Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Iceland - Finsbury Park

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet

Offers (719)

  • 0

    Birds Eye 8 Chicken Burgers 400g

    400g · £7.88/kg

    £3.15 off

    £3.15

    £6.30

  • 0

    Iceland 340g Barbecue Chick Skew

    340g · £14.12/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland Ready Cooked Chicken Breast Skewers 340g

    340g · £14.12/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland Barbeque Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland 12 Pack Duck Spring Rolls (Non Flashed)

    300g · £10.00/kg

    3 for £6

    £3.00

  • 0

    Iceland 320g Mozzarella & Cheddar Balls

    320g · £9.38/kg

    3 for £6

    £3.00

  • 0

    Bernard Matthews 6 Cheesy Hamwich 345g

    345g · £7.83/kg

    3 for £6

    £2.70

  • 0

    Coca Cola 24pk Zero

    7.92L · £1.26/L

    £4.41 off

    £9.99

    £14.40

  • 0

    Heartbrand Twister Mini Pineapple Ice Lolly 6x 50 ml

    300ml · £11.00/L

    2 for £4.80

    £3.30

  • 0

    Rowntree's Mango 4 x 70ml (280ml)

    4pk · £10.71/L

    2 for £4.80

    £3.00

  • 0

    Wall's Mini Calippo Orange and Lemon-Lime Ice Lollies 5 x 80ml

    5pk · £8.25/L

    2 for £4.80

    £3.30

  • 0

    Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland 490g Crispy Chicken Ball

    490g · £9.80/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland 450g Garlic & Herb Chicken Tenders

    450g · £10.67/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg

    3 for £6

    £2.76

  • 0

    Goodfella's Stonebaked Thin Pepperoni 332g

    332g · £10.84/kg

    3 for £6

    £3.60

  • 0

    Goodfella's Stonebaked Thin Margherita 334g

    334g · £10.78/kg

    3 for £6

    £3.60

  • 0

    Diet Coke Cola 24 x 330ml Cans

    24pk · £1.26/L

    £4.41 off

    £9.99

    £14.40

  • 0

    Iceland Chicken Chow Mein 375g

    375g · £8.00/kg

    2 for £4.80

    £3.00

  • 0

    Iceland Chicken Fried Rice 350g

    350g · £8.57/kg

    2 for £4.80

    £3.00

  • View all (719)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • The Laughing Cow Dip & Crunch 4 x 35g (140g)

    4pk · £21.43/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 170g Sirloin Steak

    170g · £35.29/kg
    3 for £14.40
    £6.00
  • Warburtons Medium Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Jahan Battered Chicken Nuggets 500g

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Kingsmill Soft White Bread Thick 800g

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Qualiko Frozen Chicken Breast Fillet Boneless & Skinless 1000g

    1kg · £6.00/kg
    £6.00
  • Jahan 10 Beef Sausages 560g

    560g · £9.64/kg
    £5.40
  • Iceland 6 Slices Corned Beef 156g

    156g · £17.31/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Roast Chicken & Stuffing

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Cathedral City Large Slices for Sandwiches 150g

    150g · £20.40/kg
    2 for £5.40
    £3.06
  • Iceland 240g Thin Cut Beef Sizzle Steaks

    240g · £22.50/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 227g Strawberries

    227g · £14.54/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Iceland 1kg Onions

    1kg · £1.50/kg
    £1.50
  • Iceland 1 Thick Cut Rump Steak

    454g · £26.43/kg
    £12.00
  • Mixed Size 30 Pack Mixed size Eggs

    £6.00
  • Iceland 250g Grated Mozzarella

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Wall's 6 Mini Pork Pies 300g

    300g · £10.60/kg
    3 for £6
    £3.18
  • Iceland 600g Southern Fried Chicken Popsters

    600g · £7.00/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Cathedral City Our Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Iceland 900g Whole Leaf Spinach

    900g · £2.67/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 200g Baby Cucumbers

    200g · £9.00/kg
    £1.80
  • Iceland 10 Smoked Back Bacon 300g

    300g · £8.00/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 200g Mini Sweet Bite Peppers

    200g · £9.90/kg
    £1.98
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Iceland 300g Closed Cup Mushrooms

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Iceland 4 Slices Pork & Egg Roll 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • Iceland 250g Celery Sticks

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Island Delight 140g Jerk Beef Jamaican Pattie

    140g · £11.14/kg
    5 for £6
    £1.56
  • Müller Bliss Mascarpone Style White Chocolate with Raspberry & Amaretto 4 x 110g (440g)

    4pk · £8.18/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Iceland 325g 5% Lean Beef Mince

    325g · £16.62/kg
    £5.40
  • St Michel 6 White Chocolate Choco Crêpe 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • Hazlemere Fine Foods Whole Beetroot 500g

    500g · £2.40/kg
    £1.20
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g

    400g · £12.75/kg
    £5.10
  • Iceland British Unsalted Butter 250g

    250g · £9.60/kg
    £0.24 off
    £2.40£2.64
  • Iceland 210g Wafer Thin Roast Chicken

    210g · £11.43/kg
    £2.40
  • Delicatessen Smoked Pork Sausage 130g

    130g · £9.23/kg
    £1.20
  • Iceland 250g Grated Mature Cheddar

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Lancashire Farm Natural Bio Yogurt 1kg

    1kg · £2.40/kg
    £2.40
  • Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)

    4pk · £27.75/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Müller Corner Strawberry 136g

    136g · £8.38/kg
    8 for £4.80
    £1.14
  • Clover 500g

    500g · £4.56/kg
    £2.28
  • Iceland 3 Pack Onions

    £1.20
  • Dairylea 60g Chicken & Cheese Lunchers

    60g · £33.00/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Iceland 4 Pack MSC Tuna Steaks

    400g · £13.50/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • 10 Cheesy Singles 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • Iceland British Salted Butter 250g

    250g · £9.60/kg
    £0.24 off
    £2.40£2.64
  • Iceland 450g Potato Salad

    450g · £6.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 5 Smoked Back Bacon Rashers 150g

    150g · £8.00/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Herta The Original 10 Classics Frankfurters 350g

    350g · £9.77/kg
    £3.42
  • Iceland 800g Thick Sliced Wholemeal

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Seriously Original 110g

    110g · £21.27/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Iceland 680g Cauliflower Cheese (AYR)

    680g · £4.41/kg
    £3.00
  • Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 45g

    45g · £32.00/kg
    £1.44

Month End Madness!

View all (29)
  • Dairylea 6pk Jumbo Dunkers

    246g · £16.10/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g

    6pk · £15.35/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Activia Peach Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Heinz Baked Beans 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Heinz No Added Sugar Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • HP Brown Sauce 600g

    600g · £5.00/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g

    775g · £3.87/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Salad Cream Original 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Barbecue Sauce 570ml

    570ml · £5.26/L
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz 700g Tomato Ketchup

    700g · £4.29/kg
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Heinz Light Mayonnaise 815g

    815g · £3.68/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz 50% Less Sugar & Salt Tomato Ketchup 665g

    605ml · £4.96/L
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Kellogg's Frosties 470g

    470g · £6.38/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Kellogg's Corn Flakes 670g

    670g · £4.48/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g

    20pk · £14.06/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g

    20pk · £12.50/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82

Deal Of The Week!

  • Vita Coco 1ltr Natural Coconut Watr

    1L · £3.60/L
    £3.60
  • Vita Coco 1ltr Pressed Coconut Water

    1L · £3.60/L
    £3.60

Back To School!

View all (135)
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • 7 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)

    5pk · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • ROBINSONS Summer Fruits 1 Litre

    1L · £2.40/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • ROBINSONS Peach 1 Litre

    1L · £2.40/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • Yazoo Strawberry Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Yazoo Chocolate Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Yazoo Banana Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Robinsons 66ml Orange Mini

    66ml · £50.00/L
    2 for £5.40
    £3.30
  • Robinsons 66ml Apple & Blackcurrant Mini

    66ml · £50.00/L
    2 for £5.40
    £3.30
  • Robinsons 66ml Summer Fruits Mini

    66ml · £50.00/L
    2 for £5.40
    £3.30
  • Happy Monkey Apple & Blackcurrant Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10

Viral Picks & Customer Favourites!

View all (11)
  • Cater-Now Meats 2.5kg Chicken Breast Fillets

    2.5kg · £4.80/kg
    £12.00
  • Iceland 300g Halloween Spooky Chicken Shapes

    300g · £8.00/kg
    £2.40
  • TGI Fridays 6 Pack Seasoned Tornado Potato Skewers

    450g · £10.67/kg
    £4.80
  • TGI Fridays 4 Pack Chilli Cheese Corn Dogs

    320g · £18.75/kg
    £6.00
  • Iceland 20 Pack Breaded Chicken Goujons (Non Flashed)

    320g · £9.38/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Aunt Bessie's Fluffy & Buttery Mashed Potato 650g

    650g · £5.08/kg
    £3.30
  • McCain Naked Oven Chips Straight Cut 550g

    550g · £4.36/kg
    5 for £6
    £2.40
  • Pukka 2x Chicken & Vegetable Pies

    2pk · £10.31/kg
    £3.30
  • Pukka 2x Beef & Vegetable Pies

    2pk · £10.31/kg
    £3.30
  • Birds Eye 2 Breaded Omega 3 Fish Burgers 227g

    227g · £11.89/kg
    £2.70
  • Whitby Seafoods Mini Fish Goujons 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70

Traitors - Who Can You Trust?

View all (67)
  • The Traitors Chews 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • The Traitors 12 Pack The Round Table Jalapeno Wheel

    288g · £20.83/kg
    £6.00
  • Bernard Matthews 6 Cheesy Hamwich 345g

    345g · £7.83/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 7 Chicken Dinosaurs 350g

    350g · £7.71/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 6 Golden Chicken Drummers 300g

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • The Traitors 45.5g Chocolate Biscuit

    45.5g · £26.37/kg
    £1.20
  • 800g Medium Tiger Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 6 Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Finely Sliced Honey Roast Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 210g Wafer Thin Cooked Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 210g Wafer Thin Honey Roast Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 6 Slices Corned Beef 156g

    156g · £17.31/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g

    200g · £13.50/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12

New For September!

View all (29)
  • Fang-Tastic 1u Candy Plate

    £1.20
  • Fang-Tastic 1u Scary Door Cover

    £1.20
  • Fangtastic Halloween 6 Greepy Crawly Spiders Web Decoration

    6pk · £0.20 each
    £1.20
  • Fangtastic Halloween 15 Spooky Glow Sticks

    15pk · £0.08 each
    £1.20
  • Fangtastic Halloween Light Up Pumpkin Lantern 20cm

    £1.80
  • Fang-Tastic 20u STRING Lights

    £1.80
  • Fang-Tastic 4 Pack Cobweb LED Tea Lights

    £1.80
  • Fangtastic Halloween Felt Treat Bucket

    £3.00
  • Fangtastic Halloween Character Drinking Bottle 500ml

    £3.00
  • Fangtastic Halloween Novelty Glasses

    £1.20
  • Fang-Tastic 1u Halloween Make-Up Set

    £3.00
  • Fangtastic Halloween Flashing LED Snap Band 3+

    £1.20
  • Fangtastic Halloween

    £1.20
  • Fang-Tastic 1u Halloween Water Game

    £1.20
  • Jelly Beans 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Vanilla Flavour Marshmallows 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • McVitie's 5 Vanilla Cheesecake Flavour Dessert Cake Bars

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • McVitie's 5 Dessert Cake Bars Raspberry Ripple Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Mini Fairy Cakes

    £3.00

Protein Picks!

View all (49)
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Roast Chicken Breast Fillets 385g

    385g · £14.03/kg
    £5.40
  • Iceland 80g BBQ Chicken Slices

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 80g Cooked Chicken Tikka Slices

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 80g Cooked Chicken Breast Slices

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 400g Roasted Chicken Thighs

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Arla Protein Passionfruit & Papaya 200g

    200g · £7.25/kg
    £1.45
  • Müller Myprotein Crunch Strawberry Yogurt 180g

    180g · £11.67/kg
    £0.30 off
    £2.10£2.40
  • Whey Hey Blueberry Yogurt 200g

    200g · £7.50/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Arla Protein Blueberry 200g

    200g · £8.70/kg
    5 for £6
    £1.74
  • Arla Protein Strawberry 200g

    200g · £8.70/kg
    5 for £6
    £1.74
  • Müller Myprotein Crunch Vanilla Yogurt 180g

    180g · £11.67/kg
    £0.30 off
    £2.10£2.40
  • Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Strawberry 169g

    169g · £11.72/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Iceland 450g Fat Free Greek Yogurt

    450g · £2.67/kg
    £1.20
  • Wheyhey 200g Strawberry Yogurt

    200g · £7.50/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Iceland 450g Natural Greek Yogurt

    450g · £2.67/kg
    £1.20
  • Whey Hey Salted Caramel Yogurt 200g

    200g · £7.50/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Double Choc 169g

    169g · £11.72/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Mixed Size 30 Pack Mixed size Eggs

    £6.00

Trending Now!

View all (45)
  • Najma Dry Cured Turkey Salami 80g

    80g · £27.00/kg
    £2.16
  • Najma Original Wafer Thin Turkey Slices 125g

    125g · £27.84/kg
    £3.48
  • Najma Smoked Turkey Rashers 150g

    150g · £22.40/kg
    £3.36
  • Najma Original Turkey Slices 150g

    150g · £23.20/kg
    £3.48
  • Najma Original Chicken Slices 150g

    150g · £23.20/kg
    £3.48
  • Najma Smoked Mini Chicken Sausages 400g

    400g · £8.85/kg
    £3.54
  • Najma Dry Cured Spanish Selection 120g

    120g · £26.50/kg
    £3.18
  • McVitie's 5 Vanilla Cheesecake Flavour Dessert Cake Bars

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • McVitie's 5 Dessert Cake Bars Raspberry Ripple Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Iceland 400g Xmas Iced F/cake Bar

    400g · £9.75/kg
    £3.90
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Mini Fairy Cakes

    £3.00
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Spooky Slices

    £2.70
  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Gingerbread Frank Kit

    177g · £15.25/kg
    £2.70
  • Daily Bakery 43g Pumpkin Gingerbread Biscuit

    43g · £27.91/kg
    £1.20
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Gingerbread Gary Ghost Kit

    177g · £15.25/kg
    £2.70

Food Hall Chicken Shack

View all (13)
  • Iceland 600g Southern Fried Chicken Popsters

    600g · £7.00/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 450g Southern Fried Crsp Shrd Ch

    450g · £10.67/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 475g Southern Fried Chicken Chunks

    475g · £10.11/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Branston Baked Beans in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 410g

    410g · £2.93/kg
    £1.20
  • Coca-Cola Original Taste 1.25L Bottle

    1.25L · £2.26/L
    £2.82
  • Diet Coke Cola 1.25L Bottle

    1.25L · £1.92/L
    £2.40
  • Coca-Cola Zero Sugar 1.25L Bottle

    1.25L · £1.92/L
    £2.40
  • Pepsi Max 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    2 for £3
    £1.98
  • Coca-Cola Original Taste 1.75L Bottle

    1.75L · £1.85/L
    £3.24
  • Pepsi 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    £1.98
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 875g Mini Corn Cobs

    875g · £2.74/kg
    3 for £6
    £2.40

Food Hall Steak Night

View all (6)
  • Iceland Luxury 400g Mashed Potato

    400g · £6.75/kg
    £2.70
  • Iceland 1.25 Steak Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40
  • Cathedral City 500g Our Cheesy Potato Dauphinoise

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Iceland 400g Beef Rump Steaks

    400g · £18.00/kg
    £2.40 off
    £7.20£9.60
  • Iceland 1 Thick Cut Sirloin Steak

    340g · £35.29/kg
    £12.00
  • Iceland 1 Thick Cut Rump Steak

    454g · £26.43/kg
    £12.00

Food Hall Burger Night

View all (13)
  • Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • Iceland 40 Pack Crispy Chicken Nuggets

    840g · £5.71/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Lamb Doner Double Cheese Burgers

    442g · £12.22/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 4 Minted Lamb Quarter Pounder 454g

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 4 Pack Double Cheeseburger

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland Battered Onion Rings 600g

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Iceland Sweet Potato Fries 600g

    600g · £5.50/kg
    £3.30
  • Iceland 1.25 Steak Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40
  • Iceland 1.25 Crinkle Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40
  • Iceland 10 Pack Mature Cheddar 10 Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Mild Cheddar Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 4 Quarterpounder Burgers

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 440g Creamy Coleslaw

    440g · £6.14/kg
    £2.70

Food Hall The Big Slice

View all (6)
  • Ben & Jerry's Cookie Dough Ice Cream Tub 465ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub 465 ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Iceland 385g Woodfired BBQ Meat Feast

    385g · £8.57/kg
    £3.30
  • Iceland 390g Woodfired Triple Pepperoni Pizza

    390g · £8.46/kg
    £3.30
  • Iceland 320g Mozzarella & Cheddar Balls

    320g · £9.38/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 14 Pack Mozzarella Sticks (Non Flashed)

    210g · £14.29/kg
    £3.00

Food Hall China Town

View all (8)
  • Iceland Chicken Fried Rice 350g

    350g · £8.57/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chinese Style Chicken Curry 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Chow Mein 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Sharwood's Prawn Crackers 60g

    60g · £40.00/kg
    £2.40
  • Mayflower Chinese Style Extra Hot Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Mayflower Chinese Style Medium Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Sharwood's Chinese Curry Sauce 425g

    425g · £7.62/kg
    £3.24
  • Iceland Ridiculously Crispy Salt & Pepper Chips 900g

    900g · £3.67/kg
    £3.30

Food Hall Curry Classics

View all (7)
  • Sharwood's 8 Plain Poppadoms

    8pk · £0.35 each
    £2.76
  • Sharwood's Mango Chutney 227g

    227g · £11.89/kg
    £2.70
  • Iceland Chicken Tikka Masala 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Jalfrezi 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads

    2pk · £4.50/kg
    £1.80
  • Iceland 1.25 Straight Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40

Food Hall Chippy Tea

View all (7)
  • Harry Ramsden's 2 Jumbo Battered Atlantic Haddock Fillets 500g

    500g · £20.40/kg
    £10.20
  • Harry Ramsden's 2 Jumbo Battered Atlantic Cod Fillets 500g

    500g · £20.40/kg
    £10.20
  • Harry Ramsden's Jumbo Crispy Battered Wholetail Scampi 300g

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's Chip Shop Chips 1kg

    1kg · £4.20/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's Chip Shop Curry Sauce Pots 2 x 150g (300g)

    2pk · £7.00/kg
    £2.10
  • Harry Ramsden's 6 Pack Chip Shop Jumbo Sausages

    600g · £8.00/kg
    £4.80
  • Harry Ramsden's Chip Shop Mushy Pea Pots 2 x 150g (300g)

    2pk · £7.00/kg
    £2.10

Chilled 2 For £4.80

View all (31)
  • Iceland 100% Pressed Apple Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Don Simon Mango Passionfruit Smoothie 1L

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Don Simon Orange Smooth 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64
  • Happy Monkey Apple & Blackcurrant Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Don Simon Mixed Berries Smoothie 1L

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 100% Pure Squeezed Orange Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Rustlers The Ultimate Chicken Sandwich 150g

    150g · £20.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Elmlea Double 500ml

    500ml · £6.00/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 10 Pack Mixed Weight Eggs

    2 for £4.80
    £2.52
  • Cravendale Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Whole 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Arla BOB Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    8pk · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Iceland 4 Pack Oranges

    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 400g Seedless Red Grapes

    400g · £6.75/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 400g Seedless Mixed Grapes

    400g · £7.50/kg
    2 for £4.80
    £3.00

Grocery 2 For £4.80

View all (20)
  • Tetley Pure Green 50 Tea Bags 100g

    100g · £33.00/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml

    400ml · £9.00/L
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Brown Sauce 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Salad Cream Original 425g

    425g · £8.47/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Original Woodsmoke Barbecue Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz 480g Top Down Bbq Sauce

    480g · £8.25/kg
    2 for £4.80
    £3.96
  • Nando's Mild Peri-Peri Mayo 265g

    265g · £10.87/kg
    2 for £4.80
    £2.88
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g · £11.43/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Fruity 470g

    470g · £7.66/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Thai Dragon Thai Hot Chilli Sauce 455ml

    455ml · £6.59/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Heinz 460g Top Down Tom Ketchup

    460g · £8.61/kg
    2 for £4.80
    £3.96
  • HP Honey BBQ Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g

    285g · £10.53/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Nando's Peri-Ketchup 280g

    280g · £10.71/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Hellmann's Light Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Hellmann's Real Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Fanta Orange 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90
  • Diet Coke Cola 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90
  • Coca-Cola Zero Sugar 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90
  • Dr Pepper 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90

Frozen 3 For £12

View all (28)
  • Iceland Made With 100% Fish Fillet Strips Crispy 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 300g Cooked & Peeled King Prawns

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Young's Golden Scampi in Our Crispy Breadcrumb 220g

    220g · £24.55/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 14 Breaded Cod Fishcakes 700g

    700g · £6.86/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Butter Sauce 560g

    560g · £9.64/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Young's Chip Shop 2 Extra Large Beer Batter Fish 300g

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland Made with 100% Fish Fillet Strips Salt & Vinegar 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 260g Peeled, Raw King Prawns

    260g · £20.77/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Stateside Diner Chinese Pork Ribs 570g

    570g · £8.42/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 600g Minced Beef & Onion

    600g · £8.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 1.2kg Chicken Thighs

    1.2kg · £4.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 500g Diced Chicken Breast

    500g · £9.60/kg
    £4.80
  • Iceland 1.2k Chicken Wings

    1.2kg · £4.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 600g Boneless Chicken Thigh Fillets

    600g · £8.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 1.7k Chicken Drumsticks

    1.7kg · £2.82/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 600g Chicken Breast Fillets

    600g · £8.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 500g 5% Fat Chicken Mince

    500g · £9.60/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 24 Pack Thick Cumberland Sausages

    1.2kg · £4.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 24 Pack Thick Pork Sausages

    1.2kg · £4.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 8 Pack Jumbo Pork Sausages

    800g · £6.00/kg
    3 for £12
    £4.80

Frozen 5 For £6

View all (8)
  • Birds Eye 8 The Original Potato Waffles 454g

    454g · £5.29/kg
    5 for £6
    £2.40
  • McCain Naked Oven Chips Straight Cut 550g

    550g · £4.36/kg
    5 for £6
    £2.40
  • Birds Eye 8 Battered Fish Fingers 224g

    224g · £12.05/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Mini Fish Goujons 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Scampi Poppers 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Chicago Town Rapid Slice Ham & Cheese Pizza Stonebaked Crust 140g

    140g · £21.43/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Chicago Town Rapid Slice Beef Kebab Pizza Stonebaked Crust 140g

    140g · £21.43/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Birds Eye Green Cuisine 10 Veggie Fingers 284g

    284g · £7.61/kg
    5 for £6
    £2.16

Summer BBQ Skewers!

  • Iceland Ready Cooked Chicken Breast Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 340g Barbecue Chick Skew

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80

Shop by category

  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet
  • Iceland - Finsbury Park

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo