Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Natural Yoghurts

  • Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G

    450g · £10.78/kg
    £4.85
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg

    1kg · £2.05/kg
    £2.05
  • Tesco Finest Greek Yogurt 500G

    500g · £6.20/kg
    £3.10
  • Tesco Natural Yogurt 500G

    500g · £2.90/kg
    £1.45
  • Tesco Lactose Free Greek Yogurt 400G

    400g · £5.25/kg
    £2.10
  • Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • St Helen's Farm Natural Goats Milk Yogurt 450G

    450g · £7.67/kg
    £3.45
    £2.80 Clubcard (£6.22/kg)
  • Tesco 0% Fat Natural Yogurt 500G

    500g · £2.90/kg
    £1.45
  • Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 1Kg

    1kg · £2.05/kg
    £2.05
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 950G

    950g · £5.05/kg
    £4.80
    £3.25 Clubcard (£3.42/kg)
  • Yeo Valley Natural Greek Style Yogurt 450G

    450g · £7.56/kg
    £3.40
  • Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G

    450g · £10.78/kg
    £4.85
  • Tesco Greek Style Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Creamfields Low Fat Natural Yogurt 500G

    500g · £1.60/kg
    £0.80
  • Tesco Greek Style Yogurt 4 X 100G

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Onken Set Natural Yogurt 1kg

    1kg · £3.65/kg
    £3.65
  • Onken Set Natural Yogurt 450g

    450g · £6.22/kg
    £2.80
  • Onken Natural Biopot Yogurt 1kg

    1kg · £3.65/kg
    £3.65

Flavoured Yoghurts

  • Lindahls Protein Pudding Chocolate 140G

    140g · £12.86/kg
    £1.80
  • Muller X MYProtein Mixers Cookies & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g

    140g · £16.43/kg
    £2.30
  • Muller X MYProtein Mixers Strawberries & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g

    140g · £16.43/kg
    £2.30
  • Arla Protein Yogurt - Passionfruit & Papaya 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Arla Protein Yogurt - Strawberry 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Arla Protein Yogurt - Raspberry 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Arla Protein Blueberry Yogurt 200G

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Graham's Skyr Passion Fruit Mango Papaya Yogurt 150G

    150g · £7.33/kg
    £1.10
  • GetPro 18g Chocolate & Hazelnut High Protein Pudding 180g

    18g · £147.22/kg
    £2.65
  • Muller X MYProtein CRUNCH Vanilla Yogurt (with protein chocolate balls) 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £2.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Arla Protein Strawberry Yogurt Pouch 200g

    200g · £8.75/kg
    £1.75
  • Lindahls Kvarg - Raspberry 150g

    150g · £11.67/kg
    £1.75
  • MULLER X MY PROTEIN Mousse Chocolate Flavour 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • graham's THE family DAIRY Protein 25g Mango Passionfruit & Papaya Pouch 200G

    200g · £10.25/kg
    £2.05
  • GetPRO Strawberry High Protein Yoghurt 160g

    160g · £10.94/kg
    £1.75
  • Lindahls Kvarg Stracciatella Pot 150G

    150g · £11.67/kg
    £1.75
  • Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Muller Corner Strawberry Yogurt with White Chocolate Shortcake Balls 124g

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Muller Corner Vanilla Chocolate Yogurt 124g

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Muller Corner Originals Yogurts - Mississippi Mud Pie Inspired 4 x 124g

    4pk · £29.44/kg
    £3.65
  • Muller Bliss Whipped Greek Style Salted Caramel Cheesecake Yogurts 4x100g

    4pk · £38.50/kg
    £3.85
  • Muller Light Greek Style Lemon Yogurt 4X115g

    4pk · £27.83/kg
    £3.20
  • Arla Skyr Icelandic Style Yogurt - Vanilla 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
  • Tesco Finest Lemon Curd Yogurt 150G

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • Tesco Finest Roasted Hazelnut Yogurt 150G

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • Muller Bliss Whipped Greek Style Yogurt Lemon Meringue Pie 4 x 100g

    4pk · £38.50/kg
    £3.85
  • Muller Corner Vanilla Chocolate Balls Grab Pot Yogurt 143g

    143g · £10.14/kg
    £1.45
  • The Collective Gourmet Raspberry Greek Style Yogurt 425G

    425g · £8.82/kg
    £3.75
    £2.50 Clubcard (£5.88/kg)
  • Arla Protein on the go Strawberry yogurt 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Tesco Toffee Apple Bircher Muesli 180g

    180g · £15.56/kg
    £2.80
  • Graham's The Family Dairy Protein 25G Strawberry Pack 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • CREAMFIELDS BERRY MEDLEY LOW FAT YOGURT 6X125G

    6pk · £10.80/kg
    £1.35
  • FAGE Total 0% Fat Greek Yoghurt with Strawberry 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Ski Smooth Strawberry & Raspberry Yogurt 4X120g

    4pk · £17.50/kg
    £2.10
  • Tesco Greek Style Yogurt with Honey 450g

    450g · £4.67/kg
    £2.10
  • Tesco Finest Strawberry Yogurt 150G

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • Yeo Valley Honey Greek Style Yogurt 4 X100g

    4pk · £39.00/kg
    £3.90
  • Muller Light Fat Free Mango Psn/Fruit Peach Yogurt 6X140g

    6pk · £38.21/kg
    £5.35
  • Muller Light Greek Style Strawberry Yogurt 4X115g

    4pk · £27.83/kg
    £3.20
  • Activia Rhubarb & Mixed Fruit Low Fat Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g

    920g · £6.09/kg
    £5.60
  • Onken Naked Strawberry Yogurt Pouch 110G

    110g · £16.36/kg
    £1.80
  • Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    440g · £6.70/kg
    £2.95
  • Activia Fusions Blueberry Acai Gut Health Yoghurt Multipack 4x120g

    4pk · £32.08/kg
    £3.85
  • Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    460g · £6.41/kg
    £2.95
  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Light & Free Cherry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    460g · £7.07/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£5.65/kg)
  • Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    4pk · £28.26/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£22.61/kg)
  • View all (76)

Kids Yoghurts

  • Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g

    6pk · £39.19/kg
    £1.45
  • Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g

    9pk · £82.43/kg
    £3.05
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Small Pots 6 x 47g

    47g · £53.19/kg
    £2.50
  • Munch Bunch Double Up Strawberry Raspberry Kids Yoghurt Pots 4x85g

    4pk · £25.88/kg
    £2.20
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £25.88/kg
    £2.20
  • Yollies Strawberry Yogurt 4 X25g

    4pk · £86.00/kg
    £2.15
  • Petits Filous Strawberry Drinking Yogurt 4 x 100g

    4pk · £31.00/kg
    £3.10
  • The Collective Suckies Peach Apricot Yogurt 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • Creamfields Apricot Strawberry Raspberry Fromage Frais 12 X 50G

    12pk · £22.00/kg
    £1.10

Yoghurt Drinks

  • Yakult Original 8 X 65Ml

    8pk · £0.64 each
    £5.15
  • Tesco Cholesterol Reducing Blueberry Yogurt Drink 6 X100g

    600g · £6.83/kg
    £4.10
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
    £1.40 Clubcard
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 1 Litre

    £4.40
  • Yop Raspberry Flavour Yogurt Drink 825g

    825g · £2.97/kg
    £2.45
  • Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Blueberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g

    8pk · £48.50/kg
    £4.85
  • Yeo Valley Kefir Yogurt Mango & Passion Fruit 350G

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Tesco Cholesterol Lowering Peach & Apricot Yogurt Drinks 6 x 100g

    600g · £6.83/kg
    £4.10
  • Benecol Raspberry No Added Sugar 6 x 67.5g

    6pk · £86.57/kg
    £5.80
    2 for £7.50 Clubcard
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml

    £2.90
  • Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml

    £2.90
  • Actimel Raspberry Fat Free Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g

    800g · £6.06/kg
    £4.85
  • Yakult Balance 8 X 65Ml

    8pk · £0.64 each
    £5.15
  • View Meat, Poultry, Fish

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo