- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Tesco Finest King Prawns with Garlic & Paprika 135g
135g · £47.78/kg£6.453 for £10 ClubcardTesco Finest Mediterranean Olive Trio 150g
150g · £31.67/kg£4.753 for £10 ClubcardLOVE CORN Sweet & Salty 115g
115g · £25.22/kg£2.90£2.45 Clubcard (£21.30/kg)Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g
260g · £12.31/kg£3.20£2.80 Clubcard (£10.77/kg)Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70£1.45 Clubcard (£5.80/kg)St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.68 each£4.05£3.60 Clubcard (£0.60 each)Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g
225g · £9.56/kg£2.15£1.60 Clubcard (£7.11/kg)Philadelphia Protein Cottage Cheese 200g
200g · £12.50/kg£2.50£2.10 Clubcard (£10.50/kg)Tesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g
195g · £30.77/kg£6.00£5.75 Clubcard (£29.49/kg)Tesco Finest Mozzarella Pearls & Sicilian Semi-dried Tomatoes 180g
180g · £27.78/kg£5.003 for £10 ClubcardArla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardHeck Chicken Italia Sausages 255G
255g · £12.94/kg£3.30£2.90 Clubcard (£11.37/kg)Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g
165g · £16.67/kg£2.75£1.75 Clubcard (£10.61/kg)£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardTesco Finest Spanish Roasted Red Pepper & Vegetable Tortilla 250g
250g · £19.80/kg£4.953 for £10 ClubcardTesco Finest Garlic & Chilli Greek Halkidiki & Kalamata Olives 145g
145g · £34.14/kg£4.953 for £10 ClubcardPukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco Finest Whipped Feta & Sunblush Tomato Tarts 270g
270g · £22.41/kg£6.053 for £10 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Muller Corner Yogurt Vanilla Chocolate Balls & Banana Chocolate Flakes 4x124g
4pk · £29.44/kg£3.65Tesco Finest Chicken, King Prawn & Chorizo Paella 400g
400g · £15.00/kg£6.00The Gym Kitchen Chicken & Chorizo Meatballs 160g
160g · £28.75/kg£4.60Leerdammer Original Cheese Slices 160g
160g · £19.38/kg£3.10Tesco Mini Turkey Breast Fillets 400G
400g · £18.50/kg£7.40Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45GetPro 20g Chocolate High Protein Mousse 200g
20g · £160.00/kg£3.20Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 90g
90g · £15.56/kg£1.40Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Tesco Cooked & Peeled King Prawns 150G
150g · £29.33/kg£4.40Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardTesco Finest Belgian Chocolate Mousse 100G
100g · £16.00/kg£1.60Kinder Milk Slice Milk And Honey 3 X 28G
3pk · £57.14/kg£1.60Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £13.43/kg£4.70Tesco Finest Mac & Four Cheese 400g
400g · £15.00/kg£6.00Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G
326g · £7.52/kg£2.45£2.10 Clubcard (£6.44/kg)Tesco Finest King Prawns with Garlic & Paprika 135g
135g · £47.78/kg£6.453 for £10 ClubcardTesco Finest Sticky Toffee Pudding Meal Deal 230g
230g · £20.00/kg£4.60Tesco Pomegranate Seeds 80G
80g · £23.75/kg£1.90Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Tesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g
195g · £30.77/kg£6.00£5.75 Clubcard (£29.49/kg)Tesco British Diced Chicken Breast 400G
400g · £12.88/kg£5.15Fage Total 0% Fat Greek Recipe Yogurt 150G
150g · £14.00/kg£2.10MULLER X MY PROTEIN Mousse Chocolate Flavour 200g
200g · £15.00/kg£3.00Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Finest Spanish Style Potatoes with Aioli 250g
250g · £19.80/kg£4.953 for £10 ClubcardPhiladelphia Protein Cottage Cheese 200g
200g · £12.50/kg£2.50£2.10 Clubcard (£10.50/kg)Tesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55Tesco Finest Baby Tomatoes 220G
220g · £11.59/kg£2.55Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Biotiful Dairy Kefir Dairy Drink Mango 250Ml
£1.95Tesco British Beef Rump Steak 255G
255g · £18.43/kg£4.70Lemons 3Pack Express
3pk · £0.65 each£1.95Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Mango & Passion Fruit Pot 250g
250g · £15.60/kg£3.90Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g
400g · £4.13/kg£1.65Arla Protein on the go Strawberry yogurt 200g
200g · £7.50/kg£1.50Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Tesco Sweet Easy Peeler 600G (C)
600g · £2.83/kg£1.70Lindahls Kvarg - Raspberry 150g
150g · £11.67/kg£1.75St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.68 each£4.05£3.60 Clubcard (£0.60 each)Heck Chicken Italia Sausages 255G
255g · £12.94/kg£3.30£2.90 Clubcard (£11.37/kg)Mini Babybel Protein Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £0.53 each£3.20Tesco Finest Avocado Each
1pk · £2.20 each£2.20Tesco Prosciutto Crudo & Salami Platter 120G
120g · £33.33/kg£4.00£3.50 Clubcard (£29.17/kg)Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g
225g · £9.56/kg£2.15£1.60 Clubcard (£7.11/kg)Tesco Finest Dine In Salted Caramel Profiteroles 6pk
124g · £37.50/kg£4.65Tesco Ripe & Ready Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Tesco Spanish Inspired Selection 120G
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Sirloin Steak 227G
227g · £34.36/kg£7.80St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Tesco Finest Spinach Pinenut Pasta 215G
215g · £18.60/kg£4.002 for £6.50 ClubcardTesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g
260g · £12.31/kg£3.20£2.80 Clubcard (£10.77/kg)
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard