- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70£1.45 Clubcard (£5.80/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g
225g · £9.56/kg£2.15£1.60 Clubcard (£7.11/kg)Philadelphia Protein Cottage Cheese 200g
200g · £12.50/kg£2.50£2.10 Clubcard (£10.50/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)Quorn 14 Cocktail Sausages 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Italian Inspired Smoked Selection 120G
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Health Effervescent Vitamin C Plus Zinc Tablets - Orange Flavour 20s
20pk · £0.06 each£1.203 for 2 ClubcardKit Kat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 40g 4 Pack
4pk · £76.25/kg£3.05£2.25 Clubcard (£56.25/kg)Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardOriginal Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy 350G
350g · £10.71/kg£3.75BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Tesco Ploughmans Sandwich
1pk · £2.85 each£2.85Tesco Finest Cottage Pie 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Ham, Cheese & Chicken Triple Sandwich
1pk · £3.50 each£3.50Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Tesco Finest Sirloin Steak 227G
227g · £44.93/kg£10.20Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Tesco Flamegrilled Chicken Breast Chunks 80g
80g · £28.75/kg£2.30Tesco Finest Baby Tomatoes 220G
220g · £11.59/kg£2.55Tesco Cheese Triple Sandwich
1pk · £3.50 each£3.50Tesco Finest Rump Steak 255G
255g · £33.14/kg£8.45Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco 10 Waffle Cones
10pk · £0.19 each£1.90Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Tesco Pineapple Chunks 300G
300g · £10.33/kg£3.10Tesco Halloumi 225G
225g · £10.44/kg£2.35Tesco Sweet Vine Ripened Tomatoes 255G
255g · £6.47/kg£1.65Tesco Pineapple Fingers 80G
80g · £12.50/kg£1.00Tesco 8 Garlic Slices 235g
235g · £12.98/kg£3.05£2.00 Clubcard (£8.51/kg)Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Lurpak Butter - Slightly Salted 200g
200g · £17.75/kg£3.55Tesco Free Range Egg Mayonnaise Sandwich
1pk · £2.35 each£2.35Tesco Cheese Sandwich No Mayonnaise
1pk · £1.60 each£1.60Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Philadelphia Protein Cottage Cheese 200g
200g · £12.50/kg£2.50£2.10 Clubcard (£10.50/kg)Quorn 14 Cocktail Sausages 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g
225g · £9.56/kg£2.15£1.60 Clubcard (£7.11/kg)Tesco Chicken Caesar Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Tesco Red Seedless Grape Punnet (C)
500g · £4.80/kg£2.40Tesco Fresh Tagliatelle Nests 300g
300g · £6.83/kg£2.05Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Sweetcorn Cobettes 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70Tesco Wild Rocket 60G
60g · £20.00/kg£1.20Tesco Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 125g
125g · £12.80/kg£1.60Tesco Finest Baby Potatoes 750G (C)
750g · £2.13/kg£1.60Tesco Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g
125g · £12.80/kg£1.60Tesco Chicken, Tomato & Basil Pasta 300g
300g · £10.67/kg£3.20Tesco Tuna Crunch Sub
1pk · £3.10 each£3.10Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g
260g · £8.08/kg£2.10Tesco Italian Inspired Smoked Selection 120G
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Southern Fried Chicken Wrap (C)
1pk · £3.35 each£3.35Crosta & Mollica Margherita Pizza 403g
403g · £18.98/kg£7.65Tesco Chicken Tikka Masala With Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Activia Fibre Gut Health Yoghurt - Walnut & Oat 4x115g
460g · £8.15/kg£3.75Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g
320g · £7.97/kg£2.55Tesco Finest Dine In Creamy Buttery Mash 450g
450g · £8.33/kg£3.75Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3x41g
123g · £22.36/kg£2.75Tesco Sweet Potatoes 1Kg (C)
1kg · £1.40/kg£1.40Tesco Closed Cup Mushrooms 300G (C)
300g · £3.33/kg£1.00
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard