Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Milk, Cream & Eggs

  • Elmlea Whipped Squirty 250g

    250g · £8.88/kg
    £2.22
  • Iceland 250g Sweetened Squirty Cream

    250g · £8.88/kg
    £2.22
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64
  • Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Starbucks Frappuccino Creamy Mocha Delight Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Emmi Skinny Caffèe Latte 230ml

    230ml · £10.43/L
    5 for £6
    £2.40
  • Arctic Coffee Caramel Latte 330ml

    330ml · £4.18/L
    5 for £6
    £1.38
  • Starbucks Frappuccino Limited Edition Pumpkin Spice Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Emmi 230ml Caffe Latte Vanilla

    230ml · £10.43/L
    £2.40
  • Starbucks Frappuccino Sweet Creamy Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 750ml

    750ml · £5.60/L
    £4.20
  • Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 750ml

    750ml · £5.60/L
    £4.20
  • Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Delightful Classic Vanilla Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Arctic Coffee Café Latte 330ml

    330ml · £4.18/L
    5 for £6
    £1.38
  • Emmi Caffè Latte Caramel 230ml

    230ml · £10.43/L
    5 for £6
    £2.40
  • Emmi Cappuccino Caffè Latte 230ml

    230ml · £10.43/L
    5 for £6
    £2.40
  • Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml

    220ml · £10.91/L
    £2.40
  • Starbucks Caffé Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £10.91/L
    £2.40
  • Starbucks Caffé Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £10.91/L
    £2.40
  • Starbucks Frappuccino Creamy Mochа Delight Coffee Drink 700ml

    700ml · £4.29/L
    £3.00
  • Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 700ml

    700ml · £4.29/L
    £3.00
  • Elmlea 270m Double

    270ml · £6.89/L
    £1.86
  • Elmlea Single 270ml

    270ml · £6.00/L
    £0.24 off
    £1.62£1.86
  • Iceland 300m Double Cream

    300ml · £6.80/L
    £2.04
  • Iceland 1l Whole Milk

    1L · £1.44/L
    £1.44
  • Cravendale Whole 1L

    1L · £1.68/L
    £0.42 off
    £1.68£2.10
  • Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L

    2L · £1.59/L
    2 for £4.80
    £3.18
  • Cravendale Whole 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 2l Semi Skimmed Milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Iceland 2l Whole Milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Cravendale Semi Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 3l Semi Skimmed Milk

    3L · £0.90/L
    £2.70
  • Cravendale Semi Skimmed Big Family Pack 3L

    3L · £1.56/L
    £4.68
  • Cravendale Semi Skimmed 1L

    1L · £1.68/L
    £0.42 off
    £1.68£2.10
  • Iceland 3l Whole Milk

    3L · £0.90/L
    £2.70
  • Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.62/L
    £1.62
  • Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 2 Litre

    2L · £1.80/L
    £3.59
  • Arla BOB Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Elmlea Double 500ml

    500ml · £6.00/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Müller Frijj Cookie Dough Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Müller Frijj Brookies & Cream Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Müller Frijj Banana Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Müller Limited Edition Chilli Chocolate Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Moo Milk Strawberry Flavour British Milk 1 Litre

    1L · £1.80/L
    £1.80
  • Müller Frijj Fudge Brownie Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • View all (87)

Cheese, Butter & Spreads

  • Olympus Feta Original 200g

    200g · £16.80/kg
    £3.36
  • Meadow Churn Lard 250g

    250g · £3.12/kg
    £0.78
  • Galbani Mozzarella 125g

    225g · £10.40/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Castelli Parmigiano Reggiano 100g

    100g · £33.60/kg
    £3.36
  • Castelli Parmigiano Reggiano 0.200kg

    200g · £24.00/kg
    £4.80
  • All Things Cottage Cheese 240g

    240g · £9.25/kg
    £2.22
  • Philadelphia Active 2,5% Fat Cottage Cheese 200g

    200g · £11.10/kg
    £2.22
  • All Things Natural Cottage Cheese 240g

    240g · £9.25/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Lancashire Farm Paneer 200g

    200g · £13.50/kg
    £2.70
  • Iceland 400g Red Leic

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Bertolli 450g

    450g · £6.67/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Anchor Salted Spreadable 750g

    750g · £10.80/kg
    £8.10
  • Lurpak 600g Slightly Salted Spreadable

    600g · £9.00/kg
    £5.40
  • Clover 500g

    500g · £4.56/kg
    £2.28
  • Utterly Butterly 500g

    500g · £3.96/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Country Life Spreadable 400g

    400g · £7.50/kg
    £3.00
  • Utterly Butterly Lightly 500g

    500g · £3.96/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Clover 1kg

    1kg · £5.10/kg
    2 for £6
    £5.10
  • Utterly Butterly 1kg

    1kg · £3.78/kg
    £3.78
  • Clover Light Spread 500g

    500g · £4.56/kg
    £2.28
  • Just Like Butter 1kg

    1kg · £2.28/kg
    £2.28
  • Just Like Butter Spread 450g

    450g · £2.67/kg
    £1.20
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g

    400g · £12.75/kg
    £5.10
  • Anchor Salted Spreadable 400g

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • Lurpak Lighter Slightly Salted 400g

    400g · £12.75/kg
    £5.10
  • Dairypak Irish Butter Blended with Vegetable Oil 500g

    500g · £5.40/kg
    £2.70
  • Lurpak Slightly Salted Lighter 600g

    600g · £9.00/kg
    £5.40
  • Dairylea Filled Crackers Cheesy Snack 5 pack 96.4g

    96.4g · £18.67/kg
    £0.96 off
    £1.80£2.76
  • Strings & Things Munch Mix Cheddar Cheese & Crunchy Crackers 90g (3 x 30g)

    3pk · £30.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Flora Buttery 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
  • Flora Buttery 1kg

    1kg · £4.50/kg
    £1.20 off
    £4.50£5.70
  • ProActiv Light 450g

    450g · £10.53/kg
    £4.74
  • Willow 200g Willow

    200g · £8.10/kg
    5 for £6
    £1.62
  • Flora Natural Ingredients Lighter 1kg

    1kg · £4.50/kg
    £1.20 off
    £4.50£5.70
  • Stork 1kg

    1kg · £4.80/kg
    £4.80
  • Flora Original Natural Ingredients 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
  • Flora Original 1kg

    1kg · £4.50/kg
    £1.20 off
    £4.50£5.70
  • Strings & Things Twisted Cheestrings 80g (4 x 20g)

    4pk · £27.75/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Babybel Mini Light 6 x 20g (120g)

    6pk · £24.50/kg
    3 for £6
    £2.94
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g (120g)

    6pk · £24.50/kg
    3 for £6
    £2.94
  • Philadelphia 3pk Philidelphia Cheese Dippe

    126g · £19.05/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Dairylea 65g Ham & Cheese Lunchers

    65g · £30.46/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)

    4pk · £27.75/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Dairylea 60g Chicken & Cheese Lunchers

    60g · £33.00/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Dairylea 6pk Jumbo Dunkers

    246g · £16.10/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Cathedral City Cheese Peelers 81g

    81g · £27.41/kg
    £2.22
  • Dairylea 125g Triangles

    125g · £16.80/kg
    2 for £3
    £2.10
  • The Laughing Cow 16 Light Creamy Spreadable Cheese Triangles 240g

    240g · £14.75/kg
    £3.54
  • The Laughing Cow 16 Original Triangles 240g

    240g · £14.75/kg
    £3.54
  • Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g

    6pk · £15.35/kg
    2 for £6
    £3.96
  • View all (131)

  • View Beer, Wine & Spirits

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo