- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Childs Farm and Bluey, Moisturiser, Bluey-Berry, 200ml
£6.05£4.35 ClubcardQuaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g
20pk · £175.00/kg£6.30£4.25 Clubcard (£118.06/kg)DREAMIES Creamy Snack Cat Treats with Chicken & Salmon 12pk
12pk · £435.00/kg£4.35£3.70 Clubcard (£370.00/kg)Glade ONE Sense and Spray Holder Sensual Sandalwood & Jasmine 13ml
£8.05£6.05 ClubcardPersil Ultimate Non Bio Ultra Stain Removal Washing Liquid Detergent XXL Mega Pack 58 Washes 1566ml
£14.10£12.20 ClubcardTesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Tesco Steamed Salmon Fillets 180G
180g · £39.72/kg£7.15£6.40 Clubcard (£35.56/kg)Tesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)Whitby Seafoods Jumbo Scampi 200g
200g · £31.50/kg£6.30£4.80 Clubcard (£24.00/kg)Quorn Vegan Chicken Free Slices 100G
100g · £34.00/kg£3.40£3.00 Clubcard (£30.00/kg)Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5X22.5G
5pk · £140.91/kg£3.10£1.95 Clubcard (£88.64/kg)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G
400g · £10.50/kg£4.20£3.50 Clubcard (£8.75/kg)Mission Mini Wheat & White Tortilla Wraps 6 Pack
6pk · £50.00/kg£1.55£1.35 Clubcard (£43.55/kg)Comfort Pure Heaven Scent Fabric Conditioner 45 Washes 675ml
£5.20£4.60 ClubcardPersil Wonder Wash Odour Defy Laundry Detergent 55 Washes 1485ml
£13.25£10.25 ClubcardTesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Mission Carb Balance Original Tortillas 4 wraps 200g
4pk · £48.00/kg£2.40£2.05 Clubcard (£41.00/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Bonne Maman Rhubarb Yoghurt 4x115g
4pk · £31.74/kg£3.65Muller Corner Originals Apple Crumble Yogurts 4x124g
4pk · £29.44/kg£3.65Lasagne Al Forno 700g
700g · £11.93/kg£8.35MINECRAFT Celebration Cake
1pk · £15.00 each£15.00Tesco Chicken Korma & Chicken Tikka 1.096kg
1.1kg · £9.72/kg£10.65Vivera Plant Salmon Style Fillets 2X100g
200g · £20.75/kg£4.15Tesco Finest Tuscan Sausage Orecchiette 750g
750g · £14.00/kg£10.50Juicy Marbles 2 Thick-Cut Fillet Plant Based Steaks 226g
2pk · £90.71/kg£10.25Tesco Lamb Leg Steaks 300G
300g · £25.00/kg£7.50Tesco Roast Chicken Slices 360g
360g · £16.53/kg£5.95Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 250G
250g · £11.80/kg£2.95Miekovita Gouda Cheese Slices 500G
500g · £12.90/kg£6.45Cauldron Express Teriyaki Organic Tofu Pieces 160g
160g · £25.63/kg£4.10Tesco Finest Lasagne Al Forno 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Strawberries 400G
400g · £7.25/kg£2.90Squeaky Bean Chargrilled Cajun Mini Fillets 120g
120g · £35.83/kg£4.30Tesco Tuna Pasta Bake 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Perfectly Ripe Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Tesco Mini Roast Chicken Dinner 458G
458g · £14.63/kg£6.70Richmond Meat-Free Sausages 8 Pack 304g
304g · £9.21/kg£2.80Tesco Whole Roast Chicken 1kg
1kg · £7.50/kg£7.50The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30Island Sun Dried Salted Skinless & Boneless Saltfish 250G
250g · £20.80/kg£5.20Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)Cheestrings Twisted Cheese Snacks 8Pk 160G
8pk · £180.00/kg£3.60Graham's Natural Cottage Cheese Full Fat 300G
300g · £7.33/kg£2.20Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Boursin Garlic & Herbs Cream Cheese Portions 6x16g
6pk · £203.13/kg£3.25itsu teriyaki chicken sushi taco 213g
213g · £22.77/kg£4.85Tesco Plant Chef Fish-Free Goujons 250G
250g · £12.20/kg£3.05HAZLEMERE Premium Beef Dripping 320g
320g · £10.16/kg£3.25Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5X22.5G
5pk · £140.91/kg£3.10£1.95 Clubcard (£88.64/kg)Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G
400g · £10.50/kg£4.20£3.50 Clubcard (£8.75/kg)Tesco Blueberries 250G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Raspberries 150G
150g · £17.00/kg£2.55Tesco Finest Hickory Smoked Extra Mature Cheddar Bake With Ale 150G
150g · £34.67/kg£5.20Warburtons 4 Protein Bagels
4pk · £0.64 each£2.55Tesco Finest Finely Sliced Honey Roast Ham 120g
120g · £37.50/kg£4.50Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Steamed Salmon Fillets 180G
180g · £39.72/kg£7.15£6.40 Clubcard (£35.56/kg)Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco British Chicken Drumsticks 1Kg
1kg · £2.80/kg£2.80Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Yakult Balance 8 X 65Ml
8pk · £0.64 each£5.15Tesco Finest Multigrain Part Baked Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g
250g · £9.60/kg£2.40Tesco Finest 2 Paneer Makhani Samosa 150g
150g · £24.67/kg£3.70Tesco Finest 0% Fat Greek Yoghurt 1KG
1kg · £5.05/kg£5.05Tranos Greek Feta 200G
200g · £12.00/kg£2.40Tesco Ripe Bananas 5 Pack
5pk · £0.18 each£0.90Tesco Beef Ribeye Steak 227G
227g · £38.55/kg£8.75Tesco Pork Loin Steaks 1kg
1kg · £7.25/kg£7.25Tesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)Strings & Things Cheestrings Pizza 4 Pack 80G
4pk · £115.00/kg£2.30Tesco British Lamb Mince 20% Fat 500G
500g · £17.70/kg£8.85Activia Fibre Gut Health Yoghurt - Walnut & Oat 4x115g
460g · £8.15/kg£3.75
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardWASABI DINE Meal Deal for £10 Clubcard Price
Buy 1 Main, 1 Sauce & 1 Side£10.00Unlock with ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard