Snacking
Big Night In Sweet & Salted Popcorn 250g
250g · £13.20/kg£3.30Big Night In Cinema Sweet Popcorn 250g
250g · £13.20/kg£3.30Butterkist Crunchy Toffee Popcorn 140g
140g · £14.14/kg£1.98Butterkist Deliciously Sweet & Salty Popcorn 100g
100g · £16.20/kg£1.62Werther's Original Caramel Popcorn 140g
140g · £21.43/kg£3.00The Temples of Our Gods Biltong 25g
25g · £48.00/kg£1.20The Temple of Our Gods Jerky 25g
25g · £48.00/kg£1.20Midland Snacks Traditional Pork Scratchings 40g
40g · £49.50/kg£1.98The Temples of Our Gods Wagyu 25g
25g · £96.00/kg£2.40TEMPLES OF OUR GODS 350g Beef Jerky
350g · £34.29/kg£12.00Takis Fuego Seasoned Chilli and Lime Flavour Corn Snack 180g
80g · £45.00/kg£3.60Pop-Tastic! Tortilla Sour Cream & Onion Flavour Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20That’s Nuts Doritos Chilli Heatwave Sharing Coated Peanuts 160g
160g · £20.63/kg£3.30Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Crisps 180g
180g · £16.67/kg£3.00Doritos Variety Pack Tortilla Chips Multipack Crisps 12x30g
12pk · £10.83/kg£3.90Doritos 180g Chilli Heatwave
180g · £16.67/kg£3.00Doritos 180g Tangy Cheese
180g · £16.67/kg£3.00Doritos 5pk Chilli Heatwave
150g · £17.20/kg£2.58Pop-Tastic! Tortilla Cheese Flavour Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20Pop-Tastic! Sour Cream & Onion Flavour Tortilla Corn Chips 3 x 35g
3pk · £11.43/kg£1.20Pop-Tastic! Fiery Chilli Flavour Corn Chips 3 x 35g
3pk · £11.43/kg£1.20Takis Blue Heat Seasoned Chilli and Lime Flavour Fried Corn Snack 180g
180g · £20.00/kg£3.60Pringles Smokey Bacon Flavour Sharing Crisps 165g
165g · £18.18/kg£3.00Cheez-It Snap'd Cheese & Chilli Baked Snacks 150g
150g · £20.00/kg£3.00Pringles Hot Kickin Sour Cream Flavour 160g
160g · £18.75/kg£3.00Pringles 160g Hot Sweet Chilli
160g · £18.75/kg£3.00Pringles Texas BBQ Sauce 165g
165g · £18.18/kg£3.00Walkers Bugles Snacks Southern Style BBQ Sharing Crisps 110g
110g · £17.45/kg£1.92Pringles The Ultimate Snack Stack 320g
320g · £30.00/kg£9.60Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g
130g · £20.77/kg£2.70Pringles All the Way! 160g
160g · £37.50/kg£6.00Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 200g
200g · £15.00/kg£3.00Snack Factory 120g Salt & Vinegar Party Mix
120g · £10.00/kg£1.20Snack Factory 125g Pig in Blanket Puffs
125g · £9.60/kg£1.20Snack Factory 125g Cheese Balls
125g · £9.60/kg£1.20Walkers Quavers Cheese Sharing Snacks Crisps 116g
116g · £17.07/kg£1.98Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g
130g · £20.77/kg£2.70Walkers Wotsits Crunchy Snacks Really Cheesy Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Walkers Wotsits Crunchy Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Smiths Frazzles Bacon Sharing Crisps 120g
120g · £13.50/kg£1.62Pringles Salt & Vinegar 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles 165g Sourcream&on
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Paprika Sharing Crisps 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Prawn Cocktail Flavour 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Original 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Cheese & Onion 165g
165g · £18.18/kg£3.00Indus 320g Bombay Mix
320g · £3.75/kg£1.20Walkers Squares Salt & Vinegar Sharing Snacks Crisps 104g
104g · £19.04/kg£1.98Pringles Hot Smokin BBQ Ribs Flavour 160g
160g · £18.75/kg£3.00View all (165)
Crisps
Doritos Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g
180g · £16.67/kg£3.00McCoy's Ridge Cut Mighty Meaty 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Walkers Max Strong Jalapeño & Cheese Sharing Crisps 140g
140g · £15.00/kg£2.10Walkers MAX KFC Zinger Chicken Sharing Crisps 140g
140g · £15.00/kg£2.10Cheetos Twisted Original Cheese Corn Puffs Sharing Crisps 125g
125g · £14.40/kg£1.80Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Cheese & Onion Sharing Crisps 150g
150g · £10.80/kg£1.62Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 160g
160g · £9.38/kg£1.50Pop-Tastic! Potato Crisps Salted 160g
160g · £9.38/kg£1.50Pop-Tastic! Potato Crisps Sour Cream & Onion 160g
160g · £9.38/kg£1.50Pop-Tastic! Barbecue Potato Crisps 160g
160g · £7.50/kg£1.20Cheetos Twisted Sweet & Spicy Sharing Crisps 120g
120g · £15.00/kg£1.80Walkers Max Punchy Paprika Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Walkers MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Walkers MAX KFC Original Chicken Sharing Crisps 140g
140g · £15.00/kg£2.10Takis Limited Edition Zombie Seasoned Chilli, Cucumber and Lime Flavour Fried Maize Snack 180g
180g · £20.00/kg£3.60McCoy's Ridge Cut Thai Sweet Chicken Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Walkers 20 Pack Box Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x27g
6pk · £17.04/kg3 for £6£2.76Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Golden Wonder Variety Pack 16 x 25g
16pk · £10.50/kg£4.20McCoy's The Classic Ridge Cut Variety Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Walkers Classic Pack 6 x 25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76Walkers Crisps Masala Chicken Flavour Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Discos Salt & Vinegar Flavour 6 x 25.5g
6pk · £12.94/kg£1.98Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Pringles Minis Sour Cream & Onion 120g (6 x 20g)
6pk · £22.50/kg£2.70Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers 20pk Box Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Frisps 6 x 25.5g
6pk · £12.94/kg£1.98Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Golden Wonder Fully Flavoured 32 x 25g
32pk · £9.75/kg£7.80McCoy's Ride Cut Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 6 x 25g
25g · £112.80/kg£2.82McCoy's Ridge Cut The Classic 12 x 25g
12pk · £14.00/kg£4.20McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Multipack Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g
6pk · £15.71/kg£1.98Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 3 x 35g
3pk · £11.43/kg£1.20Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76View all (63)
Biscuits & Crackers
McVitie's Family Circle 400g
400g · £9.00/kg£3.60Hill Biscuits Mini Pack Mix 246g
246g · £4.88/kg£1.20Mrs. Bector's Danish Style Luxury Biscuits 1.36kg
1.36kg · £6.18/kg£8.40Paterson's 400g Shortbread Assortment
400g · £10.50/kg£4.20Clara's 114g Danish Butter Cookie Tin
114g · £10.53/kg£1.20Maryland 6pk Birthday Cake Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Hill Biscuits Mini Pack Selection 3.24kg
3.24kg · £4.63/kg£15.00Elkes Classics 700g
700g · £3.09/kg£2.16Mrs Bector's 8 Classic Biscuit Selection 400g
400g · £3.00/kg£1.20Famous Dane 908g Danish Btr Cookies
908g · £6.61/kg£6.00Fox's Chocolatey Biscuit Selection 365g
365g · £14.79/kg£5.40Jacob's 8 Festive Selection Cracker Varieties 300g
300g · £12.00/kg£3.60Fox's Viennese Biscuit Selection 350g
350g · £15.43/kg£5.40McVitie's Family Circle 800g
800g · £6.00/kg£4.80Fox's Chocolatey Cookies Assortment 365g
365g · £13.15/kg£4.80Burtons 16pk Variety Bag
317.6g · £10.39/kg£3.30Mrs Bector's Teddie Mini Cookies 30 Pack
30pk · £5.60/kg£4.20McVitie's Hobnobs Milk Chocolate Flavour Chips Oaty Cookies 155g
155g · £13.55/kg£2.10Fox's Fabulous Triple Chocolate Cookies 180g
180g · £16.67/kg£3.00Fox's Fabulous Milk Chocolate Cookies 180g
180g · £16.67/kg£3.00Maryland Twin Pack Chocolate Chip Cookies
400g · £6.30/kg£2.52Maryland 200g Double Choc Chip Cookies
200g · £6.00/kg£1.20Maryland 6pk Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Merba 150g Rainbow Cookies
150g · £8.00/kg£1.20Cadbury Crunchy Melts Chocolate Centre Chocolate Chip Cookies 312g
312g · £9.04/kg£2.82Merba 150g Chocolate Cookies
150g · £8.00/kg£1.20Peppa Pig Little Choco Chip Cookies 5 x 20g (100g)
5pk · £12.00/kg£1.20Maryland 10 Pack Choc Chip Minis
198g · £12.12/kg£2.40Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g
157g · £13.38/kg£2.10Fox's Fabulous White Chocolate Cookies 180g
180g · £16.67/kg£3.00Fox's Fabulous Millionaire's Cookies 180g
180g · £16.67/kg£3.00Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g
150g · £10.00/kg£0.30 off£1.50£1.80Fox's Where's My Elf 100g (5 x 20g)
5pk · £12.00/kg£1.20McVitie's Iced Gems Candy Floss Flavour 5 x 23g
5pk · £15.65/kg£1.80McVitie's Digestives Seriously Chocolatey 250g
250g · £11.28/kg£2.82Baileys Creams Milk Chocolate 128g
128g · £14.06/kg£1.80McVitie's Hobnob's The Oaty One Milk Chocolate 2 x 262g
2pk · £6.87/kg£3.60Bahlsen 8 Choco Leibniz Milk 111g
111g · £24.32/kg£2.70Wagon Wheels 6 Jammie
228.6g · £7.87/kg£1.80Oreo . 2pk Vanilla Twin Pack
380g · £6.16/kg£2.34Burtons 6pk Mini Jammie Dodge
120g · £13.50/kg£1.62Mcvitie's Hobnobs The White Oaty One 232g
232g · £9.57/kg£2.22McVitie's Hobnobs Chocolate Cream Biscuits 160g
160g · £7.50/kg£1.20McVitie's Digestive Milk Chocolate 266g
266g · £6.77/kg£1.80McVitie's Hobnobs Oaty Crunch Creams Milk Flavour 100g
100g · £12.00/kg£1.20McVitie's Jaffa Cakes
440g · £10.91/kg£4.80McVitie's Hobnobs Milk Chocolate Biscuits 262g
262g · £6.87/kg£1.80Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)
5pk · £7.14/kg£0.30 off£1.50£1.80Cadbury Choco Sandwich Biscuit 260g
260g · £5.77/kg£1.50McVitie's Tasties Bourbon Creams Biscuits 300g
300g · £4.00/kg£1.20View all (248)
Offers
Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58Snack a Jacks Snacks Sour Cream & Chive Rice Cakes Crisps 5x19g
95g · £28.42/kg2 for £3.60£2.70Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Walkers Squares Flavour Potato Snacks 6 x 22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Pom-Bear Cheese Flavour Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g
20pk · £13.64/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g
20pk · £12.50/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers French Fries Snacks Ready Salted Multipack Crisps 6x18g
6pk · £19.44/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £17.50/kg£0.66 off£2.10£2.76Snack a Jacks Salt & Vinegar Multipack Rice Cakes Crisps 5x19g
95g · £28.42/kg2 for £3.60£2.70Whitworths Nutty Mix 130g
130g · £11.54/kg2 for £2.40£1.50Whitworths Almonds 95g
95g · £13.16/kg2 for £2.40£1.25Whitworths Trail Mix 180g
180g · £8.33/kg2 for £2.40£1.50Whitworths Monkey Nuts 225g
225g · £5.56/kg2 for £2.40£1.25Whitworths Sunny Raisin 12 x 14g
12pk · £14.29/kg2 for £3.60£2.40Whitworths Mango 60g
60g · £25.00/kg2 for £2.40£1.50Walkers 20 Pack Box Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x27g
6pk · £17.04/kg3 for £6£2.76Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76Walkers Crisps Masala Chicken Flavour Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers 20pk Box Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Maryland 6pk Birthday Cake Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Maryland 6pk Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g
150g · £10.00/kg£0.30 off£1.50£1.80Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)
5pk · £7.14/kg£0.30 off£1.50£1.80Fox's Party Rings 125g
125g · £7.20/kg£0.18 off£0.90£1.08Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g
150g · £10.00/kg£0.48 off£1.50£1.98Burtons 210g Jammie Dodge
210g · £5.71/kg£0.24 off£1.20£1.44McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g
250g · £8.88/kg£0.60 off£2.22£2.82Cadbury 5 Mini Fingers
96.5g · £15.54/kg£0.30 off£1.50£1.80Cadbury 5 Mini Animals
99.5g · £15.08/kg£0.30 off£1.50£1.80Burtons 140g Jammie Dodgers Cherry
140g · £6.43/kg£0.18 off£0.90£1.08Furocity 60g Brownie Protein Bar
60g · £45.00/kg2 for £4.80£2.70View all (62)