Berries
Strawberries 400g
400g · £10.13/kg£4.05Strawberries 227g
227g · £11.01/kg£2.50Driscolls Strawberry 250g
250g · £16.20/kg£4.05Driscolls Blackberry 125g
125g · £28.80/kg£3.60Raspberries 150g
150g · £14.67/kg£2.20£1.54 loyalty card (£10.27/kg)Organic Raspberries 125g
125g · £26.00/kg£3.25Blueberries 300g
300g · £13.33/kg£4.00£2.80 loyalty card (£9.33/kg)Blueberries 150g
150g · £14.67/kg£2.20Driscolls Blueberry 170g
170g · £21.18/kg£3.60Blackberries 150g
150g · £22.00/kg£3.30£2.31 loyalty card (£15.40/kg)Driscolls Mixed Berry 200g
200g · £18.25/kg£3.65Driscolls Raspberry 125g
125g · £28.80/kg£3.60Morrisons Organic Blueberries 125g
125g · £23.20/kg£2.90
Bananas
Fyffes Bananas 5pk
5pk · £0.17 each£0.85Fyffes Snack Size Bananas 7pk
7pk · £0.16 each£1.10Fyffes Organic Fairtrade Bananas 6pk
6pk · £0.39 each£2.35
Citrus Fruit
Unwaxed Lemon 4 pk
4pk · £0.38 each£1.50Individual Loose Lemon
£0.50Waxed Limes 4 pack
4pk · £0.29 each£1.15Individual Loose Lime
£0.35Lemons & Limes 6 pack
6pk · £0.32 each£1.90Morrisons Savers Lemons 4pk
4pk · £0.28 each£1.10£0.77 loyalty card (£0.19 each)Morrisons Organic Lemons 3pk
3pk · £0.77 each£2.30Sweetclem Easy Peelers 600g
600g · £2.75/kg£1.65Tangerines 600g
600g · £3.08/kg£1.85Morrisons Disney Easy Peelers 500g
500g · £2.40/kg£1.20The Best Sweetclems 600g
600g · £4.50/kg£2.70Sweetclems Easy Peelers 1kg
1kg · £2.40/kg£2.40Orange Bumper Pack 5 pack
5pk · £0.37 each£1.85Red Grapefruit
£0.65Organic Oranges 4pk
4pk · £0.60 each£2.40Oranges
£0.45Individual Loose Sweetclem
£0.35Explore Easy Peelers 1kg
1kg · £2.70/kg10% off£2.70£3.00Large Oranges 4 pack
4pk · £0.66 each£2.65
Apples & Pears
Organic Gala Apples 6pk
6pk · £0.47 each£2.80Morrisons Pink Lady Apples Tray 4 pack
4pk · £0.64 each£2.55Small Apples 6pk
6pk · £0.21 each£1.25Granny Smith Apples 6 pack
6pk · £0.37 each£2.20Pink Lady Apples
10% off£0.54£0.60Morrisons Jazz Apples 6 pack
6pk · £0.48 each£2.90Cox Apples 6 pack
6pk · £0.40 each£2.40Pinkids Apples 6pk
6pk · £0.36 each10% off£2.16£2.40Braeburn Apples 6 pack
6pk · £0.36 each£2.15Morrisons Disney Apples 6 Pack
6pk · £0.20 each£1.20Granny Smith Apples
10% off£0.50£0.55Morrisons Golden Delicious Apples 6 pack
6pk · £0.36 each£2.15Royal Gala Apples
10% off£0.50£0.55Morrisons Kissabel Apples 4Pk
4pk · £0.59 each£2.35British Apples 6 pack
6pk · £0.36 each10% off£2.16£2.40Golden Delicious Apples
10% off£0.54£0.60Morrisons Ripe & Ready Conference Pears 4 pack
4pk · £0.71 each£2.85Wonky Pears Min 4 Fruit
4pk · £0.30 each£1.20Morrisons Conference Pears 4pk
4pk · £0.58 each£2.30£1.61 loyalty card (£0.40 each)Conference Pears
20% off£0.48£0.60Morrisons Disney Pears 5pk
500g · £2.40/kg£1.20Ready To Eat Qtee Pears 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35Pink Lady Apples 6 Pack
6pk · £0.59 each£3.55Morrisons Apples 1.2kg
1.2kg · £2.50/kg£3.00Morrisons Royal Gala Apples 6 pack
6pk · £0.37 each£2.20Braeburn Apples
10% off£0.54£0.60Pears 1.2kg
1.2kg · £2.29/kg£2.75Morrisons Organic Pears Min 3
4pk · £0.73 each10% off£2.93£3.25
Grapes
Grape Selection 400g
400g · £6.13/kg£2.45Explore Cotton Candy Seedless Grapes 400g
400g · £7.38/kg£2.95Black Grapes 400g
400g · £6.13/kg£2.45Explore Sable Grapes 400g
400g · £7.25/kg£2.90Red Grapes 400g
400g · £5.50/kg£2.20£1.54 loyalty card (£3.85/kg)Explore Grape Selection 800g
800g · £5.06/kg£4.05Explore Red Grapes 400g
400g · £7.25/kg£2.90Green Grapes 170g
170g · £10.59/kg£1.80Organic Grapes 400g
400g · £9.00/kg£3.60Explore Green Grapes 400g
400g · £6.53/kg10% off£2.61£2.90Savers Grapes 500g
500g · £3.30/kg£1.65Green Grapes 400g
400g · £6.13/kg£2.45Red Grapes 170g
170g · £10.59/kg£1.80
Prepared Fruit
Mango Fingers 350g
350g · £10.29/kg£3.60Pineapple 500g
500g · £7.30/kg£3.65Melon Slices 400g
400g · £7.63/kg£3.05Kiwi Berries 125g
125g · £18.40/kg£2.30Pineapple 145g
145g · £12.76/kg£1.85Watermelon 300g
300g · £10.17/kg£3.05Fruit Platter 350g
350g · £10.29/kg£3.60Morrisons Pink Lady Apple 310g
310g · £9.84/kg£3.05Morrisons Kiwi 100g
100g · £18.00/kg£1.80Mango 120g
120g · £15.00/kg£1.80Dole Pineapple Chunks in Juice 4x113g
452g · £6.08/kg£2.75Dole Mandarins in Orange Jelly 4 x 123g
492g · £5.59/kg£2.75Watermelon Fans 95g
95g · £7.89/kg£0.75Snack Apple Bag 80g
80g · £9.38/kg£0.75£0.53 loyalty card (£6.63/kg)Del Monte Apple Grape & Strawberry 95g
95g · £18.95/kg£1.80Melon Medley 300g
300g · £10.00/kg£3.00Watermelon Wedges 550g
550g · £5.55/kg£3.05Morrisons Kiwi Melon & Strawberries 220g
220g · £13.64/kg£3.00Strawberry Mango Raspberry & Apple 210g
210g · £14.29/kg£3.00Morrisons Apple Grapes & Cheese 150g
150g · £12.00/kg£1.80Snack Apple & Grape Bag 80g
80g · £9.38/kg£0.75Melon & Grape 300g
300g · £10.00/kg£3.00Del Monte Pineapple Chunks 110g
110g · £16.36/kg£1.80Pineapple 300g
300g · £8.50/kg£2.55Berry Medley 220g
220g · £13.64/kg£3.00Pomegranate 80g
80g · £22.50/kg£1.80Morrisons Cantaloupe Melon 145g
145g · £12.41/kg£1.80Prepared Melon Pineapple And Mango 240g
240g · £11.25/kg10% off£2.70£3.00Del Monte Watermelon & Mango 100g
100g · £18.00/kg£1.80Del Monte Pink Lady Apple 100g
100g · £18.00/kg£1.80Exotic Fruit Salad 240g
240g · £11.25/kg10% off£2.70£3.00Morrisons Melon & Pineapple Platter
550g · £6.55/kg£3.60
Other Fruit
Ripe & Ready Kiwi Fruit 4 pack
4pk · £0.48 each£1.90Kiwi Fruit 6 pack
6pk · £0.25 each£1.50Pomegranate
£1.85Mango 240g
240g · £12.71/kg£3.05Zespri Sungold Kiwi 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30Ripe & Ready To Eat Mango 2 Pack
2pk · £1.15 each£2.30Fyffes Pineapple
£1.25Ready To Eat Loose Mango
£1.10Passion Fruit 3 pack
3pk · £0.52 each£1.55Individual Loose Coconut
£1.50Formosa Papaya
£5.40Fyffes Giant Pineapple
£2.30Whole Watermelon
£4.55Whole Honeydew Melon
£2.30Whole Cantaloupe Melon
£2.40£1.68 loyalty cardWhole Galia Melon
10% off£2.16£2.40Ready To Eat Plums 6 pack
6pk · £0.45 each10% off£2.70£3.00Pomegranate 200g
200g · £15.25/kg£3.05Sharon Fruit 3 Pack
3pk · £0.60 each£1.80Physalis 100g
100g · £13.50/kg10% off£1.35£1.50Nectarines Punnet min 4 pack
4pk · £0.43 each£1.70Plums Punnet 400g
400g · £4.38/kg£1.75