Top picks
Corona 330ml 12 pack
330ml · £53.94/L£3 off£17.80£20.80Coca-Cola 330ml 12 pack
12pk · £0.83 each£2 off£9.90£11.90Red Bull 473ml 4 pack
473ml · £21.14/L£1.50 off£10.00£11.50Isla Negra Seashore Merlot 75cl
75cl · £12.07/L2 for £14£9.05Isla Negra Seashore Rose 75cl
75cl · £12.07/L2 for £14£9.05Cadbury Dairy Milk Buttons 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Kopparberg Strawberry & Lime 500ml
500ml · £8.50/L3 for £9£4.25Aspall Suffolk Premier Cru Cyder 500ml
500ml · £8.50/L3 for £9£4.25Inch's Reserve Apple Cider 500ml
500ml · £8.50/L3 for £9£4.25Carlsberg Pilsner 440ml 18 pack
440ml · £34.20/L£2.50 off£15.05£17.55Coca-Cola Zero Sugar 330ml 8 pack
330ml · £15.61/L£1.75 off£5.15£6.90Kopparberg Crisp Apple 500ml
1pk · £4.25 each3 for £9£4.25Kopparberg Mixed Fruit 500ml
500ml · £8.50/L3 for £9£4.25Kopparberg Sweet Vintage Pear 500ml
500ml · £8.50/L3 for £9£4.25Absolut Vodka 70cl
70cl · £38.21/L£4.50 off£26.75£31.25Rowntree's Randoms Juicers 140g
140g · £10.36/kg£0.50 off£1.45£1.95Mud House Marlborough Sauvignon Blanc 75cl
75cl · £15.40/L£2.50 off£11.55£14.05Lucozade Energy Orange 380ml 4 pack
380ml · £7.89/L£1 off£3.00£4.001664 Biere 440ml 10 pack
440ml · £30.91/L£2 off£13.60£15.60Kopparberg Sweet Apple Vintage 500ml
1pk · £4.25 each3 for £9£4.25
Milk, Eggs, Dairy
Cravendale Semi Skimmed Milk 2 litre
2L · £1.58/L2 for £4.50£3.15Cravendale Whole Milk 2 litre
2L · £1.58/L2 for £4.50£3.15Utterly Butterly 500g
500g · £3.70/kg£0.70 off£1.85£2.55Lurpak 200g
200g · £12.25/kg£1.25 off£2.45£3.70
Cheese
Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100g
100g · £38.00/kg2 for £5.50£3.80Tesco Grated Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £14.20/kg2 for £5.50£3.55Tesco Grated Mozzarella 250g
250g · £14.20/kg2 for £5.50£3.55Cathedral City Mature Cheddar 350g
350g · £10.86/kg£1 off£3.80£4.80Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g
250g · £14.20/kg2 for £5.50£3.55Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g
250g · £16.00/kg2 for £5.50£4.00Tesco Mature Cheddar Cheese 220g
220g · £15.00/kg2 for £5.50£3.30Leerdammer Original Cheese Slices 8's
160g · £20.00/kg2 for £5.50£3.20
Yoghurt
Arla Protein Strawberry Yogurt Pouch 200g
200g · £6.25/kg£0.65 off£1.25£1.90Muller Corner Choc Balls & Banana Flakes 4 pack
4pk · £0.74 each£0.50 off£2.95£3.45
Meat, Poultry, Fish
Tesco Unsmoked Streaky Bacon 300g
300g · £10.50/kg2 for £5£3.15Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g
300g · £8.50/kg2 for £5£2.55Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g
300g · £8.50/kg2 for £5£2.55Tesco Hot & Spicy Chicken Tenders 305g
305g · £18.03/kg2 for £10£5.50Tesco Buttermilk Chicken Tenders 305g
305g · £18.03/kg2 for £10£5.5012 Pork Chipolatas 400g
400g · £10.63/kg2 for £7.50£4.256 Pork & Caramelised Red Onion Sausages 400g
400g · £10.50/kg2 for £7.50£4.20
Deli, Dips, Food To Go
Tesco Prime Cuts 6 Roast Chicken Slices 120g
120g · £24.17/kg2 for £5£2.90Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g
120g · £24.17/kg2 for £5£2.90Tesco Honey Roast Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £5£2.90Tesco Corned Beef 110g
110g · £26.36/kg2 for £5£2.90Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g
90g · £32.22/kg2 for £5£2.90
Bakery
McVitie's Hobnobs Chocolate Oaty Flapjacks 5's
10pk · £0.13 each£0.24 off£1.25£1.49McVitie's Toasting Waffles 8's
8pk · £0.21 each£0.80 off£1.65£2.45Tesco Mini Chocolate Chip Muffins 16's
16pk · £0.18 each£0.95 off£2.85£3.80
Pizza, Pasta, Ready Meals
Tesco Stone Baked Classic Margherita Pizza 306g
306g · £13.07/kg2 for £6£4.00Tesco Stone Baked Mighty Meat Feast Pizza 327g
327g · £12.23/kg2 for £6£4.00Tesco Beef Lasagne 400g
400g · £10.75/kg2 for £7£4.30Tesco Macaroni Cheese 400g
400g · £10.75/kg2 for £7£4.30Tesco Spaghetti Carbonara 400g
400g · £10.75/kg2 for £7£4.30Tesco Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.75/kg2 for £7£4.30Tesco Spaghetti & Meatballs 400g
400g · £10.75/kg2 for £7£4.30Tesco Chicken Chow Mein 400g
400g · £10.75/kg2 for £7£4.30Tesco Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g
400g · £10.75/kg2 for £7£4.30
Desserts
Hartley's 10 Cal Raspberry Jelly 175g
175g · £4.86/kg£0.25 off£0.85£1.10
Ice Cream
Haagen Dazs Salted Caramel 460ml
460ml · £9.89/L£2 off£4.55£6.55Cadbury Dairy Milk Ice Cream 4 pack
4pk · £1.00 each£1.50 off£4.00£5.50Cadbury Crunchie Blast 4 pack
4pk · £1.00 each£1.50 off£4.00£5.50Mars Ice Cream 4 pack
40g · £65.00/kg£1.15 off£2.60£3.75Wall's Magnum Classic 3 pack
300ml · £11.33/L£0.85 off£3.40£4.25Rowntree's Fruit Pastilles Lollies 4 pack
4pk · £0.58 each£0.75 off£2.30£3.05
Frozen
Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g
320g · £12.97/kg2 for £6£4.15Ristorante Mozzarella Pizza 335g
335g · £12.39/kg2 for £6£4.15Young's Admiral's Pie 300g
300g · £10.00/kg2 for £5£3.00Young's Chip Shop Fish & Chips 300g
300g · £9.17/kg2 for £5£2.75One Stop Chicken Dinner 400g
400g · £8.88/kg2 for £6£3.55One Stop Beef Dinner 400g
400g · £8.88/kg2 for £6£3.55
Crisps, Snacks, Biscuits
Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers 114g
114g · £17.54/kg£1 off£2.00£3.00Walkers Monster Munch Giants Pickled Onion 85g
85g · £21.76/kg£0.75 off£1.85£2.60McCoy's Flame Grilled Steak 6 pack
6pk · £0.36 each£0.85 off£2.15£3.00Weetabix 24's
24pk · £0.15 each£1 off£3.60£4.60That's Nuts Wotsits Really Cheesy 160g
160g · £15.00/kg£0.90 off£2.40£3.30Galaxy Chocolate Chunk Cookies 180g
180g · £12.22/kg£0.55 off£2.20£2.75Butterkist Tasty Sweet Popcorn 100g
100g · £16.00/kg£0.40 off£1.60£2.00Jacob's Cheddars 150g
150g · £10.67/kg£0.45 off£1.60£2.05Walkers Sensations Thai Sweet Chilli 150g
150g · £15.00/kg£0.65 off£2.25£2.90McCoy's Classic Variety 6 pack
6pk · £0.36 each£0.85 off£2.15£3.00Oreo Double Creme 157g
157g · £7.96/kg£0.75 off£1.25£2.00Oreo Original 154g
154g · £8.12/kg£0.75 off£1.25£2.00Walkers Quavers Cheese 6 pack
16g · £125.00/kg£0.75 off£2.00£2.75Walkers Max Punchy Paprika 140g
140g · £15.00/kg£0.50 off£2.10£2.60McVitie's Milk Chocolate Hobnobs 262g
262g · £8.97/kg£0.75 off£2.35£3.10Walkers Wotsits Really Cheesy 6 pack
6pk · £0.33 each£0.75 off£2.00£2.75Walkers Max Strong Hot Chicken Wings 140g
140g · £15.00/kg£0.50 off£2.10£2.60McVitie's Digestives Milk Chocolate Caramel 250g
250g · £9.40/kg£0.65 off£2.35£3.00Fox's Party Rings 125g
125g · £8.40/kg£0.65 off£1.05£1.70McVitie's Jaffa Cakes 10's
10pk · £0.16 each£0.60 off£1.60£2.20McVitie's Digestives Milk Chocolate Slices 5's
10pk · £0.14 each£0.24 off£1.41£1.65
Chocolate & Sweets
Cadbury Dairy Milk Buttons 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Rowntree's Randoms Juicers 140g
140g · £10.36/kg£0.50 off£1.45£1.95Snickers 4 pack
4pk · £0.54 each£0.50 off£2.15£2.65Cadbury Dairy Milk Biscoff 105g
105g · £18.57/kg£0.65 off£1.95£2.60Reeses Peanut Butter Cups Minis 90g
90g · £21.67/kg£0.65 off£1.95£2.60Galaxy Minstrels Pouch 195g
195g · £17.44/kg£0.55 off£3.40£3.95Rowntree's Randoms 150g
150g · £9.67/kg£0.50 off£1.45£1.95Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g
120g · £16.25/kg£0.65 off£1.95£2.60Mars 4 pack
4pk · £0.54 each£0.50 off£2.15£2.65Cadbury Twirl Bites 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Rowntree's Jelly Tots 150g
150g · £9.67/kg£0.50 off£1.45£1.95Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g
110g · £17.73/kg£0.65 off£1.95£2.60Skittles Fruits 136g
136g · £10.29/kg£0.25 off£1.40£1.65Cadbury Bitsa Wispa 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk Oreo 120g
120g · £16.25/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Crunchie Rocks 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g
120g · £16.25/kg£0.65 off£1.95£2.60Werther's Original Butter Candies 135g
135g · £12.59/kg£0.25 off£1.70£1.95Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk Daim 120g
120g · £16.25/kg£0.65 off£1.95£2.60Skittles Giants Gooey 125g
125g · £11.20/kg£0.25 off£1.40£1.65Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk Caramel 120g
120g · £16.25/kg£0.65 off£1.95£2.60Skittles Crazy Sours 136g
136g · £10.29/kg£0.25 off£1.40£1.65Cadbury Oreo Bites 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk 110g
110g · £17.73/kg£0.65 off£1.95£2.60Starburst Fruit Chews Original 138g
138g · £10.14/kg£0.25 off£1.40£1.65Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack
4pk · £0.33 each£0.55 off£1.30£1.85Galaxy Smooth Milk 180g
180g · £17.22/kg£0.50 off£3.10£3.60M&M's Peanut Pouch 200g
200g · £17.00/kg£0.55 off£3.40£3.95Snickers Bar Single 40g
40g · £23.75/kg£0.35 off£0.95£1.30Maltesers White Pouch 126g
126g · £26.98/kg£0.55 off£3.40£3.95Milkybar 90g
90g · £20.56/kg£0.30 off£1.85£2.15
Fruit Juice & Smoothies
Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack
200ml · £10.25/L£1.35 off£2.05£3.40
Water, Soft Drinks, Mixers
Coca-Cola 330ml 12 pack
12pk · £0.83 each£2 off£9.90£11.90Red Bull 473ml 4 pack
473ml · £21.14/L£1.50 off£10.00£11.50Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack
200ml · £10.25/L£1.35 off£2.05£3.40Volvic Touch of Summer Fruits 1.5 litre
1L · £1.40/L£0.60 off£1.40£2.00Lucozade Sport Raspberry 500ml 4 pack
500ml · £7.30/L£1.50 off£3.65£5.15Coca-Cola Zero Sugar 330ml 8 pack
330ml · £15.61/L£1.75 off£5.15£6.90Lucozade Energy Orange 380ml 4 pack
380ml · £7.89/L£1 off£3.00£4.00Dr Pepper Zero Sugar Cherry Crush 2 litre
2L · £1.48/L2 for £5£2.95Dr Pepper 2 litre
2L · £1.38/L2 for £5£2.75Fanta Orange 2 litre
2L · £1.38/L2 for £5£2.75Volvic Touch of Lemon & Lime 1.5 litre
1L · £1.40/L£0.60 off£1.40£2.00Lucozade Sport Orange 500ml 4 pack
500ml · £7.30/L£1.50 off£3.65£5.15Coca-Cola Zero Sugar Cherry 2 litre
2L · £1.43/L2 for £5£2.85Coca-Cola Zero Sugar 2 litre
2L · £1.33/L2 for £5£2.65Diet Coke Cherry 2 litre
2L · £1.33/L2 for £5£2.65Monster Energy Ultra Vice Guava 500ml
1pk · £2.35 each2 for £4£2.35Monster Energy Zero Sugar 500ml
500ml · £4.40/L2 for £4£2.20Monster Energy Ultra Fantasy Ruby Red 500ml
500ml · £4.40/L2 for £4£2.20Volvic Touch of Strawberry 1.5 litre
1L · £1.40/L£0.60 off£1.40£2.00Diet Coke 2 litre
2L · £1.33/L2 for £5£2.65Fanta Fruit Twist 2 litre
2L · £1.38/L2 for £5£2.75Fanta Zero Sugar Orange 2 litre
2L · £1.38/L2 for £5£2.75Monster Energy Zero Sugar Lando Norris 500ml
500ml · £4.40/L2 for £4£2.20Monster Energy Zero Sugar Full Throttle 500ml
500ml · £4.40/L2 for £4£2.20Monster Energy Ultra Peachy Keen 500ml
500ml · £4.40/L2 for £4£2.20Fanta Zero Sugar Fruit Twist 2 litre
2L · £1.38/L2 for £5£2.75Monster Energy Ultra Rosa 500ml
500ml · £4.40/L2 for £4£2.20Monster Energy Ultra Fiesta Mango 500ml
500ml · £4.40/L2 for £4£2.20Monster Energy Ultra 500ml
500ml · £4.40/L2 for £4£2.20
Beer & Cider
Corona 330ml 12 pack
330ml · £53.94/L£3 off£17.80£20.80Kopparberg Sweet Vintage Pear 500ml
500ml · £8.50/L3 for £9£4.25Inch's Reserve Apple Cider 500ml
500ml · £8.50/L3 for £9£4.25Kopparberg Strawberry & Lime 500ml
500ml · £8.50/L3 for £9£4.25Beavertown Neck Oil 330ml 4 pack
330ml · £26.82/L£1.25 off£8.85£10.10Cruzcampo Orange 440ml 4 pack
440ml · £14.32/L£1.50 off£6.30£7.80Peroni Nastro Azzurro 0.0% 330ml 4 pack
330ml · £14.39/L£1.50 off£4.75£6.25Carlsberg Pilsner 440ml 18 pack
440ml · £34.20/L£2.50 off£15.05£17.55Kopparberg Mixed Fruit 500ml
500ml · £8.50/L3 for £9£4.25Aspall Suffolk Premier Cru Cyder 500ml
500ml · £8.50/L3 for £9£4.25Kopparberg Crisp Apple 500ml
1pk · £4.25 each3 for £9£4.251664 Biere 440ml 10 pack
440ml · £30.91/L£2 off£13.60£15.60Kopparberg Sweet Apple Vintage 500ml
1pk · £4.25 each3 for £9£4.25Old Crafty Hen 500ml
500ml · £7.20/L3 for £9£3.60Newcastle Brown Ale 550ml
550ml · £6.55/L3 for £9£3.60Peroni Nastro Azzurro 440ml 4 pack
440ml · £18.98/L£2 off£8.35£10.35McEwan's Champion 500ml
500ml · £7.20/L3 for £9£3.60Theakston Old Peculier 500ml
500ml · £7.20/L3 for £9£3.60Shipyard American Session Pale Ale 500ml
1pk · £3.60 each3 for £9£3.60Westons Vintage Cider 500ml
500ml · £8.50/L2 for £5.50£4.25Westons British Vintage Cider 500ml
500ml · £8.50/L2 for £5.50£4.25Carlsberg Pilsner 440ml 10 pack
440ml · £26.82/L£2 off£11.80£13.80Thatchers Juicy Apple Cider 440ml 4 pack
440ml · £13.98/L£1 off£6.15£7.15Stella Artois 440ml 10 pack
440ml · £28.86/L£2 off£12.70£14.70Thatchers Gold 440ml 4 pack
440ml · £13.98/L£1 off£6.15£7.15Budweiser 440ml 10 pack
440ml · £28.98/L£2 off£12.75£14.75Modelo Especial 355ml 4 pack
355ml · £22.54/L£1.95 off£8.00£9.95Tyskie 500ml 4 pack
500ml · £13.90/L£1.50 off£6.95£8.45Angelo Poretti 440ml 4 pack
440ml · £15.80/L£1.50 off£6.95£8.451664 Biere 568ml 4 pack
568ml · £12.76/L£1.50 off£7.25£8.75Corona 440ml 4 pack
440ml · £17.16/L£1.25 off£7.55£8.80Mythos 660ml
660ml · £6.44/L3 for £9£4.25Modelo Especial 620ml
620ml · £6.85/L3 for £9£4.25Cobra 620ml
620ml · £6.29/L3 for £9£3.90Birra Moretti Sale Di Mare 660ml
660ml · £5.91/L3 for £9£3.90Tyskie 650ml
650ml · £6.00/L3 for £9£3.90Stella Artois 660ml
660ml · £5.91/L3 for £9£3.90Corona 620ml
620ml · £6.29/L3 for £9£3.90Stella Artois Unfiltered 620ml
620ml · £6.29/L3 for £9£3.90San Miguel 620ml
620ml · £6.29/L3 for £9£3.90Budweiser 660ml
660ml · £5.91/L3 for £9£3.90Staropramen 660ml
660ml · £5.91/L3 for £9£3.90Madri Excepcional 660ml
660ml · £5.91/L3 for £9£3.90Birra Moretti 660ml
660ml · £5.91/L3 for £9£3.90Heineken 650ml
650ml · £6.00/L3 for £9£3.90Peroni Nastro Azzurro 620ml
620ml · £6.29/L3 for £9£3.90Asahi 620ml
620ml · £6.29/L3 for £9£3.90Estrella Damm 660ml
660ml · £5.91/L3 for £9£3.90Cruzcampo 660ml
660ml · £5.91/L3 for £9£3.90Old Empire IPA 500ml
500ml · £7.20/L3 for £9£3.60View all (56)
Wine & Sparkling
Isla Negra Seashore Merlot 75cl
75cl · £12.07/L2 for £14£9.05Isla Negra Seashore Rose 75cl
75cl · £12.07/L2 for £14£9.05Mud House Marlborough Sauvignon Blanc 75cl
75cl · £15.40/L£2.50 off£11.55£14.05Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl
75cl · £13.60/L£2 off£10.20£12.20Campo Viejo Rioja Tempranillo 75cl
75cl · £16.40/L£3 off£12.30£15.30Casillero Del Diablo Rose 75cl
75cl · £13.60/L£2 off£10.20£12.20Wolf Blass Yellow Label Chardonnay 75cl
75cl · £14.93/L£1.50 off£11.20£12.70Diablo Velvet Merlot 75cl
75cl · £15.73/L£2.25 off£11.80£14.05Echo Falls White Zinfandel 75cl
75cl · £10.60/L£1.75 off£7.95£9.70Hardys VR Sauvignon Blanc 75cl
75cl · £12.53/L2 for £14£9.40Trivento Reserve Malbec 75cl
75cl · £14.00/L£2 off£10.50£12.50Most Wanted Sauvignon Blanc Rose 75cl
75cl · £12.60/L£1.50 off£9.45£10.95Barefoot Pinot Grigio 75cl
75cl · £13.73/L£1.25 off£10.30£11.55Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl
75cl · £13.60/L£2 off£10.20£12.20Hardys VR Rose 75cl
75cl · £12.53/L2 for £14£9.40La Vieille Ferme White 75cl
75cl · £14.60/L£1.25 off£10.95£12.20Wolf Blass Yellow Label Cabernet Sauvignon 75cl
75cl · £14.93/L£1.50 off£11.20£12.70La Vieille Ferme Rose 75cl
75cl · £14.60/L£1.25 off£10.95£12.20Yellow Tail Jammy White Roo 75cl
75cl · £13.73/L£1.25 off£10.30£11.55Barefoot Malbec 75cl
75cl · £13.40/L£1.50 off£10.05£11.55Yellow Tail Jammy Rose Roo 75cl
1pk · £8.90 each£1.10 off£8.90£10.00Yellow Tail Pinot Grigio 75cl
75cl · £13.73/L£1.25 off£10.30£11.55Yellow Tail Merlot 75cl
75cl · £12.80/L£1.50 off£9.60£11.10Echo Falls Fruit Fusion Summer Berries 75cl
75cl · £9.07/L£1 off£6.80£7.80Hardys VR Cabernet Sauvignon 75cl
75cl · £12.53/L2 for £14£9.40La Vieille Ferme Red 75cl
75cl · £13.93/L£1.25 off£10.45£11.70Yellow Tail Jammy Red Roo 75cl
75cl · £13.13/L£1.25 off£9.85£11.10
Spirits & Premixed Drinks
Absolut Vodka 70cl
70cl · £38.21/L£4.50 off£26.75£31.2519 Crimes Rose 187ml
187ml · £18.45/L2 for £6£3.4519 Crimes Chard 187ml
187ml · £18.45/L2 for £6£3.45Captain Morgan & Pepsi Max 250ml
250ml · £13.00/L2 for £6£3.25Whitley Neill Rhubarb & Ginger Gin 70cl
70cl · £40.43/L£8.20 off£28.30£36.50Bell's Whisky 1 litre
1L · £29.25/L£4.50 off£29.25£33.75Three Barrels Brandy 70cl
70cl · £37.14/L£4 off£26.00£30.00Sourz Apple 70cl
70cl · £19.64/L£2.50 off£13.75£16.25Sierra Tequila Blanco 35cl
35cl · £47.86/L£2 off£16.75£18.75Smirnoff Vodka 1 litre
1L · £28.50/L£4 off£28.50£32.50Funkin Strawberry Daiquiri 200ml
200ml · £16.25/L2 for £6£3.25Smirnoff Raspberry Crush & Lemonade 250ml
250ml · £13.00/L2 for £6£3.25Gordon's Premium Pink Gin & Tonic 250ml
250ml · £13.00/L2 for £6£3.25Gordon's Premium Pink Gin 1 litre
1L · £31.65/L£4 off£31.65£35.65Grant's Whisky 35cl
35cl · £33.57/L£1.75 off£11.75£13.50Gordon's Gin & Tonic 250ml
250ml · £13.00/L2 for £6£3.25Gordon's Gin & Diet Tonic 250ml
250ml · £13.00/L2 for £6£3.25Smirnoff & Diet Cola 250ml
250ml · £13.00/L2 for £6£3.25Gordon's Gin 1 litre
1L · £29.15/L£4 off£29.15£33.15Malibu & Pineapple 250ml
250ml · £13.00/L2 for £6£3.25Absolut Vodka & Sprite 250ml
250ml · £12.60/L2 for £6£3.15Jack Daniel's & Coca-Cola 330ml
330ml · £9.55/L2 for £6£3.15BuzzBallz Espresso Martini 200ml
1pk · £5.00 each2 for £8.50£5.00BuzzBallz Tequila 'Rita 200ml
200ml · £25.00/L2 for £8.50£5.00BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £25.00/L2 for £8.50£5.00BuzzBallz Strawberry 'Rita 200ml
200ml · £25.00/L2 for £8.50£5.00
Cooking Sauces & Ingredients
Sharwood's Butter Chicken Sauce 420g
420g · £5.12/kg£1.05 off£2.15£3.20Ben's Original Sweet & Sour Sauce 450g
450g · £5.09/kg£1.01 off£2.29£3.30Sharwood's Balti Sauce 420g
420g · £5.12/kg£1.05 off£2.15£3.20Sharwood's Korma Sauce 420g
420g · £5.12/kg£1.05 off£2.15£3.20Sharwood's Tikka Masala Sauce 420g
420g · £5.12/kg£1.05 off£2.15£3.20Sharwood's Madras Sauce 420g
420g · £5.12/kg£1.05 off£2.15£3.20
Sugar, Flour, Baking
Betty Crocker Chocolate Fudge Icing 400g
400g · £7.13/kg£1 off£2.85£3.85
Rice, Pasta, Pulses, Noodles
Pot Noodle King Sticky Rib 114g
114g · £10.09/kg£0.40 off£1.15£1.55Tilda Basmati Rice 500g
500g · £5.70/kg£0.75 off£2.85£3.60Pot Noodle King Bombay Bad Boy 114g
114g · £10.09/kg£0.40 off£1.15£1.55Pot Noodle King Original Curry 114g
114g · £11.40/kg£0.40 off£1.30£1.70Pot Noodle King Beef & Tomato 114g
114g · £11.40/kg£0.40 off£1.30£1.70Pot Noodle King Chicken & Mushroom 114g
114g · £11.40/kg£0.40 off£1.30£1.70Maggi Noodles Chicken 4 pack
59g · £30.51/kg£0.20 off£1.80£2.00Maggi Noodles Curry 4 pack
59g · £30.51/kg£0.20 off£1.80£2.00
Table Sauces & Condiments
Hellmann's Real Mayonnaise 430ml
430ml · £5.35/L£0.95 off£2.30£3.25
Tea, Coffee, Hot Drinks
Nescafe Gold Blend 95g
95g · £46.84/kg£1.05 off£4.45£5.50Yorkshire Gold Tea Bags 80's
80pk · £0.06 each£0.65 off£5.05£5.70
Cereal & Cereal Bars
Kellogg's Coco Pops 420g
1pk · £2.70 each£1.30 off£2.70£4.00Weetabix 24's
24pk · £0.15 each£1 off£3.60£4.60Nestle Cheerios Multigrain 390g
390g · £7.69/kg£1 off£3.00£4.00Nestle Shreddies The Frosted One 500g
500g · £6.70/kg£1.25 off£3.35£4.60Kellogg's Crunchy Nut Granola Fruit & Nut 380g
380g · £8.95/kg£0.95 off£3.40£4.35Weetos Chocolatey Hoops 420g
420g · £7.86/kg£1.05 off£3.30£4.35Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £7.39/kg£0.90 off£3.40£4.30
Jams, Honey, Spreads
Cadbury Milk Chocolate Spread 400g
400g · £9.25/kg£1.45 off£3.70£5.15
Baby
Pampers Sensitive Baby Wipes 4 pack
4pk · £1.06 each£1.50 off£4.25£5.75
Laundry, Cleaning, Household
Andrex Complete Clean Toilet Tissue 9 roll
9pk · £0.79 each£1.30 off£7.15£8.45Ariel Gel Original 26 wash
858ml · £9.50/L£2 off£8.15£10.15Dettol Cleansing Surface Wipes 72's
72pk · £0.05 each£1.25 off£3.40£4.65Regina XXL Absorb Kitchen Roll 1 roll
1pk · £3.00 each£1.75 off£3.00£4.75Energizer Max AA 8 pack
8pk · £1.02 each2 for £11£8.15Lenor Gold Orchid 29 wash
1pk · £3.65 each£0.75 off£3.65£4.40Kleenex Original Tissues
1pk · £1.95 each£0.75 off£1.95£2.70Febreze Cotton Fresh 385ml
385ml · £9.22/L£0.50 off£3.55£4.05Andrex Ultimate Quilts Toilet Tissue 4 roll
4pk · £1.04 each£0.90 off£4.15£5.05Ariel Liquid Original 36 wash
1.12L · £7.89/L£2 off£8.80£10.80Energizer Max Plus AA 4 pack
4pk · £1.75 each2 for £9£7.00Daz Powder Whites & Colours 44 wash
2kg · £3.80/kg£1.50 off£7.60£9.10Surf Liquid Tropical Lily 24 wash
648ml · £7.56/L£1.45 off£4.90£6.35Persil Non Bio 4 in 1 Capsules 25 wash
1pk · £7.80 each£1 off£7.80£8.80Bold Pods Lavender & Camomile 15 wash
15pk · £0.38 each£1 off£5.75£6.75Ariel 4in1 Pods Original 22 wash
22pk · £0.32 each£1 off£7.10£8.10
Pet
Whiskas Fish Favourites in Jelly 85g 12 pack
85g · £81.76/kg2 for £11.50£6.95Pedigree Mixed Selection in Jelly 100g 12 pack
100g · £65.00/kg2 for £11£6.50Pedigree Mixed Selection in Gravy 100g 12 pack
100g · £65.00/kg2 for £11£6.50Pedigree Dentastix Medium 5's
5pk · £0.43 each2 for £3.60£2.15Go-Cat Adult Duck & Chicken 750g
750g · £4.60/kg£0.70 off£3.45£4.15Felix AGAIL Meaty Selection in Jelly 85g 12 pack
85g · £64.71/kg£1 off£5.50£6.50Cesar Chicken & Turkey 150g
150g · £12.00/kg2 for £3£1.80Sheba F&Fine Mixed Selection in Gravy 50g 6 pack
50g · £52.00/kg£0.50 off£2.60£3.10Sheba F&Fine Poultry Selection in Gravy 50g 6 pack
50g · £52.00/kg£0.50 off£2.60£3.10
Beauty & Toiletries
Oral-B Pro Expert Toothpaste Clean Mint 75ml
75ml · £48.00/L£1.85 off£3.60£5.45Gillette Sensor3 Men’s Razors 4's
4pk · £1.18 each£2.14 off£4.71£6.85Kleenex Original Tissues
1pk · £1.95 each£0.75 off£1.95£2.70
Health Care
Anadin Extra Caplets 16's
16pk · £0.14 each£1 off£2.30£3.30RestrictedBeechams Max Strength All In One Capsules 16's
16pk · £0.29 each£2.75 off£4.70£7.45RestrictedPhizz Daily 3-in-1 Orange 10 tablets
1pk · £4.50 each£1 off£4.50£5.50