Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Warburtons Half And Half Medium Bread 800G

    800g · £2.19/kg
    £1.75
  • Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g

    200g · £15.75/kg
    £3.15
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • Tesco Free From Brown Bread 550g

    550g · £5.09/kg
    £2.80
  • Hovis Best of Both Medium Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Hovis Wholemeal Thick Sliced Bread 800g

    800g · £2.56/kg
    £2.05
  • Hovis Wholemeal Tasty Medium Bread 800g

    800g · £2.56/kg
    £2.05
  • Hovis Tasty Wholemeal Medium Sliced Bread 400g

    400g · £3.25/kg
    £1.30
  • Tesco Wholemeal Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • H.W. Nevill's Part Baked White Baguette 2 Pack

    2pk · £0.63 each
    £1.25
  • Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Tesco Farmhouse Thick Sliced White Bread 800g

    800g · £1.25/kg
    £1.00
  • Tesco Finest White Loaf 800g

    800g · £2.88/kg
    £2.30
  • Promise Gluten Free Chia & Quinoa Sliced Bread Loaf 480g

    480g · £10.52/kg
    £5.05
  • Promise Gluten FreeBread Multi Grain Loaf 480g

    480g · £10.52/kg
    £5.05
  • Tesco Bake at Home Part Baked Mini White Rolls 6 Pack

    300g · £5.50/kg
    £1.65
  • Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Warburtons Milk Roll Soft White Bread 400g

    400g · £4.75/kg
    £1.90
  • Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G

    400g · £10.50/kg
    £4.20
    £3.50 Clubcard (£8.75/kg)
  • Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf Bread 300g

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Warburtons Gluten Free White Loaf 300G

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack

    300g · £6.00/kg
    £1.80
  • Tesco Finest Tomato Focaccia 170g

    £3.60
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Tesco Free From White Bread 550g

    550g · £5.09/kg
    £2.80
  • Warburtons Thick Sliced Seeded Batch Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Warburtons White Farmhouse Bread 400G

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
  • Warburtons Potato Cakes 6 Pack

    6pk · £0.22 each
    £1.30
  • Tesco Finest Focaccia Plain 135g

    £3.35
  • Deli Kitchen Sliced Focaccia Flatbreads 4 Pack 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Jason's Recipe No 09 Wholemeal Sourdough Ciabattin Bread 580g

    580g · £5.00/kg
    £2.90
  • Jason's Superb Sprouted Grains Sourdough Bread 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Dr Schar Gluten Free Vitality Loaf 350G

    350g · £10.86/kg
    £3.80
  • Jason's Protein Sourdough Sunflower Seeded Bread 580g

    580g · £5.95/kg
    £3.45
  • Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g

    580g · £5.00/kg
    £2.90
  • Warburtons Brown Sandwich Thins 6 Pack

    6pk · £0.32 each
    £1.90
  • Tesco Finest Rosemary & Sea Salt Focaccia 280g

    280g · £18.04/kg
    £5.05
  • Hovis Best of Both Thick Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Warburtons White Sandwich Bread Thins 6 Pack

    6pk · £0.32 each
    £1.90
  • Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf

    300g · £12.67/kg
    £3.80
  • View all (72)

Croissants & Breakfast

  • Tesco Banana Pancakes 6 pack

    6pk · £0.29 each
    £1.75
  • Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g

    230g · £13.04/kg
    £3.00
  • H.W. Nevills Pain Au Chocolat 8 Pack

    8pk · £0.26 each
    £2.10
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£0.29 each)
  • Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack

    4pk · £0.43 each
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • 7 Days Croissant With Spumante Filling 60G

    60g · £14.17/kg
    £0.85
  • Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 pack

    4pk · £0.61 each
    £2.45
  • Tesco Finest Blueberry Buttermilk Pancakes 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • 7 Days Double Croissant - Cocoa & Vanilla Flavour Fillings 60g

    60g · £14.17/kg
    £0.85
  • Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
  • Tesco White English Muffins 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack

    6pk · £58.89/kg
    £2.65
  • Tesco Fresh Cream Raspberry Turnover 2 Pack, 148 G

    148g · £15.54/kg
    £2.30
  • The Gym Kitchen High Protein Banana Pancakes 4 pack

    200g · £14.25/kg
    £2.85
  • The Gym Kitchen High Protein Maple Pancakes 4 pack

    200g · £14.25/kg
    £2.85
  • St Pierre Croissant Loaf 380g

    380g · £10.00/kg
    £3.80
  • Tesco Egg Waffles 8 pack

    200g · £13.00/kg
    £2.60
  • Tesco 6 Pain au Chocolat 474g

    474g · £6.75/kg
    £3.20
  • Tesco 8 All Butter Croissants 400g

    400g · £8.00/kg
    £3.20
  • 7 Days Croissant with Cocoa Filling 60g

    60g · £14.17/kg
    £0.85
  • Tesco Finest 4 Millionaire Buttermilk Pancakes

    4pk · £0.65 each
    £2.60
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Warburtons Crumpets 9 Pack

    9pk · £0.16 each
    £1.40
  • Tesco Classic Egg Waffles 6 pack

    250g · £10.40/kg
    £2.60
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Tesco All Butter Croissants 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Tesco Continental Classic Sweet Pancakes 8 Pack

    8pk · £0.56 each
    £4.45
  • Genius Gluten Free Pancakes 6 pack

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Tesco Sliced Brioche Loaf 500G

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • Boromir Croissant with Cocoa Cream 60g

    60g · £13.33/kg
    £0.80
    £0.70 Clubcard (£11.67/kg)
  • Warburtons Belgian Waffles with Pearl Sugar 4 pack

    4pk · £64.00/kg
    £3.20
  • Tesco Hot Cross Buns 6 pack

    6pk · £0.22 each
    £1.30
  • 7 Days Mini Croissant With Cocoa Filling 185G

    185g · £8.11/kg
    £1.50
  • Tesco Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack

    192g · £14.58/kg
    £2.80
  • Tesco Finest 4 Sourdough Crumpets

    4pk · £0.48 each
    £1.90
  • Warburtons Soft Pancakes 6 Pack

    6pk · £0.29 each
    £1.75
  • Warburtons Crumpet Thins 8 pack

    8pk · £0.21 each
    £1.70
  • Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Coated Sugar Waffles 4 Pack 240g

    4pk · £63.33/kg
    £3.80
  • St Pierre Pain Au Chocolat 6 pack

    6pk · £0.51 each
    £3.05
  • St Pierre Croissants 6 pack

    6pk · £0.51 each
    £3.05
  • Tesco 2 Bramley Apple Turnovers

    2pk · £1.20 each
    £2.40
  • Genius Gluten Free Crumpets 4 pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Tesco Finest Hand Plaited Brioche Loaf 400g

    400g · £10.50/kg
    £4.20
  • Brioche Pasquier Pitch Chocolate Chip Brioche 6 Pack

    6pk · £74.32/kg
    £2.75
  • Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.33 each
    £1.95
    £1.60 Clubcard (£0.27 each)
  • H.W. Nevills Plain Croissants 8 Pack

    8pk · £0.26 each
    £2.10
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • View all (63)

Buns & Rolls

  • Warburtons 4 Our Dough Bagels with Sourdough

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Warburtons 4 Protein Bagels

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Schar Gluten Free Panini Rolls 150g

    150g · £18.00/kg
    £2.70
  • New York Bakery Co Plain and Sesame Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
  • New York Bakery Co Cinnamon & Raisin Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
  • New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
  • Tesco Bake at Home Ciabatta Rolls 4 pack

    240g · £7.29/kg
    £1.75
  • Tesco Free From Seeded Rolls 4 Pack

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack

    6pk · £0.39 each
    £2.35
  • Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Warburtons Soft White Sandwich Rolls 12 Pack

    12pk · £0.19 each
    £2.30
  • Tesco Bake at Home Mini Panini Style Rolls 4 pack

    300g · £5.50/kg
    £1.65
  • Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack

    6pk · £0.22 each
    £1.30
  • New York Bakery Co. Gluten Free Plain Bagels 4 Pack

    4pk · £0.89 each
    £3.55
  • St Pierre Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Tesco Bake at home Ciabatta Loaf 250g

    250g · £11.80/kg
    £2.95
  • Schar Buckwheat Brown Ciabatta Rolls 200g

    200g · £15.75/kg
    £3.15
  • Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.25 each
    £1.00
  • Jason's Everyday Sourdough White Rolls 4 Pack

    320g · £6.88/kg
    £2.20
  • St Pierre Brioche Hot Dog Rolls 4 pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • New York Bakery Lighter Sliced Bagels 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • New York Bakery Everything Bagel 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • New York Bakery The Original Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • Warburtons Thin Bagels - Sesame 6 Pack

    6pk · £0.39 each
    £2.35
  • St Pierre Plain Brioche Burger Buns 6 Pack

    6pk · £0.66 each
    £3.95
  • Tesco 4 Large White Baps

    4pk · £0.35 each
    £1.40
  • Tesco Cheese & Herb Sub Rolls 4 Pack

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Tesco Free From Tiger Rolls 260g

    260g · £15.96/kg
    £4.15
  • Tesco White Batch Rolls 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Warburtons Cinnamon & Raisin Bagels Sliced 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Warburtons Soft & Sliced Original Bagels 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Sheldon's White Oven Bottom Muffins 6 Pack

    6pk · £0.37 each
    £2.20
  • Warburtons Gluten Free Super Soft Seeded Sliced Rolls 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Warburtons Gluten Free Soft Brioche Rolls 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Warburtons Our Dough Soft White 4 Rolls

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • Warburtons Tiger Soft & Tasty with a Ferocious Crunch 4 Rolls

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • Juvela OAF Gluten Free Cheese and Herb Super Softie 2 Sub Rolls

    2pk · £1.85 each
    £3.70
  • BFree Gluten Free Tiger Rolls 4 Rolls 240g

    240g · £22.92/kg
    £5.50

Wraps, Pittas & Naans

  • Crosta & Mollica Wholeblend Piadina Midi Flatbreads 240g

    240g · £11.25/kg
    £2.70
    £2.50 Clubcard (£10.42/kg)
  • Crosta & Mollica Durum Wheat Piadina Midi Flatbreads 6 Pack 240g

    240g · £11.25/kg
    £2.70
    £2.50 Clubcard (£10.42/kg)
  • Tesco Finest 2 Methi Roti

    2pk · £1.10 each
    £2.20
  • Tesco Mini Plain Tortillas X10 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
  • Tesco Wheat & Corn Tortillas X8 320G

    320g · £6.25/kg
    £2.00
  • Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 Pack 320g

    320g · £6.25/kg
    £2.00
  • Tesco Plain Tortillas X8 320G

    320g · £6.25/kg
    £2.00
  • Tesco Finest Wild Garlic Flatbreads 2 pack

    2pk · £1.15 each
    £2.30
  • Warburtons 4 Naan Flatbreads

    6pk · £0.43 each
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£0.33 each)
  • Warburtons 4 Soft Flatbreads

    4pk · £0.65 each
    £2.60
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g

    188g · £6.38/kg
    £1.20
  • Tesco Finest 2 Wild Garlic Naan Breads

    2pk · £1.15 each
    £2.30
  • Tesco Finest Flame Baked Flatbreads Plain 2 Pack

    2pk · £1.15 each
    £2.30
  • Old El Paso 6 Regular Gluten Free Tortilla Wraps 216G

    216g · £16.90/kg
    £3.65
  • Tesco 6 Burrito Wraps

    6pk · £24.44/kg
    £2.20
    £1.90 Clubcard (£21.11/kg)
  • Dina Paninette 5 Large Traditional Lebanese White Bread Wraps

    5pk · £0.32 each
    £1.60
  • Patak's Indian Mini Naan Bread Dippers 180g

    180g · £15.83/kg
    £2.85
    £2.30 Clubcard (£12.78/kg)
  • Tesco 2 Garlic and Coriander Naans

    2pk · £0.85 each
    £1.70
  • Clay Oven Bakery Plain Naan Bread 2 Pack 360g

    360g · £8.89/kg
    £3.20
  • Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g

    360g · £8.89/kg
    £3.20
  • Old El Paso Extra Thin Large Tortilla Wraps 192g

    £2.75
  • Tesco Mini Corn Soft Shell Tacos 12 Pack

    300g · £5.33/kg
    £1.60
    £1.30 Clubcard (£4.33/kg)
  • Deli Kitchen 2 Flame Baked Indian Naan Breads 400g

    400g · £7.13/kg
    £2.85
  • BFree Gluten Free High Protein Wraps 4 x 42g (168g)

    4pk · £128.57/kg
    £5.40
  • Warburtons Gluten Free White Thins 4 Pack 200g

    4pk · £75.00/kg
    £3.75
  • Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g

    135g · £20.74/kg
    £2.80
  • Tesco Plain Naans 2 Pack 260G

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Patak's 4 Flame Baked Mini Naan Breads

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Patak's Indian Flame Baked Peshwari Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Warburtons Gluten Free 4 Soft Brown Pittas

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£1.08 each)
  • Old El Paso Large Super Soft Flour Tortillas Wraps 6 Pack 350G

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.40 Clubcard (£6.86/kg)
  • Tesco Garlic & Coriander Naan 2 Pack 260G

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • Warburtons Protein Flatbreads 4 Pack Sliced

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Warburtons Protein Soft Pittas 4 Pack

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Rakusens Traditional Matzos 200G

    200g · £10.00/kg
    £2.00
  • Warburtons Gluten Free Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.99 each
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£0.89 each)
  • Gran Luchito Soft Taco Wraps 300g

    300g · £9.17/kg
    £2.75
  • Tesco Finest 4 Durum Wheat Piadinas 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
  • Warburtons Soft Wholemeal Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Deli Kitchen Lebanese Style Flatbreads 2 pack

    2pk · £0.98 each
    £1.95
  • Tesco Crunchy Taco Shells 12 Pack 150g

    150g · £18.67/kg
    £2.80
  • Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack

    8pk · £0.23 each
    £1.85
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £7.52/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£6.44/kg)
  • Deli Kitchen Greek Style Plain Flatbreads 4 Pack 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.35 Clubcard (£7.34/kg)
  • Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Old El Paso Stand ‘N’ Stuff Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 193G

    193g · £16.84/kg
    £3.25
  • View all (68)

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble

    1pk · £6.85 each
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£5.35 each)
  • Tesco 2 Rhubarb Crumbles 270g

    2pk · £25.56/kg
    £3.45
  • Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Tesco Free From Assorted Jam Tarts 6 Pack

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Tesco Cherry Bakewell Tarts - Almond, Plum, Raspberry 6 Pack

    6pk · £0.28 each
    £1.70
  • Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Treacle Tart 395g

    395g · £14.05/kg
    £5.55
  • Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack

    2pk · £0.53 each
    £1.05
  • Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco 2 Apple Crumbles 270g

    2pk · £25.56/kg
    £3.45
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
  • Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g

    2pk · £66.25/kg
    £5.30
  • Tesco Apple Crumble 500g

    500g · £11.10/kg
    £5.55

Small Cakes & Treats

  • Tesco Crispy Caramel Bites 20 Pack

    20pk · £0.21 each
    £4.10
  • Tesco Free From 5 Oaty Bakes 150g

    150g · £24.33/kg
    £3.65
  • Tesco Free From Chocolate Cornflake Clusters 16 Pack

    160g · £28.44/kg
    £4.55
  • Ms Molly's Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack

    2pk · £0.55 each
    £1.10
  • Tesco Chocolate Brownie Bites 20 Pack

    20pk · £0.21 each
    £4.10
  • Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack

    150g · £15.33/kg
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£10.33/kg)
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£0.31 each)
  • Tesco Custard Slices 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • SCHAR GLUTEN FREE MUFFIN CHOCO CHIPS 225G

    5pk · £84.44/kg
    £3.80
  • Tesco Angel Layer Cake - Vanilla

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Tesco Finest 4 Chocolate & Coffee Cakes 260g

    260g · £26.15/kg
    £6.80
  • Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack

    8pk · £0.25 each
    £2.00
  • Pagen Gifflar Cinnamon Pastry Rolls 260g

    12pk · £10.58/kg
    £2.75
  • Tesco Chocolate Tray Bake - Belgian Chocolate Curls

    1pk · £12.00 each
    £12.00
    £10.60 Clubcard (£10.60 each)
  • Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35
  • Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£10.83/kg)
  • Mrs Crimble's Classic French Madeleines - Gluten Free Sponge Cakes 180g

    6pk · £126.67/kg
    £3.80
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack

    12pk · £0.92 each
    £11.00
    £8.00 Clubcard (£0.67 each)
  • Tesco Party Cake Selection Vanilla 12 Pack

    12pk · £0.27 each
    £3.25
  • Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g

    145g · £28.97/kg
    £4.20
  • Thorntons Caramel Shortcake Bites 10 Pack

    10pk · £0.29 each
    £2.85
  • Tesco Finest Meringue Nests 8S

    8pk · £0.33 each
    £2.60
  • Tesco Finest Free From Gluten Free 4 Triple Chocolate topped Brownies

    4pk · £1.35 each
    £5.40
  • McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5 Pack 109.9g

    109g · £16.97/kg
    £1.85
  • Tesco Finest Free From Sticky Toffee Muffins 2 Pack

    2pk · £1.78 each
    £3.55
  • Tesco Free From Chocolate Cake Slice 5 Pack

    5pk · £0.84 each
    £4.20
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls Cakes 5 pack

    5pk · £0.68 each
    £3.40
  • Tesco Free From Lemon slices 5 Pack

    5pk · £0.84 each
    £4.20
  • Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Mr Kipling Lemon Cake Slices 8 Pack

    8pk · £0.54 each
    £4.30
  • Mrs Crimble's 6 Double Choc Macaroons 195g

    195g · £12.56/kg
    £2.45
    £2.15 Clubcard (£11.03/kg)
  • Galaxy Ripple Indulgent Chocolate Cake Portions

    1pk · £19.00 each
    £19.00
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Tesco Coconut Macaroons 6 Pack

    6pk · £0.32 each
    £1.90
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • We Love Cake 4 Cinnamon Swirl Cake Slices 120g

    120g · £27.50/kg
    £3.30
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Mr Kipling Signature Collection 8 rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites

    8pk · £0.33 each
    £2.60
  • Bonne Maman Chocolate Madeleines with Milk 7 Pack

    210g · £19.29/kg
    £4.05
  • Ms Molly's 5 Chocolate Chip Cake Bars

    5pk · £0.18 each
    £0.90
  • Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices

    8pk · £0.40 each
    £3.20
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Tesco Free From Chocolate Sponge 115G

    115g · £14.78/kg
    £1.70
  • We Love Cake Free From Raspberry Ripple Cake Slices 4 Pack 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
  • We Love Cake Free From Sticky Toffee Slices 4 Pack 158g

    158g · £20.89/kg
    £3.30
    £2.65 Clubcard (£16.77/kg)
  • Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£12.40/kg)
  • Tesco Free From 5 pack Angel Cake Slices

    5pk · £0.84 each
    £4.20
  • SIMPLY DOUGHNUTS 8PK MINI COCOA GLAZED DOUGHNUTS

    8pk · £0.30 each
    £2.40
  • View all (78)

Scones & Teacakes

  • Tesco Sultana Scones 6 Pack

    6pk · £0.43 each
    £2.60
  • Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Tesco Finest Fruit Loaf 400g

    400g · £7.13/kg
    £2.85
  • Tesco Free From Sultana Scones 2 pack

    2pk · £1.58 each
    £3.15
  • Tesco All Butter Plain Scones 6 Pack

    6pk · £0.43 each
    £2.60
  • Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G

    400g · £6.75/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£5.50/kg)
  • Warburtons Gluten Free Cinnamon & Raisin Sliced Fruity Buns 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack

    4pk · £0.81 each
    £3.25
  • Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g

    260g · £8.08/kg
    £2.10
  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g

    6pk · £56.25/kg
    £1.35
  • Tesco Scone Mix 320G

    320g · £4.22/kg
    £1.35
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Cheese Scone Mix 300G

    300g · £8.67/kg
    £2.60
  • Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Genius Gluten Free Cinnamon & Raisin Spicy Loaf 400g

    400g · £10.00/kg
    £4.00
    £3.55 Clubcard (£8.88/kg)
  • Tesco Welsh Cakes 6 pack

    6pk · £0.40 each
    £2.40

Whole Cakes

  • Tesco Fuzzy Caterpillar Cake

    1pk · £12.35 each
    £12.35
  • Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Finest Lemon Drizzle Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Ms Molly's Raspberry Swiss Roll

    1pk · £1.60 each
    £1.60
  • Ms Molly's Jumbo Chocolate & Vanilla Swiss Roll

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • Tesco Happy Birthday Chocolate Cake

    1pk · £16.00 each
    £16.00
  • McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Tesco Finest Free From Carrot Cake

    1pk · £6.65 each
    £6.65
  • Tesco Finest Free From Chocolate Sponge Cake

    1pk · £6.65 each
    £6.65
  • Tesco Lemon Loaf Cake Baked in the Tray

    1pk · £2.50 each
    £2.50
  • Tesco Half & Half Cake

    1pk · £21.00 each
    £21.00
  • Tesco Finest Coffee and Walnut Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Finest Red Velvet Cake 405g

    405g · £12.96/kg
    £5.25
  • Tesco Iced Madeira Cake

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Tesco Toasty Walnut Cake

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Tesco Classic Madeira Cake

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Tesco Finest Victoria Sponge Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Genoa Fruit Cake

    1pk · £3.30 each
    £3.30
  • Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake

    1pk · £12.35 each
    £12.35
  • Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Ms Molly's Madeira Celebration Cake

    1pk · £6.00 each
    £6.00

Savoury Pies

  • Higgidy Spinach, Greek Feta & Pine Nut Pie 200g

    200g · £23.00/kg
    £4.60
  • Higgidy Slow-Braised Steak & Craft Ale Pie 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£19.50/kg)
  • Higgidy Creamy Chicken & Sauteed Leek Pie 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£19.50/kg)
  • Pukka Vegan No Steak Pie

    1pk · £2.80 each
    £2.80
  • Tesco Finest Chicken, Bacon & Leek Pie 250g

    250g · £19.80/kg
    £4.95
  • Tesco Steak & Ale Puff Pastry Pie 500G

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pastry Pie 500G

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Fray Bentos Beef And Onion Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Pieminister Mooless Moo pie with plant based 'steak' and Craft Ale 255g

    255g · £22.55/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£18.63/kg)
  • Pieminister Wild Shroom Pie with Mushroom, Asparagus & White Wine 255g

    255g · £24.90/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£20.98/kg)
  • Pieminister Chana Rama Pie with Chickpea, Sweet potato & Cauliflower 255g

    255g · £24.90/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£20.98/kg)
  • Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Tesco 4 Pork Pies 260g

    260g · £6.35/kg
    £1.65
  • Tesco Finest Lamb & Mint Pie 250g

    250g · £19.80/kg
    £4.95
  • Pork Farms Medium Pork Pie

    1pk · £3.65 each
    £3.65
    £2.25 Clubcard (£2.25 each)
  • Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G

    500g · £18.10/kg
    £9.05
  • Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
  • Tesco Finest Steak & Ale Pie 250G

    250g · £19.80/kg
    £4.95
  • Tesco Steak Shortcrust Pie 200G

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Tesco Steak & Ale Puff Pie 200G

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Pukka Vegan Minced Beef & Onion Pie

    210g · £13.33/kg
    £2.80
  • Pukka Veggie Cheese, Leek & Potato Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Minced Beef & Onion Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Chicken Bacon & Sausage Lattice Bar 500g

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Eastmans Steak Pie 150G

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Port Royal Curry Mutton Pie 200g

    200g · £20.50/kg
    £4.10
  • Pork Farms Vegan Porkless Pies 4 Pack 260g

    260g · £20.19/kg
    £5.25
  • Tesco Finest Chicken, Ham Hock And Leek Pie 250g

    250g · £19.80/kg
    £4.95
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75

Seasonal Bakery

  • Tesco Finest Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g

    275g · £15.64/kg
    £4.30
  • Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g

    100g · £26.50/kg
    £2.65
  • Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies

    9pk · £0.39 each
    £3.50
  • Tesco Day of the Dead Biscuit Kit 668g

    668g · £8.53/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£7.63/kg)
  • Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g

    100g · £20.00/kg
    £2.00
  • Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes

    2pk · £1.25 each
    £2.50
  • Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • NOMO Cookie Dough Impulse Reindeer 25g

    25g · £40.00/kg
    £1.00
  • Tesco Haunted Mini Village Biscuit Kit 387g

    387g · £9.04/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£7.75/kg)
  • Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G

    250g · £6.00/kg
    £1.50
  • Tesco Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Finest Classic Mini panettone 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Tesco 30 Mini Gingerbread Men 300G

    300g · £13.67/kg
    £4.10
  • Tesco Gingerbread Biscuit

    1pk · £1.25 each
    £1.25

Gluten Free

  • Tesco Free From 4 Mince Pies 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo