Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Tesco Express - Epsom Horton

Allergens and info

Delivery unavailable to your location

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Save with Clubcard

See all
  • Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Haribo Supermix Fruit Milk & Sweet Foam Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • LA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price

    £6.00
    Clubcard
  • STIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price

    £3.50
    Clubcard
  • ITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price

    £7.00
    Clubcard
  • Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack

    4pk · £0.95 each
    £3.80
    £3.20 Clubcard (£0.80 each)
  • Tesco Finest Purple Sprouting Broccoli 200g

    200g · £15.25/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£12.75/kg)
  • Tesco Finest Shiitake Mushrooms 125g

    125g · £18.80/kg
    £2.35
    £2.10 Clubcard (£16.80/kg)
  • Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g

    260g · £12.31/kg
    £3.20
    £2.80 Clubcard (£10.77/kg)
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Bertolli Original Spread 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Tesco 20 Chicken Poppers 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g

    440g · £13.52/kg
    £5.95
    £4.45 Clubcard (£10.11/kg)
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
    £2.90 Clubcard
  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Simply Smashed Avocado 100G

    100g · £17.50/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Tesco Roast Chicken Slices 180g

    180g · £25.56/kg
    £4.60
    £4.20 Clubcard (£23.33/kg)
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • ITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price

    £7.00
    Clubcard
  • Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Pineapple Chunks 145G (FOS)

    145g · £13.10/kg
    £1.90
  • Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack

    4pk · £0.95 each
    £3.80
    £3.20 Clubcard (£0.80 each)
  • Tesco 20 Chicken Poppers 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Al'fez Lebanese Style Flatbreads Flame Baked 180G

    180g · £14.44/kg
    £2.60
  • Tesco Bbq Pork Riblets 300G

    300g · £22.50/kg
    £6.75
  • Tesco Aubergine Each 250G (C)

    250g · £4.40/kg
    £1.10
  • Tesco Three Bean Chilli 600g

    600g · £3.83/kg
    £2.30
  • Tesco Finest Spanish Style Potatoes with Aioli 250g

    250g · £19.80/kg
    £4.95
    3 for £10 Clubcard
  • Auntys Golden Syrup Steamed Puddings 2 X 95G

    95g · £20.53/kg
    £1.95
  • Tesco 2 Garlic and Herb Chicken Kievs 270g (C)

    270g · £16.85/kg
    £4.55
  • Tesco Chicken & Chorizo Fresh Tortelloni 300g

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Tesco Finest Baby Potato Salad 275g

    275g · £10.36/kg
    £2.85
  • Tesco Finest Dine In Luxury Fish Pie 700g

    700g · £12.93/kg
    £9.05
  • Tesco Chicken Chow Mein 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Promise Gluten FreeBread Multi Grain Loaf 480g

    480g · £10.52/kg
    £5.05
  • Tesco Prawn Cocktail 170G

    170g · £23.82/kg
    £4.05
  • Tesco Small Melton Mowbray Pork Pie 145G

    145g · £16.90/kg
    £2.45
  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Warburtons Sliced White Sandwich Rolls 4 Pack

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    4pk · £26.82/kg
    £2.95
  • Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Tesco Peppery Babyleaf Rocket Salad 90G (C)

    90g · £17.78/kg
    £1.60
  • Lurpak Unsalted Butter 200G

    200g · £17.75/kg
    £3.55
  • Tesco Finest Scottish Smoked Salmon 50g

    50g · £79.00/kg
    £3.95
  • Tesco BBQ Roast Chicken Breast Chunks 80g

    80g · £28.75/kg
    £2.30
  • Tesco British Cooked Ham Slices 120g

    120g · £20.42/kg
    £2.45
  • Tesco Ready To Eat Seasonal Pears 4Pack 550G

    550g · £4.18/kg
    £2.30
  • Tesco Cajun Chicken Escalopes 350g

    350g · £17.14/kg
    £6.00
  • Cucumber Whole Each (C)

    1pk · £1.00 each
    £1.00
  • Dolmio Classics Meatballs Fusilli Pasta Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
  • Tesco Red Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
  • Tesco British Chicken Thighs 600G (C)

    600g · £5.50/kg
    £3.30
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)

Meal deals

View all (5)
  • £5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price

    Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi
    £6.00
    £5.50 Clubcard
  • £3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price

    Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi
    £4.25
    £3.85 Clubcard
  • LA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price

    Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce
    £6.00
    Unlock with Clubcard
  • STIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price

    Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable
    £3.50
    Unlock with Clubcard
  • ITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price

    Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza
    £7.00
    Unlock with Clubcard

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Tesco Express - Epsom Horton

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo