Milk, Cream & Eggs
Starbucks Frappuccino Creamy Mocha Delight Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Emmi Skinny Caffèe Latte 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Starbucks Frappuccino Limited Edition Pumpkin Spice Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Arctic Coffee Caramel Latte 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Emmi 230ml Caffe Latte Vanilla
230ml · £10.43/L£2.40Starbucks Frappuccino Sweet Creamy Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 750ml
750ml · £5.60/L£4.20Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 750ml
750ml · £5.60/L£4.20Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Delightful Classic Vanilla Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Arctic Coffee Café Latte 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Emmi Caffè Latte Caramel 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Emmi Cappuccino Caffè Latte 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml
220ml · £10.91/L£2.40Starbucks Caffé Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £10.91/L£2.40Starbucks Caffé Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £10.91/L£2.40Starbucks Frappuccino Creamy Mochа Delight Coffee Drink 700ml
700ml · £4.29/L£3.00Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 700ml
700ml · £4.29/L£3.00Iceland 250g Sweetened Squirty Cream
250g · £8.88/kg£2.22Elmlea Whipped Squirty 250g
250g · £8.88/kg£2.22Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.64/L2 for £4.80£2.64Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Elmlea 270m Double
270ml · £6.89/L£1.86Elmlea Single 270ml
270ml · £6.00/L£0.24 off£1.62£1.86Cravendale Whole 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Iceland 1l Semi Skimmed milk
1L · £1.44/L£1.44Cravendale Whole 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Iceland 2l Semi Skimmed Milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 2l Whole Milk
2L · £0.99/L£1.98Cravendale Semi Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Iceland 3l Semi Skimmed Milk
3L · £0.90/L£2.70Cravendale Semi Skimmed 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Iceland 3l Whole Milk
3L · £0.90/L£2.70Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L
2L · £1.59/L2 for £4.80£3.18Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 2 Litre
2L · £1.80/L£3.59Arla Lactofree Whole Milk Drink 2 Litre
2L · £1.80/L£3.59Iceland 2l Skimmed British Milk
2L · £0.99/L£1.98Arla BOB Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Müller Frijj Cookie Dough Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Brookies & Cream Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Banana Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Limited Edition Chilli Chocolate Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Moo Milk Strawberry Flavour British Milk 1 Litre
1L · £1.80/L£1.80Müller Frijj Fudge Brownie Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Shaken Udder Top Banana Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L£1.79Müller Frijj Strawberry Cheesecake Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04View all (83)
Cheese, Butter & Spreads
Olympus Feta Original 200g
200g · £16.80/kg£3.36Meadow Churn Lard 250g
250g · £3.12/kg£0.78Castelli Parmigiano Reggiano 100g
100g · £33.60/kg£3.36Castelli Parmigiano Reggiano 0.200kg
200g · £24.00/kg£4.80Galbani Mozzarella 125g
225g · £10.40/kg5 for £6£2.34Lancashire Farm Paneer 200g
200g · £13.50/kg£2.70Iceland 400g Red Leic
400g · £9.45/kg2 for £6£3.78Flora Buttery 450g
450g · £7.33/kg£3.30Flora Buttery 1kg
1kg · £4.50/kg£1.20 off£4.50£5.70ProActiv Light 450g
450g · £10.53/kg£4.74Willow 200g Willow
200g · £8.10/kg5 for £6£1.62Flora Natural Ingredients Lighter 1kg
1kg · £4.50/kg£1.20 off£4.50£5.70Stork 1kg
1kg · £4.80/kg£4.80Flora Original Natural Ingredients 450g
450g · £7.33/kg£3.30Flora Original 1kg
1kg · £4.50/kg£1.20 off£4.50£5.70ProActiv Buttery Taste 450g
450g · £10.53/kg£0.96 off£4.74£5.70All Things Cottage Cheese 240g
240g · £9.25/kg£2.22Philadelphia Active 2,5% Fat Cottage Cheese 200g
200g · £11.10/kg£2.22All Things Natural Cottage Cheese 240g
240g · £9.25/kg3 for £6£2.22Bertolli 450g
450g · £6.67/kg£0.60 off£3.00£3.60Anchor Salted Spreadable 750g
750g · £10.80/kg£8.10Lurpak 600g Slightly Salted Spreadable
600g · £9.00/kg£5.40Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g
400g · £12.75/kg£5.10Utterly Butterly 500g
500g · £3.96/kg5 for £6£1.98Country Life Spreadable 400g
400g · £7.50/kg£3.00Utterly Butterly Lightly 500g
500g · £3.96/kg5 for £6£1.98Clover 1kg
1kg · £5.10/kg2 for £6£5.10Utterly Butterly 1kg
1kg · £3.78/kg£3.78Clover Light Spread 500g
500g · £4.56/kg£2.28Just Like Butter 1kg
1kg · £2.28/kg£2.28Just Like Butter Spread 450g
450g · £2.67/kg£1.20Lurpak Slightly Salted Spreadable 250g
250g · £11.52/kg£0.96 off£2.88£3.84Anchor Salted Spreadable 400g
400g · £8.25/kg£3.30Lurpak Lighter Slightly Salted 400g
400g · £12.75/kg£5.10Dairypak Irish Butter Blended with Vegetable Oil 500g
500g · £5.40/kg£2.70Lurpak Slightly Salted Lighter 600g
600g · £9.00/kg£5.40Dairylea 65g Ham & Cheese Lunchers
65g · £30.46/kg5 for £6£1.98Strings & Things Twisted Cheestrings 80g (4 x 20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22Philadelphia 3pk Philidelphia Cheese Dippe
126g · £19.05/kg3 for £6£2.40Babybel Mini Light 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94The Laughing Cow Dip & Crunch 4 x 35g (140g)
4pk · £21.43/kg3 for £6£3.00Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22Dairylea 60g Chicken & Cheese Lunchers
60g · £33.00/kg5 for £6£1.98Dairylea 6pk Jumbo Dunkers
246g · £16.10/kg2 for £6£3.96Cathedral City Cheese Peelers 81g
81g · £27.41/kg£2.22Dairylea 125g Triangles
125g · £16.80/kg2 for £3£2.10The Laughing Cow 16 Light Creamy Spreadable Cheese Triangles 240g
240g · £14.75/kg£3.54The Laughing Cow 16 Original Triangles 240g
240g · £14.75/kg£3.54Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g
6pk · £15.35/kg2 for £6£3.96View all (122)