Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Sainsbury's Supermarket - Holborn

Allergens and info

2.80 mi

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Earn with Nectar

    Earn points on your order. Link or sign up now.

  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (267)

  • 0

    Coca-Cola Zero sugar 8 x 330ml

    2.64L · £1.42/L

    £2 off

    £3.75

    £5.75

  • 0

    Cravendale Semi Skimmed 1L

    1L · £1.40/L

    £0.60 off

    £1.40

    £2.00

  • 0

    Sainsbury's Easy Peelers, Taste the Difference 600g

    600g · £3.38/kg

    25% off

    £2.03

    £2.70

  • 0

    Lu Le Petit Chocolat Chocolate Topped Biscuits 100g

    100g · £12.50/kg

    £1.25 off

    £1.25

    £2.50

  • 0

    Sainsbury's British Diced Chicken Breast 400g

    400g · £13.38/kg

    3 for £12

    £5.35

  • 0

    Sainsbury's ASC Scottish Mild Smoked Salmon 100g (Ready to Eat)

    100g · £53.00/kg

    3 for £12

    £5.30

  • 0

    Sainsbury's British 7% Fat Turkey Mince 500g

    500g · £9.30/kg

    3 for £12

    £4.65

  • 0

    Sainsbury's Vittoria Cherry Vine Tomatoes, Taste the Difference 250g

    250g · £8.40/kg

    25% off

    £2.10

    £2.80

  • 0

    Highland Spring Eco Bottle Still Spring Water 1.5 Litre

    1.5L · £0.67/L

    £0.30 off

    £1.00

    £1.30

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 2L Bottle

    2L · £0.88/L

    £1 off

    £1.75

    £2.75

  • 0

    Sainsbury's Breaded MSC Cod Fillets x2 300g

    300g · £14.17/kg

    3 for £12

    £4.25

  • 0

    Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g

    150g · £12.33/kg

    £0.90 off

    £1.85

    £2.75

  • 0

    Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 10 x 440ml

    10pk · £2.27/L

    £3.50 off

    £10.00

    £13.50

  • 0

    M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg

    £1.70 off

    £2.70

    £4.40

  • 0

    Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g

    400g · £8.13/kg

    £1.75 off

    £3.25

    £5.00

  • 0

    Sainsbury's Baby Leaf Spinach 200g

    200g · £7.00/kg

    £0.40 off

    £1.40

    £1.80

  • 0

    Sainsbury's Freshly Squeezed Orange Juice with Bits, Taste the Difference 1L

    1L · £2.81/L

    25% off

    £2.81

    £3.75

  • 0

    SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £11.67/kg

    £1 off

    £1.75

    £2.75

  • 0

    Diet Coke Cola 2L Bottle

    2L · £0.88/L

    £1 off

    £1.75

    £2.75

  • 0

    Pringles Texas BBQ Sauce 200g

    200g · £10.00/kg

    £1.30 off

    £2.00

    £3.30

  • View all (267)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Sainsbury's 5 Fairtrade Bananas

    5pk · £0.27 each
    £1.35
  • Sainsbury's Blueberries 300g

    300g · £11.67/kg
    £3.50
  • Higgidy 6 Cypriot Halloumi & Hot Honey Rolls 160g

    160g · £29.06/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Strawberries 400g

    400g · £9.68/kg
    £3.87
  • Sainsbury's Pink Lady Apples

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Sainsbury's British or Irish 21 Day Matured Extra Lean Beef Roasting Joint 500g

    500g · £25.00/kg
    £12.50
  • Yeo Valley Organic Natural Live Smooth & Creamy Yogurt 450g

    450g · £5.89/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Easy Peelers, Taste the Difference 600g

    600g · £3.38/kg
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's 30 Days Matured British Beef Thin Cut Sirloin Steak, Taste the Difference 155g

    155g · £48.39/kg
    £7.50
  • Sainsbury's Blueberries 150g

    150g · £17.00/kg
    £2.55
  • Sainsbury's Blackberries 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
  • Sainsbury's Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
  • Sainsbury's Italian Style Salad 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Higgidy Cheddar & Caramelised Onion Chutney Rolls 160g

    160g · £16.88/kg
    £1.05 off
    £2.70£3.75
  • Sainsbury's Strawberries 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Mango 250g

    250g · £13.80/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Sourdough Medium Sliced White Bread, Taste the Difference 400g

    400g · £6.50/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Chicken Chow Mein 400g

    400g · £12.25/kg
    £4.90
  • Sainsbury's 3 Roast Beef Slices 85g

    85g · £34.71/kg
    £2.95
  • Galbani Maxi Mozzarella 250g

    385g · £9.74/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Mango 450g

    450g · £12.56/kg
    £5.65
  • Yoplait Petits Filous Raspberry & Strawberry Fromage Frais Big Pots 4 x 100g

    4pk · £1.38/kg
    £2.20
  • Sainsbury's British Diced Chicken Breast 400g

    400g · £13.38/kg
    3 for £12
    £5.35
  • Sainsbury's 2 Boneless Scottish Salmon Fillets 240g

    240g · £25.83/kg
    £6.20
  • Sainsbury's 30 Days Matured British Beef Thick Cut Ribeye Steak, Taste the Difference 400g

    400g · £44.50/kg
    £17.80
  • Sainsbury's Steam Cooked British Skinless Chicken Breast Fillets 220g

    220g · £25.45/kg
    £5.60
  • Sainsbury's Red Seedless Grapes

    500g · £5.50/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £3.50/kg
    £1.75
  • Sainsbury's Free Range Egg Pot 90g

    90g · £19.44/kg
    £1.75
  • Sainsbury's Baby Cucumbers

    200g · £6.50/kg
    £1.30
  • Sainsbury's White Seedless Grapes

    500g · £5.50/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Firecracker Chicken Breast Mini Fillets 305g

    305g · £12.62/kg
    £3.85
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g (120g)

    6pk · £27.08/kg
    £3.25
  • Sainsbury's 12 Medium British Free Range Eggs

    12pk · £0.27 each
    £3.25
  • Sainsbury's Sweet Peppers

    3pk · £0.77 each
    £2.30
  • Sainsbury's ASC Scottish Mild Smoked Salmon 100g (Ready to Eat)

    100g · £53.00/kg
    3 for £12
    £5.30

Save with Nectar Prices

  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
    £1.75 Nectar Price (£0.29 each)
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.00 Nectar Price (£0.25 each)
  • Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g

    130g · £19.23/kg
    £2.50
    £1.35 Nectar Price (£10.38/kg)
  • Maltesers White Chocolate Gift Box 88g

    88g · £36.93/kg
    £3.25
    £1.75 Nectar Price (£19.89/kg)
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 18g Freddo Chocolate Bar

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.50 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £22.56/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£13.85/kg)
  • Dr Pepper 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bars Multipack 4 x 18g

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Maltesers White Chocolate Bag 126g

    126g · £34.92/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£21.43/kg)
  • Dr Pepper Zero 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 19.5g Caramel Freddo Chocolate Bar

    78g · £21.15/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£12.82/kg)
  • Fanta Fruit Twist 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Cadbury Fudge Chocolate Bar Multipack 4 x 22g

    88g · £18.75/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£11.36/kg)

Meal deals

  • Lunch Meal Deal

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £5.50
  • Premium Lunch Meal Deal

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £6.50
  • Taste the Difference Dine in for 2

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £18.00

Grab and Go Snacks

  • Philadelphia Light 165g

    165g · £17.27/kg
    £2.85

Autumn is here

View all (22)
  • Sainsbury's Taste the Difference Cauliflower Cheese 400g

    400g · £9.50/kg
    £3.80
  • Sainsbury's British Baking Potatoes

    4pk · £0.21 each
    £0.85
  • Fox's Fabulous Triple Chocolate Cookies 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Sweetcorn Cobettes x4

    4pk · £0.36 each
    £1.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £10.40/kg
    £1.30
  • Sainsbury's British Asparagus Tips 125g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Nescafé Double Choc Mocha 7 x 20.9g (146.3g)

    7pk · £19.14/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g

    345g · £14.49/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Broccoli & Cauliflower 240g

    240g · £6.88/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Mashed Potato 400g

    400g · £3.38/kg
    £1.35
  • Lu Le Petit Chocolat Chocolate Topped Biscuits 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25 off
    £1.25£2.50
  • Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala & Pilau Rice 403g

    403g · £17.87/kg
    £7.20
  • Horlicks Original Hot Malty Goodness 400g

    400g · £14.25/kg
    £5.70
  • Sainsbury's Beef Casserole with Dumplings 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Beef Lasagne 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50
  • Tassimo L'OR Espresso Latte Macchiato 195.3g

    195.3g · £39.94/kg
    £7.80
  • Sainsbury's Tuna Pasta Bake 400g

    400g · £9.88/kg
    £3.95
  • Propercorn Sweet & Salty Popcorn 30g

    30g · £50.00/kg
    £1.50
  • Charlie Bigham's Lasagne 690g

    690g · £17.61/kg
    £12.15

Why Wait For Christmas?

View all (14)
  • KitKat 2 Finger Gingerbread Flavour Bars 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £15.10/kg
    £2.50
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £18.30/kg
    £9.15
  • Quality Street 550g

    550g · £16.64/kg
    £9.15
  • M&M's Multipack Crispy Chocolate Santa 5 x 29g

    5pk · £23.10/kg
    £3.35
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Cadbury Dairy Milk 100g Winter Wonderland Chocolate Bar

    100g · £22.00/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Milk Chocolate Coins 70g

    70g · £22.14/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g

    110g · £20.91/kg
    £2.30
  • M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g

    4pk · £7.73/kg
    £1.70
  • Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g

    59g · £28.81/kg
    £1.70
  • Sainsbury's 411g Mincemeat

    411g · £5.35/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Classic Panettone 100g

    100g · £19.50/kg
    £1.95
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50

Autumn Flavours

View all (8)
  • Starbucks Limited Edition Pumpkin Spice Latte 4 x 24g (96g)

    4pk · £24.48/kg
    £2.35
  • Sainsbury's Taste the Difference Sweet Potato Coconut & Chilli Soup 600g

    600g · £4.43/kg
    25% off
    £2.66£3.55
  • Califia Farms Limited Edition Oat Pumpkin Spice Barista Blend 1L

    1L · £3.10/L
    £3.10
  • Sainsbury's Taste the Difference Moroccan Style Chicken & Chickpea Soup 600g

    600g · £4.43/kg
    25% off
    £2.66£3.55
  • Yorkshire Provender Roast Chicken and Vegetables 560g

    560g · £5.18/kg
    £0.75 off
    £2.90£3.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Carrot & Honey Roast Parsnip Soup 600g

    600g · £4.25/kg
    25% off
    £2.55£3.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Jamaican Jerk Style Chicken Soup 600g

    600g · £4.25/kg
    25% off
    £2.55£3.40
  • Yorkshire Provender Thai Green Chicken Noodle 560g

    560g · £6.52/kg
    £3.65

Save 25% on Selected Taste The Difference

View all (45)
  • Sainsbury's Easy Peelers, Taste the Difference 600g

    600g · £3.38/kg
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Pave Rolls, Taste the Difference x4 300g

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Baguettes, Taste the Difference x2 250g

    2pk · £0.90 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Vittoria Cherry Vine Tomatoes, Taste the Difference 250g

    250g · £8.40/kg
    25% off
    £2.10£2.80
  • TTD Slmi P'ciutto ham Chorizo Pizza 455g

    455g · £9.80/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • TTD Mozzarella &Cherry Tomato Pizza 484g

    484g · £9.21/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • TTD P'ciutto Mushroom Masc Pizza 480g

    480g · £9.29/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • Sainsbury's Freshly Squeezed Orange Juice with Bits, Taste the Difference 1L

    1L · £2.81/L
    25% off
    £2.81£3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference Blackcurrant Conserve 340g

    340g · £7.62/kg
    25% off
    £2.59£3.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Beef Gravy Granules 200g

    200g · £9.95/kg
    25% off
    £1.99£2.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Chicken Gravy Granules 200g

    200g · £9.95/kg
    25% off
    £1.99£2.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Strawberry Conserve 340g

    340g · £8.06/kg
    25% off
    £2.74£3.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Raspberry Conserve 340g

    340g · £8.06/kg
    25% off
    £2.74£3.65
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 Smoked Air Dried Dry Cured Back Bacon Rashers 220g

    220g · £16.55/kg
    25% off
    £3.64£4.85
  • Sainsbury's Buttermilk Pancakes, Taste the Difference x4

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Sultana Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Sticky Toffee Pudding, Taste the Difference 400g

    400g · £12.85/kg
    25% off
    £5.14£6.85
  • Sainsbury's Taste the Difference Slow Cooked Beef Bourguignon 545g

    545g · £14.94/kg
    25% off
    £8.14£10.85
  • Sainsbury's Taste the Difference Echalion Shallots

    400g · £3.85/kg
    25% off
    £1.54£2.05
  • Sainsbury's British Sweet Spear Carrots, Taste the Difference 450g

    450g · £3.76/kg
    25% off
    £1.69£2.25

Dine In Like You're Dining Out

View all (14)
  • Tilda Wholegrain Basmati Rice 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Sainsbury's British Chicken Breast Fillets 640g

    640g · £9.06/kg
    £5.80
  • The Spice Tailor Thai Red Curry 275g

    275g · £18.36/kg
    £5.05
  • Tilda Microwave Fragrant Jasmine Rice 250g

    250g · £5.00/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Large King Prawns 150g

    150g · £25.00/kg
    £3.75
  • Sainsbury's British 2 Chicken Breast Fillets 320g

    320g · £10.78/kg
    £3.45
  • Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classics 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Tilda Classics Sticky Rice 250g

    250g · £5.00/kg
    £1.25
  • Sainsbury's SO Organic Super Firm Tofu 300g

    300g · £6.67/kg
    £2.00
  • Tilda Classics White & Wholegrain Basmati Rice Blend 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Sainsbury's Baby Leaf Spinach 100g

    120g · £11.67/kg
    £1.40
  • Sainsbury's British Fresh Chicken Breast Fillets Skinless & Boneless 1kg

    1kg · £8.25/kg
    £8.25
  • The Spice Tailor Thai Green Curry 275g

    275g · £18.36/kg
    £5.05
  • Sainsbury's Young Spinach 260g

    260g · £7.31/kg
    £1.90

Spooky Season

View all (19)
  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    5pk · £0.51 each
    £2.55
  • Sainsbury's Sour Spiders 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Decorated White Chocolate Lollipop 27g

    27g · £46.30/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Salted Bats and Ghosts 100g

    100g · £17.50/kg
    £1.75
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Oreo Spooky Vanilla Flavour 154g

    154g · £10.71/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Monster Islands Original Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Milk Chocolate Popping Candy Eyeballs 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Home Halloween Balloons

    £2.00
  • Sainsbury's Mallow-Ween Marshmallows 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Gruesome Gummies 6 x 11g (66g)

    6pk · £21.21/kg
    £1.40
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.85 each
    £3.40
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.39 each
    £3.15
  • McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • Wotsits Bag of Bones Cheese Corn Puffs Sharing Snacks 120g

    120g · £22.92/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Carving Pumpkin

    1pk · £2.50 each
    £2.50
  • Sainsbury's Home Pack of 16 Halloween Napkins

    £2.00

Meal Deals & Bundles

  • Takeaway Pizza Meal Deal (Serves 4)

    £13.00

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Sainsbury's Supermarket - Holborn

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo