Custard, Cream & Jelly Desserts
Sainsbury's Belgian Chocolate Choux Buns 2x68g
136g · £12.50/kg£0.50 off£1.70£2.20Sainsbury's Belgian Chocolate Éclairs 110g (2 x 55g)
2pk · £15.45/kg£0.50 off£1.70£2.20Sainsbury's Belgian Chocolate Éclairs 136g (4 x 34g)
4pk · £22.79/kg£3.10Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £5.50/kg£2.20Ambrosia Devon Custard 4 x 120g (480g)
4pk · £8.33/kg£4.00Ambrosia Devon Custard 150g
150g · £9.00/kg£1.35Ambrosia Deluxe Custard Madagascan Vanilla 2 x 120g (240g)
2pk · £10.00/kg£2.40Ambrosia Deluxe Custard 400g
400g · £7.38/kg£2.95Sainsbury's Tiramisù Desserts x2 85g
170g · £16.47/kg£2.80Sainsbury's Chocolate Sundae 125g
125g · £13.60/kg£1.70Bonne Maman Crème Caramel 400g (4 x 100g)
4pk · £10.88/kg£4.35Crème Caramel Milk Desserts with Caramel Sauce 4 x 100g (400g)
4pk · £4.63/kg£1.85Hartley's 10 Cal Strawberry Flavour Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Sainsbury's Caramel Panna Cotta 2x120g
240g · £12.50/kg£3.00Sainsbury's Strawberry Trifle 600g
600g · £5.17/kg£0.64 off£3.10£3.74Hartley's Jelly Strawberry Flavour 125g
125g · £8.80/kg£1.10Cocon Assorted Fruit Flavour Jelly Pudding with Coconut Gel Pieces 6 x 80g
6pk · £5.63/kg£2.70Hartley's Strawberry Flavour Jelly 690g (6 x 115g)
6pk · £4.57/kg£3.15Sainsbury's Belgian Chocolate Profiteroles x12 220g
220g · £25.00/kg£5.50Sainsbury's Raspberry Trifle 600g
600g · £7.58/kg£4.55
Sponge Puddings
Sainsbury's Chocolate Sponge Pudding 2x110g
220g · £15.68/kg£3.45Gü Hot Puds Chocolate Melting Middle 180g (2 x 90g)
2pk · £23.06/kg£4.15Sainsbury's Taste the Difference Chocolate Sponge 100g
100g · £14.50/kg£1.45Sainsbury's Sticky Toffee Sponge Pudding 2x110g
220g · £17.27/kg£3.80Sainsbury's Taste the Difference Syrup Sponge 100g
100g · £14.50/kg£1.45Sainsbury's Syrup Sponge Puddings 2 x 105g
210g · £16.90/kg£3.55The Toffee Apple Co. Dark Chocolate with Salted Caramel
1pk · £1.00 each£1.00
Cheesecakes
Gü Spanish Lemon Cheesecake 2 x 85g (170g)
2pk · £29.71/kg£5.05Gü Spanish Lemon Cheesecake 184 g (2 x 92g)
2pk · £28.53/kg£5.25Gü Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
2pk · £25.15/kg£4.25Sainsbury's New York Vanilla Cheesecake 500g
500g · £12.60/kg£6.30Sainsbury's Taste the Difference Caramelised Biscuit Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)
2pk · £21.05/kg£4.00Sainsbury's Belgian Chocolate Cheesecake Dessert 500g
500g · £12.00/kg£6.00Sainsbury's Raspberry Cheesecake 500g
500g · £12.00/kg£6.00
Chilled Desserts
Sainsbury's Taste the Difference Madagascan Vanilla Custard 500g
500g · £8.00/kg£4.00Sainsbury's Tiramisu Italian Dessert 500g
500g · £6.80/kg£0.50 off£3.40£3.90Cadbury Dairy Milk with Flake 75g
75g · £18.00/kg£1.35Sainsbury's Sponge Fingers 175g
175g · £10.00/kg£1.75Müller Rice Original 170g
170g · £7.35/kg£1.25Cadbury Dairy Milk with Freddo 75g
75g · £18.00/kg£1.35Sainsbury's Custard 500g
500g · £6.50/kg£3.25Rolo Delicious Milk Chocolate & Toffee Dessert 2 x 65g (130g)
2pk · £18.08/kg£2.35Magija Quark Bar with Chocolate 40g
40g · £28.75/kg£1.15Ambrosia Rice Pudding 150g
150g · £9.00/kg£1.35Müller Rice Vanilla Custard 170g
170g · £6.76/kg£1.15Royal Pista Kheer 350g
350g · £10.71/kg£3.75
Cakes
Sainsbury's Happy Birthday Madeira Cake 1.2kg
1.2kg · £15.25/kg£18.30Sainsbury's Madeira Cake 550g
550g · £24.36/kg£13.40Sainsbury's Seriously Chocolatey Chocolate Cake 550g
550g · £25.55/kg£14.05Sainsbury's Birthday & Celebration Wiggles the Caterpillar 613g
613g · £13.13/kg£8.05Sainsbury's Giggles the Caterpillar Cake 611g
611g · £13.18/kg£8.05Sainsbury's Chocolate Tray Bake 705g
705g · £16.45/kg£11.60Sainsbury's Madeira Tray Bake 640g
640g · £16.17/kg£10.35Sainsbury's Chocolate Cake Layered with Chocolate Frosting 945g
945g · £13.17/kg£12.45Sainsbury's Madeira Cake Layered with Raspberry Jam and Frosting 907g
907g · £13.73/kg£12.45Sainsbury's Seriously Chocolatey White Chocolate Madeira Cake 820g
820g · £26.77/kg£21.95Sainsbury's Seriously Chocolatey Chocolate Cake 1.282kg
1.28kg · £17.36/kg£22.25Sainsbury's Madeira Cake 275g
275g · £9.09/kg£2.50Sainsbury's Taste the Difference Coffee & Walnut Cake 400g
400g · £12.50/kg£5.00McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
245g · £8.98/kg£2.20Sainsbury's Angel Cake 250g
250g · £10.00/kg£2.50Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g
395g · £12.66/kg£5.00Sainsbury's Taste The Difference Carrot Cake 395g
395g · £12.66/kg£5.00Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g
345g · £14.49/kg£5.00Sainsbury's Taste the Difference Lemon Drizzle Cake 405g
405g · £12.35/kg£5.00Sainsbury's Taste the Difference Cookies & Cream Cake 950g
950g · £25.05/kg£23.80Sainsbury's Genoa Cake 320g
320g · £10.31/kg£3.30Mr Kipling Manor House 390g
390g · £11.67/kg£4.55Sainsbury's Taste the Difference Mini Chocolate Gift Cake 255g
255g · £30.00/kg£7.65Thorntons Triple Layer Chocolate Celebration Cake
1kg · £19.60/kg£19.60Stamford Street Co. Birthday Celebration Madeira Cake 895g (Serves 14)
895g · £8.16/kg£7.30Cadbury Flake Celebration Cake
984g · £17.07/kg£16.80Sainsbury's Strawberry Jam & Cream Victoria Sponge 340g
340g · £14.12/kg£4.80Lazy Day Vanilla Sponge Cake 375g
375g · £17.73/kg£6.65Sainsbury's Free From Chocolate Cake, Taste the Difference 396g
396g · £12.60/kg25% off£4.99£6.65Sainsbury's Taste the Difference Round Fruit Cake 470g
470g · £14.89/kg£7.00Sainsbury's Football Cake 837g
837g · £17.50/kg£14.65Sainsbury's Mega Chocolate Tray Bake 1.6kg
1.6kg · £12.19/kg£19.50
Crumbles, Pies & Tarts
Mr Kipling Jam Tarts
6pk · £0.73 each£4.35Sainsbury's Bramley Apple Pie 550g
550g · £9.09/kg£5.00Sainsbury's 6 Bramley Apple Pies 315g
6pk · £6.19/kg£1.95Sainsbury's Bramley Apple Crumble 2x120g
240g · £13.75/kg£3.30Sainsbury's 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies 315g
6pk · £6.83/kg£2.15Sainsbury's Taste the Difference Winter Berry Crumble 250g
250g · £17.80/kg£4.45Mr Kipling 6 Cherry Bakewells
6pk · £0.73 each£4.35Sainsbury's Taste the Difference 2 Salted Caramel Chocolate Tarts 170g
170g · £24.71/kg£4.20Sainsbury's Free From Assorted Jam Tarts x6
6pk · £0.53 each£3.15
Canned Desserts
Rachel's Organic Traditional Divine Rice 2 x 150g (300g)
2pk · £9.17/kg£2.75Ambrosia Rice Pudding 400g
400g · £5.25/kg£2.10Royal Rassogulla 500g
500g · £8.80/kg£4.40Ambrosia Deluxe Rice 400g
400g · £7.00/kg£2.80