Laila Gold Superior Longer Basmati Rice 5kg
5kg · £2.16/kg£1.20 off£10.80£12.00Milo Delicious Taste of Malt, Milk & Cocoa 400g
400g · £16.50/kg£6.60Voss 800m Still Water
800ml · £3.38/L£2.70Nido Instant Full Cream Milk Powder 400g
400g · £17.85/kg£7.14MAGGI Authentic Indian Hot & Sweet Sauce 400g
400g · £6.00/kg£2.40Regal Bakery Puff Pastry Sweet Finger Biscuits 200g
200g · £6.00/kg£1.20Click The Original Cumin Biscuit 112.4g
112.4g · £5.25/kg£0.59Heera Gol Gappa Fry with Masala 250g
250g · £12.00/kg£3.00Jahan Premium Cooked & Sliced Doner Kebab Meat 1kg
1kg · £12.00/kg£12.00Elephant Atta Medium Chapatti Flour 1.5kg
1.5kg · £2.04/kg£3.06Heera Gram Flour Besan 2kg
2kg · £1.50/kg£3.00KTC Extended Life Vegetable Oil 1 Litre
1L · £3.00/L£3.00KTC Pure Sunflower Oil 1 Litre
1L · £3.00/L£3.00Jahan Premium Hot & Spicy Firecracker Sizzler Chicken Breast Fillets 1kg
1kg · £12.00/kg£12.00Jahan Peri Peri Chicken Skewers 340g
340g · £13.24/kg£4.50East End Cane Demerara Sugar 2kg
2kg · £2.25/kg£4.50Regal Snacks Sweet Popcorn 200g
200g · £9.00/kg£0.18 off£1.80£1.98MAGGI Liquid Seasoning 101ml
101ml · £14.85/L£1.50Regal Snacks Lightly Salted Popcorn 180g
180g · £10.00/kg£0.18 off£1.80£1.98Kulfi Ice Pistachio Flavoured Kulfi Milk Lollies 5 x 70ml
5pk · £9.43/L£3.30Kulfi Ice Original Malai Flavoured Kulfi Milk Lollies 5 x 70ml
5pk · £9.43/L£3.30MAGGI Authentic Indian Tamarind Sauce 425g
425g · £5.65/kg£2.40Shan 700g Garlic & Ginger Paste
700g · £4.46/kg£0.48 off£3.12£3.60Crown Farms Peeled and Deveined Harina Cooked King Prawns 875g
875g · £16.46/kg£14.40Crown Farms Tilapia Fillets 750g
750g · £8.80/kg£6.60Crown Farms Basa Fish Fillets 800g
800g · £6.00/kg£4.80Crown Farms Sea Water Harina 400gm
400g · £16.50/kg£6.60Tago Wafer Rolls with Cocoa Cream 260g
260g · £6.92/kg£1.80Gastone Lago Party Wafers Cacao 250g
250g · £9.60/kg£2.40Gastone Lago Party Wafers Vaniglia 250g
250g · £9.60/kg£2.40Rubicon Still Mango Juice Drink 1 Litre
1L · £1.98/L£1.98Pran 6Pk Litchi Drink
150ml · £10.40/L£1.56Sunpride Tropical Juice Drink 1 Litre
1L · £1.20/L£1.20Mogu Mogu Pineapple Flavoured Drink with Nata De Coco 320ml
320ml · £4.22/L£1.35KTC Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.95/kg£0.78Jahan Premium Chicken Shawarma Kebab Meat 1kg
1kg · £12.00/kg£12.00Superchick Chicken Breast Tikka Chunks 500g
500g · £12.00/kg£6.00Jahan Hot & Spicy Chicken Skewers 340g
340g · £13.24/kg£4.50Qualiko Whole Frozen Chicken with Giblets 1100g
1.1kg · £3.27/kg£3.60Bragg 473m Apple Cider Vinegr
473ml · £16.49/L£7.80Supermalt Original 6 x 330ml
6pk · £3.64/L£7.20Mogu Mogu Lychee Flavored Drink with Nata de Coco 320ml
320ml · £5.06/L£1.62Mogu Mogu Mango Flavored Drink with Nata de Coco 320ml
320ml · £5.06/L£1.62Asolo Dolce Finest Italian Puff Pastry 200g
200g · £5.00/kg£1.00Regal Bakery Petit Rolls 200g
200g · £9.25/kg£1.85Crown Farms Okra Cut 400g
400g · £4.50/kg£1.80Superchick Tandoori Chicken Strips 500g
500g · £12.00/kg£6.00KTC Chick Peas in Salted Water 400g
400g · £1.95/kg£0.78KTC Red Kidney Beans in Salted Water 400g
400g · £1.95/kg£0.78Parle Premium Rusk 200g
200g · £7.50/kg£1.50View all (107)