- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardZespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Applewood Slices 160G
160g · £21.88/kg£3.502 for £4.50 ClubcardTesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardPukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G
300g · £6.67/kg£2.003 for 2 ClubcardMr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pac
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Haagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460Ml
£6.55£5.10 ClubcardWalkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g
150g · £21.00/kg£3.15£2.00 Clubcard (£13.33/kg)Walkers MAX Sizzling Flame Grilled Steak Crisps 6 x 27g
6pk · £116.67/kg£3.15£2.45 Clubcard (£90.74/kg)Doritos Sweet BBQ Tang Sharing Crisps 180g
180g · £18.33/kg£3.30£2.55 Clubcard (£14.17/kg)Oreo Spooky Vanilla Flavour Chocolate Sandwich Biscuits 154g
154g · £12.99/kg£2.00£1.40 Clubcard (£9.09/kg)Marmite Cashews 110g
110g · £40.91/kg£4.50£2.50 Clubcard (£22.73/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco British Chicken Thigh Fillets 400g (C)
400g · £15.13/kg£6.05Tesco Stonebaked Pepperoni Pizza 337g
337g · £13.35/kg£4.50Tesco Conference Pear Minimum 4 Pack
4pk · £0.50 each£2.00Tesco Mango (C)
1pk · £0.95 each£0.95Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Tesco British Chicken Thighs 600G (C)
600g · £5.50/kg£3.30Tesco 12 Beef Meatballs 336G
336g · £13.69/kg£4.60Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Pomegranate Seeds 80G
80g · £23.75/kg£1.90Tesco Finest 6 Cumberland Sausage 400G
400g · £9.38/kg£3.75Tesco Carrot 500G (C)
500g · £1.20/kg£0.60STIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardPukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Tesco Unsmoked Back Bacon Rashers 10 Pack 300g
300g · £5.50/kg£1.65Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G
300g · £6.67/kg£2.003 for 2 ClubcardTesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 500g
500g · £10.60/kg£5.30Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco Coriander 15G (C)
15g · £66.67/kg£1.00Tesco Finest Smoked Dry Cure Back Bacon 8 Pack 240G
240g · £19.58/kg£4.70Tesco Finest Unsmoked Dry Cure Back Bacon 8 Pack 240G
240g · £19.58/kg£4.70Tesco 2 Minted Lamb Steaks 250G
250g · £25.60/kg£6.40Tesco All Rounder Potatoes 1.25kg
1kg · £1.45/kg£1.45Tesco Wild Rocket 60G
60g · £20.00/kg£1.20Tesco Closed Cup Mushrooms 300G (C)
300g · £3.33/kg£1.00Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Iceberg Lettuce Each (C)
1pk · £0.95 each£0.95Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.30 each£1.20Tesco 6 Pork Sausage Rolls 360g
360g · £5.28/kg£1.90Tesco Chestnut Mushroom 250G
250g · £5.20/kg£1.30Cully & Sully Chicken & Vegetable Soup 400G
400g · £7.00/kg£2.80Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Brown Sandwich Thins 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Tesco Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 125g
125g · £12.80/kg£1.60Tesco Strawberries 227G (C)
£2.60Tesco Chicken Breast Fillets 350g
350g · £9.43/kg£3.30Tesco Loose Red Peppers(C)
1pk · £0.75 each£0.75Tesco Mini Roaster Potatoes 1kg (C)
1kg · £1.20/kg£1.20Anchor Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £11.75/kg£4.70Tesco Tenderstem Broccoli 200G
200g · £9.50/kg£1.90New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)Tesco Courgettes 500G (C)
500g · £3.40/kg£1.70Tesco Celery Sticks 250G
250g · £4.80/kg£1.20Tesco Free Range Egg Mayonnaise Sandwich
1pk · £2.35 each£2.35Tesco Finest Steak Ragu 400G
400g · £15.00/kg£6.00Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf
300g · £12.67/kg£3.80Tesco Piri Piri Roast Chicken Slices 160g
160g · £24.69/kg£3.95Applewood Slices 160G
160g · £21.88/kg£3.502 for £4.50 ClubcardTesco Grape & Berry Medley 230G
230g · £13.48/kg£3.10
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard