Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Sainsbury's Local - Earlsfield

Allergens and info

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Earn with Nectar

    Earn points on your order. Link or sign up now.

Offers (245)

  • 0

    Birds Eye 10 Omega 3 Breaded Alaska Pollock Fish Fingers 280g

    280g · £6.25/kg

    £1.75 off

    £1.75

    £3.50

  • 0

    LU Cookie with Chunky Rich Chocolate Chips 184g

    184g · £6.79/kg

    £1.25 off

    £1.25

    £2.50

  • 0

    LU Le Petit Beurre Biscuits With Butter & a Hint of Salt 167g

    167g · £7.49/kg

    £1.25 off

    £1.25

    £2.50

  • 0

    La Vie Plant-Based Bacon Smoked 120g

    120g · £15.42/kg

    £1.90 off

    £1.85

    £3.75

  • 0

    Lu Le Petit Chocolat Chocolate Topped Biscuits 100g

    100g · £12.50/kg

    £1.25 off

    £1.25

    £2.50

  • 0

    McCain Lightly Spiced Wedges 650g

    650g · £2.31/kg

    £1.55 off

    £1.50

    £3.05

  • 0

    Pizza Express American Pepperoni 250g

    250g · £12.00/kg

    £3 off

    £3.00

    £6.00

  • 0

    Pizza Express Dough Balls with Garlic Butter 95g

    95g · £13.16/kg

    £1.25 off

    £1.25

    £2.50

  • 0

    Pizza Express Margherita Mozzarella 245g

    245g · £12.24/kg

    £3 off

    £3.00

    £6.00

  • 0

    Pizza Express Sloppy Giuseppe Spicy Beef 292g

    292g · £10.27/kg

    £3 off

    £3.00

    £6.00

  • 0

    The Collective Great Dairy Peach & Apricot Suckies 90g

    90g · £6.67/kg

    £0.60 off

    £0.60

    £1.20

  • 0

    The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g

    90g · £6.67/kg

    £0.60 off

    £0.60

    £1.20

  • 0

    Cadbury Milk Tray Chocolate 312g

    312g · £12.82/kg

    £3.50 off

    £4.00

    £7.50

  • 0

    Thorntons 10 Brownie Bites

    10pk · £0.13 each

    £1.05 off

    £1.25

    £2.30

  • 0

    Thorntons 10 Millionaires Bites

    10pk · £0.13 each

    £1.05 off

    £1.25

    £2.30

  • 0

    Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg

    £0.95 off

    £1.25

    £2.20

  • 0

    Aero Milk Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg

    £0.95 off

    £1.25

    £2.20

  • 0

    Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg

    £0.95 off

    £1.25

    £2.20

  • 0

    Smarties 105g

    105g · £11.90/kg

    £0.95 off

    £1.25

    £2.20

  • 0

    Goodfella's New York Style Fully Loaded Pepperoni 532g

    532g · £5.64/kg

    £2.25 off

    £3.00

    £5.25

  • View all (245)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Sainsbury's Taste the Difference 12 Beef Meatballs 350g

    350g · £17.14/kg
    £6.00
  • Unearthed Spanish Potato Tortilla 250g

    250g · £17.80/kg
    £4.45
  • Sainsbury's Red Leicester 250g

    250g · £13.40/kg
    £3.35
  • Sainsbury's 10 Emmental Slices 250g

    250g · £13.00/kg
    £3.25
  • Clarence Court 6 Mabel Pearmans's Burford Browns Large Free Range Eggs

    6pk · £0.75 each
    £4.50
  • Primula Original Cheese 140g

    140g · £20.00/kg
    £2.80
  • Chavroux La Bûche Pure Goat's Cheese 150g

    150g · £24.33/kg
    £3.65
  • Sainsbury's Italian Parma Ham 6 Slices 80g

    80g · £51.88/kg
    £4.15
  • Sainsbury's 2 Boneless Scottish Salmon Fillets 240g

    240g · £25.83/kg
    £6.20
  • Sainsbury's Hearts of Romaine

    2pk · £0.73 each
    £1.45
  • Sainsbury's 30 Days Matured British Beef Sirloin Steak, Taste the Difference 225g

    225g · £47.33/kg
    £10.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Majestic Vine Tomatoes

    300g · £8.50/kg
    £2.55
  • Sainsbury's Raspberries 250g

    250g · £17.80/kg
    £4.45
  • Sainsbury's Fresh Egg Tagliatelle 500g

    500g · £5.50/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Grated Four Cheese Mix 250g

    250g · £13.80/kg
    £3.45
  • Clarence Court 6 Mabel Pearman's Burford Browns Medium Free Range Eggs

    6pk · £0.72 each
    £4.30
  • Sainsbury's Slow Cooked Lamb Shank 380g

    380g · £15.79/kg
    £6.00
  • Wasabi Sweet Chilli Chicken Yakisoba 450g

    450g · £14.22/kg
    £6.40
  • Sainsbury's Smoked Back Bacon Rashers x10 300g

    300g · £9.00/kg
    £2.70
  • Sainsbury's Taste the Difference Tenderstem Stir Fry 220g

    220g · £12.95/kg
    £2.85
  • Sainsbury's 12 Large British Free Range Eggs

    12pk · £0.34 each
    £4.05
  • Sainsbury's Fresh Grated Parmigiano Cheese 60g

    60g · £51.67/kg
    £3.10
  • Sainsbury's Blueberries 300g

    300g · £11.67/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Stonebaked Margherita Pizza 265g

    265g · £15.47/kg
    £4.10
  • Cathedral City Our Mature Cheddar 350g

    350g · £11.71/kg
    £4.10
  • Fage Total 0% Fat Greek Recipe Strained Yoghurt 450g

    450g · £10.78/kg
    £4.85
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165g

    165g · £17.27/kg
    £2.85
  • Jason's No1 The Great White Sourdough 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
  • Sainsbury's Roast 2 British Chicken Breast Fillets 240g

    240g · £20.63/kg
    £4.95
  • Sainsbury's Natural Yogurt 500g

    500g · £3.40/kg
    £1.70
  • Anchor Salted Spreadable 400g

    400g · £13.38/kg
    £5.35
  • Sainsbury's Limes

    1pk · £0.30 each
    £0.30
  • Sainsbury's Strawberries 400g

    400g · £9.68/kg
    £3.87
  • Boursin Garlic & Herbs 150g

    150g · £27.67/kg
    £4.15
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
  • Sainsbury's Babycorn & Sugar Snap Peas

    200g · £13.50/kg
    £2.70
  • Sainsbury's Gold Kiwi, Taste the Difference

    4pk · £0.94 each
    £3.75
  • Sainsbury's 5 Fairtrade Bananas

    5pk · £0.27 each
    £1.35
  • Jason's Sourdough Grains & Seeds 580g

    580g · £4.91/kg
    £2.85
  • Sainsbury's Italian Cubetti Di Pancetta 200g

    200g · £18.00/kg
    2 for £6
    £3.60
  • Sainsbury's Raspberries 150g

    150g · £17.67/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Stonebaked BBQ Chicken Hand Stretched Pizza 300g

    300g · £13.67/kg
    £4.10

Save with Nectar Prices

  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
    £1.75 Nectar Price (£0.29 each)
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.00 Nectar Price (£0.25 each)
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g

    130g · £19.23/kg
    £2.50
    £1.35 Nectar Price (£10.38/kg)
  • Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g

    130g · £19.23/kg
    £2.50
    £1.35 Nectar Price (£10.38/kg)
  • Maltesers White Chocolate Gift Box 88g

    88g · £36.93/kg
    £3.25
    £1.75 Nectar Price (£19.89/kg)
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 18g Freddo Chocolate Bar

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bars Multipack 4 x 18g

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Cadbury Fudge Chocolate Bar Multipack 4 x 22g

    88g · £18.75/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£11.36/kg)
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.50 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £22.56/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£13.85/kg)
  • Dr Pepper 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Fanta Orange Zero 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Fanta Fruit Twist 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)

Meal deals

View all (4)
  • Lunch Meal Deal

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £5.50
  • Premium Lunch Meal Deal

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £6.50
  • 2 for £6.50 Ready Meals

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £6.50
  • Taste the Difference Pizza and Bread

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £7.50

Grab and Go Snacks

  • Philadelphia Garlic & Herbs 165g

    165g · £17.27/kg
    £2.85
  • Philadelphia Light 165g

    165g · £17.27/kg
    £2.85

In Store Prices

View all (20)
  • Evian Natural Mineral Water 75cl

    75cl · £2.67/L
    £2.00
  • Bounty Coconut & Milk Chocolate Snack Bar Duo 57g

    57g · £22.81/kg
    £1.30
  • Buxton Still Natural Mineral Water 1L

    1L · £1.95/L
    £1.95
  • Dr. Oetker Bicarbonate of Soda 200g

    200g · £8.75/kg
    £1.75
  • Good Boy Pawsley & Co. Large Chewy Braid 90g

    90g · £33.33/kg
    £3.00
  • Lucozade Sport Drink Orange 500ml

    500ml · £4.30/L
    £2.15
  • Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks Grab Bag Crisps 40g

    40g · £37.50/kg
    £1.50
  • Nando's Bag & Bake Medium 20g

    20g · £80.00/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Firecracker Chicken Breast Mini Fillets 305g

    305g · £12.62/kg
    £3.85
  • Sainsbury’s Cat Milk 3x200ml

    600ml · £4.42/L
    £2.65
  • Sainsbury's 100 Round Cotton Wool Double Faced Pads

    100pk · £0.02 each
    £2.00
  • Sainsbury's Click & Seal Food & Freezer Bags 20 Bags Medium

    20pk · £0.09 each
    £1.85
  • Sainsbury's + Healthcare Ibuprofen 200mg Capsules 16 Capsules

    16pk · £0.07 each
    £1.10
    Restricted
  • Sainsbury's Non Stick Baking Paper

    £2.45
  • Sainsbury's Peanut Butter Smooth 340g

    340g · £5.59/kg
    £1.90
  • Sainsbury's Rich Roast Instant Coffee Granules 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Sparkling Lemon and Lime Flavoured Spring Water 1L

    1L · £1.05/L
    £1.05
  • Sainsbury's Tie Top Pedal Bin Liners Bags x30 30L

    30pk · £0.09 each
    £2.70
  • San Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 1L

    1L · £1.95/L
    £1.95
  • Taste Original Chicken Satay Skewers + Sweet Chilli Dip 55g

    55g · £33.64/kg
    £1.85

Autumn is here

View all (21)
  • Sainsbury's British Baking Potatoes

    4pk · £0.21 each
    £0.85
  • Fox's Fabulous Triple Chocolate Cookies 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Sweetcorn Cobettes x4

    4pk · £0.36 each
    £1.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's British Asparagus Tips 125g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Sainsbury's Broccoli & Cauliflower 240g

    240g · £6.88/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Macaroni Cheese 375g

    375g · £14.67/kg
    £5.50
  • Sainsbury's Mashed Potato 400g

    400g · £3.38/kg
    £1.35
  • Lu Le Petit Chocolat Chocolate Topped Biscuits 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25 off
    £1.25£2.50
  • Sainsbury's Beef Casserole with Dumplings 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Beef Lasagne 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50
  • Sainsbury's Taste The Difference Carrot Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's White Cabbage

    1pk · £1.20 each
    £1.20
  • Propercorn Sweet & Salty Popcorn 30g

    30g · £50.00/kg
    £1.50
  • Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala & Pilau Rice 805g

    805g · £15.09/kg
    £12.15
  • Cadbury Instant Hot Chocolate 300g

    300g · £10.00/kg
    £1.40 off
    £3.00£4.40
  • Walkers Sensations Lime & Coriander Chutney Sharing Poppadoms Crisps 82.5g

    82.5g · £38.18/kg
    £3.15
  • Sainsbury's Cauliflower

    1pk · £1.50 each
    £1.50
  • Sainsbury's Crispy Potato Slices 350g

    350g · £8.00/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Taste the Difference Lemon Drizzle Cake 405g

    405g · £12.35/kg
    £5.00

Autumn Flavours

  • Starbucks Limited Edition Pumpkin Spice Latte 4 x 24g (96g)

    4pk · £24.48/kg
    £2.35
  • Yorkshire Provender Roast Chicken and Vegetables 560g

    560g · £5.18/kg
    £0.75 off
    £2.90£3.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Jamaican Jerk Style Chicken Soup 600g

    600g · £4.25/kg
    25% off
    £2.55£3.40

Why Wait For Christmas?

View all (21)
  • KitKat 2 Finger Gingerbread Flavour Bars 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £15.10/kg
    £2.50
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £18.30/kg
    £9.15
  • Quality Street 550g

    550g · £16.64/kg
    £9.15
  • Oreo 154g Gingerbread Flavour Sandwich Biscuit, Limited Edition

    154g · £11.69/kg
    £1.80
  • Oreo 6 White Enrobed 246g

    246g · £9.76/kg
    £2.40
  • M&M's Multipack Crispy Chocolate Santa 5 x 29g

    5pk · £23.10/kg
    £3.35
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £3.45/kg
    £0.60 off
    £2.50£3.10
  • Cadbury Dairy Milk 100g Winter Wonderland Chocolate Bar

    100g · £22.00/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Milk Chocolate Coins 70g

    70g · £22.14/kg
    £1.55
  • Cadbury Puds Egg 35g

    35g · £28.57/kg
    £1.00
  • Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g

    110g · £20.91/kg
    £2.30
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g

    101g · £24.75/kg
    £2.50
  • Cadbury Biscoff 33.5g Filled Centres Chocolate

    34g · £25.37/kg
    £0.85
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g

    4pk · £7.73/kg
    £1.70
  • Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g

    59g · £28.81/kg
    £1.70

Save 25% on Selected Taste The Difference

View all (40)
  • Sainsbury's Easy Peelers, Taste the Difference 600g

    600g · £3.38/kg
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Taste the Difference Extra Fine Green Beans

    200g · £8.65/kg
    25% off
    £1.73£2.30
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Pave Rolls, Taste the Difference x4 300g

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Vittoria Cherry Vine Tomatoes, Taste the Difference 250g

    250g · £8.40/kg
    25% off
    £2.10£2.80
  • TTD Slmi P'ciutto ham Chorizo Pizza 455g

    455g · £9.80/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • TTD Mozzarella &Cherry Tomato Pizza 484g

    484g · £9.21/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • TTD P'ciutto Mushroom Masc Pizza 480g

    480g · £9.29/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • TTD Spicy Pepperoni & Roquito Pizza 475g

    472g · £9.45/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • Sainsbury's Taste the Difference Blackcurrant Conserve 340g

    340g · £7.62/kg
    25% off
    £2.59£3.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Beef Gravy Granules 200g

    200g · £9.95/kg
    25% off
    £1.99£2.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Raspberry Conserve 340g

    340g · £8.06/kg
    25% off
    £2.74£3.65
  • Sainsbury's Freshly Squeezed Smooth Orange Juice, Taste the Difference 1L

    1L · £2.81/L
    25% off
    £2.81£3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 Smoked Air Dried Dry Cured Back Bacon Rashers 220g

    220g · £16.55/kg
    25% off
    £3.64£4.85
  • Sainsbury's Sticky Toffee Pudding, Taste the Difference 400g

    400g · £12.85/kg
    25% off
    £5.14£6.85
  • Sainsbury's Taste the Difference 2 Smoked Haddock Fishcakes 290g

    290g · £11.90/kg
    25% off
    £3.45£4.60
  • Sainsbury's Taste the Difference Echalion Shallots

    400g · £3.85/kg
    25% off
    £1.54£2.05
  • Sainsbury's Half Ciabatta, Taste the Difference x2

    270g · £8.07/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Sainsbury's Taste the Difference Extra Mature Cheddar & Red Onion Flatbread 255g

    255g · £9.84/kg
    25% off
    £2.51£3.35
  • Sainsbury's Caramelised Onion Chutney, Taste the Difference 230g

    215g · £8.88/kg
    25% off
    £1.91£2.55
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 Unsmoked Air Dried Dry Cured Back Bacon Rashers 220g

    6pk · £2.76/kg
    25% off
    £3.64£4.85

Dine In Like You're Dining Out

View all (13)
  • The Spice Tailor Classic Butter Chicken 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
  • The Spice Tailor Original Tikka Masala 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
  • Tilda Wholegrain Basmati Rice 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Sainsbury's British Chicken Breast Fillets 640g

    640g · £9.06/kg
    £5.80
  • The Spice Tailor Thai Red Curry 275g

    275g · £18.36/kg
    £5.05
  • Sainsbury's Large King Prawns 150g

    150g · £25.00/kg
    £3.75
  • Sainsbury's British Chicken Thigh Fillets 640g

    640g · £12.19/kg
    £7.80
  • Sainsbury's British 2 Chicken Breast Fillets 320g

    320g · £10.78/kg
    £3.45
  • Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classics 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Sainsbury's SO Organic Super Firm Tofu 300g

    300g · £6.67/kg
    £2.00
  • Sainsbury's Baby Leaf Spinach 100g

    120g · £11.67/kg
    £1.40
  • The Spice Tailor Keralan Coconut Curry 225g

    225g · £23.11/kg
    £5.20
  • Sainsbury's British Fresh Chicken Breast Fillets Skinless & Boneless 1kg

    1kg · £8.25/kg
    £8.25

Spooky Season

View all (20)
  • Sainsbury's Milk Chocolate Ghoulish Ghosts with a Caramel Crème Filling 72g

    72g · £22.92/kg
    £1.65
  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    5pk · £0.51 each
    £2.55
  • Sainsbury's Sour Spiders 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Decorated White Chocolate Lollipop 27g

    27g · £46.30/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Salted Bats and Ghosts 100g

    100g · £17.50/kg
    £1.75
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Oreo Spooky Vanilla Flavour 154g

    154g · £10.71/kg
    £1.65
  • Sainsbury's British Munchkin Pumpkin

    100g · £14.50/kg
    £1.45
  • Sainsbury's Monster Islands Original Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Milk Chocolate Popping Candy Eyeballs 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Baby Ghost Munchkin Pumpkin

    350g · £4.14/kg
    £1.45
  • Sainsbury's Monster Islands Fizzy Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Mallow-Ween Marshmallows 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Gruesome Gummies 6 x 11g (66g)

    6pk · £21.21/kg
    £1.40
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.85 each
    £3.40
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.39 each
    £3.15
  • McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • Wotsits Bag of Bones Cheese Corn Puffs Sharing Snacks 120g

    120g · £22.92/kg
    £2.75

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Sainsbury's Local - Earlsfield

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo