Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet
  • Bragg 473m Apple Cider Vinegr

    473ml · £16.49/L
    £7.80
  • Sunpride Tropical Juice Drink 1 Litre

    1L · £1.20/L
    £1.20
  • Rubicon Still Mango Juice Drink 1 Litre

    1L · £1.98/L
    £1.98
  • Pran 6Pk Litchi Drink

    150ml · £10.40/L
    £1.56
  • Elephant Atta Medium Chapatti Flour 1.5kg

    1.5kg · £2.04/kg
    £3.06
  • KTC Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.95/kg
    £0.78
  • Crown Farms Peeled and Deveined Harina Cooked King Prawns 875g

    875g · £16.46/kg
    £14.40
  • Crown Farms Tilapia Fillets 750g

    750g · £8.80/kg
    £6.60
  • Jahan Premium Hot & Spicy Firecracker Sizzler Chicken Breast Fillets 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Superchick Sizzler Hot & Spicy Tender Chicken Strips 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Superchick Sizzler Hot & Spicy Chicken Breast Fillets 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Jahan Stonebaked Chicken Kebab Pizza 390g

    390g · £7.69/kg
    £3.00
  • Supermalt Original 6 x 330ml

    6pk · £3.64/L
    £7.20
  • Mogu Mogu Lychee Flavored Drink with Nata de Coco 320ml

    320ml · £5.06/L
    £1.62
  • Mogu Mogu Mango Flavored Drink with Nata de Coco 320ml

    320ml · £5.06/L
    £1.62
  • Indomie 70g Chicken Noodles

    70g · £8.57/kg
    £0.60
  • Grace Sweet Plantain Chips Unsalted 85g

    85g · £14.12/kg
    £1.20
  • Grace Green Plantain Chips Salted 85g

    85g · £14.12/kg
    £1.20
  • Jahan Hot & Spicy Chicken Goujons 500g

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Jahan Battered Chicken Nuggets 500g

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Jahan Breaded Chicken Nuggets 1kg

    1kg · £6.00/kg
    £6.00
  • Jahan Breaded Chicken Steaks 1kg

    1kg · £6.00/kg
    £6.00
  • Cofresh Sesame Coated Caramel Peanuts 150g

    150g · £13.60/kg
    £2.04
  • Crown Farms Charcoal Meat Seekh Kebabs 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • East End Cane Demerara Sugar 2kg

    2kg · £2.25/kg
    £4.50
  • Jahan 10 Beef Sausages 560g

    560g · £9.64/kg
    £5.40
  • Jahan Premium Chicken Shawarma Kebab Meat 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Crown Farms Charcoal Chicken Seekh Kebabs 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Qualiko Whole Frozen Chicken with Giblets 1100g

    1.1kg · £3.27/kg
    £3.60
  • Qualiko Frozen Chicken Wing 2500g

    2.5kg · £3.60/kg
    £9.00
  • KTC Red Kidney Beans in Salted Water 400g

    400g · £1.95/kg
    £0.78
  • KTC Chick Peas in Salted Water 400g

    400g · £1.95/kg
    £0.78
  • Nawhal's Finest Sauces 500g

    500ml · £7.20/L
    £3.60
  • Madinah Delight Khudri Dates 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
  • The Halal Butcher Mutton Chops 800g

    800g · £12.75/kg
    £10.20
  • Jahan Premium Cooked & Sliced Doner Kebab Meat 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Nido Instant Full Cream Milk Powder 400g

    400g · £17.85/kg
    £7.14
  • Riya's 15 Premium Plain Paratha 1.2kg

    1.2kg · £2.75/kg
    £3.30
  • Grace Mighty Malt Premium Original Drink 6 x 330ml

    6pk · £3.33/L
    £6.60
  • Mr Naga Hot Pepper Pickle 190g

    190g · £15.79/kg
    £3.00
  • Regal Snacks Sweet Popcorn 200g

    200g · £9.00/kg
    £0.18 off
    £1.80£1.98
  • View Frozen Pies & Pasties

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo