Cheddar
Tesco Mature Cheddar Cheese 220g
220g · £15.45/kg2 for £5.50£3.40Cathedral City Mature Cheddar 350g
350g · £10.86/kg£1 off£3.80£4.80Cathedral City Extra Mature Cheddar 350g
350g · £13.71/kg£4.80Tesco Mature Cheddar 400g
400g · £11.00/kg£4.40
Grated & Sliced Cheese
Tesco Grated Mozzarella 250g
250g · £13.60/kg2 for £5.50£3.40Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g
250g · £13.60/kg2 for £5.50£3.40Tesco Grated Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £14.20/kg2 for £5.50£3.55Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100g
100g · £39.50/kg2 for £5.50£3.95Leerdammer Original Cheese Slices 8's
160g · £20.00/kg2 for £5.50£3.20Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g
250g · £16.60/kg2 for £5.50£4.15Dairylea Cheese Slices 150g
150g · £15.67/kg£2.35
Cheese Snacks
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes
41g · £39.02/kg£1.60Dairylea Lunchers Ham 'n' Cheese
65g · £33.85/kg£2.20Dairylea Snackers with Cadbury Dairy Milk Buttons
57g · £35.09/kg£2.00Strings & Things Cheestrings 2 pack
40g · £38.75/kg£1.55
Spreadable Cheese
Philadelphia Garlic & Herbs 165g
165g · £18.18/kg£3.00Dairylea Spread 145g
145g · £17.93/kg£2.60Philadelphia Original 165g
165g · £16.67/kg£2.75Philadelphia Light 165g
165g · £16.67/kg£2.75
Feta & Goats Cheese
Yamas Feta 200g
200g · £16.75/kg£3.35
Speciality & Other Cheese
Tesco Fat Free Cottage Cheese 300g
300g · £7.67/kg£2.30Yamas Halloumi 250g
250g · £16.40/kg£4.10