Meat Free
TGI Fridays 480g No Chick Sesame Strips
480g · £12.50/kg£6.00Oumph! Limited Edition Garlic & Cheese Tenders 280g
280g · £15.00/kg3 for £12£4.20Birds Eye Green Cuisine 10 Veggie Fingers 284g
284g · £7.61/kg5 for £6£2.16Like 8 Hot Dogs 360g
360g · £9.17/kg£3.30The No Meat Company No Meat Mince 400g
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Richmond Meat-Free 8 Tasty Sausages 304g
304g · £7.89/kg£2.40Cathedral City 300g Cheese Bites
300g · £18.00/kg£5.40Iceland 4 Pack Cheese & Onion Crispbakes
454g · £6.61/kg£3.00Iceland 4 Pack Vegetable Burgers
454g · £6.61/kg£3.00