Skip to:ContentFooter
Deliveroo

One Stop - Chertsey

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping

Offers (223)

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 330ml 8 pack

    330ml · £15.61/L

    £1.75 off

    £5.15

    £6.90

  • 0

    Monster Energy 500ml 4 pack

    500ml · £13.60/L

    £1.25 off

    £6.80

    £8.05

  • 0

    Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg

    £0.50 off

    £1.45

    £1.95

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers 114g

    114g · £17.54/kg

    £1 off

    £2.00

    £3.00

  • 0

    Walkers Monster Munch Giants Pickled Onion 85g

    85g · £21.76/kg

    £0.75 off

    £1.85

    £2.60

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g

    175g · £18.00/kg

    £0.75 off

    £3.15

    £3.90

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg

    £0.65 off

    £1.95

    £2.60

  • 0

    Volvic Touch of Lemon & Lime 1.5 litre

    1L · £1.40/L

    £0.60 off

    £1.40

    £2.00

  • 0

    Peperami Original 5 pack

    5pk · £0.50 each

    £1.20 off

    £2.50

    £3.70

  • 0

    Diet Coke 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk · £0.33 each

    £0.55 off

    £1.30

    £1.85

  • 0

    Monster Energy Pipeline Punch 500ml 4 pack

    500ml · £13.60/L

    £1.25 off

    £6.80

    £8.05

  • 0

    Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg

    £0.65 off

    £1.95

    £2.60

  • 0

    McCoy's Flame Grilled Steak 6 pack

    6pk · £0.36 each

    £0.85 off

    £2.15

    £3.00

  • 0

    Fruit-tella Juicy Chews 135g

    135g · £12.59/kg

    £0.25 off

    £1.70

    £1.95

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack

    4pk · £0.33 each

    £0.55 off

    £1.30

    £1.85

  • 0

    Walkers Sensations Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £15.00/kg

    £0.65 off

    £2.25

    £2.90

  • 0

    Cravendale Whole Milk 2 litre

    2L · £1.58/L

    2 for £4.50

    £3.15

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g · £19.50/kg

    £0.65 off

    £1.95

    £2.60

  • View all (223)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Dairylea Lunchers Ham 'n' Cheese

    65g · £33.85/kg
    £2.20
  • Richmond Thick Pork Sausages 8's

    8pk · £0.41 each
    £3.30
  • Rustlers Quarter Pounder 190g

    190g · £15.79/kg
    £3.00
  • Tesco Macaroni Cheese 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Philadelphia Original 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6's

    192g · £14.06/kg
    £2.70
  • Big & Fresh Eggs 10's

    10pk · £0.39 each
    £3.90
  • Tesco Chicken Breast Fillets 650g

    650g · £7.92/kg
    £5.15
  • Strings & Things Cheestrings 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Tesco Potato Salad 300g

    300g · £5.33/kg
    £1.60
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 pack

    41g · £51.22/kg
    £2.10
  • Tesco 5% Fat Lean Beef Steak Mince 500g

    500g · £12.20/kg
    £6.10
  • Clover 500g

    500g · £6.30/kg
    £3.15
  • Ripe Bananas 5 pack

    5pk · £0.28 each
    £1.40
  • Cathedral City Mature Cheddar 350g

    350g · £10.86/kg
    £1 off
    £3.80£4.80
  • Cadbury Milk Chocolate Sticky Puds 2's

    2pk · £1.28 each
    £2.55
  • Lurpak Spreadable 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50
  • Actimel Strawberry 100g 4 pack

    4pk · £0.50 each
    £1.99
  • Wall's Cheese & Onion Roll 130g

    130g · £12.31/kg
    £1.60
  • Strings & Things Cheestrings 2 pack

    40g · £38.75/kg
    £1.55
  • Warburtons White Toastie 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.75/kg
    £2.25
  • Mr Kipling Golden Syrup Pudding 2's

    2pk · £1.48 each
    £2.95
  • Warburtons Danish White 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Tesco Blueberries 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Deli Kitchen Plain Tortilla Wraps 6's

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • DFE Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Warburtons Half & Half Medium 800g

    800g · £2.31/kg
    £1.85
  • Tesco Selection of Seedless Grapes 500g

    500g · £5.10/kg
    £2.55
  • DFE Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Tesco Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Cathedral City Extra Mature Cheddar 350g

    350g · £13.71/kg
    £4.80
  • Tesco British Sliced Meat Multibuy

    1pk · £5.00 each
    £5.00
  • Ham & Cheddar Sub Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Pork Farms Mini Pork Pies 4's

    4pk · £0.66 each
    £2.65
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Haywood & Padgett Sultana Scones 4's

    4pk · £0.29 each
    £1.15

Meal deals

View all (10)
  • Lunch Meal Deal

    £4.50
  • Treat Bundle (Drink + 2 Snacks + Ice Cream)

    £12.00
  • Tesco Cheese Multibuy

    Selected Lines Only.
    £5.50
  • Monster Cans Multibuy

    £4.00
  • Tesco British Sliced Meat Multibuy

    Tesco brand
    £5.00
  • Coca-Cola 2L Multibuy

    £5.00
  • Cravendale Milk Multibuy

    £4.50
  • Frozen Meal Bundle (1 Main + 2 Sides)

    £7.00
  • Tesco Bacon Multibuy

    £5.00
  • Sausage Multibuy

    £7.50

This Week's Star Buys ⭐

View all (38)
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £8.40/kg
    £0.65 off
    £1.05£1.70
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Oreo Original 154g

    154g · £8.12/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Yorkshire Tea Bags 160's

    160pk · £0.04 each
    £1.75 off
    £5.70£7.45
  • Kenco Millicano 100g

    100g · £59.50/kg
    £3.25 off
    £5.95£9.20
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers 114g

    114g · £17.54/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Dettol Cleansing Surface Wipes 72's

    72pk · £0.05 each
    £1.25 off
    £3.40£4.65
  • Surf Liquid Tropical Lily 24 wash

    648ml · £7.56/L
    £1.45 off
    £4.90£6.35
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g · £10.14/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65

Trick or Treats 🎃🍬

View all (9)
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Kellogg's Squares Marshmallow 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Kellogg's Squares Totally Chocolately 4 pack

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00

Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸

View all (20)
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Birds Eye Chicken Burgers 4's 200g

    200g · £17.25/kg
    £3.45
  • Doritos Mild Salsa Dip 300g

    300g · £10.50/kg
    £3.15
  • Pepsi Max Cherry 2 litre

    2L · £1.18/L
    £2.35
  • Old El Paso Fajita Seasoning Mix 35g

    35g · £48.57/kg
    £1.70
  • Old El Paso Fajita Kit 500g

    500g · £8.80/kg
    £4.40
  • Strings & Things Cheestrings 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Old El Paso Chunky Salsa 238g

    238g · £13.03/kg
    £3.10
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie 465ml

    465ml · £13.87/L
    £6.45
  • Pepsi Max 330ml 8 pack

    330ml · £19.85/L
    £6.55
  • Carte D'Or Salted Caramel 900ml

    900ml · £5.50/L
    £4.95
  • Pringles Paprika 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90
  • Pringles Prawn Cocktail 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90
  • Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml

    465ml · £13.87/L
    £6.45
  • Pepsi 2 litre

    2L · £1.45/L
    £2.90
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90
  • Pringles Salt & Vinegar 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90
  • Ben & Jerry’s Churrifically Churros-y 465ml

    465ml · £13.87/L
    £6.45
  • Pepsi Max Tropical 2 litre

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • Pepsi Max 2 litre

    2L · £1.18/L
    £2.35

Spooky Season Ready 👻🎃

View all (17)
  • Halloween Make Up Kit

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Jumbo Spiders Web

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pumpkin Carving Set

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fake Blood

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Horror Teeth

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Squishy Horror Pumpkins

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Clown Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Candy Bucket

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fright Tape

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Colour Your Own Bag

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Snap Cards

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Boo Crew Doll

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Halloween Devil Zombie Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Window Stickers

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Monster Glow Wands Bracelets

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pirate Skull Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Soft Toy

    1pk · £4.20 each
    £4.20

Dinner Sorted🍴

View all (20)
  • Ristorante Hawaii Pizza 355g

    355g · £11.69/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Chicago Town Subs Cheese & Tomato 2 pack

    125g · £22.00/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Chicago Town Subs Meat Supreme 2 pack

    125g · £22.00/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Chicken Chow Mein 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • One Stop Beef Dinner 400g

    400g · £9.25/kg
    2 for £6
    £3.70
  • One Stop Chicken Dinner 400g

    400g · £9.25/kg
    2 for £6
    £3.70
  • One Stop Beef Lasagne 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £5
    £3.30
  • One Stop Cottage Pie 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • Young's Admiral's Pie 300g

    300g · £10.00/kg
    2 for £5
    £3.00
  • One Stop Sweet&Sour Chicken & EggFried Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • Tesco Macaroni Cheese 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Tesco Beef Lasagne 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Tesco Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Tesco Chicken Korma with Pilau Rice 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g

    320g · £12.97/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £12.39/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Ristorante Funghi Pizza 365g

    365g · £11.37/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Tesco Sweet & Sour Chicken & Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.50/kg
    2 for £7
    £4.60

Essentials For Less 💙

View all (11)
  • Cravendale Whole Milk 2 litre

    2L · £1.58/L
    2 for £4.50
    £3.15
  • Leerdammer Original Cheese Slices 8's

    160g · £20.00/kg
    2 for £5.50
    £3.20
  • Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g

    90g · £30.56/kg
    2 for £5
    £2.75
  • 12 Pork Chipolatas 400g

    400g · £10.88/kg
    2 for £7.50
    £4.35
  • Tesco Mature Cheddar Cheese 220g

    220g · £15.45/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £13.60/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g

    250g · £16.60/kg
    2 for £5.50
    £4.15
  • Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco Corned Beef 110g

    110g · £25.00/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Grated Mozzarella & Cheese Mix 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55

In-store Price Match 🪙✅

View all (21)
  • DFE Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • DFE Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Daz All in 1 Pods 12 wash

    12pk · £0.27 each
    £3.29
  • DFE Frankfurters 12's

    12pk · £0.08 each
    £1.00
  • Mentos Mints 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Mentos Fruits 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Barratt Whamtastics 120g

    120g · £9.58/kg
    £1.15
  • McCain Quick Chips Straight Cut 2 pack

    2pk · £0.85 each
    £1.69
  • Winalot Chicken in Jelly 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • McVitie's Hobnobs Chocolate Oaty Flapjacks 5's

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • Cheetos Twisted Sweet & Spicy Flamin' Hot 30g

    30g · £16.33/kg
    £0.49
  • Cheetos Fiery Jalapeno & Cheese 70g

    70g · £21.29/kg
    £1.49
  • Tropicana Orange Smooth 850ml

    850ml · £3.47/L
    £2.95
  • Space Raiders Beef 30g

    30g · £16.67/kg
    £0.50
  • Takis Fuego 55g

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Doritos Chilli Heatwave 70g

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Walkers Squares Cheese & Onion 72g

    72g · £18.75/kg
    £1.35

Quality You Know And Trust 🍓🥑

View all (21)
  • Tesco Carrots 500g

    500g · £1.00/kg
    £0.50
  • Tesco Gala Apples 6 pack

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g

    125g · £13.60/kg
    £1.70
  • Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Tesco 8 Honey Roast Ham Slices 125g

    125g · £8.80/kg
    £1.10
  • Tesco Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Tesco 5% Fat Lean Beef Steak Mince 500g

    500g · £12.20/kg
    £6.10
  • Tesco Broccoli 375g

    375g · £3.07/kg
    £1.15
  • Tesco White Toastie Thick 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco Blueberries 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Tesco Apple & Strawberries 90g

    90g · £21.11/kg
    £1.90
  • Tesco Greek Style Yogurt 500g

    500g · £3.00/kg
    £1.50
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £13.60/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco Free Range Eggs Medium 6's

    6pk · £0.37 each
    £2.20
  • Tesco Free Range Eggs Large 6's

    6pk · £0.43 each
    £2.55
  • Tesco All-Rounder Potatoes 2kg

    2kg · £0.85/kg
    £1.70
  • Tesco Chicken Breast Fillets 650g

    650g · £7.92/kg
    £5.15

New & Exciting🎉

View all (6)
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Walkers Wotsits Bag of Bones 120g

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Walkers Salt & Pepper Chicken 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • One Stop - Chertsey

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo