Chocolate Boxes & Gifts
Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £42.17/kg£12.65Guylian Sea Shells 250G
250g · £33.60/kg£8.40Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Celebrations Milk Chocolate Box 300g
300g · £20.67/kg£6.20After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.50/kg£4.65Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50
Chocolate Bars
Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4x30g
120g · £24.17/kg£2.90Kinder Small Chocolate Bars Multipack 8 x 12.5g (100g)
100g · £20.50/kg£2.05Cadbury Twirl Chocolate Bar 3 Bar Multipack 129g (3x43g)
129g · £22.48/kg£2.90Cadbury Double Decker Chocolate Bar 4 Pack Multipack 174.8g (4 x 44.6g)
174.8g · £16.59/kg£2.90Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
160g · £18.13/kg£2.90Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 134g (4 x 33.5g)
134g · £21.64/kg£2.90Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g (4 x 32g)
128g · £22.66/kg£2.90Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bar Multipack 4 Pack (160g)
160g · £17.81/kg£2.85Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
160g · £18.13/kg£2.90Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 4 Pack Multipack 153.2g (4 x 38.3g)
153.2g · £18.93/kg£2.90KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)
20.7g · £135.27/kg£0.75 off£2.80£3.55Fox's Rocky Caramel 7 x 19.5g (136.5g)
140.6g · £13.16/kg£1.85Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 42g
42g · £33.33/kg£1.40Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g
36g · £33.33/kg£1.20Yorkie Milk Chocolate Bar 46G
46g · £23.91/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Buttermilk Caramel Nougat Choccy Bar 50g
50g · £39.00/kg£1.95Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £33.00/kg£3.30Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75Lindt Excellence 70% Cocoa Intense Dark 100g
100g · £33.00/kg£3.30Cadbury Crunchie Chocolate Bar 40g
40g · £30.00/kg£1.20NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Bounty Milk 57G
57g · £24.56/kg£1.40Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Reese's Milk Chocolate, Peanut Butter & Nougat Fast Break 51g
51g · £25.49/kg£1.30Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100g
100g · £29.50/kg£2.95Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £27.91/kg£1.20Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Orange Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100G
100g · £33.00/kg£3.30Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Raspberries 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Lindt Lindor Milk Chocolate Bar 38G
38g · £43.42/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g
45g · £26.67/kg£1.20Mars Fruit & Nut Chocolate Bar 40g
40g · £35.00/kg£1.40Snickers Fruit & Nut Chocolate Bar 40g
40g · £35.00/kg£1.40Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g
180g · £20.28/kg£3.65Galaxy Vegan Salted Caramel 100g
100g · £39.00/kg£3.90Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £22.00/kg£0.30 off£2.20£2.50Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £13.75/kg£2.20Cadbury Boost Chocolate Bar 48.5g
48.5g · £24.74/kg£1.20Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
49g · £24.49/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Yorkie Raisin & Biscuit Chocolate Bar 44G
44g · £25.00/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20View all (87)
Chocolate Pouches & Bags
Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Caramel Nibbles Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £19.31/kg£0.45 off£1.95£2.40Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40Munchies Milk Chocolate & Caramel Tube 52g
52g · £21.15/kg£1.10Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £14.78/kg£0.70 off£1.70£2.40M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £25.98/kg£2.65Little Rolo Milk Chocolate Caramel Sharing Pouch 103g
103g · £23.30/kg£2.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £20.16/kg£3.85Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £22.60/kg£0.35 off£1.65£2.00Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £19.50/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
40g · £30.00/kg£1.20Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Chunk Pouch 244 g
1pk · £3.85 each£3.85Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90G
90g · £27.78/kg£2.50Flipz Limited Edition Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Reese's Milk Chocolate and Peanut Butter Cups, 2 Pack, 42g
42g · £30.95/kg£1.30Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Flipz Salted Caramel Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85
Sweets
Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Co-op Marshmallows 150g
150g · £13.33/kg£2.00Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £7.72/kg£0.15 off£1.05£1.20Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £7.62/kg£4.95HARIBO Balla Bites Zing 140g
140g · £8.93/kg£0.25 off£1.25£1.50HARIBO Heart Throbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Nostalgix 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Swizzels Squashie Orange & Cherry Flavour Double Dip 120g
120g · £8.33/kg£1.00Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Maoam Pinballs 140g
140g · £10.71/kg£1.50Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £22.12/kg£2.50SweetZone Party Mix 200g
180g · £9.17/kg£1.65Candy Kittens Lucky Cherry Gourmet Sweets 140g
140g · £21.07/kg£2.95Shades by Niko Straight Up Strawberry Flavour Sweets 150g
150g · £12.33/kg£1.85Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Shades by Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £12.33/kg£1.85Shades by Niko it's Cherry Cola Flavour Sweets 150g
150g · £12.33/kg£1.85Wawel Mieszanka Krakowska Chocolate Coated Jelly Sweets 245g
245g · £13.06/kg£3.20Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £15.00/kg£1.80Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g
110g · £10.00/kg£1.10Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Ritter Sport Limited Edition Haribo Balla Bites 100g
100g · £18.50/kg£1.85Werther's Original Sugar Free Caramel Butter Candies 42g
42g · £22.62/kg£0.95Co-op Strawberry Pencils 65G
65g · £10.00/kg£0.65Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65NOMO Choc Lollies 3 x 12g (36g)
3pk · £65.28/kg£2.35Mega Push Pop 30g
30g · £46.67/kg£1.40Barratt Whamz Extreme Bar 25g
25g · £22.00/kg£0.55Rowntree's Fruit Pastilles 48g
48g · £19.79/kg£0.95E. Wedel Sezamki Sesame Snacks 27.2g
27.2g · £27.57/kg£0.75Royal Gulabjam 500EACH
500pk · £0.01 each£5.00Royal Rassomalai 500g
500g · £9.90/kg£4.95
Chewing Gum & Mints
Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Mentos Mint Chewy Dragees 38G
38g · £31.58/kg£1.20Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigley's Extra Watermelon Flavour 14g
14g · £67.86/kg£0.95Nuud 6 Peppermint Gum 18g
18g · £75.00/kg£1.35Nuud 9 Spearmint Gum 18g
18g · £75.00/kg£1.35Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Smint Peppermint Sugar Free Mints 8g
8g · £168.75/kg£1.35Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85Chupa Chups 16 Big Babol Sugar Free 64g
64g · £25.78/kg£1.65Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g
35g · £57.14/kg£2.00Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50