Sainsbury's Taste the Difference Masala Spiced Cauliflower Soup 600g
600g · £4.25/kg25% off£2.55£3.40Starbucks Limited Edition Pumpkin Spice Latte 4 x 24g (96g)
4pk · £24.48/kg£2.35Gü Hot Puds Toffee Apple 144g (2 x 72g)
2pk · £29.51/kg£4.25La Famiglia Rana Slow-Cooked Braised Beef Lasagne 700g
700g · £13.57/kg£9.50Sainsbury's Treacle Tart 300g
300g · £14.17/kg£4.25Starbucks Holiday Edition White Chocolate Mocha Flavour Chilled Coffee 750ml
750ml · £5.53/L£4.15Sainsbury's Taste the Difference Sweet Potato Coconut & Chilli Soup 600g
600g · £4.43/kg25% off£2.66£3.55Califia Farms Limited Edition Oat Pumpkin Spice Barista Blend 1L
1L · £3.10/L£3.10Tideford Organics Mexican Style Corn & Red Pepper 560g
560g · £6.52/kg£3.65Guinness Guinness Ale & Steak Pie Mix 40g
40g · £21.25/kg£0.85Sainsbury's Taste the Difference Moroccan Style Chicken & Chickpea Soup 600g
600g · £4.43/kg25% off£2.66£3.55Sainsbury's Taste the Difference Discovery Slow-Cooked Tuscan Style Pork Belly with Beans 688g
688g · £12.35/kg£8.50Sainsbury's British Munchkin Pumpkin
100g · £14.50/kg£1.45Alpro Barista Cinnamon Roll Dairy Free Drink 1L
1L · £2.55/L£2.55Yorkshire Provender Roast Chicken and Vegetables 560g
560g · £5.18/kg£0.75 off£2.90£3.65Sainsbury's Taste the Difference Carrot & Honey Roast Parsnip Soup 600g
600g · £4.25/kg25% off£2.55£3.40Sainsbury's British Cooking Pumpkin
1pk · £1.45 each£1.45Sainsbury's Taste the Difference Jamaican Jerk Style Chicken Soup 600g
600g · £4.25/kg25% off£2.55£3.40Yorkshire Provender Thai Green Chicken Noodle 560g
560g · £6.52/kg£3.65Yorkshire Provender Cauliflower, Cheese & Kale 560g
560g · £6.52/kg£3.65Sainsbury's Chicken, Nduja & Kale Soup, Autumn Edition, Taste the Difference 600g
600g · £5.67/kg£3.40Sainsbury's Taste the Difference Creamy Butternut Squash Risotto Soup 600g
600g · £5.67/kg£3.40Baileys Cinnamon Swirl 17% vol 70cl
700ml · £32.14/L£22.50Sainsbury's Sticky Toffee Rum Liqueur, Taste the Difference 50cl
500ml · £36.30/L£18.15Starbucks Limited Edition Toffee Nut Flavoured Coffee 51g
51g · £112.75/kg£5.75Sainsbury's Chocolate & Pistachio Sticky Buns 165g
165g · £30.00/kg£4.95Pukka All Steak
500g · £11.00/kg£5.50Cathedral City Chicken & Leek Pie 400g
400g · £13.13/kg£5.25Starbucks Limited Edition Toffee Nut Latte 127.8g
127.8g · £51.25/kg£6.55