Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • In Store Prices
    In Store Prices
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Mornings Made Better
    Mornings Made Better
  • Freshers Week
    Freshers Week
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • HiLife Tasty Chicken Treats 10g

    10g · £195.00/kg
    £1.95
  • Webbox Lick-e-Lix with Chicken 5 x 15g (75g)

    5pk · £21.33/kg
    £1.60
  • Scrumbles Krunchies Calming 60g

    60g · £33.33/kg
    £2.00
  • Sainsbury's Treats 10 Deli Sticks 50g

    50g · £30.00/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Treats Snack Pockets with Turkey, Beef and Duck 65g

    65g · £11.54/kg
    £0.75
  • Sainsbury’s Cat Milk 3x200ml

    600ml · £4.42/L
    £2.65
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Chicken Flavour 200g

    200g · £17.75/kg
    £3.55
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Chicken 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Cheese 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Salmon & Tuna Flavour 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • WHISKAS® Dentabites Adult Cat Treats with Chicken 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Webbox Lick-e-Lix with Salmon 5 x 15g (75g)

    5pk · £21.33/kg
    £1.60
  • Webbox Lick-e-Lix with Liver Sausage & Cat Grass 5 x 15g (75g)

    5pk · £21.33/kg
    £1.60
  • WHISKAS® TEMPTATIONS™ Adult Cat Treats with Chicken & Cheese 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • FELIX Goody Bag Original Mix Cat Treats 200g

    200g · £16.50/kg
    £3.30
  • Iams with Fresh Chicken 1+ Years 800g

    800g · £8.31/kg
    £6.65
  • PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g

    800g · £9.38/kg
    £7.50
  • PURINA ONE Chicken Dry Cat Food 800g

    800g · £9.38/kg
    £7.50
  • Scrumbles Complete Dry Food for Adult & Seniors 75% Chicken 750g

    750g · £12.20/kg
    £9.15
  • PURINA ONE Senior 7+ Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £10.00/kg
    £7.50
  • PURINA ONE Kitten Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £10.00/kg
    £7.50
  • WHISKAS Senior 7+ Dry CHICKEN Cat Food 800g

    800g · £5.56/kg
    £4.45
  • GO-CAT Chicken and Duck Dry Cat Food 2kg

    2kg · £3.18/kg
    £6.35
  • WHISKAS 1+ Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.97/kg
    £7.55
  • Sainsbury's Adult Complete Nutrition with Chicken Cat Food 1+ Years 2kg

    2kg · £1.65/kg
    £3.30
  • Iams with Fresh Chicken 7+Years 800g

    800g · £8.19/kg
    £6.55
  • Iams 1+ Years With Ocean Fish 800g

    800g · £8.31/kg
    £6.65
  • GOURMET Nature's Creations Chicken Wet Cat Food 85g

    85g · £16.47/kg
    £1.40
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna and Cod in Gravy 6x50g Pouches

    6pk · £10.00/kg
    £3.00
  • FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • GOURMET Mon Petit Intense Duck, Chicken, Turkey Wet Cat Food 6x50g

    6pk · £11.50/kg
    £3.45
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna & Salmon in Jelly 6x50g Pouches

    6pk · £10.50/kg
    £3.15
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Connoisseur's Collection Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.35/kg
    £7.50
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.12/kg
    £6.20
  • WHISKAS 1+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • WHISKAS 1+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Ocean Delicacies Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.35/kg
    £7.50
  • WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • WHISKAS Senior 7+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • GOURMET Gold Pate Wet Cat Food 8x85g

    8pk · £9.12/kg
    £6.20
  • PURINA ONE Mini Filets in Gravy SENIOR 7+ (Beef, Chicken) Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.19/kg
    £6.25
  • SHEBA Soup Adult Wet Cat Food Pouch with Chicken 4 x 40g

    4pk · £19.69/kg
    £3.15
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • GOURMET Mon Petit Intense Tuna, Salmon, Trout Wet Cat Food 6x50g

    6pk · £11.50/kg
    £3.45
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food with Chicken in Gravy 85g Tray

    85g · £10.59/kg
    £0.90
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken &Turkey Gravy 6x50g Pouches

    6pk · £10.00/kg
    £3.00
  • WHISKAS 1+ DUO Surf & Turf Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • SHEBA® Sauce Collection Adult Wet Cat Food Mixed Selection 8 x 85g Tray

    8pk · £7.94/kg
    £5.40
  • View all (65)

Cat Litter

  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L

    10L · £0.90/L
    £8.95

Dog Food

  • Pooch & Mutt Calm & Relaxed Meaty Treats 120g

    120g · £32.92/kg
    £3.95
  • Good Boy Pawsley & Co. Mega Chewy Chicken with Carrot Stick 100g

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Lily's Kitchen The Best Ever Beef Mini Burgers 70g

    70g · £54.29/kg
    £3.80
  • Lily's Kitchen Chomp-Away Chicken Bites 70g

    70g · £54.29/kg
    £3.80
  • PEDIGREE RODEO Beef Dog Treats 7 Sticks

    7pk · £12.60/kg
    £1.55
  • BONIO Original Dog Biscuits 650g

    650g · £5.00/kg
    £3.25
  • BAKERS Allsorts Dog Treats 98g

    98g · £15.82/kg
    £1.55
  • Good Boy Pawsley & Co. Large Chewy Braid 90g

    90g · £33.33/kg
    £3.00
  • Tails.com Inner Vitality Duck Cold-Pressed Rewards 70g

    70g · £42.86/kg
    £3.00
  • PEDIGREE® TASTY MINIS Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibbles 140g

    140g · £11.07/kg
    £1.55
  • PEDIGREE RODEO Chicken Dog Treats 7 Sticks

    123g · £12.60/kg
    £1.55
  • PEDIGREE SCHMACKOS Multi Mix Dog Treats Beef Poultry Lamb 20 Strips

    20pk · £10.76/kg
    £1.55
  • PEDIGREE MARKIES Biscuits Mini Dog Treats 500g

    500g · £5.70/kg
    £2.85
  • BAKERS Sizzlers Bacon Dog Treats 90g

    90g · £15.56/kg
    £1.40
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Medium Dog Treats 5 Sticks

    5pk · £12.11/kg
    £1.55
  • PEDIGREE JUMBONE Mini Small Dog Treats Beef and Poultry 4 Chews

    4pk · £10.00/kg
    £1.60
  • Misfits Twistos Dog Treats with Beef 105g

    105g · £14.76/kg
    £1.55
  • Scrumbles Salmon Softies 90g

    90g · £31.11/kg
    £2.80
  • Lily's Kitchen Chew Sticks with Beef 120g

    120g · £30.42/kg
    £3.65
  • Forthglade Rewards Natural Soft Bite Treats 90g

    90g · £27.78/kg
    £2.50
  • Bonkers Zoomers Smoky Bacon Flavour 85g

    85g · £21.76/kg
    £1.85
  • Good Boy Pawsley & Co. Mega Chewy Twist with Chicken 70g

    70g · £37.14/kg
    £2.60
  • BAKERS Whirlers Bacon and Cheese Dog Treats 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Sainsbury's 20 Treats Meaty Strips 200g

    200g · £3.00/kg
    £0.60
  • Sainsbury's Treats 8 Deli Sausages 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100g

    100g · £32.00/kg
    £3.20
  • Sainsbury's Oral Care 14 Dental Sticks Medium Dog 360g

    360g · £5.00/kg
    £1.80
  • Sainsbury's Treats 4 Small Log Bones with Chicken 180g

    180g · £4.17/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Oral Care 14 Dental Sticks Small Dog 220g

    220g · £7.27/kg
    £1.60
  • PEDIGREE® Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Jelly 12 x 100g Pouch

    12pk · £5.42/kg
    £6.50
  • Butcher's Succulent Recipes Dog Food Trays 12 x 150g

    12pk · £5.06/kg
    £9.10
  • Forthglade Turkey with a Sweet Potato & Vegetables Complete Meal Adult 1 Yr+ 395g

    395g · £6.58/kg
    £2.60
  • Butcher's Simply Gentle Nourishing Food for Dogs 6 x 390g

    6pk · £3.08/kg
    £7.20
  • Tails.com Inner Vitality 65% Chicken Adult Dogs 1-7 Years 150g

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Tails.com Inner Vitality 51% Chicken with 14% Cod Adult Dog 1-7 Years 150g

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Forthglade Chicken with Butternut Squash & Vegetables Complete Meal Adult 1Yr+ 395g

    395g · £6.58/kg
    £2.60
  • Lily's Kitchen Chicken & Turkey Casserole Adult Wet Dog Food 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
  • Tails.com Inner Vitality 65% Chicken Mature Dogs 7+Years 150g

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Cesar Classic Terrine Wet Dog Food tray Beef & Poultry in Loaf 8 x 150g

    8pk · £6.96/kg
    £8.35
  • PEDIGREE Junior Puppy Wet Dog Food Mixed Selection In Jelly 12 x 100g Pouch

    12pk · £5.42/kg
    £6.50
  • PEDIGREE® Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Gravy 12 x 100g Pouch

    12pk · £5.42/kg
    £6.50
  • Lily's Kitchen Senior Recipe with Turkey, Cranberries & Vegetables 8+ Years 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
  • Tails.com Inner Vitality 65% Chicken Puppy 4-12 Months 150g

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £5.42/kg
    £6.50
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £5.42/kg
    £6.50
  • Cesar Classic Terrine Wet Dog Food tray Chicken & Turkey in Loaf 150g

    150g · £10.67/kg
    £1.60
  • Cesar Country Stew Wet Dog Food tray Poultry,Beef & Lamb in Gravy 8 x 150g

    8pk · £6.96/kg
    £8.35
  • Encore Chicken Selection in Jelly 5 x 100g

    5pk · £16.30/kg
    £8.15
  • CESAR® Fresh Bowl Adult Wet Dog Food with Chicken in Gravy 85g

    85g · £20.00/kg
    £1.70
  • Encore Chicken Breast in Broth 156g

    156g · £16.99/kg
    £2.65
  • View all (74)

Grooming, Healthcare & Accessories

  • Good Boy 50 Clean & Kind Compostable Poo Bags

    50pk · £27.17/kg
    £2.50
  • Petface Degradable Dog Poo Bags x20

    20pk · £0.04 each
    £0.70
  • Sainsbury's Dog Waste Bags x75

    75pk · £0.03 each
    £2.35
  • Petface 30 Training Pads for Puppies

    30pk · £0.20 each
    £6.00
  • Petface Foodie Faces - Latex Apple Dog Toy

    1pk · £2.95 each
    £2.95
  • Petface Tennis Balls 3 Pack

    3pk · £0.75 each
    £2.25

Other Pet Needs

  • Sainsbury's Wild Bird Everyday Seed Mix 1kg

    1kg · £1.90/kg
    £1.90
  • Brambles Floating Swan & Duck Food 400g

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • Aquarian Goldfish Food Flakes 50g

    50g · £86.00/kg
    £4.30
  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo