- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Jaimin Methi Puri 200g
200g · £9.75/kg£1.95£1.65 Clubcard (£8.25/kg)Laila Kesar Mango Pulp 850G
850g · £4.88/kg£4.15£2.65 Clubcard (£3.12/kg)Tesco 40 Clear Waterproof Plasters.
40pk · £0.05 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.04 each)Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Mini Carrot 320G
320g · £5.47/kg£1.753 for 2 ClubcardProActiv Spread - Buttery Taste 250g
250g · £14.40/kg£3.60£3.10 Clubcard (£12.40/kg)Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardLancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Tesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Lancashire Farm Whole Milk Yogurt 1Kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170G
170g · £17.65/kg£3.00£2.25 Clubcard (£13.24/kg)Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardHaagen-Dazs Ice Cream - Strawberry Cheesecake 460ml
£6.55£5.10 ClubcardTesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Crispy Slices 350G (C)
350g · £7.57/kg£2.653 for 2 ClubcardArla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Tesco Asparagus Tips 125G
125g · £22.00/kg£2.75Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170G
170g · £17.65/kg£3.00£2.25 Clubcard (£13.24/kg)Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Tesco Sweetcorn Cobettes 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70Tesco British Chicken Thighs 600G (C)
600g · £5.50/kg£3.30Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Shazans Diced Chicken Breast 450G
450g · £13.00/kg£5.85Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100G
100g · £35.50/kg£3.55Tesco Ripe & Ready Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Tesco Finest Quarter Pounders 4 Beef Burgers 454g
454g · £15.20/kg£6.90Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardHappy Egg Free Range Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.48 each£4.75New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)Tesco Mini Watermelon
1pk · £3.30 each£3.30Tesco Red Onions 3 Pack
3pk · £0.40 each£1.20Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10ProActiv Spread - Buttery Taste 250g
250g · £14.40/kg£3.60£3.10 Clubcard (£12.40/kg)Shazans Halal Beef Mince 500G
500g · £14.10/kg£7.05The Tofoo Co Naked Tofu 280G
280g · £11.07/kg£3.10Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.35 each£1.05Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Little Gem 2 Pack (C)
2pk · £0.45 each£0.90Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Pork Loin Steaks 250g
250g · £19.60/kg£4.90Activia Natural Yoghurt & Red Berries Chia Muesli Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.94/kg£2.30St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Tesco Loose Red Peppers(C)
1pk · £0.75 each£0.75Tesco Granny Smith Apple 6 Pack
5pk · £0.42 each£2.10Tesco Sweet Vine Ripened Tomatoes 255G
255g · £6.47/kg£1.65Tesco Pink Lady Apple Min 6 Pack (C)
5pk · £0.69 each£3.45Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Tesco Finest Baby Tomatoes 220G
220g · £11.59/kg£2.55Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Lemons Each
1pk · £0.45 each£0.45Kinder Milk Slice Milk And Honey 3 X 28G
3pk · £57.14/kg£1.60Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 250g
250g · £16.00/kg£4.00Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Tesco Sweet Easy Peeler 600G (C)
600g · £2.83/kg£1.70Tesco Coriander 15G (C)
15g · £66.67/kg£1.00Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Finest Part Baked White Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g
250g · £9.60/kg£2.40Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Lancashire Farm Whole Milk Yogurt 1Kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95Tesco Ripe & Ready Avocado (C)
1pk · £0.85 each£0.85
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard