- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Royal Chai Masala Tea With Sugar 220G
220g · £19.55/kg£4.30£3.80 Clubcard (£17.27/kg)Comfort Botanical Heavenly Fresh Fabric Conditioner 45 Washes 675ml
£5.20£4.60 ClubcardTesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Brown Onions 1Kg
1kg · £1.10/kg£1.10£0.95 Clubcard (£0.95/kg)Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95£0.85 Clubcard (£2.27/kg)Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardMini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Tesco Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardFrubes Banana And Strawberry Yogurts 9X37g
9pk · £82.43/kg£3.05£1.90 Clubcard (£51.35/kg)Tesco Finest 20 Mini Meatballs 336G
336g · £18.30/kg£6.15£5.30 Clubcard (£15.77/kg)Whitby Seafoods Jumbo Scampi 200g
200g · £31.50/kg£6.30£4.80 Clubcard (£24.00/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Warburtons 4 Soft and Sliced Seeded Brioche Burger Buns with Butter and Eggs
4pk · £0.88 each£3.50£2.70 Clubcard (£0.68 each)Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble
1pk · £6.85 each£6.85£5.35 Clubcard (£5.35 each)Original Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardGlade ONE Sense and Spray Holder Sensual Sandalwood & Jasmine 13ml
£8.05£6.05 ClubcardCalgon 4in1 Power Gel 30 washes 1.5L
£12.65£11.15 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest Roast Chicken Breast with Pork, Sage & Onion Stuffing 120g
120g · £44.17/kg£5.30Isla Delice Halal Hot Dog 350g
350g · £7.00/kg£2.45itsu katsu chicken dragon roll 189g
189g · £25.66/kg£4.85Shazans Chicken Breast 1.8-2Kg
1kg · £14.50/kg£14.50Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Finest 20 Mini Meatballs 336G
336g · £18.30/kg£6.15£5.30 Clubcard (£15.77/kg)Tesco Chicken Mince 5% Fat 500G
500g · £6.10/kg£3.05YO! Veggie Favourites 204g
204g · £22.55/kg£4.60Tesco Tenderstem Broccoli Spears 330G
330g · £8.64/kg£2.85Tesco Pork Shoulder Steaks 700G
700g · £11.93/kg£8.35Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95£0.85 Clubcard (£2.27/kg)Cadbury Milk Chocolate Puddings 2X95g
2pk · £33.16/kg£3.15Tesco Blueberries 250G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Lean Diced Beef 400G
400g · £17.75/kg£7.10Dairylea Cheese Slices x8 150g
150g · £15.33/kg£2.30Tesco Chicken Casserole & Dumplings 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Buttermilk Chicken Tenders 305g
305g · £15.08/kg£4.60Tesco Lean Pork Mince 5% Fat 500g
500g · £6.20/kg£3.10Tesco Black Seedless Grapes 500G
500g · £4.80/kg£2.40Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Watermelon Chunks 300G
300g · £10.33/kg£3.10Jason's Recipe No 09 Wholemeal Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Tesco Sweet Vine Ripened Tomatoes 255G
255g · £6.47/kg£1.65Tesco Chicken Drumsticks 2Kg
2kg · £2.90/kg£5.80Frubes Banana And Strawberry Yogurts 9X37g
9pk · £82.43/kg£3.05£1.90 Clubcard (£51.35/kg)Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £25.88/kg£2.20Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Cotton Candy Seedless Grapes 400g
400g · £7.75/kg£3.10Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Tesco British Chicken Breast Fillets 650G
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Greek Feta Cheese 200 G
200g · £13.75/kg£2.75Tesco Ripen at Home Kiwi Fruit 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Tesco Brown Onions 1Kg
1kg · £1.10/kg£1.10£0.95 Clubcard (£0.95/kg)Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardYeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Tesco Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 500g
500g · £10.60/kg£5.30Tesco Medium Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.27 each£3.25Tesco Ripe Bananas 5 Pack
5pk · £0.18 each£0.90Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Munch Bunch Double Up Strawberry Raspberry Kids Yoghurt Pots 4x85g
4pk · £25.88/kg£2.20
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 Clubcard