Custard, Cream & Jelly Desserts
Tesco Double Chocolate Sundae Dessert 200G
200g · £12.75/kg£2.55Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Hartley's Strawberry Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Ambrosia Devon Custard 150G
150g · £8.33/kg£1.25Tesco Tiramisu 2 x 85g
170g · £16.47/kg£2.80Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Ambrosia Devon Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Tesco Strawberry Trifles 3 x 135g (405g)
405g · £5.06/kg£2.05
Cheesecakes
Gu Spanish Lemon Cheesecake Dessert (2x85g)
2pk · £57.65/kg£4.90Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g
2pk · £58.33/kg£4.90£3.45 Clubcard (£41.07/kg)
Chilled Desserts
Aero Chocolate Mousse 4 X59g
4pk · £41.53/kg£2.45Ambrosia Rice Pudding 150G
150g · £8.33/kg£1.25Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15
Cakes
Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.00 each£12.00
Crumbles, Pies & Tarts
Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.17 each£1.00Tesco 2 Apple Crumbles 270g
2pk · £25.56/kg£3.45Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05