Chips, Fries & Potatoes
Birds Eye Potato Waffles 10's
10pk · £0.30 each£3.00One Stop Hash Browns 750g
750g · £4.00/kg£3.00McCain Home Chips Straight Cut 1kg
1kg · £4.25/kg£4.25McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.72/kg£4.25Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g
600g · £5.58/kg£3.35McCain Quick Chips Straight Cut 2 pack
2pk · £0.85 each£1.69McCain Jackets 4's
4pk · £1.23 each£4.90
Frozen Vegetables
Birds Eye Steamfresh Family Favourite Mix 4 pack
4pk · £0.96 each£3.85Birds Eye Garden Peas 375g
375g · £5.07/kg£1.90
Pizza
Chicago Town S/Crust Loaded Cheese Pizza 480g
480g · £11.77/kg£5.65Chicago Town S/Crust Loaded Pepperoni Pizza 490g
490g · £11.53/kg£5.65Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g
320g · £12.97/kg2 for £6£4.15Ristorante Mozzarella Pizza 335g
335g · £12.39/kg2 for £6£4.15Chicago Town Deep Dish Four Cheese Pizza 2 pack
148g · £19.59/kg£2.90
Ready Meals
Frozen Meal Bundle (1 Main + 2 Sides)
1pk · £7.00 each£7.00One Stop Chicken Dinner 400g
400g · £8.88/kg2 for £6£3.55One Stop Beef Dinner 400g
400g · £8.88/kg2 for £6£3.55Young's Admiral's Pie 300g
300g · £10.00/kg2 for £5£3.00Frozen Meals Multibuy
1pk · £6.00 each£6.00
Garlic Bread
Perfect Partners 10 Garlic Bread Slices
10pk · £0.21 each£2.10
Meat & Poultry
Birds Eye Chicken Dippers 22's
22pk · £0.24 each£5.30One Stop Boneless Chicken Selection 560g
560g · £8.21/kg£4.60One Stop Southern Fried Chicken Steaks 4's
4pk · £0.95 each£3.80One Stop Garlic Butter Chicken Kievs 4's
4pk · £1.08 each£4.30Birds Eye 2 Crispy Chicken 170g
170g · £21.18/kg£3.60Birds Eye Chicken Burgers 4's 200g
200g · £17.25/kg£3.45One Stop Breaded Chicken Nuggets 30's
450g · £5.78/kg£2.60One Stop Beef Quarter Pounders 4's
4pk · £1.23 each£4.90One Stop Sliced Cooked Chicken 340g
340g · £13.24/kg£4.50
Seafood
Young's Scampi 220g
220g · £25.00/kg£5.50Birds Eye Battered Fish Fillets 4's
4pk · £1.33 each£5.30Young's Chip Shop Fish & Chips 300g
300g · £9.17/kg2 for £5£2.75