.21/kg
    £5.40
  • Dan Cake Winter Edition Mini Rum Truffle Cakes 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20

Food Hall Chicken Shack

View all (19)
  • Iceland 600g Southern Fried Chicken Popsters

    600g · £7.00/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland Takeaway 500g Southern Fried Boneless Thighs

    500g · £9.60/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 450g Southern Fried Crsp Shrd Ch

    450g · £10.67/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Takeaway 600g Southern Fried Chicken Thighs

    600g · £7.50/kg
    £4.50
  • Iceland Southern Fried Chicken Drumsticks 600g

    600g · £7.50/kg
    3 for £12
    £4.50
  • Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 475g Southern Fried Chicken Chunks

    475g · £10.11/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Southern Fried Chicken Wings 600g

    600g · £7.50/kg
    3 for £12
    £4.50
  • Branston Baked Beans in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 410g

    410g · £2.93/kg
    £1.20
  • Diet Coke Cola 1.25L Bottle

    1.25L · £1.92/L
    £2.40
  • Coca-Cola Zero Sugar 1.25L Bottle

    1.25L · £1.92/L
    £2.40
  • Pepsi Max Cherry 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    2 for £3
    £1.98
  • Pepsi Max 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    2 for £3
    £1.98
  • Coca-Cola Original Taste 1.75L Bottle

    1.75L · £1.85/L
    £3.24
  • Pepsi 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    £1.98
  • Iceland Ridiculously Crispy Skin on French Fries 1.2kg

    1.2kg · £2.75/kg
    £3.30
  • Birds Eye The Waffle Fries 500g

    500g · £4.80/kg
    £0.96 off
    £2.40£3.36
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 875g Mini Corn Cobs

    875g · £2.74/kg
    3 for £6
    £2.40

Food Hall Steak Night

View all (7)
  • Carte D'or Madagascan Vanilla Ice Cream Tub 900 ml

    900ml · £5.00/L
    £4.50
  • Carte D'or Rich Salted Caramel Ice Cream Tub 900 ml

    900ml · £5.00/L
    £4.50
  • Iceland Luxury 400g Cheddar Cheese Mash

    400g · £6.75/kg
    £2.70
  • Iceland Luxury 400g Mashed Potato

    400g · £6.75/kg
    £2.70
  • Cathedral City 500g Our Cheesy Potato Dauphinoise

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Iceland 1 Thick Cut Sirloin Steak

    340g · £35.29/kg
    £12.00
  • Iceland 1 Thick Cut Rump Steak

    454g · £26.43/kg
    £12.00

Food Hall Burger Night

View all (20)
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.24 off
    £1.44£1.68
  • Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • Iceland 4 Beef Smashed Quarter Pounders 454g

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 4 Pack Caramelised Onion Beef Quarter Pounders

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 4 Pack Crispy Chicken Burgers

    400g · £10.50/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 4 Pack Spicy Chicken Burgers

    400g · £10.50/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 4 Pack Cajun Chicken Burgers

    400g · £10.50/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 40 Pack Crispy Chicken Nuggets

    840g · £5.71/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Lamb Doner Double Cheese Burgers

    442g · £12.22/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 4 Pack British Beef Quarter Pounders

    454g · £9.25/kg
    £4.20
  • Iceland 4 Minted Lamb Quarter Pounder 454g

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 4 Pack Double Cheeseburger

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland Battered Onion Rings 600g

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Iceland Sweet Potato Fries 600g

    600g · £5.50/kg
    £3.30
  • Iceland 1.25 Crinkle Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40
  • Iceland 10 Pack Mature Cheddar 10 Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Mild Cheddar Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 4 Quarterpounder Burgers

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 440g Creamy Coleslaw

    440g · £6.14/kg
    £2.70
  • Florette Sweet & Crunchy 180g

    180g · £6.67/kg
    £1.20

Food Hall The Big Slice

View all (9)
  • Ben & Jerry's Cookie Dough Ice Cream Tub 465ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub 465 ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Ben & Jerry's Phish Food Ice Cream Tub 465 ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Iceland 385g Woodfired BBQ Meat Feast

    385g · £8.57/kg
    £3.30
  • Iceland 380g Woodfired Chicken & Chorizo Pizza

    380g · £8.68/kg
    £3.30
  • Iceland 320g Mozzarella & Cheddar Balls

    320g · £9.38/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 10 Pack Crispy Chilli Cheese Nuggets (Non Flashed)

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Iceland 14 Pack Mozzarella Sticks (Non Flashed)

    210g · £14.29/kg
    £3.00
  • Iceland 900g Ridic Crispy Wedges

    900g · £3.67/kg
    £3.30

Food Hall China Town

View all (18)
  • Iceland Takeaway 300g Sweet & Sour Sauce

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Iceland Takeaway 300g Fried Style Noodles

    300g · £10.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 4 Pack Large Sweet Chilli Chicken Spring Rolls

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Iceland Takeaway 12 Pack Chinese Starter Selection

    270g · £11.11/kg
    £3.00
  • Iceland Takeaway 8 Pack Prawn Toast

    200g · £15.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 230g Battered Lemon Chicken

    230g · £13.04/kg
    £3.00
  • Iceland Special Fried Rice 350g

    350g · £8.57/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chinese Style Chicken Curry 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 375g Chicken Curry Noodles

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Sweet & Sour Chicken 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Chow Mein 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 229g Sweet & Sour Battered Chicken

    229g · £13.10/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 375g Sweet Chilli Chicken Noodles

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Take Away Salt & Pepper Chicken 219g

    219g · £13.70/kg
    £3.00
  • Sharwood's Prawn Crackers 60g

    60g · £40.00/kg
    £2.40
  • Mayflower Chinese Style Extra Hot Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Mayflower Chinese Style Medium Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Iceland Ridiculously Crispy Salt & Pepper Chips 900g

    900g · £3.67/kg
    £3.30

Food Hall Curry Classics

View all (20)
  • Sharwood's 8 Plain Poppadoms

    8pk · £0.35 each
    £2.76
  • Sharwood's Mango Chutney 227g

    227g · £11.89/kg
    £2.70
  • Iceland Takeaway 300g Keema Rice

    300g · £10.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 300g Masala Chips

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Iceland Takeaway 300g Paneer Makhani

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Iceland Takeaway 200g Punjabi Samosas

    200g · £15.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 24 Pack Vegetable Selection

    420g · £7.14/kg
    £3.00
  • Iceland Chicken Tikka Masala 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Korma 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Creamy Butter Chicken 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Jalfrezi 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Pilau Rice 350g

    350g · £6.00/kg
    £2.10
  • Iceland Chicken Madras 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Extra Hot Chicken Tikka Masala 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 375g Chicken Rogan Josh

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 375g Chicken Vindaloo

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Iceland 2 Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads

    2pk · £4.50/kg
    £1.80
  • Iceland 1.25 Straight Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40

Food Hall Chippy Tea

View all (16)
  • Harry Ramsden's 2 Pack Salt & Vinegar Battered Cod Fillets

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's 350g Cod Goujons

    350g · £18.86/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's 2 Pack Battered Atlantic Cod Fillets

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Harry Ramsdens 2 Chip Shop Style Jumbo Haddock Fishcakes 300g

    300g · £14.00/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's 2 Jumbo Battered Atlantic Haddock Fillets 500g

    500g · £20.40/kg
    £10.20
  • Harry Ramsden's 2 Jumbo Battered Atlantic Cod Fillets 500g

    500g · £20.40/kg
    £10.20
  • Harry Ramsden's 6 Jambo Battered Cod Fillet Fish Fingers 500g

    500g · £13.20/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's Jumbo Crispy Battered Wholetail Scampi 300g

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's 850g Triple Cooked Beef Dripping Chips

    850g · £4.94/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's Chip Shop Chips 1kg

    1kg · £4.20/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's Chip Shop Curry Sauce Pots 2 x 150g (300g)

    2pk · £7.00/kg
    £2.10
  • Harry Ramsden's Battered Potato Slices 500g

    500g · £8.40/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's 6 Pack Chip Shop Jumbo Sausages

    600g · £8.00/kg
    £4.80
  • Harry Ramsden's 4 Battered Jumbo Pork Sausages 528g

    528g · £9.09/kg
    £4.80
  • Harry Ramsdens 14 Pack Mini Battered Sausages With Curry Sauce

    364g · £13.19/kg
    £4.80
  • Harry Ramsden's Chip Shop Mushy Pea Pots 2 x 150g (300g)

    2pk · £7.00/kg
    £2.10

Chilled 2 For £4.80

View all (30)
  • Happy Monkey Orange & Mango Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 100% Pressed Apple Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Don Simon Mango Passionfruit Smoothie 1L

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Don Simon Orange Smooth 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64
  • Happy Monkey Apple & Blackcurrant Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Don Simon Mixed Berries Smoothie 1L

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 100% Pure Squeezed Orange Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Elmlea Double 500ml

    500ml · £6.00/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 10 Pack Mixed Weight Eggs

    2 for £4.80
    £2.52
  • Cravendale Whole 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Semi Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Arla BOB Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    8pk · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64
  • Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Iceland 4 Pack Oranges

    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 400g Seedless Red Grapes

    400g · £6.75/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 400g Seedless White Grapes

    400g · £6.75/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 227g Strawberries

    227g · £14.54/kg
    2 for £4.80
    £3.30

Grocery 2 For £4.80

View all (18)
  • Tetley Pure Green 50 Tea Bags 100g

    100g · £33.00/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Green Tea Lemon Tea Bags x50

    100g · £33.00/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Peppermint Tea Bags x40

    40pk · £51.56/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Furocity 60g Caramel Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Brownie Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml

    400ml · £9.00/L
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Brown Sauce 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Salad Cream Original 425g

    425g · £8.47/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Nando's Mild Peri-Peri Mayo 265g

    265g · £10.87/kg
    2 for £4.80
    £2.88
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g · £11.43/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Fruity 470g

    470g · £7.66/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz 460g Top Down Tom Ketchup

    460g · £8.61/kg
    2 for £4.80
    £3.96
  • HP Honey BBQ Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g

    285g · £10.53/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Hellmann's Light Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Hellmann's Real Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Diet Coke Cola 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90
  • Coca-Cola Zero Sugar 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90

Frozen 3 For £12

View all (61)
  • Young's 2 Breaded Extra Large Fish Fillets 300g

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland Made With 100% Fish Fillet Strips Crispy 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Birds Eye 8 Wonderful Cod Breaded Fish Fingers 240g

    240g · £20.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 400g Chip Shop Curry Fish Fillet Strips

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Breaded Jumbo Cod & Parsley Fishcakes 480g

    480g · £10.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Parsley Sauce 560g

    560g · £9.64/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 4 Breaded Jumbo Salmon & Dill Fishcakes 480g

    480g · £10.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 300g Cooked & Peeled King Prawns

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Birds Eye 2 Wonderful Cod Breaded Fish Fillets 200g

    200g · £27.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Young's Golden Scampi in Our Crispy Breadcrumb 220g

    220g · £24.55/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 14 Breaded Cod Fishcakes 700g

    700g · £6.86/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Butter Sauce 560g

    560g · £9.64/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 400g Breaded Fish Goujons

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Young's Chip Shop 2 Extra Large Beer Batter Fish 300g

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 2 Dusted Lemon & Parsley Yellowfin Sole Fillets 250g

    250g · £19.20/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Birds Eye 6 Proper Chunky Breaded Fish Fingers 360g

    360g · £13.33/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Birds Eye 8 Delightful Haddock Breaded Fish Fingers 240g

    240g · £20.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 280g Breaded Wholetail Scampi

    280g · £17.14/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Made with 100% Fish Fillet Strips Salt & Vinegar 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Birds Eye 14 Fish Fingers 350g

    350g · £13.71/kg
    3 for £12
    £4.80

Frozen 5 For £6

View all (15)
  • Birds Eye 8 The Original Potato Waffles 454g

    454g · £5.29/kg
    5 for £6
    £2.40
  • McCain Naked Oven Chips Straight Cut 550g

    550g · £4.36/kg
    5 for £6
    £2.40
  • Whitby Seafoods Fish Bites 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Birds Eye 8 Battered Fish Fingers 224g

    224g · £12.05/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Battered Scampi Poppers 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Mini Fish Goujons 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Scampi Poppers 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Breaded Prawns 132g

    132g · £20.45/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Cakes 198g

    198g · £13.64/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Crown Farms The First 5 Original Paratha Plain Roti Paratha 400g

    400g · £4.50/kg
    £1.80
  • Richmond 8 Thick Pork Sausages 344g

    344g · £6.98/kg
    5 for £6
    £2.40
  • Chicago Town Rapid Slice Ham & Cheese Pizza Stonebaked Crust 140g

    140g · £21.43/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Chicago Town Rapid Slice Beef Kebab Pizza Stonebaked Crust 140g

    140g · £21.43/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Birds Eye Garden Peas 375g

    375g · £5.60/kg
    5 for £6
    £2.10
  • Birds Eye Green Cuisine 10 Veggie Fingers 284g

    284g · £7.61/kg
    5 for £6
    £2.16

Slimming World 3 For £12

View all (5)
  • Slimming World chips 1kg

    1kg · £4.20/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Slimming World Free Food Lunch Bowls Chicken Tikka & Rice 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Slimming World 400g Bang Bang Chicken Lunch Bowl

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Slimming World 2 Pack Apple Blackberry Cinnamon Crumbles

    230g · £20.87/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Slimming World Free Food Lunch Bowls Pasta Bolognese 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80

Summer BBQ Skewers!

View all (14)
  • Iceland 4 Pack Glazed Skewer Sweet & Sour

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4pk Glazed Skewer Teriyaki

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Plain Chicken Skewers With Pepper & Onions

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack BBQ Chicken Skewer With Pepper & Onions

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Hot & Spicy Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 340g Flamegrilled Salt & Chilli Chicken skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Flamegrilled Shawarma Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Garlic & Herb Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Peri Peri Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Ready Cooked Satay Chicken Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Ready Cooked Chicken Breast Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Salt & Pepper Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Ready Cooked Sweet Chilli Chicken Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 340g Barbecue Chick Skew

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80

Shop by category

  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet
  • Iceland - Hackney

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo