Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Ice Cream Tubs

  • Häagen-Dazs Dulce De Leche Ice Cream 460ml

    460ml · £13.91/L
    £6.40
  • Ben & Jerry's Ice Cream Tub Non Dairy Chocolate Fudge Brownie 465ml

    465ml · £14.41/L
    £6.70
  • Häagen-Dazs Favourites Collection Ice Cream Minicups 4 x 95ml

    4pk · £17.24/L
    £6.55
  • Nutella Ice Cream Tub 230g

    470ml · £12.87/L
    £6.05
  • Hidden Fruits Freshly Frozen British Raspberries in Belgian Chocolate 150g

    150g · £43.33/kg
    £6.50
  • Carte D'or Delightful Strawberry Ice Cream Tub 900 ml

    900ml · £5.33/L
    £4.80
  • Sainsbury's Mixed Berry Sorbet & Vanilla Flavour Ice Cream 900ml

    900ml · £3.50/L
    £3.15
  • Ben & Jerry's Sundae Ice Cream Tub Marshmallow & S'more 427ml

    427ml · £15.69/L
    £6.70
  • Little Moons Mango & Passionfruit Mini Moons 168g

    168g · £32.74/kg
    £5.50
  • Häagen-Dazs Pistachio & Cream 347g

    420ml · £15.60/L
    £6.55
  • Oreo Ice Cream with Oreo Cookie Pieces 425ml

    425ml · £9.65/L
    £4.10
  • Mackie's of Scotland Traditional Real Dairy Ice Cream 1 Litre

    1L · £4.45/L
    £4.45
  • Sambazon Frozen Scoopable Açaí Original 380g

    500ml · £10.50/L
    £5.25
  • Magnum White Chocolate & Cookies Bonbon Bite-Sized Ice Cream 12x 17 ml (204 ml)

    204ml · £29.17/L
    £5.95
  • Halo Top Ice Cream Peanut Butter Cup 460ml

    460ml · £14.89/L
    £6.85
  • Mackie's of Scotland Honeycomb Real Dairy Ice Cream 1 Litre

    1L · £4.60/L
    £4.60
  • Halo Top Ice Cream Gooey Brownie 460ml

    460ml · £14.89/L
    £6.85
  • Carte D'or Ice Cream Tub Indulgent Chocolate 900 ml

    900ml · £5.33/L
    £4.80
  • Häagen-Dazs Caramel, Biscuit & Cream 400g

    460ml · £14.24/L
    £6.55
  • Häagen-Dazs Caramel Collection Mini Cups Ice Cream 3 x 81g, 1 x 78g (321g)

    380ml · £17.24/L
    £6.55
  • Kulfi Ice Original Malai Flavour Kulfi Ice Cream with Real Almonds & Pistachios 1 Litre

    1L · £3.40/L
    £3.40
  • Ben & Jerry's Ice Cream Dulce De-lish Sundae 427ml

    427ml · £15.69/L
    £6.70
  • Ben & Jerry's Sundae Brookies & Cream Ice Cream Tub 427 ML

    427ml · £15.69/L
    £6.70
  • Häagen-Dazs Pralines & Cream Ice Cream 460ml

    460ml · £14.24/L
    £6.55
  • Sainsbury's Neapolitan Soft Scoop 2L

    2L · £1.38/L
    £2.75
  • Sainsbury's Vanilla Flavour Soft Scoop 2L

    2L · £1.38/L
    £2.75
  • Häagen-Dazs Mini Cups Fruit Collection Ice Cream 4 x 95ml

    4pk · £17.24/L
    £6.55
  • Sainsbury's Taste the Difference Strawberry & Elderflower Sorbet 480ml

    480ml · £7.81/L
    £3.75
  • Ben & Jerry's Non-Dairy Bohemian Raspberry Ice Cream Tub 465 ML

    465ml · £14.41/L
    £6.70
  • Ben & Jerry's Sundae Oh My! Banoffee Pie! Ice Cream Tub 427 ML

    427ml · £15.69/L
    £6.70
  • Heartbrand Wall's Soft Scoop Ice Cream Dessert Vanilla 1.8 L

    1.8L · £2.19/L
    £3.95
  • Halo Top Ice Cream Chocolate Chip Cookie Dough 460ml

    460ml · £14.89/L
    £6.85
  • Ben & Jerry's Churrifically Churros-y Ice Cream Tub 465 ML

    465ml · £12.58/L
    £5.85
  • Häagen-Dazs Strawberries & Cream Ice Cream 400g

    460ml · £14.24/L
    £6.55
  • Ben & Jerry's Non Dairy Cookies on Cookie Dough Ice Cream Tub 465ml

    465ml · £14.41/L
    £6.70
  • Viennetta Ice Cream Vanilla 650 ml

    650ml · £3.38/L
    £2.20
  • Kelly's Cornish Clotted Cream 950ml

    950ml · £3.16/L
    £1.50 off
    £3.00£4.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Roasted Pistachio Ice Cream 480ml

    480ml · £7.81/L
    £3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference Lemon Cheesecake Ice Cream 480ml

    480ml · £7.81/L
    £3.75
  • Sainsbury's Triple Chocolate Ice Cream 900ml

    900ml · £3.50/L
    £3.15
  • Sainsbury's Raspberry Ripple Soft Scoop 2L

    2L · £0.93/L
    £1.85
  • Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml

    460ml · £14.24/L
    £6.55
  • Carte D'or Refreshing Mint Choc Chip Ice Cream Tub 900 ml

    900ml · £5.00/L
    £4.50
  • Sainsbury's Belgian Chocolate Ice Cream, Taste the Difference 480ml

    480ml · £7.04/L
    25% off
    £3.38£4.50
  • Ben & Jerry's Ice Cream Tub Cookie Vermont-ster Sundae 427 ml

    427ml · £15.69/L
    £6.70
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Soft Scoop Vanilla Flavour Ice Cream 2L

    2L · £0.95/L
    £1.90
  • Sainsbury's Taste the Difference Mango & Passionfruit Sorbet 500ml

    500ml · £6.76/L
    25% off
    £3.38£4.50
  • Sainsbury's Vanilla Ice Cream, Taste the Difference 480ml

    480ml · £7.04/L
    25% off
    £3.38£4.50
  • Ben & Jerry's Karamel Sutra Core Ice Cream Tub 465 ml

    465ml · £14.30/L
    £6.65
  • Little Moons Salted Caramel Mini Moons 168g

    168g · £32.74/kg
    £5.50
  • View all (105)

Single Serves

  • Magnum Mini Classic, Almond & White Chocolate Ice Cream Sticks 10 x 55ml

    10pk · £15.09/L
    £8.30
  • Oreo 4 Ice Cream Sticks with Oreo Cookie Pieces 4 x 90ml (360ml)

    4pk · £13.47/L
    £4.85
  • Kulfi Ice Pistachio Flavoured Kulfi Milk Lollies 5 x 70ml

    5pk · £9.71/L
    £3.40
  • Cadbury Dairy Milk Mint Ice Cream 4 x 90ml (360ml)

    4pk · £15.28/L
    £5.50
  • Heartbrand Twister Mini Pineapple Ice Lolly 6x 50 ml

    300ml · £10.83/L
    £3.25
  • Magnum Utopia Ice Cream Sticks Double Hazelnut 3x 85 ml

    255ml · £20.78/L
    £5.30
  • Magnum Vegan Ice Cream Sticks Classic 3x 90 ml

    270ml · £19.63/L
    £5.30
  • Little Jude's Fruit Lollies 330g (6 x 55g)

    6pk · £12.83/L
    £3.85
  • Magnum Signature Peach Ice Cream Stick 90 ml

    90ml · £52.22/L
    £4.70
  • Magnum Bonbon Gold Caramel Billionaire Ice Cream Frozen Snack 12x 17 ml (204 ml)

    204ml · £29.17/L
    £5.95
  • Little Moons Honey Roasted Pistachio Mochi Ice Cream 6 x 32g (192g)

    6pk · £31.51/L
    £6.05
  • Magnum Signature Pistachio Ice Cream Sticks 3x 90 ml

    270ml · £17.59/L
    £4.75
  • Little Moons Brown Butter Caramel Mochi Ice Cream (6 x 30 g)

    6pk · £30.56/kg
    £5.50
  • Magnum Ice Cream Sticks Almond 3x 100 ml

    300ml · £14.50/L
    £4.35
  • Del Monte Raspberry & Vanilla Swirl 3 x 90ml (270ml)

    3pk · £12.41/L
    £3.35
  • Magnum Vegan Ice Cream Sticks Blueberry Cookie 3x 90 ml

    270ml · £19.63/L
    £5.30
  • Bounty Chocolate & Coconut Ice Cream Bars 4pk

    4pk · £18.71/L
    £3.75
  • Rowntree's Mango 4 x 70ml (280ml)

    4pk · £11.43/L
    £3.20
  • Feast Chocolate & Hazelnut Ice Cream Sticks 4x 90 ml

    360ml · £9.17/L
    £3.30
  • R Whites Premium Lemonade Ice Lollies 4 x 75g (300g)

    4pk · £12.17/L
    £3.65
  • Mr. Freeze Freeze Pops 20 x 45ml

    20pk · £2.17/L
    £1.95
  • Magnum Double Gold Caramel Billionaire Ice Cream Sticks 3x 85 ml

    255ml · £13.73/L
    £1.20 off
    £3.50£4.70
  • Sainsbury's Do'nut Ice Cream Sticks 220ml (4 x 55ml)

    4pk · £15.00/L
    £3.30
  • Sainsbury's Dark Choc Ices 8 x 70ml (560ml)

    8pk · £4.46/L
    £2.50
  • Cadbury Crunchie Blast Ice Cream 4 x 90ml (360ml)

    4pk · £8.33/L
    £1.95 off
    £3.00£4.95
  • Rowntree's Fruit Stack 4 x 70ml (280ml)

    4pk · £10.36/L
    £2.90
  • Ben & Jerry's Chocolate Chip Cookie Dough Chunks 170 g

    170ml · £31.76/L
    £5.40
  • Solero Berry Bliss Ice Cream Sticks 3x 90 ml

    270ml · £13.52/L
    £3.65
  • Rowntree's Fruit Pastilles 4 x 65ml (260ml)

    4pk · £12.31/L
    £3.20
  • Sainsbury's Assorted Milk Lollies 8 x 35ml (280ml)

    8pk · £5.89/L
    £1.65
  • Kulfi Ice Original Malai Flavoured Kulfi Milk Lollies 5 x 70ml

    5pk · £9.71/L
    £3.40
  • Magnum Classic Ice Cream Sticks 3x 100 ml

    300ml · £14.50/L
    £4.35
  • Wall's Mini Calippo Orange and Lemon-Lime Ice Lollies 5 x 80ml

    5pk · £9.75/L
    £3.90
  • Heartbrand Twister Ice Lolly Berry-licious 4x 70 ml

    280ml · £11.61/L
    £3.25
  • Nobbly Bobbly Strawberry & Chocolate Nobbly Ice Lolly 4 x 60ml

    4pk · £12.08/L
    £2.90
  • Sainsburys' Lovetts Fruit Lollies 8x35ml

    280ml · £5.89/L
    £1.65
  • Heartbrand Calippo Ice Lolly Mini Cola 5x 80 ml

    400ml · £9.75/L
    £3.90
  • Snickers White Ice Cream 4 x 44.6ml (178.4ml)

    4pk · £21.02/L
    £3.75
  • Cadbury Dairy Milk Ice Creams 4 x 90ml (360ml)

    4pk · £8.33/L
    £1.95 off
    £3.00£4.95
  • Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)

    4pk · £18.94/L
    £3.75
  • Heartbrand Calippo Orange Ice Lolly 105 ml

    105ml · £16.19/L
    £1.70
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Tropical Yoghurt Ice Lollies 4 x 73ml (292ml)

    73ml · £30.82/L
    25% off
    £2.25£3.00
  • Sainsbury's Fruit Spiral Lollies 5 x 70ml (350ml)

    5pk · £5.00/L
    £1.75
  • Magnum Utopia Ice Cream Sticks Double Cherry 3x 85 ml

    255ml · £13.73/L
    £1.20 off
    £3.50£4.70
  • Solero Ice Cream Sticks Exotic 3x 90 ml

    270ml · £8.33/L
    £0.80 off
    £2.25£3.05
  • Oreo 6 Ice Cream Mini Sandwich with Oreo Cookie Pieces 330ml

    6pk · £2.15/L
    £4.25
  • Magnum Mini Classic, Almond & White Chocolate Ice Cream Sticks 6 x 55ml

    6pk · £12.12/L
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • Snickers Chocolate Peanut Ice Cream Bars 4pack (4 x 45.6g)

    4pk · £18.64/L
    £3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference Mango & Passion Fruit Ice Lollies 4 x 73ml (292ml)

    4pk · £7.71/L
    25% off
    £2.25£3.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Valencia Orange Ice Lollies 4 x 73ml (292ml)

    4pk · £7.71/L
    25% off
    £2.25£3.00
  • View all (137)

  • View Frozen

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo