Natural Yoghurts
Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Fage Total 0% Fat Greek Recipe Yogurt 150G
150g · £14.00/kg£2.10Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Yeo Valley Natural Yogurt 150G
150g · £8.00/kg£1.20Tesco Natural Yogurt 500G
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Yeo Valley Natural Greek Style Yogurt 450G
450g · £7.56/kg£3.40Yeo Valley Organic Natural Yogurt 950G
950g · £5.05/kg£4.80£3.25 Clubcard (£3.42/kg)Tesco Finest Greek Yogurt 500G
500g · £6.20/kg£3.10
Flavoured Yoghurts
Activia Vanilla Yoghurt & Honey Granola Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.94/kg£2.30Nomadic Low Fat Yogurt & Oat Clusters - Strawberry 169g
169g · £14.20/kg£2.40Nomadic Yogurt & Oat Clusters - Double Choc 169g
169g · £14.20/kg£2.40Muller Light Toffee Yogurt 160G
160g · £8.13/kg£1.30Muller Corner Vanilla Chocolate Balls Grab Pot Yogurt 143g
143g · £10.14/kg£1.45Muller Corner Vanilla Chocolate Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Muller Corner Yogurt Vanilla Chocolate Balls & Banana Chocolate Flakes 4x124g
4pk · £29.44/kg£3.65Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Onken 0% Fat Strawberry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
440g · £6.70/kg£2.95Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
4pk · £26.82/kg£2.95Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Onken Naked Strawberry Yogurt Pouch 110G
110g · £16.36/kg£1.80Yeo Valley Strawberry Yogurt 450G
450g · £6.00/kg£2.70Yeo Valley Honey Greek Style Yogurt 4 X100g
4pk · £39.00/kg£3.90Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Arla Protein on the go Strawberry yogurt 200g
200g · £7.50/kg£1.50GetPro 18g Chocolate & Hazelnut High Protein Pudding 180g
18g · £147.22/kg£2.65Arla Protein Chocolate Flavour Pudding 200g
200g · £13.00/kg£2.60Arla Protein Salted Caramel Flavoured Pudding 200g
200g · £13.00/kg£2.60Graham's The Family Dairy Protein 25G Strawberry Pack 200G
200g · £8.00/kg£1.60graham's THE family DAIRY Protein 25g Mango Passionfruit & Papaya Pouch 200G
200g · £10.25/kg£2.05Muller X MYProtein Mixers Strawberries & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g
140g · £16.43/kg£2.30Lindahls Kvarg - Raspberry 150g
150g · £11.00/kg£1.65Activia Natural Yoghurt & Red Berries Chia Muesli Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.94/kg£2.30Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits
124g · £8.87/kg£1.10MULLERICE PROTEIN Chocolate 180g
180g · £7.22/kg£1.30MULLERICE PROTEIN Vanilla 180g
180g · £8.61/kg£1.55Arla Protein Mango Yogurt Pouch 200g
200g · £8.75/kg£1.75
Kids Yoghurts
Petits Filous Kids Yoghurt Drink - Strawberry Flavour 100g
100g · £11.00/kg£1.10The Collective Suckies No Added Sugar Mango & Peach Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30The Collective Suckies Banana Yogurt 90G
90g · £14.44/kg£1.30Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Small Pots 6 x 47g
47g · £50.00/kg£2.35Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)
Yoghurt Drinks
Actimel Immune Support Live Yoghurt Drink - Multifruit 8x100g
800g · £5.44/kg£4.35Yakult Original 8 X 65Ml
8pk · £0.64 each£5.15Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardBiotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml
£2.90Biotiful Dairy Kefir Dairy Drink Mango 250Ml
£1.95Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
£2.90Actimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £0.54 each£4.35Activia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g
280g · £7.14/kg£2.00£1.40 Clubcard (£5.00/kg)