Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Sweets

  • The Traitors Milk Chocolate Medallion 26g

    26g · £69.23/kg
    £1.80
  • Reese's Peanut Butter Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes 221g

    221g · £19.00/kg
    £4.20
  • The Traitors Milk Chocolate Coins 72g

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x9 Pieces

    9pk · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £51.04/kg
    £3.42
  • Polo Multipack Hard Sugar 100.2g

    33pk · £15.76/kg
    £1.56
  • Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g

    21g · £57.14/kg
    £1.20
  • Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • Tic Tac 38.5g Spearmint Tic Tac

    38.5g · £52.99/kg
    £2.04
  • Tic Tac 38.5g Raspberry & Lemon Tic Tac

    38.5g · £52.99/kg
    £2.04
  • Trebor Extra Strong Peppermint Rolls 4 x 36.4g (145.6g)

    4pk · £12.36/kg
    £1.80
  • Mentos 3pk Fruit

    114g · £10.53/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Mentos 3pk Mints

    114g · £10.53/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Trebor 4x38g Spearmint Softmints

    152g · £11.84/kg
    £1.80
  • Smint 150 Sugarfree Peppermint 105g

    105g · £28.57/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • Polo Multipack Hard Sugar 102g

    3pk · £15.29/kg
    £1.56
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x3 Packs

    3pk · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3x9 Pieces

    37.8g · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3x9 Pieces

    3pk · £15.87/kg
    £1.80
  • Airwaves Sugar Free Multipack Chewing Gum x9 Pieces

    9pk · £47.37/kg
    £1.80
  • Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Bubblemint Chewing Gum Multipack (3 Pack)

    37.8g · £47.62/kg
    £1.80
  • Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £49.25/kg
    £3.30
  • Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugar Free Chewing Gum x30 Pieces

    67g · £49.25/kg
    £3.30
  • Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)

    46pk · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £46.88/kg
    £3.00
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle (30 Pieces)

    73g · £46.85/kg
    £3.42
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £42.54/kg
    £2.85
  • Smint 150 Sugar Free Peppermint Mints 105g

    105g · £28.57/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Kinder 18 Mini Chocolate 120g

    120g · £27.50/kg
    £3.30
  • Swizzels Sweet Mix 600g

    600g · £11.00/kg
    £6.60
  • Candy Realms Candy Watches & Necklaces 102g

    102g · £11.76/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • HARIBO Starmix Multipack Bag 176g

    176g · £10.23/kg
    £1.80
  • Swizzels Scrumptious Sweets

    173g · £6.94/kg
    £1.20
  • Chooee 200g Cheery Fruttys

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix Soft Sweets 180g

    180g · £6.67/kg
    £1.20
  • HARIBO Tangfastics Multipack 176g

    176g · £10.23/kg
    £1.80
  • Candy Realms Sour Dummies 190g

    190g · £6.32/kg
    £1.20
  • Candy Realms Fizzy Blue Raspberry Bites 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • HARIBO Chamallows Pink & White 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • HARIBO Tangfastics Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • MAOAM Stripes 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • View all (119)

Chocolate

  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)

    300g · £32.00/kg
    £9.60
  • Toffifee 15 Pieces 125g

    125g · £14.40/kg
    £1.80
  • Maltesers & Friends Small Christmas Chocolate Selection Pack 73g

    73g · £28.77/kg
    £2.10
  • Baileys 24 Milk Chocolates with a Hint of Baileys 90g

    90g · £40.00/kg
    £3.60
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)

    200g · £42.00/kg
    £8.40
  • Walnut Whip 6 x 30g (180g)

    6pk · £20.00/kg
    £3.60
  • After Eight Mint Dark Chocolate 300g

    300g · £16.00/kg
    £4.80
  • Quality Street 220g

    220g · £19.09/kg
    £4.20
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £45.00/kg
    £9.00
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 163g

    163g · £18.40/kg
    £3.00
  • Cadbury 312g Milk Tray

    312g · £26.92/kg
    £8.40
  • Black Magic A Classic Selection of 18 Dark Chocolates 174g

    174g · £24.14/kg
    £4.20
  • Cadbury 78g

    78g · £26.92/kg
    £2.10
  • Quality Street 550g

    550g · £12.98/kg
    £1.26 off
    £7.14£8.40
  • Toffifee Limited Edition White Chocolate 15 Pieces 125g

    125g · £14.40/kg
    £1.80
  • Whitakers Chocolates Coffee Cream 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Dairy Box The Classic Collection 160g

    160g · £26.25/kg
    £4.20
  • Baileys Chocolate Caramel Whirls 72g (3 x 24g)

    3pk · £41.67/kg
    £3.00
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £45.00/kg
    £9.00
  • Quality Street Favourites Coffee Creme 281g

    281g · £19.22/kg
    £5.40
  • Ferrero Rocher 3pk Ferrero Roch

    30g · £50.00/kg
    £1.50
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £15.31/kg
    £2.22
  • Maltesers White Chocolate Gift Box 88g

    88g · £30.68/kg
    £2.70
  • Cocoa Flavoured Hollow Figurines 180g

    180g · £13.33/kg
    £2.40
  • Net of Chocolate Flavour Coins

    202.5g · £11.85/kg
    £2.40
  • Santas and Snowballs Milk Chocolate 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Candy Realms 5pk Festive Lollies

    50g · £24.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Penguin 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £26.90/kg
    £0.78
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £26.90/kg
    £0.78
  • Cadbury 125g

    125g · £24.00/kg
    £3.00
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £30.00/kg
    £2.22
  • Terry's Chocolate Mint Milk 145g

    145g · £15.31/kg
    £2.22
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £31.71/kg
    £2.22
  • Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g

    59g · £30.51/kg
    £1.80
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Smash Bauble 90 g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Faces Smash Bauble 90 g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Smarties Reindeer Drops 120g

    120g · £15.00/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g

    4pk · £8.18/kg
    £1.80
  • M&M's Christmas Chocolate Bag 112g

    112g · £21.43/kg
    £2.40
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £15.31/kg
    £2.22
  • Kinder Milk and Hazelnuts Bueno White Bars 5 x 39g

    5pk · £17.85/kg
    £3.48
  • Kinder Happy Hippo Chocolate Cream Biscuits Multipack 5 x 20.7g (103g)

    5pk · £21.45/kg
    £2.22
  • Twix Caramel Multipack Chocolate Bars 40g x 9

    9pk · £1.19/kg
    £3.84
  • Lion Multipack Chocolate 120g

    4pk · £15.00/kg
    £1.80
  • Bounty Crispy Rolls Coconut & Milk Chocolate Bars 5 x 23.4g

    5pk · £3.08/kg
    £1.80
  • Milky Way Crispy Rolls Multipack Chocolate Bars 5 x 22.5g

    5pk · £3.20/kg
    £1.80
  • Kitkat Milk Chocolate 99g

    15pk · £12.12/kg
    £1.20
  • Kitkat Milk Chocolate 99g

    15pk · £18.18/kg
    £1.80
  • Zed Candy 1uni Mini Gumball Dispenser

    £1.20
  • View all (193)

  • View Dairy

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo