Laila Gold Superior Longer Basmati Rice 5kg
5kg · £2.16/kg£1.20 off£10.80£12.00Jahan Premium Hot & Spicy Firecracker Sizzler Chicken Breast Fillets 1kg
1kg · £12.00/kg£12.00Bragg 473m Apple Cider Vinegr
473ml · £16.49/L£7.80Sunpride Tropical Juice Drink 1 Litre
1L · £1.20/L£1.20Rubicon Still Mango Juice Drink 1 Litre
1L · £1.98/L£1.98Mogu Mogu Pineapple Flavoured Drink with Nata De Coco 320ml
320ml · £4.22/L£1.35Pran 6Pk Litchi Drink
150ml · £10.40/L£1.56Elephant Atta Medium Chapatti Flour 1.5kg
1.5kg · £2.04/kg£3.06Crown Farms The First Original Paratha 1600g
20pk · £0.15/kg3 for £12£4.80KTC Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.95/kg£0.78Crown Farms Peeled and Deveined Harina Cooked King Prawns 875g
875g · £16.46/kg£14.40Crown Farms Tilapia Fillets 750g
750g · £8.80/kg£6.60Tago Wafer Rolls with Cocoa Cream 260g
260g · £6.92/kg£1.80Superchick Sizzler Hot & Spicy Tender Chicken Strips 1kg
1kg · £12.00/kg£12.00Superchick Sizzler Hot & Spicy Chicken Breast Fillets 1kg
1kg · £12.00/kg£12.00Dulcesol Plain Madeira Slices 370g
370g · £5.68/kg£2.10Jahan Stonebaked Chicken Kebab Pizza 390g
390g · £7.69/kg£3.00Supermalt Original 6 x 330ml
6pk · £3.64/L£7.20Mogu Mogu Lychee Flavored Drink with Nata de Coco 320ml
320ml · £5.06/L£1.62Mogu Mogu Mango Flavored Drink with Nata de Coco 320ml
320ml · £5.06/L£1.62Indomie 70g Chicken Noodles
70g · £8.57/kg£0.60East End Cane Demerara Sugar 2kg
2kg · £2.25/kg£4.50Jahan Hot & Spicy Chicken Goujons 500g
500g · £6.60/kg£3.30Jahan Battered Chicken Nuggets 500g
500g · £6.60/kg£3.30Jahan Breaded Chicken Nuggets 1kg
1kg · £6.00/kg£6.00Jahan Breaded Chicken Steaks 1kg
1kg · £6.00/kg£6.00Grace Sweet Plantain Chips Unsalted 85g
85g · £14.12/kg£1.20Grace Green Plantain Chips Salted 85g
85g · £14.12/kg£1.20Laila Grills Sweet Chilli 80g
80g · £13.50/kg£1.08Royal Chai Karak Chai 200g
200g · £18.00/kg£3.60East End Green Cardamom 50g
50g · £78.00/kg£3.90East End Whole Mixed Spices (Garam Masala) 400g
400g · £10.50/kg£4.20Cofresh Sesame Coated Caramel Peanuts 150g
150g · £13.60/kg£2.04Nawhal's Finest Sauces 500g
500ml · £7.20/L£3.60Crown Farms Charcoal Meat Seekh Kebabs 500g
500g · £10.80/kg£5.40Jahan Premium Chicken Shawarma Kebab Meat 1kg
1kg · £12.00/kg£12.00Crown Farms Charcoal Chicken Seekh Kebabs 500g
500g · £10.80/kg£5.40Qualiko Whole Frozen Chicken with Giblets 1100g
1.1kg · £3.27/kg£3.60Qualiko Frozen Chicken Wing 2500g
2.5kg · £3.60/kg£9.00Jahan 10 Beef Sausages 560g
560g · £9.64/kg£5.40KTC Red Kidney Beans in Salted Water 400g
400g · £1.95/kg£0.78KTC Chick Peas in Salted Water 400g
400g · £1.95/kg£0.78Heera 500g Butter Ghee
500g · £12.00/kg£6.00Regal Bakery 28 Original Cake Rusk 450g
450g · £8.80/kg£3.96Parle Premium Rusk 200g
200g · £7.50/kg£1.50Madinah Delight Khudri Dates 450g
450g · £7.33/kg£3.30Royal Chai Premium Instant Tea Masala Chai Sweetened 220g
220g · £16.36/kg£3.60The Halal Butcher Mutton Chops 800g
800g · £12.75/kg£10.20Nido Instant Full Cream Milk Powder 400g
400g · £17.85/kg£7.14Riya's 15 Premium Plain Paratha 1.2kg
1.2kg · £2.75/kg£3.30View all (57)