Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Sweets

  • The Traitors Milk Chocolate Coins 72g

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Amos Peelerz Gummy Watermelon 65g

    65g · £18.46/kg
    £1.20
  • Juicy Drop Pop 26g

    26g · £62.31/kg
    £1.62
  • Amos Peelerz Gummy Mango 65g

    65g · £18.46/kg
    £1.20
  • Fruit-tella Strawberry 3 x 41g

    3pk · £12.20/kg
    £1.50
  • Vidal 66g Ocean Jelly

    66g · £18.18/kg
    £1.20
  • Jelly Beans 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Vanilla Flavour Marshmallows 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Millions Bubblegum Flavour 45g

    45g · £13.33/kg
    £0.60
  • Millions Strawberry 45g

    45g · £13.33/kg
    £0.60
  • Flyers Liquorice with Fruit Flavour Crystal Centres 85g

    85g · £14.12/kg
    £1.20
  • Candy Realms Tongue Painters 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Taveners Soft Black Liquorice 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £18.83/kg
    £4.20
  • Tic Tac 38.5g Raspberry & Lemon Tic Tac

    38.5g · £52.99/kg
    £2.04
  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3x9 Pieces

    3pk · £15.87/kg
    £1.80
  • Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £49.25/kg
    £3.30
  • Trebor 4x38g Spearmint Softmints

    152g · £11.84/kg
    £1.80
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x3 Packs

    3pk · £47.62/kg
    £1.80
  • Mentos 3pk Mints

    114g · £10.53/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Trebor Extra Strong Peppermint Rolls 4 x 36.4g (145.6g)

    4pk · £12.36/kg
    £1.80
  • Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • Tic Tac 38.5g Spearmint Tic Tac

    38.5g · £52.99/kg
    £2.04
  • Mentos 3pk Fruit

    114g · £10.53/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Smint 150 Sugarfree Peppermint 105g

    105g · £28.57/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • Polo Multipack Hard Sugar 100.2g

    33pk · £15.76/kg
    £1.56
  • Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3x9 Pieces

    37.8g · £47.62/kg
    £1.80
  • Airwaves Sugar Free Multipack Chewing Gum x9 Pieces

    9pk · £47.37/kg
    £1.80
  • Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x9 Pieces

    9pk · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Bubblemint Chewing Gum Multipack (3 Pack)

    37.8g · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugar Free Chewing Gum x30 Pieces

    67g · £49.25/kg
    £3.30
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle (30 Pieces)

    73g · £46.85/kg
    £3.42
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £51.04/kg
    £3.42
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £42.54/kg
    £2.85
  • Smint 150 Sugar Free Peppermint Mints 105g

    105g · £28.57/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g

    21g · £57.14/kg
    £1.20
  • Fruit-tella Berries & Cherry 300g

    300g · £8.00/kg
    £0.60 off
    £2.40£3.00
  • HARIBO Starmix 800g

    800g · £7.50/kg
    £6.00
  • Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g

    132g · £9.09/kg
    £1.20
  • HARIBO Tangfastics Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Chooee 200g Cheery Fruttys

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Candy Realms Sour Dummies 190g

    190g · £6.32/kg
    £1.20
  • View all (120)

Chocolate

  • Reese's 2 Peanut Butter Cups 126g

    126g · £23.81/kg
    £3.00
  • Reese's 2 White Peanut Butter Cups 118g

    118g · £25.42/kg
    £3.00
  • Reese's Peanut Butter Cups 308g

    308g · £23.38/kg
    £7.20
  • Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g

    101g · £26.73/kg
    £2.70
  • Net of Chocolate Flavour Coins

    202.5g · £11.85/kg
    £2.40
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £15.31/kg
    £2.22
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £15.31/kg
    £2.22
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £31.71/kg
    £2.22
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £30.00/kg
    £2.22
  • Cocoa Flavoured Hollow Figurines 180g

    180g · £13.33/kg
    £2.40
  • Maltesers White Chocolate Gift Box 88g

    88g · £30.68/kg
    £2.70
  • Santas and Snowballs Milk Chocolate 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Penguin 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Candy Realms 5pk Festive Lollies

    50g · £24.00/kg
    £1.20
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £26.90/kg
    £0.78
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £26.90/kg
    £0.78
  • Cadbury 125g

    125g · £24.00/kg
    £3.00
  • Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g

    59g · £30.51/kg
    £1.80
  • Kinder Santa Figures 110g

    110g · £30.00/kg
    £3.30
  • Terry's Chocolate Mint Milk 145g

    145g · £15.31/kg
    £2.22
  • Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g

    59g · £30.51/kg
    £1.80
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Smash Bauble 90 g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Faces Smash Bauble 90 g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g

    4pk · £8.18/kg
    £1.80
  • M&M's Christmas Chocolate Bag 112g

    112g · £21.43/kg
    £2.40
  • Milky Way Crispy Rolls Multipack Chocolate Bars 5 x 22.5g

    5pk · £3.20/kg
    £1.80
  • Twix Caramel Multipack Chocolate Bars 40g x 9

    9pk · £1.19/kg
    £3.84
  • Lion Multipack Chocolate 120g

    4pk · £15.00/kg
    £1.80
  • Bounty Crispy Rolls Coconut & Milk Chocolate Bars 5 x 23.4g

    5pk · £3.08/kg
    £1.80
  • Chocolino 8x15g Happy Time

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Quanta 6x12.5g Break

    75g · £16.00/kg
    £1.20
  • Kitkat Milk Chocolate 99g

    15pk · £18.18/kg
    £1.80
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £15.38/kg
    £3.00
  • Smarties 102g (3 x 34g)

    3pk · £17.65/kg
    £1.80
  • Celebrations Milk Chocolate Pouch 325g

    325g · £14.77/kg
    £4.80
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 176g

    176g · £17.05/kg
    £3.00
  • Maltesers Milk Chocolate Box 185g

    185g · £19.46/kg
    £3.60
  • Terry's Chocolate Orange Minis Exploding Candy 105g

    105g · £15.43/kg
    £1.62
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £24.52/kg
    £2.28
  • Milkybar 80g

    80g · £26.25/kg
    £2.10
  • Munchies 104g

    104g · £20.19/kg
    £2.10
  • Cadbury 100g Twirl Bites

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Cadbury 175g Dairy Milk Buttons

    175g · £17.14/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Choc Nibbles Original 135g

    135g · £8.89/kg
    £1.20
  • Bonds 110g Choco Stars

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g

    158g · £18.99/kg
    £3.00
  • Daim Mini Chocolate Bag 200g

    200g · £15.00/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g

    100g · £22.80/kg
    £2.28
  • Cadbury 175g Caramel Nibbles

    175g · £17.14/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • View all (196)

  • View Dairy

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo