Chocolate Boxes & Gifts
Ritter Sport Mini Chocolate Mix 150.03g
150g · £40.00/kg£6.00Tony's Chocolonely Tiny Tony's Christmas Pouch 126g
126g · £57.14/kg£7.20Lily O'Brien's Creamy Caramels with Sea Salt 100g
100g · £30.80/kg25% off£3.08£4.10Lindt Master Chocolatier Collection 320g
320g · £67.50/kg£21.60Guylian Belgian Chocolates The Original 500g
500g · £29.58/kg15% off£14.79£17.40Lindt Les Grandes Milk Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 24 Pieces 300g
300g · £50.00/kg£15.00Lily O'Brien's Desserts Collection 210g
210g · £57.14/kg£12.00Monty Bojangles Choccy Scoffy Dusted Truffles 135g
135g · £41.85/kg£5.65Lindt Lindor Matcha Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Booja-Booja The Signature Collection 184g
184g · £97.83/kg£18.00No.1 Dark Chocolate & Ginger Florentines 172g
172g · £36.63/kg£6.30Chococo Dorset Sea Salt Caramels 90g
90g · £200.00/kg£18.00Angela Hartnett Gianduiotto 200g
200g · £72.00/kg£14.40Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g
337g · £42.73/kg£14.40Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 16 Pieces 200g
200g · £37.15/kg25% off£7.43£9.90Bendicks Mint Collection 200g
200g · £42.00/kg£8.40Lily O'Brien's Luxury Collection 270g
270g · £57.78/kg£15.60Elizabeth Shaw Dark Chocolate Mint Crisp 162g
162g · £37.04/kg£6.00After Eight Chocolate Box 300g
300g · £16.00/kg£4.80Waitrose Dark Chocolate Ginger 180g
180g · £26.67/kg20% off£4.80£6.00Bendicks Bittermints 200g
200g · £28.15/kg33% off£5.63£8.40Lindt Lindor White Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Green & Black's Organic Classic Miniature Bar Gifting Collection 180g
180g · £60.00/kg£10.80Tracklements Jolliest Festive Favourites 310g
310g · £44.52/kg£13.80Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces 175g
175g · £54.86/kg£9.60Lily O'Brien's Chocolate Selection 160g
160g · £60.00/kg£9.60Lindt Swiss Luxury Chocolate Selection 193g
193g · £74.61/kg£14.40Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Cadbury Milk Tray Chocolate Gifting Box 312g
312g · £26.92/kg£8.40Waitrose Italian Gianduiotti Box 240g
240g · £35.00/kg£8.40Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Box 135g
135g · £40.44/kg30% off£5.46£7.80Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Sharing Box 138g
138g · £39.57/kg30% off£5.46£7.80Thomas Fudge's Mixed Florentine Selection 228g
1pk · £7.80 each£7.80Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 240g
240g · £28.96/kg£6.95Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £24.83/kg£7.45No.1 Caramel Filled Chocolate Batons 97g
97g · £74.23/kg£7.20No.1 Chocolate Marc de Champagne Pearls 97g
97g · £74.23/kg£7.20No.1 Italian Brittle with Chocolate 120g
120g · £50.00/kg£6.00Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £20.69/kg£3.00Booja-Booja Gluten Free & Vegan Hazelnut Crunch Truffles 92g
92g · £78.26/kg20% off£7.20£9.00Monty Bojangles Truffle Selection 135g
135g · £41.85/kg£5.65Waitrose Belgian Choc, Praline & Caramel Box 148g
148g · £42.16/kg20% off£6.24£7.80After Eight Orange 200g
200g · £24.00/kg£4.80Monty Bojangles Marvellous Truffles 225g
225g · £40.00/kg£9.00View all (106)
Chocolate Bars
McVitie's Club Orange Biscuit Bars Multipack 154g
154g · £16.23/kg£2.50Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 345g
345g · £22.61/kg£7.80Waitrose Belgian Dark Chocolate 54% 180g
180g · £23.33/kg£4.20Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Lindt Les Grandes Dark Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Milkybar White Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £29.44/kg£2.65No.1 Fairtrade Milk Chocolate with Feuilletine & Sea Salt 100g
100g · £36.00/kg£3.60No.1 Fairtrade Italian Orange Dark Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £42.00/kg£4.20Mars Caramel, Nougat & Milk Chocolate Snack Bar 40g
40g · £45.00/kg£1.80Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60No.1 Fairtrade Milk Chocolate with Hazelnut, Caramelised Cashew & Pistachio Nuts 100g
100g · £36.00/kg£3.60Ombar Vegan Centres Hazelnut Truffle Bar 70g
70g · £56.43/kg£3.95Lindt Excellence Dark Raspberry Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Green & Black's Organic Hazelnut & Currant Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Green & Black's Organic Butterscotch Milk Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Waitrose Belgian Dark Choc with Hazelnuts 180g
180g · £23.33/kg£4.20Ombar Matcha Blonde Chocolate Bar 70g
70g · £56.43/kg£3.95Ombar Vegan Coco Mylk Bar 70g
70g · £56.43/kg£3.95Buttermilk Caramel Nougat 50g
50g · £41.00/kg£2.05Ombar Pistachio Cream Chocolate Bar 42g
42g · £61.90/kg£2.60Galaxy Caramel Milk Chocolate Bar 135g
135g · £18.52/kg£2.50Cox & Co Dark Chocolate Miso & Caramel 70g
70g · £60.00/kg£4.20Lindt Nocciolatte Hazelnut Chocolate 35g
35g · £48.57/kg£1.70No.1 Fairtrade Blonde Chocolate with Feuilletine & Sea Salt 100g
100g · £36.00/kg£3.60Cadbury Twirl Xtra 54g
54g · £31.48/kg£1.70Lindt Classic Recipe Hazelnut Chocolate 100g
100g · £30.60/kg15% off£3.06£3.60Ombar Almond Butter Chocolate Bar 42g
42g · £49.52/kg20% off£2.08£2.60No.1 Fairtrade Dominican Republic Milk Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Ombar Coco Raspberry 42g
42g · £49.52/kg20% off£2.08£2.60No.1 Fairtrade Peru Dark Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Cadbury Twirl Chocolate Bar single 43g
43g · £32.56/kg£1.40Tony's Chocolonely Dark Chocolate Almond 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Lindt Excellence Dark Caramel Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £30.00/kg£3.00Tony's Chocolonely Milk Rice Crispy Caramel 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Galaxy Gift Milk Chocolate Bar 360g
360g · £21.67/kg£7.80Lindt Les Grandes Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Lindt Creation Dark Pistachio Chocolate Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Lindt Creation Milk Wafer Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Lindt Creation Creme Brulee Chocolate Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Lindt Excellence Dark Orange with Almonds Chocolate Bar 100g
100g · £42.00/kg£4.20Waitrose Dark Choc with Raisins & Almonds 180g
180g · £23.33/kg£4.20Tony's Chocolonely Everything Bar 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80View all (211)
Chocolate Pouches & Bags
Galaxy Miniatures Pouch 260g
260g · £18.46/kg£4.80Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 Bars 358g
358g · £20.11/kg£7.20Ritter Sport Peppermint 100g
100g · £21.00/kg25% off£2.10£2.80Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 120g
120g · £44.17/kg£5.30Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75No.1 Blonde and Milk Chocolate Caramelised Almonds 165g
165g · £40.00/kg£6.60Waitrose Chocolate Coated Raisins 135g
135g · £18.52/kg£2.50Waitrose No.1 Dark Chocolate Brazil Nuts 170g
170g · £38.82/kg£6.60Forest Feast Pistachio Crisp Milk Chocolate Dates 120g
120g · £44.17/kg£5.30Deliciously Ella Vegan Salted Chocolate Almonds 75g
75g · £55.33/kg£4.15Forest Feast Belgian Milk Chocolate Brazils 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75Forest Feast Praline Crisp Chocolate Hazelnuts 100g
100g · £39.20/kg20% off£3.92£4.90Forest Feast Dark Chocolate Figs 140g
140g · £37.86/kg£5.30Forest Feast Salted Caramel Milk Chocolate Almonds 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75Waitrose Chocolate Coated Peanuts 135g
135g · £18.52/kg£2.50Deliciously Ella Chocolate Dipped Fruit And Nuts 90g
90g · £46.11/kg£4.15Reese's Peanut Butter Cups Minis 90g
90g · £26.67/kg£2.40Mallow & Marsh Milk Chocolate Over Coconut Mallows 100g
100g · £30.20/kg15% off£3.02£3.55Deliciously Ella Vegan Chocolate Orange Almonds 75g
75g · £55.33/kg£4.15Candy Kittens Treets Salted Peanuts 120g
120g · £22.50/kg£2.70Forest Feast Salted Dark Chocolate Cashews 40g
40g · £45.00/kg£1.80Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g
27g · £70.37/kg£1.90Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
40g · £43.75/kg£1.75Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £43.75/kg£1.75Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £43.75/kg£1.75Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
40g · £43.75/kg£1.75Waitrose Christmas Dark Chocolate Orangettes 175g
175g · £34.29/kg£6.00Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
42g · £33.33/kg£1.40Candy Kittens Treets Pretzel Bites 120g
120g · £22.50/kg£2.70Monztezuma's Organic Dark Chocolate Buttons 120g
120g · £55.00/kg£6.60Tony's Chocolonely Littl' Bits Triple Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Sharing Chocolate Bag 175g
175g · £25.71/kg£4.50Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g
310g · £28.06/kg£8.70Tony's Chocolonely Rainbow Tasting Pack 288g
288g · £43.75/kg£12.60Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105g
105g · £19.05/kg20% off£2.00£2.50Cadbury Family Treatsize Chocolate Multipack 12 Pack 223g
223g · £27.35/kg£6.10Tony's Chocolonely Tiny Mix of Choc Flavours 180g
180g · £48.33/kg£8.70Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £32.26/kg£3.00Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Montezuma's Organic Milk Chocolate Buttons 120g
120g · £55.00/kg£6.60Maltesers Multipack Chocolate Funsize 214.50
214.5g · £29.84/kg£6.40Deliciously Ella Gluten Free & Vegan Almond Bites 36g
36g · £61.11/kg£2.20Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g
37g · £40.54/kg£1.50Cadbury Giant Buttons 290g
290g · £18.62/kg£5.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £26.60/kg£2.50Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 118g
118g · £25.42/kg£3.00Cadbury Dairy Milk Mega Buttons Chocolate Sharing Bag 192g
192g · £23.44/kg£4.50M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £26.79/kg£3.00Cadbury Twirl Bites 175g
175g · £25.71/kg£4.50View all (76)
Sweets
KP Honey Roast Peanuts 225g
225g · £17.33/kg2 for £6.60£3.90Henry Goode's Classic Liquorice 200g
200g · £10.00/kg£2.00Osem Bamba Peanut Snack with Hazelnut Cream 60g
60g · £25.33/kg20% off£1.52£1.90Werther's Original Butter Candies Sugar Free 80g
80g · £18.75/kg25% off£1.50£2.00Waitrose Christmas Sugared Almonds 175g
175g · £34.29/kg£6.00Sesame Snaps 4x30g
120g · £14.17/kg£1.70Ritter Sport Marzipan 100g
100g · £21.00/kg25% off£2.10£2.80No.1 Italian Nougat with Pistachio 100g
100g · £45.00/kg£4.50No.1 Almond & Hazelnut Italian Nougat 100g
100g · £45.00/kg£4.50No.1 Mixed Berry Italian Nougat 100g
100g · £45.00/kg£4.50Quality Street Bag 300g
300g · £20.00/kg£6.00Haribo Starmix 352g
352g · £11.22/kg£3.95Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Haribo Multipack Sharing Tub 24x25g
600g · £10.00/kg£6.00Maynards Bassetts Wine Gums Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g
143g · £14.69/kg£2.10Haribo Starmix 175g
175g · £10.29/kg£1.80Waitrose Wine Gums 200g
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Trick or Treat 32 Mini Bags 32x16g
512g · £8.79/kg£4.50Haribo Peaches Kosher 150g
150g · £29.67/kg£4.45Candy Kittens Soul Pop 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Sour Patch Kids Strawberry 120g
120g · £16.67/kg£2.00Cooks Ingredients Mini Pink & White Marshmallows 150g
150g · £14.00/kg£2.10Candy Kittens Disco Dreams 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Maynards Bassetts Jelly Babies 350g
350g · £11.14/kg£3.90Maynards Bassetts Wine Gums 350g
350g · £11.14/kg£3.90Haribo Grapefruit Kosher 150g
150g · £26.00/kg£3.90Haribo Supermix Sweets Bag 175g
175g · £10.29/kg£1.80Haribo Tangfastics 175g
175g · £10.29/kg£1.80Candy Kittens Apple & Strawberry Sours 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Shades by Niko Strawberry 150g
150g · £14.67/kg£2.20Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 140g
140g · £12.14/kg£1.70Sour Patch Kids Strawberry & Watermelon Treatsize Bag 20x17.5g
350g · £10.29/kg£3.60Candy Kittens Wanderlust Gourmet Chews 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Haribo Giant Strawbs Sweets 175g
175g · £10.29/kg£1.80Haribo Goldbears 175g
175g · £8.74/kg15% off£1.53£1.80Swizzels Trick or Treat Lolly Mix 330g
330g · £9.09/kg£3.00Epic Giant Toastin' Mallows 300g
300g · £10.33/kg£3.10Waitrose Pink and White Marshmallows 200g
200g · £8.00/kg£1.60Candy Kittens Treets Crispy 120g
120g · £22.50/kg£2.70Maynards Bassetts Jelly Babies Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Rowntree's Jelly Tots Sharing Bag 150g
150g · £9.80/kg30% off£1.47£2.10Haribo Sour Skeletons 160g
160g · £11.25/kg£1.80Fruit-tella Juicy Chews 135g
135g · £11.85/kg£1.60Haribo Bone Shakers 160g
160g · £11.25/kg£1.80Maynards Bassetts Fizzy Fish Jellies 110g
110g · £14.55/kg£1.60No.1 Pâtes de Fruits 120g
120g · £70.00/kg£8.40Waitrose Fizzy Watermelon Slices 65g
65g · £13.08/kg£0.85Haribo Maoam Stripes 140g
140g · £11.43/kg£1.60Squashies Drumstick Original 140g
140g · £12.14/kg£1.70View all (93)
Chewing Gum & Mints
Waitrose Mint Imperials 200g
200g · £8.00/kg£1.60Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Extra Airwaves Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46Each
1pk · £3.70 each£3.70Smint XXL Peppermint 35g
35g · £60.00/kg£2.10Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Sugar Free Multipack 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
1pk · £3.70 each£3.70Extra White Classic Mint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
64g · £50.00/kg£3.20Polo Original Mint Tube Multipack 4x34g
136g · £16.91/kg£2.30Polo Sugar Free Mints 4 Pack 4x33.4g
133.6g · £17.22/kg£2.30Trebor Peppermint Softmints 4x38g
152g · £14.47/kg£2.20Trebor Extra Strong Mints Roll 41g
41g · £24.39/kg£1.00Waitrose Mint Crumbles 200g
200g · £9.00/kg£1.80Peppersmith Peppermint 15g
15g · £95.33/kg25% off£1.43£1.90Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
46pk · £0.08 each£3.70Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Peppermint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Extra Spearmint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Trebor Extra Strong Peppermint 4x36.4g
145.6g · £18.54/kg£2.70Nuud Plastic Free Peppermint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80Nuud Plastic Free Spearmint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80